Znaleziono 9 wyników

autor: melomanka
sob wrz 28, 2013 11:28 pm
Forum: Komentarze do bieżących notowań
Temat: piosenki promowane przez nas na LP3 (następcy 'Again'?)
Odpowiedzi: 4729
Odsłony: 975229

Re: piosenki promowane przez nas na LP3 (następcy 'Again'?)

Sorry za pomyłkę i dzięki za wyjaśnienie;)
autor: melomanka
sob wrz 28, 2013 9:32 pm
Forum: Komentarze do bieżących notowań
Temat: piosenki promowane przez nas na LP3 (następcy 'Again'?)
Odpowiedzi: 4729
Odsłony: 975229

Re: piosenki promowane przez nas na LP3 (następcy 'Again'?)

Witajcie! Bardzo dawno mnie tu nie było, więc się przywitam raz jeszcze:) Wydaje mi się, że dobrymi kandydatami mogą być
Lipali- POPIOŁY ( jeden z moich ulubionych kawałków spośród obecnych na Liście)
Hey- PODOBNO
Placebo- TOO MANY FRIENDS

Pozdrawiam wszystkich!
autor: melomanka
pt wrz 07, 2012 9:58 pm
Forum: Komentarze do bieżących notowań
Temat: 1597 - 07.09.2012 (godz. 20-22) (Piotr Baron)
Odpowiedzi: 383
Odsłony: 28023

Re: 1597 - 07.09.2012 (godz. 20-22) (Piotr Baron)

Dzięki za towarzystwo;)
autor: melomanka
pt wrz 07, 2012 9:50 pm
Forum: Komentarze do bieżących notowań
Temat: 1597 - 07.09.2012 (godz. 20-22) (Piotr Baron)
Odpowiedzi: 383
Odsłony: 28023

Re: 1597 - 07.09.2012 (godz. 20-22) (Piotr Baron)

Fani Anathemy bardzo się cieszą:) Przynajmniej ja;)
autor: melomanka
pt wrz 07, 2012 9:29 pm
Forum: Komentarze do bieżących notowań
Temat: 1597 - 07.09.2012 (godz. 20-22) (Piotr Baron)
Odpowiedzi: 383
Odsłony: 28023

Re: 1597 - 07.09.2012 (godz. 20-22) (Piotr Baron)

Ja z trochę innej beczki-jestem tu nowa, więc chciałam się przywitać :) A co do notowania , mam nadzieję, że na pierwszym Knopfller;)
autor: melomanka
sob lut 07, 2009 10:52 pm
Forum: Komentarze do bieżących notowań
Temat: Notowanie nr 1410 (07.02.2009r)
Odpowiedzi: 552
Odsłony: 45209

Re: Notowanie nr 1410 (07.02.2009r)

Gary pisze:Myślałem, że "Jabłuszka" długo porządzą, ale może już dziś, a jak nie dziś to pewnie za tydzień Brainstorm będzie na 1 miejscu.
Możliwe... chociaż też wolałabym, żeby Tomczak i Lorenc dłużej pozostali na szczycie. Kto wie, kto wie... :wink:
autor: melomanka
pt lut 06, 2009 6:22 pm
Forum: Forumowa lista przebojów
Temat: Głosowanie na 1410 notowanie LP3
Odpowiedzi: 119
Odsłony: 16745

Re: Głosowanie na 1410 notowanie LP3

Jasne, już się stosuę :wink:
1 RAIN ON YOUR PARADE-Duffy
2 THE DAY THAT NEVER COMES-Metallica
3 SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK-G. Tomczak/I. Lorenc
4. KTO TAM U CIEBIE JEST- K. Nosowska
5. HISZPAN- Lao Che

Pozdrawiam :wink:
autor: melomanka
pt lut 06, 2009 2:26 pm
Forum: Forumowa lista przebojów
Temat: Głosowanie na 1410 notowanie LP3
Odpowiedzi: 119
Odsłony: 16745

Re: Głosowanie na 1410 notowanie LP3

Jestem nowa,więc witam wszystkich :wink:
Głosowanie:
Duffy, Metallica, Tomczak/Lorenc, Nosowska, Lao Che
Pozdrawiam Ula :wink: