Znaleziono 21 wyników

autor: kam
pt sty 02, 2009 8:17 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 383248

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

dzieki za dzis:) zapowiadam sie juz na przyszly rok, i licze na zmiany
autor: kam
pt sty 02, 2009 7:11 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 383248

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

tylko nie stairway to heaven na 1, ani brothers in arms proszę...
a pink floydom należy się wyższe miejsce, może nie tej piosence ale wyższe
to tak ode mnie :)
autor: kam
pt sty 02, 2009 5:51 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 383248

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

saferłel pisze:Zasil grupę słuchających przez internet...jak na razie chyba tylko Ja w niej jestem :D
ja też, a do tego dołączyłam do forum po waszej (przed)wczorajszej reklamie:)
autor: kam
pt sty 02, 2009 5:33 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 383248

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

no i high hopes niestety nie urzeczywistniły sie...
autor: kam
pt sty 02, 2009 5:21 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 383248

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

TSA wg mnie o wiele za nisko... :(
autor: kam
pt sty 02, 2009 5:09 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 383248

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

ja tylko przypomne ze the man who sold the world to nie jest piosenka nirvany;/ a (nie)stety jedno z jej lepszych dokonan

Imagine... :D
autor: kam
pt sty 02, 2009 4:59 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 383248

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

szkoda, ale przezyje :)
autor: kam
pt sty 02, 2009 4:56 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 383248

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

wolalabym na tym miejscu came as you are, czy ktos moze mnie uswiadomic czy juz bylo?
autor: kam
pt sty 02, 2009 4:53 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 383248

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

dziwne zjawisko - nie rozuiem ani slowa a czuje piosenke calym ciałem
autor: kam
pt sty 02, 2009 4:39 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 383248

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

coś dla mnie
liczę na jak najwięcej polskich utworów, więc KULT jak najbardziej :wink:
autor: kam
pt sty 02, 2009 4:22 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 383248

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Metallica - Master of Puppets #45
autor: kam
pt sty 02, 2009 4:20 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 383248

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

wg mnie powinny zamienic sie miejscami, one jest 100 razy lepsze od NEM
autor: kam
pt sty 02, 2009 4:18 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 383248

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

dreszczyk....co dalej?.....One?
autor: kam
pt sty 02, 2009 3:18 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 383248

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

co do Republiki, to wczoraj P. Metz podrzucił mi nowy, interesujący sposób pojmowania tej piosenki jako odpowiedź na "Polskę" Kultu
znam obydwie piosenki, ale sama bym ich tak nie powiązała
autor: kam
pt sty 02, 2009 2:41 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 383248

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

opiłek żelaza pisze:Powinna wypaść z topu Sinead o'Connor. Znakomita piosenka, ale nie wszechczasów.
tak obiektywnie to można by tak powiedzieć o wielu piosenkach, które są na liście, ale Sinead jest bo na nią zagłosowano, tak jak na wszystkie inne
autor: kam
pt sty 02, 2009 2:36 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 383248

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

mi w zestawieniu brakuje Tori Amos, nie wiem czy ktoś podziela moje zdanie, ale ja na nią zagłosowałam
ale to tak jak z Leszkiem Żukowskim
"o gustach się nie dyskutuje"?
autor: kam
pt sty 02, 2009 2:17 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 383248

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

do końca życia nie zapomnę jak pani dyrektor w szkole podstawowej do której chodziłam odczytała na szkolnym apelu polskie tłumaczenie tekstu "Another Brick in the Wall" zakazując nam przy tym słuchania takiej muzyki, już nie mówiąc o puszczaniu jej w szkole:D, miała przy tym na myśli techno, które ...
autor: kam
czw sty 01, 2009 5:58 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 383248

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

zielonakoniczynka pisze:
saferłel pisze:Tylko 6 oczek w dół. Nieźle!, ale prawda jest taka, że nic co k.o.c.h.a.m. nie wykonało w tym topie pięknego skoku ;(

RHCP i zapalniczki w górę :lol:
może zapomniałeś zagłosować w tym roku? ;)
dopiero połowa za nami, skoki beda pozniej :D
autor: kam
czw sty 01, 2009 5:53 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 383248

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

napięcie... co dalej?
autor: kam
czw sty 01, 2009 5:51 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 383248

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

nie ma wiele okazji, zeby nadac ta piosenkę w całości, warto choc raz w roku jej posluchac, nawet jesli nie wszystkim sie podoba:)