Znaleziono 43 wyniki

autor: hullabaloo
pt sty 02, 2009 6:44 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

wzajemnie pisze:a na pierwszym Feel - jak anioła głos. I pozamiatane....
No właśnie, też się tego spodziewam... kurcze... :wink:
autor: hullabaloo
pt sty 02, 2009 6:40 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Boże jakie to piękne...I wish I were there :wink:
autor: hullabaloo
pt sty 02, 2009 6:19 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

uzi pisze:
hullabaloo pisze:Wiecie co, szkoda mi Perfectu bo niby legenda, a sami nie wiedzą kiedy "zejść z barykady" i się za przeproszeniem szmacą na Sylwestrach z jedynką, i jakiś głupawych festiwalach. :?
a tu się z Tobą zgadzam. ;)
Czyli znaleźliśmy consensus :D
autor: hullabaloo
pt sty 02, 2009 6:15 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Wiecie co, szkoda mi Perfectu bo niby legenda, a sami nie wiedzą kiedy "zejść z barykady" i się za przeproszeniem szmacą na Sylwestrach z jedynką, i jakiś głupawych festiwalach. :?
autor: hullabaloo
pt sty 02, 2009 6:07 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Starcie ze strusiem :D to jest numer jeden :D
autor: hullabaloo
pt sty 02, 2009 6:03 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

wielki zbawiciel ale muzycznie to leży i kwiczy okej. ale tym kwikiem potrafi zadziałać na moje emocje jak mało kto. [a nie należę do osób, które zachwycają się wspaniałym Piotrem Kupichą.]

ale dobra, "zgadzam się ze mną, a ona z nią - marnujemy czas!", jak rzecze Afrojax. 8)

dobra, koniec... 8 ...
autor: hullabaloo
pt sty 02, 2009 5:55 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

na pewno od nich mnie odrzuca postać Bono - chrystus narodów, swoją działalnością tak natrętną ośmiesza tą grupe a do tego nie umie śpiewać (z całym szacunkiem do Ciebie) 1) przynajmniej robi coś pożytecznego. no chyba, że uważasz organizacje, w których działa, za bezsens.
2) ja nie umiem śpiewać ...
autor: hullabaloo
pt sty 02, 2009 5:48 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Kurde radio mi trzeszczy, nie moge anteny sobie ustawić ;/
autor: hullabaloo
pt sty 02, 2009 5:39 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Jak cytujesz to całość :evil: - bo liczy się też to, że to już nie moja generacja i pokolenia dlatego są dla mnie ściemą moje pokolenie też "raczej" nie - dziadygi ponad 30 lat starsze ode mnie. 8) ale ja i tak ich kocham. 8) :mrgreen:

na pewno od nich mnie odrzuca postać Bono - chrystus narodów ...
autor: hullabaloo
pt sty 02, 2009 5:32 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

High Hopes - no oczywiście, że tak :D
autor: hullabaloo
pt sty 02, 2009 5:31 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

uzi pisze:
hullabaloo pisze:dla mnie U2 to ściema :x
:evil:
Jak cytujesz to całość :evil: - bo liczy się też to, że to już nie moja generacja i pokolenia dlatego są dla mnie ściemą
autor: hullabaloo
pt sty 02, 2009 5:27 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Może to już nie moja generacja, ale dla mnie U2 to ściema :x
autor: hullabaloo
pt sty 02, 2009 5:23 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Nie wiem nie leżą mi oni :/
autor: hullabaloo
pt sty 02, 2009 5:08 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Absolutnie najpiekniejszy tekst i muzyka na świecie...
autor: hullabaloo
czw sty 01, 2009 7:57 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Dzięki za dzisiaj i do zobaczenia jutro!!!

Metz na prezydenta :D
autor: hullabaloo
czw sty 01, 2009 7:51 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Kertoip pisze:
Bodeczek pisze:
hullabaloo pisze:Ja jeszcze czekam na Oasis ale mam nadzieję, że ich dopiero jutro usłyszę...
muszę Cię rozczarowarować - nie będzie Oasis ...
Mówiłem że nasze wczorajsze nadzieje co do Oasisa spełzną na niczym
Jakby powiedziała moja babcia: To prowokacja środowisk żydowsko - masońskich :wink:
autor: hullabaloo
czw sty 01, 2009 7:45 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Bodeczek pisze:
hullabaloo pisze:Ja jeszcze czekam na Oasis ale mam nadzieję, że ich dopiero jutro usłyszę...
muszę Cię rozczarowarować - nie będzie Oasis ...

No bez przesady... nie uwierzę że nikt nawet na Wonderwall nie głosował... :?
autor: hullabaloo
czw sty 01, 2009 7:42 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Ja jeszcze czekam na Oasis ale mam nadzieję, że ich dopiero jutro usłyszę...
autor: hullabaloo
czw sty 01, 2009 7:31 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

saferłel pisze:
Adameks pisze:o 00.35 na jedynce Sens życia według Monty Pythona, znowu sobie nie pośpię :mrgreen:

Unforgiven... złe nie jest.

Powiem więcej - jest świetny!

Szkoda, że nie ma "Penis Song" i "Every Sperm Is Sacred" - piosenek z Sensu Życia :D chętnie bym na nie głosowała
autor: hullabaloo
czw sty 01, 2009 7:22 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

No to mi się podoba... Always Look On The Bright Side Of Life... cudowny komentarz do Comy na Topie... :D
autor: hullabaloo
czw sty 01, 2009 7:19 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

tak sie przygladam Waszym wpisom, i sie zastanawiam kto ułożyl ten Top? przeciez to my, sluchacze 3 wyklikalismy, taki a nie inny uklad utworow. wiec do konca nie rozumiem skad biora sie pretensje, ze to i owo jest wyzej, czy nizej. A 12 groszy, czy w szczegolnosci Leszek moga byc utworem wszech ...
autor: hullabaloo
czw sty 01, 2009 7:16 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

"Hotel California" - otworzyłam lodówke i ta piosenka tam była
autor: hullabaloo
czw sty 01, 2009 7:14 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

jarzab5 pisze:Putanie za sto punktów: T.Y. śpiewa: "I'm a creep, I'm a widrow". Co znaczy "widrow"? Bo ja nie wiem.
Śpiewają "a weirdo" czyli dziwak
autor: hullabaloo
czw sty 01, 2009 7:11 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385488

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Tak nisko Radiogłowi... la skandal