Znaleziono 7 wyników

autor: tofka
ndz mar 22, 2009 11:12 pm
Forum: Forumowa lista przebojów
Temat: Głosowanie na 1417 notowanie lp3
Odpowiedzi: 148
Odsłony: 16921

Re: Głosowanie na 1417 notowanie lp3

Wstyd normalnie! Poprawie się :) obiecuję... póki co edit :)
autor: tofka
ndz mar 22, 2009 3:51 pm
Forum: Forumowa lista przebojów
Temat: Głosowanie na 1417 notowanie lp3
Odpowiedzi: 148
Odsłony: 16921

Re: Głosowanie na 1417 notowanie lp3

Kiedyś musi być ten pierwszy raz!:) Mam nadzieję, że nic nie spićkam ;)

1. BULLETS - Archive
2. WRONG - Depeche Mode
3. SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak i Iwona Loranc
4. MUCHOMORY - Maria Peszek
5. STORIES FROM DOGLAND - Pati Yang
6. ANUSZKA - Kazik
7. KTO TAM U CIEBIE JEST - Nosowska ...
autor: tofka
sob lut 14, 2009 11:09 pm
Forum: Komentarze do bieżących notowań
Temat: Notowanie 1411 (14.02.2009)
Odpowiedzi: 360
Odsłony: 30556

Re: Notowanie 1411 (14.02.2009)

dobrej nocy :)
autor: tofka
sob lut 14, 2009 10:53 pm
Forum: Komentarze do bieżących notowań
Temat: Notowanie 1411 (14.02.2009)
Odpowiedzi: 360
Odsłony: 30556

Re: Notowanie 1411 (14.02.2009)

Słusznie Madonna zdecydowanie za wysoko. Duffy może być, ten kawałek nie taki najgorszy. Ale spadek jabłek jak dla mnie nieodżałowany ...
autor: tofka
sob lut 14, 2009 10:46 pm
Forum: Komentarze do bieżących notowań
Temat: Notowanie 1411 (14.02.2009)
Odpowiedzi: 360
Odsłony: 30556

Re: Notowanie 1411 (14.02.2009)

Oj bardzo bolesny. :cry:
autor: tofka
sob lut 14, 2009 10:19 pm
Forum: Komentarze do bieżących notowań
Temat: Notowanie 1411 (14.02.2009)
Odpowiedzi: 360
Odsłony: 30556

Re: Notowanie 1411 (14.02.2009)

Jak widac Kazik wisi :)

Co do Pogodno to się podpisze tym i owym 8)
autor: tofka
sob lut 14, 2009 10:11 pm
Forum: Komentarze do bieżących notowań
Temat: Notowanie 1411 (14.02.2009)
Odpowiedzi: 360
Odsłony: 30556

Re: Notowanie 1411 (14.02.2009)

a mnie się ta nowa Ira jakoś nie podoba, ten bit w tle jakoś ucho drażni. I na moje ucho to jakoś najlepiej Tigrida Projekt (czy jak ich tam zwał) wypada. Cóż jednak rzec, to tylko eurowizja.

na marginesie... witam :)