No właśnie, też się tego spodziewam... kurcze...wzajemnie pisze:a na pierwszym Feel - jak anioła głos. I pozamiatane....
Znaleziono 43 wyniki
- pt sty 02, 2009 6:44 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- pt sty 02, 2009 6:40 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Boże jakie to piękne...I wish I were there 
- pt sty 02, 2009 6:19 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Czyli znaleźliśmy consensusuzi pisze:a tu się z Tobą zgadzam.hullabaloo pisze:Wiecie co, szkoda mi Perfectu bo niby legenda, a sami nie wiedzą kiedy "zejść z barykady" i się za przeproszeniem szmacą na Sylwestrach z jedynką, i jakiś głupawych festiwalach.
- pt sty 02, 2009 6:15 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Wiecie co, szkoda mi Perfectu bo niby legenda, a sami nie wiedzą kiedy "zejść z barykady" i się za przeproszeniem szmacą na Sylwestrach z jedynką, i jakiś głupawych festiwalach. 
- pt sty 02, 2009 6:07 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Starcie ze strusiem
to jest numer jeden 
- pt sty 02, 2009 6:03 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
wielki zbawiciel ale muzycznie to leży i kwiczy okej. ale tym kwikiem potrafi zadziałać na moje emocje jak mało kto. [a nie należę do osób, które zachwycają się wspaniałym Piotrem Kupichą.]
ale dobra, "zgadzam się ze mną, a ona z nią - marnujemy czas!", jak rzecze Afrojax. 8)
dobra, koniec... 8 ...
ale dobra, "zgadzam się ze mną, a ona z nią - marnujemy czas!", jak rzecze Afrojax. 8)
dobra, koniec... 8 ...
- pt sty 02, 2009 5:55 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
na pewno od nich mnie odrzuca postać Bono - chrystus narodów, swoją działalnością tak natrętną ośmiesza tą grupe a do tego nie umie śpiewać (z całym szacunkiem do Ciebie) 1) przynajmniej robi coś pożytecznego. no chyba, że uważasz organizacje, w których działa, za bezsens.
2) ja nie umiem śpiewać ...
2) ja nie umiem śpiewać ...
- pt sty 02, 2009 5:48 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Kurde radio mi trzeszczy, nie moge anteny sobie ustawić ;/
- pt sty 02, 2009 5:39 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Jak cytujesz to całość :evil: - bo liczy się też to, że to już nie moja generacja i pokolenia dlatego są dla mnie ściemą moje pokolenie też "raczej" nie - dziadygi ponad 30 lat starsze ode mnie. 8) ale ja i tak ich kocham. 8) :mrgreen:
na pewno od nich mnie odrzuca postać Bono - chrystus narodów ...
na pewno od nich mnie odrzuca postać Bono - chrystus narodów ...
- pt sty 02, 2009 5:32 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
High Hopes - no oczywiście, że tak 
- pt sty 02, 2009 5:31 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Jak cytujesz to całośćuzi pisze:hullabaloo pisze:dla mnie U2 to ściema
- pt sty 02, 2009 5:27 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Może to już nie moja generacja, ale dla mnie U2 to ściema 
- pt sty 02, 2009 5:23 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Nie wiem nie leżą mi oni :/
- pt sty 02, 2009 5:08 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Absolutnie najpiekniejszy tekst i muzyka na świecie...
- czw sty 01, 2009 7:57 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Dzięki za dzisiaj i do zobaczenia jutro!!!
Metz na prezydenta
Metz na prezydenta
- czw sty 01, 2009 7:51 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Jakby powiedziała moja babcia: To prowokacja środowisk żydowsko - masońskichKertoip pisze:Mówiłem że nasze wczorajsze nadzieje co do Oasisa spełzną na niczymBodeczek pisze:muszę Cię rozczarowarować - nie będzie Oasis ...hullabaloo pisze:Ja jeszcze czekam na Oasis ale mam nadzieję, że ich dopiero jutro usłyszę...
- czw sty 01, 2009 7:49 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
- czw sty 01, 2009 7:45 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Bodeczek pisze:muszę Cię rozczarowarować - nie będzie Oasis ...hullabaloo pisze:Ja jeszcze czekam na Oasis ale mam nadzieję, że ich dopiero jutro usłyszę...
No bez przesady... nie uwierzę że nikt nawet na Wonderwall nie głosował...
- czw sty 01, 2009 7:42 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Ja jeszcze czekam na Oasis ale mam nadzieję, że ich dopiero jutro usłyszę...
- czw sty 01, 2009 7:31 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
saferłel pisze:Adameks pisze:o 00.35 na jedynce Sens życia według Monty Pythona, znowu sobie nie pośpię![]()
Unforgiven... złe nie jest.
Powiem więcej - jest świetny!
Szkoda, że nie ma "Penis Song" i "Every Sperm Is Sacred" - piosenek z Sensu Życia
- czw sty 01, 2009 7:22 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
No to mi się podoba... Always Look On The Bright Side Of Life... cudowny komentarz do Comy na Topie... 
- czw sty 01, 2009 7:19 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
tak sie przygladam Waszym wpisom, i sie zastanawiam kto ułożyl ten Top? przeciez to my, sluchacze 3 wyklikalismy, taki a nie inny uklad utworow. wiec do konca nie rozumiem skad biora sie pretensje, ze to i owo jest wyzej, czy nizej. A 12 groszy, czy w szczegolnosci Leszek moga byc utworem wszech ...
- czw sty 01, 2009 7:16 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
"Hotel California" - otworzyłam lodówke i ta piosenka tam była
- czw sty 01, 2009 7:14 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Śpiewają "a weirdo" czyli dziwakjarzab5 pisze:Putanie za sto punktów: T.Y. śpiewa: "I'm a creep, I'm a widrow". Co znaczy "widrow"? Bo ja nie wiem.
- czw sty 01, 2009 7:11 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385488
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Tak nisko Radiogłowi... la skandal