Hej, Hej!
1. Katie Melua - TO KILL YOU WITH A KISS
2. Kings Of Leon - Pyro
3. Kings Of Leon - RADIOACTIVE
4. Accept - KILL THE PAIN
5. Perfect i Patrycja Markowska - TRZEBA ŻYĆ
6. Dżem - DO PRZODU
7. Strachy na Lachy - CHORY NA WSZYSTKO
8. Coma - F.T.M.O. (FEEL THE MUSIC'S OVER)
9. Florence And ...
Znaleziono 209 wyników
- śr gru 29, 2010 11:11 pm
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1509 notowanie LP3
- Odpowiedzi: 98
- Odsłony: 15598
- ndz lis 14, 2010 1:19 pm
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1503 notowanie LP3
- Odpowiedzi: 135
- Odsłony: 22011
Re: Głosowanie na 1503 notowanie LP3
Hej, Hej!
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. Kings Of Leon - RADIOACTIVE
3. Katie Melua - TO KILL YOU WITH A KISS
4. Linkin Park - BURNING IN THE SKIES
5. Skunk Anansie - OVER THE LOVE
6. Dżem - DO PRZODU
7. Sabaton - UPRISING
8. Coma - F.T.M.O. (FEEL THE MUSIC'S OVER)
9. Tom Dice - ME AND MY ...
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. Kings Of Leon - RADIOACTIVE
3. Katie Melua - TO KILL YOU WITH A KISS
4. Linkin Park - BURNING IN THE SKIES
5. Skunk Anansie - OVER THE LOVE
6. Dżem - DO PRZODU
7. Sabaton - UPRISING
8. Coma - F.T.M.O. (FEEL THE MUSIC'S OVER)
9. Tom Dice - ME AND MY ...
- czw lis 11, 2010 1:43 pm
- Forum: Koszmarlista
- Temat: Koszmarlista 202
- Odpowiedzi: 27
- Odsłony: 5471
Re: Koszmarlista 202
1. Abradab - MAMY KRÓLÓW NA BANKNOTACH
2. Yello - VICIOUS GAMES 2010
3. ----
4. Brodka - W pięciu smakach
2. Yello - VICIOUS GAMES 2010
3. ----
4. Brodka - W pięciu smakach
- czw lis 11, 2010 1:40 pm
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1502 notowanie LP3
- Odpowiedzi: 142
- Odsłony: 25049
Re: Głosowanie na 1502 notowanie LP3
Hej, Hej!
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. Kings Of Leon - RADIOACTIVE
3. Katie Melua - TO KILL YOU WITH A KISS
4. Linkin Park - BURNING IN THE SKIES
5. Skunk Anansie - OVER THE LOVE
6. Dżem - DO PRZODU
7. Sabaton - UPRISING
8. Coma - F.T.M.O. (FEEL THE MUSIC'S OVER)
9. Tom Dice - ME AND MY ...
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. Kings Of Leon - RADIOACTIVE
3. Katie Melua - TO KILL YOU WITH A KISS
4. Linkin Park - BURNING IN THE SKIES
5. Skunk Anansie - OVER THE LOVE
6. Dżem - DO PRZODU
7. Sabaton - UPRISING
8. Coma - F.T.M.O. (FEEL THE MUSIC'S OVER)
9. Tom Dice - ME AND MY ...
- pt lis 05, 2010 11:42 am
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1501 notowanie LP3
- Odpowiedzi: 129
- Odsłony: 19275
Re: Głosowanie na 1501 notowanie LP3
Hej, Hej!
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. Linkin Park - BURNING IN THE SKIES
3. Kings Of Leon - RADIOACTIVE
4. Placebo - TRIGGER HAPPY HANDS
5. Tom Dice - ME AND MY GUITAR
6. Alicia Keys - UN-THINKABLE (I'M READY)
7. Skunk Anansie - OVER THE LOVE
8. Sabaton - UPRISING
9. Florence And The Machine ...
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. Linkin Park - BURNING IN THE SKIES
3. Kings Of Leon - RADIOACTIVE
4. Placebo - TRIGGER HAPPY HANDS
5. Tom Dice - ME AND MY GUITAR
6. Alicia Keys - UN-THINKABLE (I'M READY)
7. Skunk Anansie - OVER THE LOVE
8. Sabaton - UPRISING
9. Florence And The Machine ...
- pt paź 29, 2010 10:42 am
- Forum: Nasze własne... topy, plebiscyty, rankingi
- Temat: Wybieramy Forumowy Utwór 1500 notowań LP3
- Odpowiedzi: 542
- Odsłony: 100412
Re: Wybieramy Forumowy Utwór 1500 notowań LP3
płyty z kolekcji na 25-lecie LP3: 1981, iqh, bear, Artur
płytę z kolekcji na 25-lecie LP3 oraz trójkowe frisbee: Kertoip
singel niespodziankę otrzymuje: Ada
Jeszcze raz. Dziękuję bardzo !! ; )) strasznie miło : ))
Zwycięski pojedynek nie zakończył się po mojej myśli. Gdyby "Again" przegrało ...
- czw paź 28, 2010 9:06 pm
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1500 notowanie LP3 !!!!!!!!!!
- Odpowiedzi: 138
- Odsłony: 21563
Re: Głosowanie na 1500 notowanie LP3 !!!!!!!!!!
Hej, Hej!
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. Linkin Park - BURNING IN THE SKIES
3. Kings Of Leon - RADIOACTIVE
4. Placebo - TRIGGER HAPPY HANDS
5. Tom Dice - ME AND MY GUITAR
6. Alicia Keys - UN-THINKABLE (I'M READY)
7. Skunk Anansie - OVER THE LOVE
8. Sabaton - UPRISING
9. Florence And The Machine ...
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. Linkin Park - BURNING IN THE SKIES
3. Kings Of Leon - RADIOACTIVE
4. Placebo - TRIGGER HAPPY HANDS
5. Tom Dice - ME AND MY GUITAR
6. Alicia Keys - UN-THINKABLE (I'M READY)
7. Skunk Anansie - OVER THE LOVE
8. Sabaton - UPRISING
9. Florence And The Machine ...
- ndz paź 17, 2010 11:06 am
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1499 notowanie LP3
- Odpowiedzi: 111
- Odsłony: 15567
Re: Głosowanie na 1499 notowanie LP3
Hej, Hej!
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. Happysad - MADE IN CHINA
3. Kings Of Leon - RADIOACTIVE
4. Placebo - TRIGGER HAPPY HANDS
5. Linkin Park - BURNING IN THE SKIES
6. Alicia Keys - UN-THINKABLE (I'M READY)
7. One Republic - MARCHIN ON (Patriot Remix)
8. Sabaton - UPRISING
9. Tom Dice - ME ...
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. Happysad - MADE IN CHINA
3. Kings Of Leon - RADIOACTIVE
4. Placebo - TRIGGER HAPPY HANDS
5. Linkin Park - BURNING IN THE SKIES
6. Alicia Keys - UN-THINKABLE (I'M READY)
7. One Republic - MARCHIN ON (Patriot Remix)
8. Sabaton - UPRISING
9. Tom Dice - ME ...
- śr paź 13, 2010 8:24 pm
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1498 notowanie LP3
- Odpowiedzi: 107
- Odsłony: 16751
Re: Głosowanie na 1498 notowanie LP3
dziękuję: P
- śr paź 13, 2010 8:21 pm
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1498 notowanie LP3
- Odpowiedzi: 107
- Odsłony: 16751
Re: Głosowanie na 1498 notowanie LP3
Hej, Hej!
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. Happysad - MADE IN CHINA
3. Kings Of Leon - RADIOACTIVE
4. Placebo - TRIGGER HAPPY HANDS
5. Linkin Park - BURNING IN THE SKIES
6. Alicia Keys - UN-THINKABLE (I'M READY)
7. One Republic - MARCHIN ON (Patriot Remix)
8. Sabaton - UPRISING
9. Tom Dice - ME ...
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. Happysad - MADE IN CHINA
3. Kings Of Leon - RADIOACTIVE
4. Placebo - TRIGGER HAPPY HANDS
5. Linkin Park - BURNING IN THE SKIES
6. Alicia Keys - UN-THINKABLE (I'M READY)
7. One Republic - MARCHIN ON (Patriot Remix)
8. Sabaton - UPRISING
9. Tom Dice - ME ...
- wt paź 05, 2010 7:45 pm
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1497 notowanie LP3
- Odpowiedzi: 104
- Odsłony: 18044
Re: Głosowanie na 1497 notowanie LP3
Hej, Hej!
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. Happysad - MADE IN CHINA
3. Kings Of Leon - RADIOACTIVE
4. Placebo - TRIGGER HAPPY HANDS
5. Linkin Park - BURNING IN THE SKIES
6. Alicia Keys - UN-THINKABLE (I'M READY)
7. One Republic - MARCHIN ON (Patriot Remix)
8. Sabaton - UPRISING
9. Tom Dice - ME ...
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. Happysad - MADE IN CHINA
3. Kings Of Leon - RADIOACTIVE
4. Placebo - TRIGGER HAPPY HANDS
5. Linkin Park - BURNING IN THE SKIES
6. Alicia Keys - UN-THINKABLE (I'M READY)
7. One Republic - MARCHIN ON (Patriot Remix)
8. Sabaton - UPRISING
9. Tom Dice - ME ...
- pn wrz 27, 2010 2:30 pm
- Forum: Koszmarlista
- Temat: Koszmarlista 196
- Odpowiedzi: 39
- Odsłony: 6675
Re: Koszmarlista 196
1. Abradab - Mamy królów na banknotach
2. Brodka - W pięciu smakach
3. Massive Attack & Horace Andy - GIRL I LOVE YOU
4. Kobranocka - INTYMNE ŻYCIE MRÓWEK
2. Brodka - W pięciu smakach
3. Massive Attack & Horace Andy - GIRL I LOVE YOU
4. Kobranocka - INTYMNE ŻYCIE MRÓWEK
- pn wrz 27, 2010 2:29 pm
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Świętowanie LP3 nr 1500 w mediach
- Odpowiedzi: 56
- Odsłony: 15510
Re: Szansa na sukces - 2010-09-26
Ale chodzi o to, że z jednego konta poszło tylko głosów, czy z adresu ip?
A ja bym obstawiła, że to chodzi o koszmarnego Abradaba ; ))
Sam program podobał mi się, choć szkoda, że śpiewali już zwycięzcy SnS...I wybór piosenek trochę tendencyjny.
Ale Pan Piotr i Pan Marek równie dobrze prezentowali ...
A ja bym obstawiła, że to chodzi o koszmarnego Abradaba ; ))
Sam program podobał mi się, choć szkoda, że śpiewali już zwycięzcy SnS...I wybór piosenek trochę tendencyjny.
Ale Pan Piotr i Pan Marek równie dobrze prezentowali ...
- pn wrz 27, 2010 2:21 pm
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1496 notowanie LP3
- Odpowiedzi: 112
- Odsłony: 17439
Re: Głosowanie na 1496 notowanie LP3
Hej, Hej!
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. Happysad - MADE IN CHINA
3. Kings Of Leon - RADIOACTIVE
4. Placebo - TRIGGER HAPPY HANDS
5. Linkin Park - BURNING IN THE SKIES
6. Alicia Keys - UN-THINKABLE (I'M READY)
7. Archive - COME ON GET HIGH
8. Sabaton - UPRISING
9. Tom Dice - ME AND MY GUITAR
10 ...
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. Happysad - MADE IN CHINA
3. Kings Of Leon - RADIOACTIVE
4. Placebo - TRIGGER HAPPY HANDS
5. Linkin Park - BURNING IN THE SKIES
6. Alicia Keys - UN-THINKABLE (I'M READY)
7. Archive - COME ON GET HIGH
8. Sabaton - UPRISING
9. Tom Dice - ME AND MY GUITAR
10 ...
- czw wrz 23, 2010 1:28 pm
- Forum: Koszmarlista
- Temat: Koszmarlista 195
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 5074
Re: Koszmarlista 195
01. Abradab - MAMY KRÓLÓW NA BANKNOTACH
02. Brodka - W PIĘCIU SMAKACH
03. Kobranocka - INTYMNE ŻYCIE MRÓWEK
04. Cuba de Zoo - CZARNE AUTO
05. Raz, Dwa, Trzy - JUŻ
06. Stanisław Soyka - TANGO WARSZAWO
02. Brodka - W PIĘCIU SMAKACH
03. Kobranocka - INTYMNE ŻYCIE MRÓWEK
04. Cuba de Zoo - CZARNE AUTO
05. Raz, Dwa, Trzy - JUŻ
06. Stanisław Soyka - TANGO WARSZAWO
- czw wrz 23, 2010 1:27 pm
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1495 notowanie LP3
- Odpowiedzi: 101
- Odsłony: 18774
Re: Głosowanie na 1495 notowanie LP3
Hej, Hej!
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. Happysad - MADE IN CHINA
3. Kings Of Leon - RADIOACTIVE
4. Placebo - TRIGGER HAPPY HANDS
5. Sabaton - UPRISING
6. Alicia Keys - UN-THINKABLE (I'M READY)
7. Archive - COME ON GET HIGH
8. Florence And The Machine - COSMIC LOVE
9. Tom Dice - ME AND MY ...
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. Happysad - MADE IN CHINA
3. Kings Of Leon - RADIOACTIVE
4. Placebo - TRIGGER HAPPY HANDS
5. Sabaton - UPRISING
6. Alicia Keys - UN-THINKABLE (I'M READY)
7. Archive - COME ON GET HIGH
8. Florence And The Machine - COSMIC LOVE
9. Tom Dice - ME AND MY ...
- pt wrz 17, 2010 9:41 am
- Forum: LP Trójka / Poczekalnia LP3
- Temat: LP Trójka nr 023 - 17.09.2010 - Piotr Baron
- Odpowiedzi: 42
- Odsłony: 7378
Re: LP Trójka nr 022 - 17.09.2010 - Piotr Baron
Witam Państwa, ale tylko na chwilę, bo zaraz uciekam. ; ))
Liczę, że nowy zestaw utworów będzie równie bogaty, jak z tego tygodnia.
Życzę wszystkim pięknego dnia! : ))
Liczę, że nowy zestaw utworów będzie równie bogaty, jak z tego tygodnia.
Życzę wszystkim pięknego dnia! : ))
- pt wrz 17, 2010 9:34 am
- Forum: Koszmarlista
- Temat: Koszmarlista 194
- Odpowiedzi: 42
- Odsłony: 6650
Re: Koszmarlista 194
Coraz ciekawsze utwory w zestawie, ale łączy się to z coraz większą liczbą koszmarów : ((
01. Abradab - MAMY KRÓLÓW NA BANKNOTACH
02. Brodka - W PIĘCIU SMAKACH
03. Kobranocka - INTYMNE ŻYCIE MRÓWEK
04. Stanisław Soyka - TANGO WARSZAWO
05. Raz, Dwa, Trzy - JUŻ
06. Cuba de Zoo - CZARNE AUTO
07. a-ha ...
01. Abradab - MAMY KRÓLÓW NA BANKNOTACH
02. Brodka - W PIĘCIU SMAKACH
03. Kobranocka - INTYMNE ŻYCIE MRÓWEK
04. Stanisław Soyka - TANGO WARSZAWO
05. Raz, Dwa, Trzy - JUŻ
06. Cuba de Zoo - CZARNE AUTO
07. a-ha ...
- pt wrz 17, 2010 9:28 am
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1494 notowanie LP3
- Odpowiedzi: 124
- Odsłony: 19082
Re: Głosowanie na 1494 notowanie LP3
Hej, Hej!
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. Happysad - MADE IN CHINA
3. Kings Of Leon - RADIOACTIVE
4. Sabaton - UPRISING
5. Placebo - TRIGGER HAPPY HANDS
6. Ania - BANG BANG
7. Archive - COME ON GET HIGH
8. Florence And The Machine - COSMIC LOVE
9. Tom Dice - ME AND MY GUITAR
10. Muniek & Anna ...
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. Happysad - MADE IN CHINA
3. Kings Of Leon - RADIOACTIVE
4. Sabaton - UPRISING
5. Placebo - TRIGGER HAPPY HANDS
6. Ania - BANG BANG
7. Archive - COME ON GET HIGH
8. Florence And The Machine - COSMIC LOVE
9. Tom Dice - ME AND MY GUITAR
10. Muniek & Anna ...
- czw wrz 09, 2010 10:57 am
- Forum: Nasze własne... topy, plebiscyty, rankingi
- Temat: Wybieramy Forumowy Utwór 1500 notowań LP3
- Odpowiedzi: 542
- Odsłony: 100412
Re: Wybieramy Forumowy Utwór 1500 notowań LP3
Głosy wysłałam, ale od razu dostała zwrotnego emaila.
Kolejność ustalić było trudno, ale wybór 21 utworów nie sprawił mi problemu : ))
Kolejność ustalić było trudno, ale wybór 21 utworów nie sprawił mi problemu : ))
- czw wrz 09, 2010 10:51 am
- Forum: Koszmarlista
- Temat: Koszmarlista 193
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 5371
Re: Koszmarlista 193
Koszmary się potroiły : ((
1. Abradab - MAMY KRÓLÓW NA BANKNOTACH
2. Brodka - W PIĘCIU SMAKACH
3. Acid Drinkers feat. A. Brachaczek - LOVE SHACK
1. Abradab - MAMY KRÓLÓW NA BANKNOTACH
2. Brodka - W PIĘCIU SMAKACH
3. Acid Drinkers feat. A. Brachaczek - LOVE SHACK
- czw wrz 09, 2010 10:48 am
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1493 notowanie LP3
- Odpowiedzi: 116
- Odsłony: 16515
Re: Głosowanie na 1493 notowanie LP3
Jak nic się nie zmieni, to zdąży się znudzić zanim go polubię : ((Robinson pisze:Ależ często Balonik promuje Meserszmita.
- czw wrz 09, 2010 10:44 am
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1493 notowanie LP3
- Odpowiedzi: 116
- Odsłony: 16515
Re: Głosowanie na 1493 notowanie LP3
Hej, Hej!
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. No! No! No! - INACZEJ NIŻ W RAJU
3. Happysad - MADE IN CHINA
4. Sabaton - UPRISING
5. Ania - BANG BANG
6. Florence And The Machine - COSMIC LOVE
7. Archive - COME ON GET HIGH
8. Muniek & Anna Maria Jopek - DZIEJE GRZECHU
9. Tom Dice - ME AND MY GUITAR
10 ...
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. No! No! No! - INACZEJ NIŻ W RAJU
3. Happysad - MADE IN CHINA
4. Sabaton - UPRISING
5. Ania - BANG BANG
6. Florence And The Machine - COSMIC LOVE
7. Archive - COME ON GET HIGH
8. Muniek & Anna Maria Jopek - DZIEJE GRZECHU
9. Tom Dice - ME AND MY GUITAR
10 ...
- pt wrz 03, 2010 11:30 am
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1492 notowanie LP3
- Odpowiedzi: 119
- Odsłony: 16621
Re: Głosowanie na 1492 notowanie LP3
Hej, Hej! Gratuluję wyboru promowanego utworu!
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. No! No! No! - INACZEJ NIŻ W RAJU
3. Happysad - MADE IN CHINA
4. Sabaton - UPRISING
5. Ania - BANG BANG
6. Florence And The Machine - COSMIC LOVE
7. Archive - COME ON GET HIGH
8. Muniek & Anna Maria Jopek - DZIEJE ...
1. Katie Melua - A HAPPY PLACE
2. No! No! No! - INACZEJ NIŻ W RAJU
3. Happysad - MADE IN CHINA
4. Sabaton - UPRISING
5. Ania - BANG BANG
6. Florence And The Machine - COSMIC LOVE
7. Archive - COME ON GET HIGH
8. Muniek & Anna Maria Jopek - DZIEJE ...
- czw sie 26, 2010 6:26 pm
- Forum: Koszmarlista
- Temat: Koszmarlista 191
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 4873
Re: Koszmarlista 191
Kora wypadła, ale zastąpił ją inny koszmarny numer : ((
1. Brodka - W PIĘCIU SMAKACH
1. Brodka - W PIĘCIU SMAKACH