Childreny Sancheza. Panie Redaktorze proszę gryźć dokładnie bułeczki, bo nam się Pan Redaktor WszechTopiowy weźmie i zadławi :)
Dziękuję serdecznie za istnienie Topu :)
Prysznic i krojenie karpatki teraz w planach... Do sforumowania za 40 minut...
Ah, no i przecież Panią od Bułeczek pozdrawiam ...
Znaleziono 8 wyników
- śr gru 31, 2008 6:30 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385974
- śr gru 31, 2008 6:25 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385974
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Childreny Sancheza. Panie Redaktorze proszę gryźć dokładnie bułeczki, bo nam się Pan Redaktor WszechTopiowy weźmie i zadławi 
Dziękuję serdecznie za istnienie Topu
Prysznic i krojenie karpatki teraz w planach... Do sforumowania za 40 minut...
Ah, no i przecież Panią od Bułeczek pozdrawiam
Dziękuję serdecznie za istnienie Topu
Prysznic i krojenie karpatki teraz w planach... Do sforumowania za 40 minut...
Ah, no i przecież Panią od Bułeczek pozdrawiam
- śr gru 31, 2008 6:11 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385974
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Pewnie rodzinaku3a pisze:tadzioThreeee ma szczęście do odczytywania postów przez Stelmiego
- śr gru 31, 2008 6:09 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385974
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Co Ty studiujesz???? Ja wałkuję Historię i Kulturę Wielkiej Brytanii...
I już nie mogę... Tu tylko może pomóc Archive - Again :)
Co do Again, to dobrze prawisz, dobrze, ja dziś lobbuję na rzecz PF oczywiście, ale i Archive.
A co do studiów, to już to było dawno i nieprawda ;) :D Anglistyka i ...
- śr gru 31, 2008 6:05 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385974
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
ale to sama przyjemność ta historia USA, wiem, bo kiedyś sama to przerabiałam :)
Gdzie miałaś?
Na szczęście do Moby'ego mam audiobook. TYLKO 24 godziny słuchania. Ale lektor mnie wkurza.
Historia to jedno, ale literatura to drugie. A z historii mamy egzamin w tym semestrze.
Co Ty studiujesz ...
- śr gru 31, 2008 5:55 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385974
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Trzech Szymonów to szaleństwomrsap pisze:Podejrzewam, że jest nas przynajmniej trzechsemuś pisze:To jest dwóch Szymonów na forum![]()
Cover Editors tego utworu podoba mi się znacznie bardziej niż oryginał.
- śr gru 31, 2008 5:52 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385974
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
MMMM.... The Cure... I te dźwięki, że aż ciary łażą po plerach 
Wszyscy gotowi do sylwestra, czy może trafią się Trójkowi maniacy, którzy spędzą tę noc przy dźwiękach z radia 3?????
Wszyscy gotowi do sylwestra, czy może trafią się Trójkowi maniacy, którzy spędzą tę noc przy dźwiękach z radia 3?????
- śr gru 31, 2008 5:41 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 385974
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Pearl Jam - Jeremy
Jedna z lepszych piosenek jakie słyszałem 
Pozdrawiam WszechTopiaków I WszechTopianki i Redaktora Prowadzącego
<ucieszony i do tego śpiewa>
Szymek z Bielska-Białej
Pozdrawiam WszechTopiaków I WszechTopianki i Redaktora Prowadzącego
<ucieszony i do tego śpiewa>
Szymek z Bielska-Białej