Znaleziono 4 wyniki
- pt sty 02, 2009 5:10 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
I co tyle lat temu a wymarzył sobie że nie będzie granic
Cudownie
- pt sty 02, 2009 4:57 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Nirvana - Smells like teen spirit
Kocham ten utwór ochhhhhhh wlasnie bede skakac
jeeee
Kocham ten utwór ochhhhhhh wlasnie bede skakac
- pt sty 02, 2009 4:48 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Nio tez się podziwiam 
Tylko szkoda że pierwszy raz pozagranicami kraju ale napewno szcześliwsza bo z ukochana osoba
Biała flaga piękny utwór szkoda tylko że solowe nagranie Nie pytaj o Polske jest zawsze niżej bo też jest genialne
A teraz może TSA - 51 ?? CO wy na to?
Tylko szkoda że pierwszy raz pozagranicami kraju ale napewno szcześliwsza bo z ukochana osoba
Biała flaga piękny utwór szkoda tylko że solowe nagranie Nie pytaj o Polske jest zawsze niżej bo też jest genialne
A teraz może TSA - 51 ?? CO wy na to?
- pt sty 02, 2009 4:43 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Witam!!
Słucham Topu od 13 lat to jest to na co czekam caly rok
A co teraz? Po Pięknym utworze Kultu?
Słucham Topu od 13 lat to jest to na co czekam caly rok
A co teraz? Po Pięknym utworze Kultu?