Znaleziono 15 wyników
- czw gru 25, 2008 3:12 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: wiersz w Trójce na Boże Narodzenie
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1015
Re: wiersz w Trójce na Boże Narodzenie
ok już znalazlem
Wesłóych Świąt 
- czw gru 25, 2008 2:59 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: wiersz w Trójce na Boże Narodzenie
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1015
wiersz w Trójce na Boże Narodzenie
W programie Akademia Rozrywki słyszałem wczoraj wiersz o Bożym Narodzeniu. Morał był taki że gdyby Bóg rodził się dzisiaj to zdarzyłoby się to na Dworcu Centralnym. Zna może ktoś tytuł? Albo może czy ktoś go zarejestrował?
- sob wrz 08, 2007 11:24 am
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: ARCHIWALNE WYDANIA LISTY PRZEBOJóW PR.III DO POBRANIA
- Odpowiedzi: 140
- Odsłony: 79606
- wt sie 21, 2007 6:30 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: LP3 1297
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 1164
LP3 1297
Poszukuję nagrania Listy z grudnia. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
- pn sie 13, 2007 4:45 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Poszukuję nagrania Portera w PRIII z 10.08.2007
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 2851
- pn sie 13, 2007 3:30 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Jingiel
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 3997
- ndz sie 12, 2007 7:53 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Jingiel
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 3997
- ndz sie 12, 2007 4:06 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Jingiel
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 3997
- ndz sie 12, 2007 3:27 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Jingiel
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 3997
Jingiel
Poszukuję nazwy tego utworu, którego fragment rozpoczyna Listę. Ale nie chodzi mi o Look of love, tylko o ten kawałek na którym słychać "sponsorem Listy Przebojów Trójki jest bla bla bla". Tydzień temu pojawił się w Offensywie po pierwszym notowaniu bez Marka. Przepraszam jeśli ten temat się już ...
- pt sie 10, 2007 9:38 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1332 (10.08.2007)
- Odpowiedzi: 349
- Odsłony: 59906
- czw sie 09, 2007 4:39 pm
- Forum: Druhowie zastępowi
- Temat: Kto byłby najlepszym następcą Marka N.???
- Odpowiedzi: 32
- Odsłony: 53692
Baron & Łukawski
A może taki duet Listowy? To mogłoby być fajne 
- ndz sie 05, 2007 6:27 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Notowanie 1299 z dnia 22-12-2006
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1367
- ndz sie 05, 2007 2:22 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Notowanie 1299 z dnia 22-12-2006
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1367
Notowanie 1299 z dnia 22-12-2006
Jeśli ktoś ma to baaardzo proszę o udostępnienie
. Będę bardzo wdzięczny.
- czw sie 02, 2007 10:11 pm
- Forum: Marek Niedźwiecki
- Temat: Marek żegna się z Trójką !!!!
- Odpowiedzi: 437
- Odsłony: 129958
- czw sie 02, 2007 6:33 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1330, 27 VII 2007 r.
- Odpowiedzi: 404
- Odsłony: 80054