Znaleziono 7 wyników
- ndz mar 22, 2009 11:12 pm
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1417 notowanie lp3
- Odpowiedzi: 148
- Odsłony: 16921
Re: Głosowanie na 1417 notowanie lp3
Wstyd normalnie! Poprawie się
obiecuję... póki co edit 
- ndz mar 22, 2009 3:51 pm
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1417 notowanie lp3
- Odpowiedzi: 148
- Odsłony: 16921
Re: Głosowanie na 1417 notowanie lp3
Kiedyś musi być ten pierwszy raz!:) Mam nadzieję, że nic nie spićkam ;)
1. BULLETS - Archive
2. WRONG - Depeche Mode
3. SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak i Iwona Loranc
4. MUCHOMORY - Maria Peszek
5. STORIES FROM DOGLAND - Pati Yang
6. ANUSZKA - Kazik
7. KTO TAM U CIEBIE JEST - Nosowska ...
1. BULLETS - Archive
2. WRONG - Depeche Mode
3. SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak i Iwona Loranc
4. MUCHOMORY - Maria Peszek
5. STORIES FROM DOGLAND - Pati Yang
6. ANUSZKA - Kazik
7. KTO TAM U CIEBIE JEST - Nosowska ...
- sob lut 14, 2009 11:09 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: Notowanie 1411 (14.02.2009)
- Odpowiedzi: 360
- Odsłony: 30556
Re: Notowanie 1411 (14.02.2009)
dobrej nocy 
- sob lut 14, 2009 10:53 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: Notowanie 1411 (14.02.2009)
- Odpowiedzi: 360
- Odsłony: 30556
Re: Notowanie 1411 (14.02.2009)
Słusznie Madonna zdecydowanie za wysoko. Duffy może być, ten kawałek nie taki najgorszy. Ale spadek jabłek jak dla mnie nieodżałowany ...
- sob lut 14, 2009 10:46 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: Notowanie 1411 (14.02.2009)
- Odpowiedzi: 360
- Odsłony: 30556
Re: Notowanie 1411 (14.02.2009)
Oj bardzo bolesny. 
- sob lut 14, 2009 10:19 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: Notowanie 1411 (14.02.2009)
- Odpowiedzi: 360
- Odsłony: 30556
Re: Notowanie 1411 (14.02.2009)
Jak widac Kazik wisi
Co do Pogodno to się podpisze tym i owym
Co do Pogodno to się podpisze tym i owym
- sob lut 14, 2009 10:11 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: Notowanie 1411 (14.02.2009)
- Odpowiedzi: 360
- Odsłony: 30556
Re: Notowanie 1411 (14.02.2009)
a mnie się ta nowa Ira jakoś nie podoba, ten bit w tle jakoś ucho drażni. I na moje ucho to jakoś najlepiej Tigrida Projekt (czy jak ich tam zwał) wypada. Cóż jednak rzec, to tylko eurowizja.
na marginesie... witam
na marginesie... witam