XV zlot (7-9.06.13)

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: LLucky »

neon.ko, popchnąłem informację o Waszym zgłoszeniu do ku3y, bo to on dostarcza listę na Myśliwiecką - mam nadzieję, że zdąży Was dopisać. Bo od nieformalnej strony patrząc to na pewno Wasza obecność nie będzie problemem dla żadnego ze zlotowiczów - wręcz przeciwnie! :)
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: neon.ka »

OK., dzięki. :-)

Tylko kurde Tadeusz może mieć problem z dokumentem tożsamości. ;-)
leszekno
Posty: 929
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: leszekno »

Ja jak zwykle pojawię się przed 19-tą na Mysliwieckiej.
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2031
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

DAVID BOWIE - Where Are We Now?

Post autor: djjack »

Proponuję, aby Tadeuszowi - kiedy się obudzi - dać możliwość zapowiedzenia piosenki "Where Are We Now?" :P
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Martyr »

Myślę, że Tadeusz ma tyle uroku osobistego, że pan ochroniarz nie będzie chciał od niego dowodu tożsamości. :)

Czy są jakieś plany na sobotę? To znaczy np. czy wśród konkursów i innych zabaw wybieramy sie gdzieś do stolicy w celach konsumpcji obiadowych? Czy coś jest na miejscu w Śródborowie?
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10721
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Neo01 »

Przyłączam się do powyższego zapytania :)
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: LLucky »

Na sobotni obiad zarezerwowałem jakieś dwie, a maksymalnie trzy godziny, jeśli chcemy zmieścić się z wszystkimi atrakcjami, a wygląda na to, że zaraz po obiedzie najlepiej będzie zrobić ABC Listy, bo wtedy będzie najwięcej osób na zlocie. Wobec tego w grę wchodzi raczej wycieczka do Otwocka niż do Warszawy. Restauracja, którą odwiedzaliśmy ostatnio, nie jest zła, a lepszych lokali nie znam - w ogóle zresztą nie znam lokali gastronomicznych w mojej okolicy, bo jadam we własnym domu lub na stołówce w pracy. Gorzej, jeśli akurat będzie deszcz lub burza - w takim wypadku wyjściem awaryjnym jest druga pizza (lub w każdym razie coś w dostawie).
A może ktoś inny ma jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10721
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Neo01 »

LLucky pisze:Gorzej, jeśli akurat będzie deszcz lub burza - w takim wypadku wyjściem awaryjnym jest druga pizza (lub w każdym razie coś w dostawie).
Na szczęście sobota ma być słoneczna :)
Ja jestem za proponowaną opcją :)
Dekodi
Posty: 309
Rejestracja: wt mar 14, 2006 11:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Not. 96 z 18.02.1984
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Dekodi »

Ponieważ kończę uzupełnianie archiwum utworów (no tak naprawdę pierwszy etap) przywożę je jutro ze sobą. Osoby zainteresowane proszę o przygotowanie jakichkolwiek nośników w celu ewentualnej konsumpcji cyfrowej. To tak nawiązując do wcześniejszych wpisów na temat jedzenia. Jak zaznaczyłem to jeszcze nie koniec archiwizacji, ale chyba parę fajnych rzeczy udało się znaleźć.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: DAVID BOWIE - Where Are We Now?

Post autor: neon.ka »

djjack pisze:Proponuję, aby Tadeuszowi - kiedy się obudzi - dać możliwość zapowiedzenia piosenki "Where Are We Now?" :P
:-D
Myślę, że będziecie mieć szansę spotkać go w pełnej świadomości od początku do końca naszego pobytu w Trójce. :-) A nie będziemy zapewne do końca Listy.

Co do obiadu - to nie lepiej jednak zamówić coś z dostawą? Cenowo chyba wyszłoby podobnie, a czasowo o wiele lepiej.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15308
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Miszon »

A ja chciałbym wiedzieć, o której zamierzacie spożywać w sobotę (obiad, żeby nie było)? Bo zależnie od tego albo zjem w domu, albo już na miejscu.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11826
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: adameria »

Przyjeżdżam wcześniej do Warszawy, zatem znajdziemy się na Centralnym.

Jestem za optymalizacją czasu, jak chodzi o sobotę. Otwock wydaje się być kompromisem.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: ku3a »

LLucky pisze:wygląda na to, że zaraz po obiedzie najlepiej będzie zrobić ABC Listy, bo wtedy będzie najwięcej osób na zlocie.
przekazuję informację, że Marcin Buchalski chciałby być na ABCL, a na zlot przyjedzie ok. 18:00.
falcoeagle
Posty: 755
Rejestracja: pt cze 27, 2008 12:37 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Warszawa

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: falcoeagle »

Tak jak pisałem w zapowiedzi, pojawię się na Myśliwieckiej pomiędzy 19 a 20 (zależy, jak szybko uda mi się wyrwać z uczelni), będę w telefonicznym kontakcie w razie czego.
herMMan
Posty: 1527
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 10:32 pm
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: herMMan »

Przepraszam, że dopiero teraz piszę lecz sam do końca nie wiedziałem czy uda mi się dojechać na zlot. W chwili mojej deklaracji nic nie stało na przeszkodzie, jednak okoliczności się zmieniły i nie będę mógł się z Wami spotkać nad czym niezmiernie ubolewam. Oczywiście zaliczkę za dwa dni pobytu wysyłam na konto Llucky'ego i w piątek powinna tam już się pojawić. Jest mi niezmiernie przykro, tak los zadecydował. Mam tylko nadzieję, że następnym razem się uda. Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Martyr »

Szkoda herMManie :(
kajman
Posty: 64248
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: kajman »

:(
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: LLucky »

Dekodi pisze:Osoby zainteresowane proszę o przygotowanie jakichkolwiek nośników w celu ewentualnej konsumpcji cyfrowej.
Jeśli układem trawiennym miałby być mój komputer, to uprzedzam, że ma tylko 3 złącza USB i 0 (słownie: zero) napędów CD/DVD - żadnych płytek nie odtworzę ani nie nagram.
Awatar użytkownika
darek49
Posty: 556
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 12:52 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: darek49 »

Ja pojawię się jednak około 17 na Centalnym.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: LLucky »

W sprawie soboty: jeśli śniadanie o 10, to obiad o 14 (co zresztą jest kompromisem pomiędzy preferencjami różnych zlotowiczów). Zapewne zdążymy wrócić z tego obiadu jeszcze długo przed przyjazdem Marcina, więc możemy najpierw zrobić konkurs Miszona, a ABC po nim, ale nie wiem, o której pojawi się Miszon i czy wyrobimy się z obiema atrakcjami przed kolacją. Mam w zanadrzu jeszcze parę rzeczy, ale do jednej też przydałbyś się, Miszonie, więc przyjeżdżaj jak najwcześniej! Z głodu nie umrzesz. :)
neon.ko, a w jakich godzinach Wy zamierzacie być w sobotę?
Ostatnio zmieniony pt cze 07, 2013 9:42 am przez LLucky, łącznie zmieniany 1 raz.
atram842
Posty: 1501
Rejestracja: pt sie 26, 2011 8:32 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: atram842 »

Właśnie wyruszam na zlot. Na Centralnym pojawię się po 16. Do zobaczenia
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: ku3a »

Tak się zastanawiałem które momenty zlotu są dla mnie najfajniejsze. Wiadomo, że sam pobyt, konkursy, rozmowy, śmiech itp., ale pomyślałem sobie, że generalnie najbardziej lubię początki, a jeśli chodzi o zlot, to z początkiem kojarzą mi się 3 rzeczy. Po pierwsze zbieranie się na Centralnym, pierwsze rozmowy i rozrastanie się grupy :-). Po drugie podróż pociągiem do (zwykle) Śródborowa. Wtedy już emocje związane z Listą są za nami, nie ma nerwów czy jakiś pociąg przyjedzie, spóźni się, czy wszyscy będą i można już odpoczywać i rozmawiać sobie w małych grupach. Niejednokrotnie słucha się wtedy po raz kolejny tych samych dowcipów kajmana i po raz kolejny się z nich tak samo mocno śmieje :-). A trzecia rzecz to taka, że z naszymi zlotami jakoś tak mocno kojarzy mi się też krótka droga ze stacji w Śródborowie do Śródborowianki,oświetlanie sobie drogi latarkami z telefonów, patrzenie pod nogi i uważanie, by nie przegapić skrętu. Wtedy już jest tylko moment do wejścia do ośrodka, spotkania się z tymi którzy jechali samochodami, odebrania pizzy i rozpoczęcia właściwej części zlotu :-).
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15308
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Miszon »

LLucky pisze:W sprawie soboty: jeśli śniadanie o 10, to obiad o 14 (co zresztą jest kompromisem pomiędzy preferencjami różnych zlotowiczów). Zapewne zdążymy wrócić z tego obiadu jeszcze długo przed przyjazdem Marcina, więc możemy najpierw zrobić konkurs Miszona, a ABC po nim, ale nie wiem, o której pojawi się Miszon i czy wyrobimy się z obiema atrakcjami przed kolacją. Mam w zanadrzu jeszcze parę rzeczy, ale do jednej też przydałbyś się, Miszonie, więc przyjeżdżaj jak najwcześniej! Z głodu nie umrzesz. :)
neon.ko, a w jakich godzinach Wy zamierzacie być w sobotę?
Mój konkurs jest wreszcie zrobiony i chyba będzie długi, bo chciałem jak najabrdziej ograniczyć ryzyko grania w kalambury ;-) . O której dojadę to zależy od:
a) o której wstanę i co będę musiał zrobić w domu - na pewno obiad, a może i zakupy
b) pogody - paradoksalnie, jeśli będzie lepsza, to będę pewnie później, bo będę jechał całą drogę rowerem (a z Bemowa to jednak kawałek)

W każdym razie - będę w kontakcie (z kimkolwiek ;-) ).

I jeszcze - a do czegóż to ja mógłbym być przydatny??? :know:
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: LLucky »

Miszon pisze:I jeszcze - a do czegóż to ja mógłbym być przydatny??? :know:
Do patrzenia. :idea: ;)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15308
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Miszon »

To ja poproszę jeszcze o adres punktu żywieniowego, bo pewnie bezpośrednio tam będę się kierował. Z pamięci wolę nie jechać tak jak ostatnio, kiedy droga powrotna do Falenicy zamiast 20 minut jak w nocy, zajęła mi godzinę.
ODPOWIEDZ