13 top wszech czasów

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
malomi
Posty: 36
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 6:56 pm
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Kontakt:

Post autor: malomi »

Dziękuję wszystkim za cudownie spędzony czas! :) Do "napisania"^^ za rok!
ROK 2006 rokiem PINK FLOYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
jblaminsky
Posty: 812
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Post autor: jblaminsky »

haha w przyszlym roku zaglosujmy na najgorsze hity.. taki odwet za wpuszczenie przez Niedzwiedzia w maliny:)

ale tak na serio, bede sie cieszyc jesli Pan Marek bedzie pamietal o nowych propozycjach. Moze czas juz odswiezyc co nieco!
Ostatnio zmieniony ndz gru 31, 2006 11:00 pm przez jblaminsky, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sisieq
Posty: 84
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 6:28 pm
Lokalizacja: stwa

Post autor: sisieq »

Wielkie dzieki za tego topa i wszystkiego najlepszego w nadchodzacym nowym roku zycze Ja Krzysiek fan Floydow i w ogole calego topuyi muzyki z tamtych lat
Pozdrawiam i do piatku do wydania kolejnej LP3 mam nadzieje ze spotkamy sie na forum . PObijemy kolejny rekord
nietoperek
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 08, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: znienacka (Włoszczowa)

Post autor: nietoperek »

moich tez, ale chyba ich bylo dziś za dużo:P
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: saferłel »

A więc powrót do szarej rzeczywistości, jestem równie smutnie jak wtedy gdy okazało się że HH nie poszło do góry :(

I znów 364 dni czekania :/

Ale warto było to przeżyć po raz 1. Ogromnie chciałbym być pewny że spotkamy się tu w takim samym towarzystwie za rok.
Ten wieczór naprawdę był wyjątkowy, bawiłem się świetnie słuchają radia i dyskutując z wami.
Jeden z lepszych wieczorów w moim życiu, serio.

A teraz no cóż, na forum jestem i nie wiem czy już iść czy nie....
mrsap
Posty: 1597
Rejestracja: pt lip 14, 2006 11:29 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: mrsap »

No cóż, ja też życzę wam wszystkim udanego Sylwestra, choć wiem, że wszystko co najlepsze już za nami.
Życzę wam więcej takich wspaniałych dni jak ten w nowym roku...

Przy okazji zapraszam wszystkich dzisiejszych współkomentatorów do komentowania listy co tydzień na tym forum.
Ja już się żegnam i zmykam na sylwestra :cry:
mrsap
Posty: 1597
Rejestracja: pt lip 14, 2006 11:29 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: mrsap »

sisieq pisze:Wielkie dzieki za tego topa i wszystkiego najlepszego w nadchodzacym nowym roku zycze Ja Krzysiek fan Floydow i w ogole calego topuyi muzyki z tamtych lat
Pozdrawiam i do piatku do wydania kolejnej LP3 mam nadzieje ze spotkamy sie na forum . PObijemy kolejny rekord
Obawiam się, że dzisiejszy rekord jest nie do pobicia przez następnych (ok.) 365 dni...
GregF
Posty: 3574
Rejestracja: pt gru 29, 2006 10:19 am
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: GregF »

Top Wszech Czasów 2006 przechodzi do historii. Wszystkim forumowiczom życzę udanego Nowego Roku. Do sklikania.
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: saferłel »

mrsap pisze:
sisieq pisze:Wielkie dzieki za tego topa i wszystkiego najlepszego w nadchodzacym nowym roku zycze Ja Krzysiek fan Floydow i w ogole calego topuyi muzyki z tamtych lat
Pozdrawiam i do piatku do wydania kolejnej LP3 mam nadzieje ze spotkamy sie na forum . PObijemy kolejny rekord
Obawiam się, że dzisiejszy rekord jest nie do pobicia przez następnych (ok.) 365 dni...
Oczywiście mrsap, taka rzecz zdarza się rz na rok :)
kholbee
Posty: 8
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 6:55 pm
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kholbee »

Dzięki Wam Wszystkim i Niedźwiedziowi z ten wyjatkowo miły koniec 2006 rocku. Oby nastepny był conajmniej tak samo miły !!!
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9780
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Wpadam jak zwykle na chwile i ciesze się że PINK FLOYD górą! Szkoda, że nie z inną piosenka, ale dobre i to! Ale bede miał czytania tego wszystkiego co napisaliście uffff. Zaczne od jutra :) A po za tym czekam na nagrania, gdzie będe mógł w całości i na spokojnie posłuchac topu.
Awatar użytkownika
Bodeczek
Posty: 1017
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 11:46 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Bodeczek »

to było wspaniałe 12 godzin....
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10244
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

Dziękuję za wspólny wieczór! życzę, byśmy w każdy piątek 2007 roku, w podobnym gronie, spotykali się w tym miejscu — wprawdzie nie będzie tyle do obgadania, ale nawet przy 50 utworach jest o czym dyskutować.

Zapraszam!

A teraz... na bale, rauty, prywatki, do lodówki, barku czy kto tam gdzie chłodzi swoje bąbelki! Do-siego!
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: saferłel »

Ja już będe stałym gościem tego forum. Z wielką przyjemnością będe tu wpadać :)
kasspo
Posty: 7
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 11:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kasspo »

Super, że Pink Floyd na pierwszym miejscu. Szkoda tylko, że nie było to Wish You Were Here.

Tak powinna wyglądać pierwsza trójka wg mnie:

1. Pink Floyd - Wish You Were Here
2. Led Zeppelin- Stairway To Heaven
3. Dire Straits - Brothers in Arms
zeta
Posty: 1016
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 3:47 pm

Post autor: zeta »

Wspaniały 13 TOP, dla mnie osobiście Wish You Were Here na pierwszym miejscu, ale, jsk powiedxział Pan Marek "nie można mieć wszystkiego" - i tak to jest , jak dotąd, mój najważniejszy top wszechczasów
:!:
Przepraszam za literówki, już kilka razy piłam zdrowie Trójki i forumowiczów :D
Do siego nasłuchanioa :D
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: saferłel »

No niewiem czy za rok WYWH będzie wyżej. My tu już planowaliśmy wielką akcje głosowania na High Hopes :)
zeta
Posty: 1016
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 3:47 pm

Post autor: zeta »

Pięknego 2007 roku :!: :D :!: :D :!: :D :!: :D
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: saferłel »

Również życzę wszystkiego najlepszego użytkownikom tego forum i wszystkim wielbicielom trójki.

Oczywiście Sylwester u mnie przy dźwiękach radia :)
kasspo
Posty: 7
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 11:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kasspo »

Szczęśliwego Nowego Roku!

Serefeł okładka z The Division Bell jest najlepszą okładką jaką w życiu wydziałem. Niestety dużo osób dopatruje się w niej tylko dwóch twarzy. Ja na szczęście widzę więcej. :D
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: saferłel »

Tak, zgadzam się, wspaniała okładka. Ja też oczywiście widzę więcej twarzy ;)
Zwykle jako avatar ją stosuje, ewentualnie wstawiam swoją własną kombinacje związaną z grupą Depeche Mode

PS - Jaka okładka (The Division Bell) taka płyta. Dzisiaj w Topie mogliśmy się przekonać choć w 1/11 części tego :)
kasspo
Posty: 7
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 11:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kasspo »

saferłel pisze:PS - Jaka okładka (The Division Bell) taka płyta.
I właśnie dlatego powinna być możliwość głosowania na Poles Apart Floydów :)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

kajman pisze:
GregF pisze:3. "Schody do nieba" - przyznam się bez bicia, ze jest co najmniej pięć piosenek Zeppelinów, które robią na mnie większe wrażenie, choćby "Babe I'm Gonna Leave You".
Na mnie tylko jedna - Battle Of Evermore.
Hah tak sobie przeglądam i co ja czytam :) To ja do 2ch powyżej wymienionych jeszcze dodam tylko Since I've been loving you i I'm gonna crawl. Ale i tak Schody są cudowne. :D
Awatar użytkownika
radzio89
Posty: 270
Rejestracja: pn sty 01, 2007 3:57 am
Lokalizacja: KIELCE / Skarżysko-Kamienna
Kontakt:

Post autor: radzio89 »

a miałem nadzije że schody .... ale żeczywiście pinki zasługują ..:D słucham właśnie topu który sobie nagrałem bo na sylwka nie było jak słuchać . pozdr dla fanów queen, led zeppelin i pink floyd ! :D
kajman
Posty: 64246
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Gary pisze:
kajman pisze:
GregF pisze:"Schody do nieba" - przyznam się bez bicia, ze jest co najmniej pięć piosenek Zeppelinów, które robią na mnie większe wrażenie, choćby "Babe I'm Gonna Leave You".
Na mnie tylko jedna - Battle Of Evermore.
Hah tak sobie przeglądam i co ja czytam :) To ja do 2ch powyżej wymienionych jeszcze dodam tylko Since I've been loving you i I'm gonna crawl. Ale i tak Schody są cudowne. :D
Czytam i robię się czerwony. Babe I'm Gonna Leave You i Since I've Been Loving You bardzo lubię, ale I'm Gonna Crawl nie kojarzę :oops: . Ruszam na poszukiwania, a potem przesłuchanie.
ODPOWIEDZ