Znaleziono 8 wyników

autor: Fymon
śr gru 31, 2008 6:30 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385974

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Childreny Sancheza. Panie Redaktorze proszę gryźć dokładnie bułeczki, bo nam się Pan Redaktor WszechTopiowy weźmie i zadławi :)
Dziękuję serdecznie za istnienie Topu :)
Prysznic i krojenie karpatki teraz w planach... Do sforumowania za 40 minut...
Ah, no i przecież Panią od Bułeczek pozdrawiam ...
autor: Fymon
śr gru 31, 2008 6:25 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385974

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Childreny Sancheza. Panie Redaktorze proszę gryźć dokładnie bułeczki, bo nam się Pan Redaktor WszechTopiowy weźmie i zadławi :)
Dziękuję serdecznie za istnienie Topu :)
Prysznic i krojenie karpatki teraz w planach... Do sforumowania za 40 minut...
Ah, no i przecież Panią od Bułeczek pozdrawiam :)
autor: Fymon
śr gru 31, 2008 6:11 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385974

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

ku3a pisze:tadzioThreeee ma szczęście do odczytywania postów przez Stelmiego :mrgreen:
Pewnie rodzina :D I żeby było Tadziowi miło...
autor: Fymon
śr gru 31, 2008 6:09 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385974

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)



Co Ty studiujesz???? Ja wałkuję Historię i Kulturę Wielkiej Brytanii...
I już nie mogę... Tu tylko może pomóc Archive - Again :)

Co do Again, to dobrze prawisz, dobrze, ja dziś lobbuję na rzecz PF oczywiście, ale i Archive.
A co do studiów, to już to było dawno i nieprawda ;) :D Anglistyka i ...
autor: Fymon
śr gru 31, 2008 6:05 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385974

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)


ale to sama przyjemność ta historia USA, wiem, bo kiedyś sama to przerabiałam :)

Gdzie miałaś?
Na szczęście do Moby'ego mam audiobook. TYLKO 24 godziny słuchania. Ale lektor mnie wkurza.
Historia to jedno, ale literatura to drugie. A z historii mamy egzamin w tym semestrze.


Co Ty studiujesz ...
autor: Fymon
śr gru 31, 2008 5:55 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385974

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

mrsap pisze:
semuś pisze:To jest dwóch Szymonów na forum :o
Podejrzewam, że jest nas przynajmniej trzech :wink:

Cover Editors tego utworu podoba mi się znacznie bardziej niż oryginał.
Trzech Szymonów to szaleństwo :) Ale chyba nie wszyscy z Bielska???? Pozdrawiam
autor: Fymon
śr gru 31, 2008 5:52 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385974

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

MMMM.... The Cure... I te dźwięki, że aż ciary łażą po plerach :)
Wszyscy gotowi do sylwestra, czy może trafią się Trójkowi maniacy, którzy spędzą tę noc przy dźwiękach z radia 3?????
autor: Fymon
śr gru 31, 2008 5:41 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 385974

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Pearl Jam - Jeremy :) Jedna z lepszych piosenek jakie słyszałem :)
Pozdrawiam WszechTopiaków I WszechTopianki i Redaktora Prowadzącego
<ucieszony i do tego śpiewa>
Szymek z Bielska-Białej