Artur Rojek – Beksa
Artur Rojek - Czas który pozostał
Artur Rojek – Syreny
Czesław Śpiewa i Mela Koteluk - Baczyński - pieśń o szczęściu
Luxtorpeda - Pusta studnia
Manchester - Lubię twoje włosy
Marek Jackowski i Anna Maria Jopek – Deszcz
Męskie Granie Orkiestra – Elektryczny
Piotr Bukartyk - Kup ...
Znaleziono 158 wyników
- pt lut 12, 2016 9:35 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Wybór nowości do IX Polskiego Topu - głosowanie
- Odpowiedzi: 137
- Odsłony: 41015
- pt wrz 25, 2015 7:24 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: Not. 1756 - 25.09.2015 - Marek Niedźwiecki z Bydgoszczy
- Odpowiedzi: 276
- Odsłony: 29161
Re: Not. 1756 - 25.09.2015 - Marek Niedźwiecki z Bydgoszczy
dobry wieczór wszystkim i pozdrowienia z Aberdeen, dzisiaj moja druga lista słuchana na obczyźnie 
- sob lip 18, 2015 12:35 pm
- Forum: Koszmarlista
- Temat: Koszmarlista 447
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 6694
Re: Koszmarlista 447
1. Sebastian Riedel & Cree - Na dnie twojego serca
2. Natalia Przybysz - Ne będę twoją laleczką
3. Maciej Balcar - Chłonę małe rzeczy
4. Ira - Wybacz
5. AC/DC - Rock the blues away
2. Natalia Przybysz - Ne będę twoją laleczką
3. Maciej Balcar - Chłonę małe rzeczy
4. Ira - Wybacz
5. AC/DC - Rock the blues away
- pt gru 12, 2014 9:52 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: Notowanie 1715 - 12.12.2014 - Piotr Baron
- Odpowiedzi: 164
- Odsłony: 12656
- pt gru 12, 2014 9:45 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: Notowanie 1715 - 12.12.2014 - Piotr Baron
- Odpowiedzi: 164
- Odsłony: 12656
Re: Notowanie 1715 - 12.12.2014 - Piotr Baron
Dobry wieczór wszystkim.
A raczej niezbyt dobry, bo z Panem Waglewskim chyba się już dziś pożegnaliśmy.
A raczej niezbyt dobry, bo z Panem Waglewskim chyba się już dziś pożegnaliśmy.
- pt lis 21, 2014 8:37 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: Notowanie 1712 - 21.11.2014 - Piotr Baron
- Odpowiedzi: 221
- Odsłony: 17694
Re: Notowanie 1712 - 21.11.2014 - Piotr Baron
Dzień dobry!
Co za utwór był sprzed tysiąca notowań dzisiaj? Za późno włączyłam.
Co za utwór był sprzed tysiąca notowań dzisiaj? Za późno włączyłam.
- pt mar 28, 2014 8:36 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: Notowanie 1678 - 28.03.2014 - Marek Niedźwiecki
- Odpowiedzi: 383
- Odsłony: 30978
Re: Notowanie 1678 - 28.03.2014 - Marek Niedźwiecki
Witam wszystkich i czekam na Formidable 
- śr sty 01, 2014 9:12 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: XX Top Wszech Czasów w Trójce
- Odpowiedzi: 2833
- Odsłony: 163483
Re: XX Top Wszech Czasów w Trójce
1. John Lennon - Imagine
2. King Crimson - Epitaph
3. Queen - Bohemian Rhapsody
4. The Doors - Riders on the Storm
5. Guns N' Roses - November Rain
6. Czesław Niemen - Dziwny jest ten świat
7. Black Sabbath - Paranoid
8. Metallica - Nothing Else Matters
9. Nirvana - Smells like teen spirit
2. King Crimson - Epitaph
3. Queen - Bohemian Rhapsody
4. The Doors - Riders on the Storm
5. Guns N' Roses - November Rain
6. Czesław Niemen - Dziwny jest ten świat
7. Black Sabbath - Paranoid
8. Metallica - Nothing Else Matters
9. Nirvana - Smells like teen spirit
- śr sty 01, 2014 6:05 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: XX Top Wszech Czasów w Trójce
- Odpowiedzi: 2833
- Odsłony: 163483
Re: XX Top Wszech Czasów w Trójce
Wspaniała godzina:
1. Pink Floyd - HEY YOU
2. Pink Floyd - ANOTHER BRICK IN THE WALL II
3. Led Zeppelin - WHOLE LOTTA LOVE
4. The Eagles - HOTEL CALIFORNIA
5. Pink Floyd - TIME
6. Kut - ARAHJA
7. Depeche Mode - ENJOY THE SILENCE
8. Kut - POLSKA
9. Metallica - ONE
1. Pink Floyd - HEY YOU
2. Pink Floyd - ANOTHER BRICK IN THE WALL II
3. Led Zeppelin - WHOLE LOTTA LOVE
4. The Eagles - HOTEL CALIFORNIA
5. Pink Floyd - TIME
6. Kut - ARAHJA
7. Depeche Mode - ENJOY THE SILENCE
8. Kut - POLSKA
9. Metallica - ONE
- śr sty 01, 2014 5:08 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: XX Top Wszech Czasów w Trójce
- Odpowiedzi: 2833
- Odsłony: 163483
Re: XX Top Wszech Czasów w Trójce
1. U2 - WITH OR WITHOUT YOU
2. The Doors - THE END
3. Simon & Garfunkel - THE SOUND OF SILENCE
4. TSA - 51
5. The Beatles - HEY JUDE
6. Obywatel G.C. - NIE PYTAJ O POLSKĘ
7. Omega - Gyöngyhajú lány
2. The Doors - THE END
3. Simon & Garfunkel - THE SOUND OF SILENCE
4. TSA - 51
5. The Beatles - HEY JUDE
6. Obywatel G.C. - NIE PYTAJ O POLSKĘ
7. Omega - Gyöngyhajú lány
- śr sty 01, 2014 4:08 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: XX Top Wszech Czasów w Trójce
- Odpowiedzi: 2833
- Odsłony: 163483
Re: XX Top Wszech Czasów w Trójce
Witam wszystkich, szczęśliwego nowego - muzycznego roku!
Ja słucham od godziny dopiero, bo nigdy nie mogę się zmusić do wcześniejszego wstania, zapisywanie w zeszycie w toku, zaraz chyba zrobię sobie kawę, a na pierwszym mają być Floydzi, koniec kropka. A to mòj top tej godziny:
1. Bob Dylan
2 ...
Ja słucham od godziny dopiero, bo nigdy nie mogę się zmusić do wcześniejszego wstania, zapisywanie w zeszycie w toku, zaraz chyba zrobię sobie kawę, a na pierwszym mają być Floydzi, koniec kropka. A to mòj top tej godziny:
1. Bob Dylan
2 ...
- sob lis 16, 2013 5:27 pm
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1660 LP3 (407 not. listy forum ALP3)
- Odpowiedzi: 134
- Odsłony: 14974
Re: Głosowanie na 1660 LP3 (407 not. listy forum ALP3)
1. Marek Jackowski - DESZCZ
2. Świetliki - O.
3. The Rolling Stones - (I CAN'T GET NO) SATISFACTION LIVE
4. Riverside - WE GOT USED TO US
5. Stereophonics - GRAFFITI ON A TRAIN
6. Goldfrapp - ANNABEL
7. Arctic Monkeys - DO I WANNA KNOW?
8. Pearl Jam - MIND YOUR MANNERS
9. Indios Bravos - LUBIĘ TO
10 ...
2. Świetliki - O.
3. The Rolling Stones - (I CAN'T GET NO) SATISFACTION LIVE
4. Riverside - WE GOT USED TO US
5. Stereophonics - GRAFFITI ON A TRAIN
6. Goldfrapp - ANNABEL
7. Arctic Monkeys - DO I WANNA KNOW?
8. Pearl Jam - MIND YOUR MANNERS
9. Indios Bravos - LUBIĘ TO
10 ...
- sob lis 16, 2013 5:16 pm
- Forum: Koszmarlista
- Temat: Koszmarlista 360
- Odpowiedzi: 38
- Odsłony: 3330
Re: Koszmarlista 360
1. Kult - UKŁAD ZAMKNIĘTY
2. Anita Lipnicka - HEN, HEN
2. Anita Lipnicka - HEN, HEN
- pn maja 13, 2013 11:07 am
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1633 LP3 (380 not. listy forum ALP3)
- Odpowiedzi: 123
- Odsłony: 16889
Re: Głosowanie na 1633 LP3 (380 not. listy forum ALP3)
1. Rodriguez - SUGAR MAN
2. Mikromusic - TAKIEGO CHŁOPAKA
3. Czesław Śpiewa i Mela Koteluk - BACZYŃSKI - PIEŚŃ O SZCZĘŚCIU
4. Maria Peszek - SORRY POLSKO
5. Lao Che - DYM
6. Asaf Avidan - DIFFERENT PULSES
7. David Bowie - WHERE ARE WE NOW?
8. Jaromir Nohavica - MINULOST
9. Klara - ENCHANTED
10 ...
2. Mikromusic - TAKIEGO CHŁOPAKA
3. Czesław Śpiewa i Mela Koteluk - BACZYŃSKI - PIEŚŃ O SZCZĘŚCIU
4. Maria Peszek - SORRY POLSKO
5. Lao Che - DYM
6. Asaf Avidan - DIFFERENT PULSES
7. David Bowie - WHERE ARE WE NOW?
8. Jaromir Nohavica - MINULOST
9. Klara - ENCHANTED
10 ...
- pt sie 03, 2012 11:47 am
- Forum: Koszmarlista
- Temat: Koszmarlista 292
- Odpowiedzi: 41
- Odsłony: 4592
Re: Koszmarlista 292
1.Marek Andrzejewski - KIEDYKOLWIEK
2.Maciej Maleńczuk i Psychodancing - SPRZEDAJ MNIE FAKTOWI
3.Ania Rusowicz - JA I TY
4.Artur - Piłem
5.Cree - WSZYSTKIE WINY
6.Kazik Na Żywo- PLAMY NA SŁOŃCU
7. Acid Drinkers- ET SI TU N'EXISTAIS PAS
8.Lana del Rey - National anthem
2.Maciej Maleńczuk i Psychodancing - SPRZEDAJ MNIE FAKTOWI
3.Ania Rusowicz - JA I TY
4.Artur - Piłem
5.Cree - WSZYSTKIE WINY
6.Kazik Na Żywo- PLAMY NA SŁOŃCU
7. Acid Drinkers- ET SI TU N'EXISTAIS PAS
8.Lana del Rey - National anthem
- pt cze 01, 2012 6:06 pm
- Forum: Koszmarlista
- Temat: Koszmarlista 283
- Odpowiedzi: 43
- Odsłony: 5784
Re: Koszmarlista 283
1.Dorota Miśkiewicz- SAMBA Z KALENDARZA
2. Marek Andrzejewski - KIEDYKOLWIEK
3.Fisz Emade - DZIECKO WE MGLE
4. Artur Andrus - GLANKI I PACYFKI
5. Artur Andrus - PIŁEM W SPALE SPAŁEM W PILE
6. Zakopower- TAK ŻE TAK
7. Cree - WSZYSTKIE WINY
2. Marek Andrzejewski - KIEDYKOLWIEK
3.Fisz Emade - DZIECKO WE MGLE
4. Artur Andrus - GLANKI I PACYFKI
5. Artur Andrus - PIŁEM W SPALE SPAŁEM W PILE
6. Zakopower- TAK ŻE TAK
7. Cree - WSZYSTKIE WINY
- wt lut 14, 2012 7:19 pm
- Forum: Moja 30
- Temat: Moja 30 - 1567
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 2007
Re: Moja 30 - 1567
1. Beth Hart & Joe Bonamassa - I'LL TAKE CARE OF YOU
2. Paul McCartney - MY VALENTINE
3. Lana del Rey - VIDEO GAMES
4. Red Box - LET IT RAIN
5. The Cranberries - SHOW ME THE WAY
6. Adam Nowak i Karolina Gruszka - OKRUCHY DUSZ
7. Nosowska - KTO?
8. Zaz - LA FEE
9. Coma - LOS CEBULA I KROKODYLE ...
2. Paul McCartney - MY VALENTINE
3. Lana del Rey - VIDEO GAMES
4. Red Box - LET IT RAIN
5. The Cranberries - SHOW ME THE WAY
6. Adam Nowak i Karolina Gruszka - OKRUCHY DUSZ
7. Nosowska - KTO?
8. Zaz - LA FEE
9. Coma - LOS CEBULA I KROKODYLE ...
- wt lut 14, 2012 4:29 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Oficjalne Wszechtopy na Świecie
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 2508
Re: Oficjalne Wszechtopy na Świecie
O ja, Stonesi na 4 miejscu.
Szkoda, że u nas tak nie ma.
Szkoda, że u nas tak nie ma.
- pt lut 10, 2012 9:25 pm
- Forum: Zagadki, quizy i inne...
- Temat: ZNAWCA 272 (1567)
- Odpowiedzi: 28
- Odsłony: 3202
Re: ZNAWCA 272 (1567)
Tak, ale nie przeczę, że wersja z Birdy na 30 miejscu bardzo mi się podobamichal91d pisze:miał być bezpieczny typ, a wyszło jak zawsze
- pt lut 03, 2012 10:52 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1566 - 3.02.2012 (Marek Niedźwiecki)
- Odpowiedzi: 904
- Odsłony: 67814
Re: 1566 - 3.02.2012 (Marek Niedźwiecki)
No nie, tylko nie Gotye. A już się cieszyłam, że Coma zagości na szczycie na dłużej.
- pt lut 03, 2012 9:50 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1566 - 3.02.2012 (Marek Niedźwiecki)
- Odpowiedzi: 904
- Odsłony: 67814
Re: 1566 - 3.02.2012 (Marek Niedźwiecki)
Dzień dobry.
Szkoda mi "I'll take care of you".To oburzające, ze tak piękna a piosenka została tak brutalnie ucięta.
Szkoda mi "I'll take care of you".To oburzające, ze tak piękna a piosenka została tak brutalnie ucięta.
- pt sty 27, 2012 10:47 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1565 - 27.01.2012 (Piotr Baron)
- Odpowiedzi: 710
- Odsłony: 51286
Re: 1565 - 27.01.2012 (Piotr Baron)
Podoba mi się twoje podejściekrzysiek83 pisze:nie, nie, cieszyć się będziemy jeśli na drugim będzie Adelkalady pisze:![]()
![]()
hłe, hłe, hłe ależ się cieszę !!!
Tylko Coma uratuje listę!
- pt sty 27, 2012 10:44 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1565 - 27.01.2012 (Piotr Baron)
- Odpowiedzi: 710
- Odsłony: 51286
Re: 1565 - 27.01.2012 (Piotr Baron)
TAK, Gotye!
Wiedziałam, że ten piękny dzień będzie dzisiaj!
Wiedziałam, że ten piękny dzień będzie dzisiaj!
- pt sty 27, 2012 10:38 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1565 - 27.01.2012 (Piotr Baron)
- Odpowiedzi: 710
- Odsłony: 51286
Re: 1565 - 27.01.2012 (Piotr Baron)
Cóż za spisek. Ja wam pokażę, Gotye dzisiaj skończy niżej niż zwykle 
- pt sty 27, 2012 10:29 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1565 - 27.01.2012 (Piotr Baron)
- Odpowiedzi: 710
- Odsłony: 51286
Re: 1565 - 27.01.2012 (Piotr Baron)
Wyłączę, na przykładadameria pisze:I co zrobisz?Julinalia pisze:jeszcze jednego pierwszego miejsca w ich wykonaniu nie wytrzymam.