Znaleziono 59 wyników
- ndz lut 12, 2012 11:33 pm
- Forum: Nasza Lista
- Temat: Nasza Lista XI
- Odpowiedzi: 550
- Odsłony: 184372
Re: Nasza Lista XI
Remis idealny, 16:16, po jednym większym i mniejszym killerze w obydwu kolorach.
- ndz lut 12, 2012 10:00 pm
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1568 LP3 (315 not. listy forumowej)
- Odpowiedzi: 197
- Odsłony: 18327
Re: Głosowanie na 1568 LP3 (315 not. listy forumowej)
01. 01. Katie Melua - BETTER THAN A DREAM
02. 03. Nosowska - KTO?
03. 02. Birdy - PEOPLE HELP THE PEOPLE
04. NN. Kari Amirian - THE WINTER IS BACK
05. 05. Kari Amirian - MY FAVOURITE PART
06. 08. Nosowska - O LESIE
07. 06. Julia Marcell - CTRL
08. 07. Vypsana Fixa - DETAILY
09. NN. Neo Retros ...
02. 03. Nosowska - KTO?
03. 02. Birdy - PEOPLE HELP THE PEOPLE
04. NN. Kari Amirian - THE WINTER IS BACK
05. 05. Kari Amirian - MY FAVOURITE PART
06. 08. Nosowska - O LESIE
07. 06. Julia Marcell - CTRL
08. 07. Vypsana Fixa - DETAILY
09. NN. Neo Retros ...
- ndz lut 12, 2012 9:15 pm
- Forum: Nasza Lista
- Temat: Nasza Lista XI
- Odpowiedzi: 550
- Odsłony: 184372
Re: Nasza Lista XI
takie pytanie niezwiązane z głosowaniem: czy Nasza Lista ma jakiś głębszy sens (poza dobrą zabawą i poznawaniem dobrej muzyki oczywiście)? Mianowicie pytam o to czy nasze wybory idą gdzieś dalej, czy kończą swój żywot tu na forum?
- pt lut 10, 2012 10:35 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
- Odpowiedzi: 764
- Odsłony: 40407
Re: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
Dobra, frustracja bierze górę. Końcówkę listy sobie daruję, bo 75% "koszmarków" w pierwszej 4 to dla mnie za dużo. Dzięki wszystkim.
- pt lut 10, 2012 10:17 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
- Odpowiedzi: 764
- Odsłony: 40407
Re: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
Lana jak najbardziej na tak. Mogłaby już się zamienić z Adele...
- pt lut 10, 2012 9:58 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
- Odpowiedzi: 764
- Odsłony: 40407
Re: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
Tak sobie tego Et Si Tu N'existais Pas słucham... i faktycznie muszę przyznać rację tym, którzy twierdzą, że to koszmarek jest.
- pt lut 10, 2012 9:50 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
- Odpowiedzi: 764
- Odsłony: 40407
Re: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
Nie wierzę w głosującychtemik3 pisze: A skąd wiadomo że nie wprowadza nadal.
- pt lut 10, 2012 9:49 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
- Odpowiedzi: 764
- Odsłony: 40407
Re: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
a fe, a fe!
- pt lut 10, 2012 9:46 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
- Odpowiedzi: 764
- Odsłony: 40407
Re: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
Podejrzany czy nie, utwór dobry był i trochę czegoś innego wprowadzałsłoik pisze: Ten ubiegłotygodniowy debiut był troszkę pojedrzany.
- pt lut 10, 2012 9:41 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
- Odpowiedzi: 764
- Odsłony: 40407
Re: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
Tylko nie Mastodon... To Airbag na bank poleciał z listy...
- pt lut 10, 2012 9:35 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
- Odpowiedzi: 764
- Odsłony: 40407
Re: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
To ja już wolę Gotapablo1237 pisze:Andrus na 1
- pt lut 10, 2012 9:33 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
- Odpowiedzi: 764
- Odsłony: 40407
Re: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
szkoda, że ta pierwsza polska nowość to Kasia właśnie, a nie Andrus...
- pt lut 10, 2012 9:30 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
- Odpowiedzi: 764
- Odsłony: 40407
Re: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
To co wypadło z listy...?
- pt lut 10, 2012 9:26 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
- Odpowiedzi: 764
- Odsłony: 40407
Re: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
A mnie fromstage stream przerwało, więc wracam na chwilę.
Zasłużony spadek R.E.M. chociaż muzycznie moim zdaniem piosenka pasuje na liscie na pierwszą dziesiątkę.
Zasłużony spadek R.E.M. chociaż muzycznie moim zdaniem piosenka pasuje na liscie na pierwszą dziesiątkę.
- pt lut 10, 2012 9:15 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
- Odpowiedzi: 764
- Odsłony: 40407
Re: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
a ja się boję o Airbag, niestety...
zdradzam dzisiejszą listę, na fromstage koncert Lee-leet i A Pale Horse Named Death. Miłego słuchania i ruchu w pierwszej "dysze" życzę!
zdradzam dzisiejszą listę, na fromstage koncert Lee-leet i A Pale Horse Named Death. Miłego słuchania i ruchu w pierwszej "dysze" życzę!
- pt lut 10, 2012 9:06 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
- Odpowiedzi: 764
- Odsłony: 40407
Re: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
Podpisuję się rękami i nogami.adrianec pisze:jedyne ALE - to cudownie nudna (atkie nudy celebruję) Katie - za nisko!!!
- pt lut 10, 2012 8:56 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
- Odpowiedzi: 764
- Odsłony: 40407
Re: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
To Kasabian na tle całej poczekalni od biedy może być...
- pt lut 10, 2012 8:36 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
- Odpowiedzi: 764
- Odsłony: 40407
Re: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
spodziewałem się, że ta piosenka Katie nie zrobi wielkiej kariery... a płyta ogólnie zapowiada się cudownie, w starym, dobrym stylu z Call of the Search
- pt lut 10, 2012 8:30 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
- Odpowiedzi: 764
- Odsłony: 40407
Re: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
Jak człowiek patrzy na te historyczne notowania... Gunsi, Queen, stara, dobra Metallica bez Lou, Edyta Bartosiewicz... a na to, co jest dzisiaj na liście, to taka trochę smutna konstatacja człowieka nachodzi, że te stare dobre czasy nigdy już nie wrócą... A mi się zdecydowanie bardziej listy obecne ...
- pt lut 10, 2012 8:17 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
- Odpowiedzi: 764
- Odsłony: 40407
Re: 1567 - 10.02.2012 (Marek N.)
Jak człowiek patrzy na te historyczne notowania... Gunsi, Queen, stara, dobra Metallica bez Lou, Edyta Bartosiewicz... a na to, co jest dzisiaj na liście, to taka trochę smutna konstatacja człowieka nachodzi, że te stare dobre czasy nigdy już nie wrócą...
- pt lut 10, 2012 5:58 pm
- Forum: Moja 30
- Temat: Moja 30 - 1566
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 2514
Re: Moja 30 - 1566
01. THE BRIDGE - Airbag
02. O LESIE - Nosowska
03. LET IT RAIN - Red Box
04. I'LL TAKE CARE OF YOU - Beth Hart & Joe Bonamassa
05. THE SPARROW - Mastodon
06. VIOLMACHINE - Jelonek
07. SHOW ME THE WAY - The Cranberries
08. PLAMY NA SŁOŃCU - Kazik Na Żywo
09. AUTYSTYCZNY – Luxtorpeda
10. RHYTHM OF THE ...
02. O LESIE - Nosowska
03. LET IT RAIN - Red Box
04. I'LL TAKE CARE OF YOU - Beth Hart & Joe Bonamassa
05. THE SPARROW - Mastodon
06. VIOLMACHINE - Jelonek
07. SHOW ME THE WAY - The Cranberries
08. PLAMY NA SŁOŃCU - Kazik Na Żywo
09. AUTYSTYCZNY – Luxtorpeda
10. RHYTHM OF THE ...
- pt lut 10, 2012 5:37 pm
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1568 LP3 (315 not. listy forumowej)
- Odpowiedzi: 197
- Odsłony: 18327
Re: Głosowanie na 1568 LP3 (315 not. listy forumowej)
Dla mnie z nowości tylko Kari. A nowe Lady Pank "po angielsku" jest, na przekór, po polsku 
- pt lut 10, 2012 5:01 pm
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1567 LP3 (314 not. listy forumowej) [modrzew?]
- Odpowiedzi: 170
- Odsłony: 18365
Re: Głosowanie na 1567 LP3 (314 not. listy forumowej) [modrz
kompletnie nie rozumiem dlaczego.
żeby to chociaż była własna piosenka tej dziewczynki, ale to przecież cover, który zresztą w oryginale jest dużo lepszy.
To, czy w oryginale ten utwór jest dużo lepszy, to kwestia gustu. Mnie na ten przykład wersja oryginalna mnie ni ziębi, ni parzy a wykonanie ...
żeby to chociaż była własna piosenka tej dziewczynki, ale to przecież cover, który zresztą w oryginale jest dużo lepszy.
To, czy w oryginale ten utwór jest dużo lepszy, to kwestia gustu. Mnie na ten przykład wersja oryginalna mnie ni ziębi, ni parzy a wykonanie ...
- czw lut 09, 2012 5:57 pm
- Forum: Koszmarlista
- Temat: Koszmarlista 267
- Odpowiedzi: 54
- Odsłony: 5004
Re: Koszmarlista 267
1. Gotye feat. Kimbra - SOMEBODY THAT I USED TO KNOW
2. Adele - SOMEONE LIKE YOU (live)
Doskonały przykład jak można obrzydzić słuchaczowi całkiem niezłe piosenki.
3. Coma - LOS CEBULA I KROKODYLE ŁZY
Za warstwę tekstową. I za zbyt wysoko postawioną poprzeczkę przez bardzo dobre (dwie) pierwsze ...
2. Adele - SOMEONE LIKE YOU (live)
Doskonały przykład jak można obrzydzić słuchaczowi całkiem niezłe piosenki.
3. Coma - LOS CEBULA I KROKODYLE ŁZY
Za warstwę tekstową. I za zbyt wysoko postawioną poprzeczkę przez bardzo dobre (dwie) pierwsze ...
- czw lut 09, 2012 4:44 pm
- Forum: Forumowa lista płyt
- Temat: Forumowa lista płyt, notowanie 222 (10.02.2012)
- Odpowiedzi: 39
- Odsłony: 7080
Re: Forumowa lista płyt, notowanie 222 (10.02.2012)
01. Mark Lanegan Band - BLUES FUNERAL (2012)
------------------------------------------------------------------
02. Kari Amirian - DADDY SAY'S I'M SPECIAL (2011)
03. Franka De Mille - BRIDGE THE ROADS (2010)
04. Airbag - ALL RIGHTS REMOVED (2011)
05. Lee-Leet - LEAVE IT BEHIND (2011 ...
------------------------------------------------------------------
02. Kari Amirian - DADDY SAY'S I'M SPECIAL (2011)
03. Franka De Mille - BRIDGE THE ROADS (2010)
04. Airbag - ALL RIGHTS REMOVED (2011)
05. Lee-Leet - LEAVE IT BEHIND (2011 ...