Znaleziono 4 wyniki

autor: Ana1987
pt sty 02, 2009 5:10 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

I co tyle lat temu a wymarzył sobie że nie będzie granic :) Cudownie
autor: Ana1987
pt sty 02, 2009 4:57 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Nirvana - Smells like teen spirit
Kocham ten utwór ochhhhhhh wlasnie bede skakac :) jeeee
autor: Ana1987
pt sty 02, 2009 4:48 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Nio tez się podziwiam :)
Tylko szkoda że pierwszy raz pozagranicami kraju ale napewno szcześliwsza bo z ukochana osoba :)
Biała flaga piękny utwór szkoda tylko że solowe nagranie Nie pytaj o Polske jest zawsze niżej bo też jest genialne :)
A teraz może TSA - 51 ?? CO wy na to?
autor: Ana1987
pt sty 02, 2009 4:43 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Witam!!
Słucham Topu od 13 lat to jest to na co czekam caly rok :)
A co teraz? Po Pięknym utworze Kultu?