Czaty i wywiady z Markiem N

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Czaty i wywiady z Markiem N

Post autor: jotem3 »

"Grzebiąc" w necie natrafiłem na zapis czaty i wywiady z Panem Markiem sprzed 5 lat. Tu się one znajduje w całości: http://www.trojkofan.trojka.info/ciekaw ... wiecki.htm
Ja tylko kilka pytań i odpowiedzi zacytuję:

-Czy słucha Pan list przebojów w innych rozgłośniach radiowych?
- Z Hop Bęc wyrzuca mnie po 5 minutach. Słuchałem komputerowej, ale ją zdjęli. (a propos innych list przebojów)

- Niektórzy wykonawcy w ogóle nie pojawiają się na Pana liście (powiedzmy B. Spears). Czy to Pan ich nie dopuszcza, czy słuchacze nie głosują?
- Graliśmy "Baby one more time" i spadło z poczekalni. (a o tym fakcie to nie pamiętałem ...)

- Która audycja jest Panu najbliższa, którą najbardziej lubi Pan prowadzić - Listę, Markomanię, Frutti?
- Piątkową „Tonację Trójki”, ale jej już nie ma (a może wróci po ostatnich zmianach ? Marzenia ...)

- Boję się sam tego pytania, ale muszę je zadać. Do kiedy Pan planuje prowadzenie LP3?
- Jeszcze trzy lata. Będę miał wtedy 50. (/i]jak dobrze, że Pan Marek nie dotrzymuje słowa ;-)

- Czy wyjdzie druga część książki o Liście Przebojów?
- Nie. (jak dobrze, że Pan Marek nie dotrzymuje słowa - po raz drugi ;-)

- Uważam, że jeśli Pan odejdzie z Listy, to trzeba będzie z niej zrezygnować całkowicie!
- Mamy jeszcze trzy lata, szukam chętnych na następców. (jak dobrze, że jeszcze nie znalazł ;-)

- Czy naprawdę nigdy nie ingerował Pan w kolejność utworów na Liście?
- A po co??? I tak moi faworyci - Loggins, Journey, The Eagles i cała inna Radio Kalifornia - kończy w poczekalni. (to dla tych niedowiarków, którzy twierdzą, że lista jest "reżyserowana" ;-)


polecam przeczytanie całości :-)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9905
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Strona Trojkofana to zapewne najlepsza stronka o Programie III. A przynajmniej najbardziej aktualna - dowiemy się tam więcej i szybciej np. o ludziach Trojki niż na stronie oficjalnej.

Gratulacje dla autora

Do nasłuchania

Chińczycy pokonali mistrzów olimpijskich i zajęci 3 miejsce w World Tourze w Starych Jabłonkach. Świetne widowisko
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9783
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Przeczytałem wszystko- sporo tego było... Ale mam pytane co do tego cytatu
Czy można gdzieś zobaczyć (w Internecie) wyniki głosowania czytelników Wyborczej na utwór nr 1 z okazji 1000 Listy?

Jeśli nie ma nigdzie, to zaraz to wrzucimy na naszą stronę.
A teraz gdzieś one są?
ODPOWIEDZ