Znaleziono 21 wyników
- pt sty 02, 2009 8:17 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 383248
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
dzieki za dzis:) zapowiadam sie juz na przyszly rok, i licze na zmiany
- pt sty 02, 2009 7:11 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 383248
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
tylko nie stairway to heaven na 1, ani brothers in arms proszę...
a pink floydom należy się wyższe miejsce, może nie tej piosence ale wyższe
to tak ode mnie
a pink floydom należy się wyższe miejsce, może nie tej piosence ale wyższe
to tak ode mnie
- pt sty 02, 2009 5:51 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 383248
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
ja też, a do tego dołączyłam do forum po waszej (przed)wczorajszej reklamie:)saferłel pisze:Zasil grupę słuchających przez internet...jak na razie chyba tylko Ja w niej jestem
- pt sty 02, 2009 5:33 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 383248
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
no i high hopes niestety nie urzeczywistniły sie...
- pt sty 02, 2009 5:32 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 383248
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
wow, forum istnieje 
- pt sty 02, 2009 5:21 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 383248
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
TSA wg mnie o wiele za nisko... 
- pt sty 02, 2009 5:09 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 383248
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
ja tylko przypomne ze the man who sold the world to nie jest piosenka nirvany;/ a (nie)stety jedno z jej lepszych dokonan
Imagine...
Imagine...
- pt sty 02, 2009 4:59 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 383248
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
szkoda, ale przezyje 
- pt sty 02, 2009 4:56 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 383248
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
wolalabym na tym miejscu came as you are, czy ktos moze mnie uswiadomic czy juz bylo?
- pt sty 02, 2009 4:53 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 383248
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
dziwne zjawisko - nie rozuiem ani slowa a czuje piosenke calym ciałem
- pt sty 02, 2009 4:39 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 383248
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
coś dla mnie
liczę na jak najwięcej polskich utworów, więc KULT jak najbardziej
liczę na jak najwięcej polskich utworów, więc KULT jak najbardziej
- pt sty 02, 2009 4:22 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 383248
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Metallica - Master of Puppets #45
- pt sty 02, 2009 4:20 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 383248
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
wg mnie powinny zamienic sie miejscami, one jest 100 razy lepsze od NEM
- pt sty 02, 2009 4:18 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 383248
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
dreszczyk....co dalej?.....One?
- pt sty 02, 2009 3:18 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 383248
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
co do Republiki, to wczoraj P. Metz podrzucił mi nowy, interesujący sposób pojmowania tej piosenki jako odpowiedź na "Polskę" Kultu
znam obydwie piosenki, ale sama bym ich tak nie powiązała
znam obydwie piosenki, ale sama bym ich tak nie powiązała
- pt sty 02, 2009 2:41 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 383248
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
tak obiektywnie to można by tak powiedzieć o wielu piosenkach, które są na liście, ale Sinead jest bo na nią zagłosowano, tak jak na wszystkie inneopiłek żelaza pisze:Powinna wypaść z topu Sinead o'Connor. Znakomita piosenka, ale nie wszechczasów.
- pt sty 02, 2009 2:36 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 383248
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
mi w zestawieniu brakuje Tori Amos, nie wiem czy ktoś podziela moje zdanie, ale ja na nią zagłosowałam
ale to tak jak z Leszkiem Żukowskim
"o gustach się nie dyskutuje"?
ale to tak jak z Leszkiem Żukowskim
"o gustach się nie dyskutuje"?
- pt sty 02, 2009 2:17 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 383248
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
do końca życia nie zapomnę jak pani dyrektor w szkole podstawowej do której chodziłam odczytała na szkolnym apelu polskie tłumaczenie tekstu "Another Brick in the Wall" zakazując nam przy tym słuchania takiej muzyki, już nie mówiąc o puszczaniu jej w szkole:D, miała przy tym na myśli techno, które ...
- czw sty 01, 2009 5:58 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 383248
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
dopiero połowa za nami, skoki beda pozniejzielonakoniczynka pisze:może zapomniałeś zagłosować w tym roku?saferłel pisze:Tylko 6 oczek w dół. Nieźle!, ale prawda jest taka, że nic co k.o.c.h.a.m. nie wykonało w tym topie pięknego skoku ;(
RHCP i zapalniczki w górę
- czw sty 01, 2009 5:53 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 383248
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
napięcie... co dalej?
- czw sty 01, 2009 5:51 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 383248
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
nie ma wiele okazji, zeby nadac ta piosenkę w całości, warto choc raz w roku jej posluchac, nawet jesli nie wszystkim sie podoba:)