Znaleziono 27 wyników

autor: Darkarabra
pt sty 02, 2009 6:05 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Przykro mi się żegnać z Wami, ale... zostaje mi radio. Miłego słuchania Wam. :(
autor: Darkarabra
pt sty 02, 2009 5:55 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Metallica, ładnie, wysoko.. Uwielbiam :)
autor: Darkarabra
pt sty 02, 2009 5:50 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

saferłel pisze:Zasil grupę słuchających przez internet...jak na razie chyba tylko Ja w niej jestem :D
Ja też byłam w niej wczoraj, ale strasznie mi spóźniało...
autor: Darkarabra
pt sty 02, 2009 5:39 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Melomaniak pisze:Witajcie dopiero wróciłem z Sylwestra
noo to musiała być impreza 8)
autor: Darkarabra
pt sty 02, 2009 5:33 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

temik3 pisze:o Baron przypomniał sobie o nas i naszym forum
ale adresu nie podał... :?
autor: Darkarabra
pt sty 02, 2009 5:31 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Adameks pisze:Sucha lata dla U2 .
a może Krakowska? :lol:
autor: Darkarabra
pt sty 02, 2009 5:23 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Nie specjalnie lubię ten utwór. Ale może to ze mną jest coś nie tak? :roll:
autor: Darkarabra
pt sty 02, 2009 5:17 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

tadzio3 pisze:Swego czasu prawie codziennie "Kashmir" puszczali w Esce Rock aż mi się czasem nie chciało słuchać.
To straszne, gdy się bezczelnie zarzyna fajne utwory w radiach puszczając je w kółko i w kółko
autor: Darkarabra
pt sty 02, 2009 5:14 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Dobrze słyszeć Kashmir.. Szkoda tylko, ze spadli.
autor: Darkarabra
pt sty 02, 2009 5:11 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Zgłaszam swoją spóźnioną obecność... Akurat włączyłam na Imagine. ;) Jak miło
autor: Darkarabra
czw sty 01, 2009 8:00 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

No to koniec. Szkoda, że nie doszliśmy do setnej strony. :(
Do jutra ;)
autor: Darkarabra
czw sty 01, 2009 7:57 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Whole Lotta Love - cudo. :D
autor: Darkarabra
czw sty 01, 2009 7:48 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Jest, jest, Polski Fiat :P
iii... Time :D
autor: Darkarabra
czw sty 01, 2009 7:43 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy.. nananana :D
autor: Darkarabra
czw sty 01, 2009 7:39 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

saferłel pisze:
Darkarabra pisze:
Paffciek pisze:Aha, już wiem... Se żartujecie :P to Pink Floydzi ?? Nie mogłem se przypomnieć :D
Nie wiem jak mogłeś zapomnieć ;)
Może wahał się między Pinkami a Panami Feel :P
No tak, bardzo łatwo się pomylić :P
autor: Darkarabra
czw sty 01, 2009 7:38 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Paffciek pisze:Aha, już wiem... Se żartujecie :P to Pink Floydzi ?? Nie mogłem se przypomnieć :D
Nie wiem jak mogłeś zapomnieć ;)
autor: Darkarabra
czw sty 01, 2009 7:28 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

figc1898 pisze:no to jeszcze może One ?
byłabym szczęśliwa
autor: Darkarabra
czw sty 01, 2009 7:26 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

No proszę, jest i Unforgiven. Już się obawiałam...
autor: Darkarabra
czw sty 01, 2009 7:22 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

ha MONTY PYTHON :D mogę tego słuchać i słuchać...
autor: Darkarabra
czw sty 01, 2009 7:19 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

czy w szczegolnosci Leszek moga byc utworem wszech czasow. dlaczegoz by nie? przeciez nie ma zadnego zapisu, ze aby utwor mogl znalezc sie na Topie, to musi być co najmniej, np. 5 latkiem Z tego co wiem, to Leszek jest starszy od "Do kołyski".

Ale "Do kołyski" o wiele lepsze...
się zgadzam
autor: Darkarabra
czw sty 01, 2009 7:18 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Dla mnie Hotel nie jest jakoś niczym specjalnym...
autor: Darkarabra
czw sty 01, 2009 7:11 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385606

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Jak miło usłyszeć Radiohead :D