Znaleziono 15 wyników

autor: greeco
czw gru 25, 2008 3:12 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: wiersz w Trójce na Boże Narodzenie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1015

Re: wiersz w Trójce na Boże Narodzenie

ok już znalazlem :) Wesłóych Świąt :)
autor: greeco
czw gru 25, 2008 2:59 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: wiersz w Trójce na Boże Narodzenie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1015

wiersz w Trójce na Boże Narodzenie

W programie Akademia Rozrywki słyszałem wczoraj wiersz o Bożym Narodzeniu. Morał był taki że gdyby Bóg rodził się dzisiaj to zdarzyłoby się to na Dworcu Centralnym. Zna może ktoś tytuł? Albo może czy ktoś go zarejestrował?
autor: greeco
sob wrz 08, 2007 11:24 am
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: ARCHIWALNE WYDANIA LISTY PRZEBOJóW PR.III DO POBRANIA
Odpowiedzi: 140
Odsłony: 79606

REWELACJA!!! Właśnie czegoś takiego od dawna szukałem :D
wielkie dzięki szefie :D
autor: greeco
wt sie 21, 2007 6:30 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: LP3 1297
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 1164

LP3 1297

Poszukuję nagrania Listy z grudnia. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
autor: greeco
pn sie 13, 2007 4:45 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Poszukuję nagrania Portera w PRIII z 10.08.2007
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2851

nagrywałem na nie swoim kompie i też miałem różne niespodzianki, ale jak chcesz to mam pierwszą godzinę bez paru sekund z przodu :wink:
autor: greeco
pn sie 13, 2007 3:30 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Jingiel
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 3997

ku3a, wielkie dzięki za link, nawet nie myślałem że ktoś może mieć ten kawałek, :P :D
autor: greeco
ndz sie 12, 2007 7:53 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Jingiel
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 3997

ok, dzięki :)
autor: greeco
ndz sie 12, 2007 4:06 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Jingiel
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 3997

Tak właśnie o to, wielkie dzięki :)
autor: greeco
ndz sie 12, 2007 3:27 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Jingiel
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 3997

Jingiel

Poszukuję nazwy tego utworu, którego fragment rozpoczyna Listę. Ale nie chodzi mi o Look of love, tylko o ten kawałek na którym słychać "sponsorem Listy Przebojów Trójki jest bla bla bla". Tydzień temu pojawił się w Offensywie po pierwszym notowaniu bez Marka. Przepraszam jeśli ten temat się już ...
autor: greeco
pt sie 10, 2007 9:38 pm
Forum: Komentarze do bieżących notowań
Temat: 1332 (10.08.2007)
Odpowiedzi: 349
Odsłony: 59906

Moja emalia się trafiła, ale niestety Baron nie doczytał do końca. A szkoda.
autor: greeco
czw sie 09, 2007 4:39 pm
Forum: Druhowie zastępowi
Temat: Kto byłby najlepszym następcą Marka N.???
Odpowiedzi: 32
Odsłony: 53692

Baron & Łukawski

A może taki duet Listowy? To mogłoby być fajne :)
autor: greeco
ndz sie 05, 2007 6:27 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Notowanie 1299 z dnia 22-12-2006
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1367

Szkoda... Ale dzięki za informacje. A ma może ktoś 1298 albo 1297? Chodzi mi po prostu o notowanie gdzie byli Przyjaciele Karpia.
autor: greeco
ndz sie 05, 2007 2:22 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Notowanie 1299 z dnia 22-12-2006
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1367

Notowanie 1299 z dnia 22-12-2006

Jeśli ktoś ma to baaardzo proszę o udostępnienie :). Będę bardzo wdzięczny.
autor: greeco
czw sie 02, 2007 10:11 pm
Forum: Marek Niedźwiecki
Temat: Marek żegna się z Trójką !!!!
Odpowiedzi: 437
Odsłony: 129958

Mógłby ktoś wrzucić na rapidshare ostatnie notowanie 1330 bo z chomika się nie dla ściągnąć :(
autor: greeco
czw sie 02, 2007 6:33 pm
Forum: Komentarze do bieżących notowań
Temat: 1330, 27 VII 2007 r.
Odpowiedzi: 404
Odsłony: 80054

Przepraszam, ale czy wszyscy mają taki słaby transwer ostatniej listy z chomika? Bo u mnie w porywach do 14Kb/s :(