Znaleziono 27 wyników
- pt sty 02, 2009 6:05 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Przykro mi się żegnać z Wami, ale... zostaje mi radio. Miłego słuchania Wam. 
- pt sty 02, 2009 6:00 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
no i wiadomości 
- pt sty 02, 2009 5:55 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Metallica, ładnie, wysoko.. Uwielbiam 
- pt sty 02, 2009 5:50 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Ja też byłam w niej wczoraj, ale strasznie mi spóźniało...saferłel pisze:Zasil grupę słuchających przez internet...jak na razie chyba tylko Ja w niej jestem
- pt sty 02, 2009 5:39 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
noo to musiała być imprezaMelomaniak pisze:Witajcie dopiero wróciłem z Sylwestra
- pt sty 02, 2009 5:33 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
ale adresu nie podał...temik3 pisze:o Baron przypomniał sobie o nas i naszym forum
- pt sty 02, 2009 5:31 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
a może Krakowska?Adameks pisze:Sucha lata dla U2 .
- pt sty 02, 2009 5:23 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Nie specjalnie lubię ten utwór. Ale może to ze mną jest coś nie tak? 
- pt sty 02, 2009 5:17 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
To straszne, gdy się bezczelnie zarzyna fajne utwory w radiach puszczając je w kółko i w kółkotadzio3 pisze:Swego czasu prawie codziennie "Kashmir" puszczali w Esce Rock aż mi się czasem nie chciało słuchać.
- pt sty 02, 2009 5:14 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Dobrze słyszeć Kashmir.. Szkoda tylko, ze spadli.
- pt sty 02, 2009 5:11 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Zgłaszam swoją spóźnioną obecność... Akurat włączyłam na Imagine.
Jak miło
- czw sty 01, 2009 8:00 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
No to koniec. Szkoda, że nie doszliśmy do setnej strony. 
Do jutra
Do jutra
- czw sty 01, 2009 7:57 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Whole Lotta Love - cudo. 
- czw sty 01, 2009 7:48 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Jest, jest, Polski Fiat
iii... Time
iii... Time
- czw sty 01, 2009 7:43 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy.. nananana 
- czw sty 01, 2009 7:39 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
No tak, bardzo łatwo się pomylićsaferłel pisze:Może wahał się między Pinkami a Panami FeelDarkarabra pisze:Nie wiem jak mogłeś zapomniećPaffciek pisze:Aha, już wiem... Se żartujecieto Pink Floydzi ?? Nie mogłem se przypomnieć
- czw sty 01, 2009 7:38 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Nie wiem jak mogłeś zapomniećPaffciek pisze:Aha, już wiem... Se żartujecieto Pink Floydzi ?? Nie mogłem se przypomnieć
- czw sty 01, 2009 7:33 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
- czw sty 01, 2009 7:28 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
byłabym szczęśliwafigc1898 pisze:no to jeszcze może One ?
- czw sty 01, 2009 7:26 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
No proszę, jest i Unforgiven. Już się obawiałam...
- czw sty 01, 2009 7:22 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
ha MONTY PYTHON
mogę tego słuchać i słuchać...
- czw sty 01, 2009 7:19 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
czy w szczegolnosci Leszek moga byc utworem wszech czasow. dlaczegoz by nie? przeciez nie ma zadnego zapisu, ze aby utwor mogl znalezc sie na Topie, to musi być co najmniej, np. 5 latkiem Z tego co wiem, to Leszek jest starszy od "Do kołyski".
Ale "Do kołyski" o wiele lepsze...
się zgadzam
Ale "Do kołyski" o wiele lepsze...
się zgadzam
- czw sty 01, 2009 7:18 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Dla mnie Hotel nie jest jakoś niczym specjalnym...
- czw sty 01, 2009 7:11 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Jak miło usłyszeć Radiohead 
- czw sty 01, 2009 6:53 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385606
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Oooch jak pięknie
Coma