Znaleziono 9 wyników
- sob wrz 28, 2013 11:28 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: piosenki promowane przez nas na LP3 (następcy 'Again'?)
- Odpowiedzi: 4729
- Odsłony: 975229
Re: piosenki promowane przez nas na LP3 (następcy 'Again'?)
Sorry za pomyłkę i dzięki za wyjaśnienie;)
- sob wrz 28, 2013 9:32 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: piosenki promowane przez nas na LP3 (następcy 'Again'?)
- Odpowiedzi: 4729
- Odsłony: 975229
Re: piosenki promowane przez nas na LP3 (następcy 'Again'?)
Witajcie! Bardzo dawno mnie tu nie było, więc się przywitam raz jeszcze:) Wydaje mi się, że dobrymi kandydatami mogą być
Lipali- POPIOŁY ( jeden z moich ulubionych kawałków spośród obecnych na Liście)
Hey- PODOBNO
Placebo- TOO MANY FRIENDS
Pozdrawiam wszystkich!
Lipali- POPIOŁY ( jeden z moich ulubionych kawałków spośród obecnych na Liście)
Hey- PODOBNO
Placebo- TOO MANY FRIENDS
Pozdrawiam wszystkich!
- pt wrz 07, 2012 9:58 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1597 - 07.09.2012 (godz. 20-22) (Piotr Baron)
- Odpowiedzi: 383
- Odsłony: 28023
Re: 1597 - 07.09.2012 (godz. 20-22) (Piotr Baron)
Dzięki za towarzystwo;)
- pt wrz 07, 2012 9:50 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1597 - 07.09.2012 (godz. 20-22) (Piotr Baron)
- Odpowiedzi: 383
- Odsłony: 28023
Re: 1597 - 07.09.2012 (godz. 20-22) (Piotr Baron)
Fani Anathemy bardzo się cieszą:) Przynajmniej ja;)
- pt wrz 07, 2012 9:35 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1597 - 07.09.2012 (godz. 20-22) (Piotr Baron)
- Odpowiedzi: 383
- Odsłony: 28023
Re: 1597 - 07.09.2012 (godz. 20-22) (Piotr Baron)
Jest mooc!;)
- pt wrz 07, 2012 9:29 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1597 - 07.09.2012 (godz. 20-22) (Piotr Baron)
- Odpowiedzi: 383
- Odsłony: 28023
Re: 1597 - 07.09.2012 (godz. 20-22) (Piotr Baron)
Ja z trochę innej beczki-jestem tu nowa, więc chciałam się przywitać
A co do notowania , mam nadzieję, że na pierwszym Knopfller;)
- sob lut 07, 2009 10:52 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: Notowanie nr 1410 (07.02.2009r)
- Odpowiedzi: 552
- Odsłony: 45209
Re: Notowanie nr 1410 (07.02.2009r)
Możliwe... chociaż też wolałabym, żeby Tomczak i Lorenc dłużej pozostali na szczycie. Kto wie, kto wie...Gary pisze:Myślałem, że "Jabłuszka" długo porządzą, ale może już dziś, a jak nie dziś to pewnie za tydzień Brainstorm będzie na 1 miejscu.
- pt lut 06, 2009 6:22 pm
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1410 notowanie LP3
- Odpowiedzi: 119
- Odsłony: 16745
Re: Głosowanie na 1410 notowanie LP3
Jasne, już się stosuę
1 RAIN ON YOUR PARADE-Duffy
2 THE DAY THAT NEVER COMES-Metallica
3 SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK-G. Tomczak/I. Lorenc
4. KTO TAM U CIEBIE JEST- K. Nosowska
5. HISZPAN- Lao Che
Pozdrawiam
1 RAIN ON YOUR PARADE-Duffy
2 THE DAY THAT NEVER COMES-Metallica
3 SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK-G. Tomczak/I. Lorenc
4. KTO TAM U CIEBIE JEST- K. Nosowska
5. HISZPAN- Lao Che
Pozdrawiam
- pt lut 06, 2009 2:26 pm
- Forum: Forumowa lista przebojów
- Temat: Głosowanie na 1410 notowanie LP3
- Odpowiedzi: 119
- Odsłony: 16745
Re: Głosowanie na 1410 notowanie LP3
Jestem nowa,więc witam wszystkich
Głosowanie:
Duffy, Metallica, Tomczak/Lorenc, Nosowska, Lao Che
Pozdrawiam Ula
Głosowanie:
Duffy, Metallica, Tomczak/Lorenc, Nosowska, Lao Che
Pozdrawiam Ula