muzyczna poczta UKF

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Tomekk
Posty: 10729
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

muzyczna poczta UKF

Post autor: Tomekk »

zastanawiam sie czemu taka znana i bardzo fajna audycja zostala przeniesiona z super godziny 20:00 (sobota)
na 13 w piatek przeciez wiekszosc osob jest wtedy w szkole lub w pracy poza tym trwa tylko 2 h
czy ktos moze juz sluchal?
JC
Posty: 1171
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JC »

Ja słucham w pracy. Na prawdę nic nie straciłeś. Myślałem, że audycja się zmieni, że będzie bardziej ambitna..... niestety zmieniła się tylko pora nadawania i sposób zamawiania piosenek. Chyba dawna forma MP UKF jako programu, w którym można posłuchać jakieś perełki z archiwum trójkowego minęła bezpowrotnie :cry:
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9905
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

JC pisze:Myślałem, że audycja się zmieni, że będzie bardziej ambitna..... niestety zmieniła się tylko pora nadawania i sposób zamawiania piosenek. :cry:
Zadziwiające... :?
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

JC pisze:Ja słucham w pracy. Na prawdę nic nie straciłeś. Myślałem, że audycja się zmieni, że będzie bardziej ambitna..... niestety zmieniła się tylko pora nadawania i sposób zamawiania piosenek. Chyba dawna forma MP UKF jako programu, w którym można posłuchać jakieś perełki z archiwum trójkowego minęła bezpowrotnie :cry:
Wprawdzie slyszalem tylko raz i to tylko kilka kawalków nowej muzycznej poczty UKF , ale stwierdzam ,że na pewno jest ambitniejsza od poprzedniej wersji. Slyszalem takie klasyki ,jak Riders on the storm i Friends of mr. Cairo.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10244
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

Zgadzam się — nie jest to co prawda ,,stara, dobra'' poczta UKF prowadzona onagdaj codziennie, każdorazowo przez innego prezentera... ale dobre i to! Zaczęli dopuszczać do eteru kawałki spoza playlisty i aktualnego zestawienia Trójkowego. Ludzie, którzy telefonicznie zamawaiają utwór (i są puszczeni na antenie), często wykopują bardzo cenne perełki! A że prowadzi to taki a nie inny prezenter? To w końcu on decyduje co pójdzie, a co nie...
Tomekk
Posty: 10729
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Tomekk »

no dobrze
ale czy teraz juz nie ma SMS-ów??
moze sa e-maile??
czy tylko telefonicznie się dzwoni :?:
jesli tak to musza wszystko zagrac bo bedzie wstyd jak ktos zamowi piosenke a oni (prowadzacy) powie ze nie maja tego utworu :P
Awatar użytkownika
Megalomaniac 3-owy
Posty: 338
Rejestracja: pt mar 03, 2006 1:48 am
Lokalizacja: Działoszyn

Post autor: Megalomaniac 3-owy »

Dzwonisz a Prezenter powie - "postaramy się odnaleźć utwór" - się uśmiałem...próbowałem zamówić utwór IRON MAIDEN...no cóż chyba nie ten prowadzoncy i w gust nie trafiłem DZIEWICĄ
JC
Posty: 1171
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JC »

Wiem, o czym piszesz. Ja co tydzień staram się zamówić coś innego, i ciągle słyszę "postaramy sie odnaleźć". Fakt, że zamawiam dziwaczne piosenki, które nigdy nie pojawiły się na nośnikach muzycznych, ale takie które kiedyś były na liście, a których mi w kolekcji brakuje. Nie wierzę, że nie mają tego w archiwum, tylko nie chce im się poszukać. A wielka szkoda, bo na prawdę bardzo liczyłem na tą zreformowaną Muzyczną Pocztę UKF.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

no i tak wlasnie sobie wyobrazam muzyczna poczte, bo po co zamawiac rzeczy aktualne i takie ktore normalnie w ciagu dnia mozna uslyszec.
JC
Posty: 1171
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JC »

ku3a pisze:no i tak wlasnie sobie wyobrazam muzyczna poczte, bo po co zamawiac rzeczy aktualne i takie ktore normalnie w ciagu dnia mozna uslyszec.
Zgadzam się z Tobą w 100%!!!!!!! Kiedyś - dość niedawno bo w 1998 r. jak prowadził MP UKF jeszcze Marek Wiernik i Marek Niedźwiecki to można było usłyszeć zespół Samolot, Noah Noah czy zespół Potop. Dobrze, że wtedy udało mi się te nagrania zarejestrować, bo teraz nie ma szans posłuchać takich perełek. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ODPOWIEDZ