Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Czy podobało się ostatnie notowanie? Niekoniecznie ostatnie, ale może jakiś utwór szczególnie przypadł do gustu? Chcesz agitować do głosowania na konkretny „numer”? Wyraź tutaj swoją opinię...

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

kajman
Posty: 64327
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: kajman »

ku3a pisze:tak jak pisałem na samym początku, liczba utworów była na samym początku ustalona z Mariuszem Owczarkiem. a wręcz to on sam zaproponował ile ich może być.
To dlaczego nie może przejść z naszego/Waszego głosowania tyle ile proponował Mariusz?
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15336
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: Miszon »

kajman pisze:Sorry, może faktycznie coś przeoczyłem, ale nie zauważyłem osób stojących po drugiej stronie. Dla mnie bycie po drugiej stronie nie oznacza zgody na dołączanie dodatkowych utworów, a popieranie takiej postawy. Chyba pierwszy głos poparcia to głos Miszona dzisiaj. Po przejrzeniu tamtego wątku znalazłem jeszcze głos Aro.
Bez większego sięgania pamięcią potrafię jeszcze wymienić głosy Yacy'ego, Grycka i jeszcze kogoś, niestety nie pamiętam imiennie kogo.
Im więcej będziemy tam zamieszczać kawałków, tym mniejsze szanse na to, by nasze utwory trafiły do zestawu.
Zaś moim zdaniem więcej będziemy tam zamieszczać kawałków, tym większe szanse na to, by nasze utwory trafiły do zestawu :twisted: . Większy wybór = większa szansa. Proste.
kajman
Posty: 64327
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: kajman »

Miszon pisze:
kajman pisze:Sorry, może faktycznie coś przeoczyłem, ale nie zauważyłem osób stojących po drugiej stronie. Dla mnie bycie po drugiej stronie nie oznacza zgody na dołączanie dodatkowych utworów, a popieranie takiej postawy. Chyba pierwszy głos poparcia to głos Miszona dzisiaj. Po przejrzeniu tamtego wątku znalazłem jeszcze głos Aro.
1. Bez większego sięgania pamięcią potrafię jeszcze wymienić głosy Yacy'ego, Grycka i jeszcze kogoś, niestety nie pamiętam imiennie kogo.
Im więcej będziemy tam zamieszczać kawałków, tym mniejsze szanse na to, by nasze utwory trafiły do zestawu.
2. Zaś moim zdaniem więcej będziemy tam zamieszczać kawałków, tym większe szanse na to, by nasze utwory trafiły do zestawu :twisted: . Większy wybór = większa szansa. Proste.
1. No cóż, przeglądałem te głosy i uważam że nie były to głosy popierające dodawanie utworów spoza naszej ósemki (chyba że to były opinie wyrażone dużo po zakończeniu dyskusji). Były to opinie stwierdzające, że fakt ich dołączenia nie był czymś niewłaściwym, a to zupełnie co innego.
2. Zależy co rozumiemy pod pojęciem nasze utwory. Jeżeli tylko tą ósemkę, to faktycznie dorzucanie piosenek spoza niej może zmniejszyć ich szanse.
lady
Posty: 17800
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: lady »

kajman pisze:To dlaczego nie może przejść z naszego/Waszego głosowania tyle ile proponował Mariusz?
oto i najwłaściwsze pytanie.
Jak powiedzieli Ku3a i Sebastian - oni, z racji tego że często goszczą w studio Trójki, mogą w każdej chwili proponować swoje utwory do zestawu, niezależnie od naszych propozycji wybranych poprzez głosowanie. My tej możliwości nie mamy ( jak już pisałam, nie bardzo wierzę w moc maili :wink: ).Tak więc cieszymy się z tych naszych płyt wędrujących do Trójki, ale jak się okazało nadal nie są one tak do końca " nasze " :(
kajman pisze:Zależy co rozumiemy pod pojęciem nasze utwory. Jeżeli tylko tą ósemkę, to faktycznie dorzucanie piosenek spoza niej może zmniejszyć ich szanse.
no i w tej kwestii również uważam że - niestety - Kajman ma rację.
Miszon pisze:Tzn. nie chce to nie, jego sprawa. Co do bonusów - popieram i dziwię się, że komuś to przeszkadza. Zresztą, ja już nie chcę ciągnąć tego tematu drugi raz.
Gdybym była na Twoim miejscu chyba by mi to jednak przeszkadzało, ponieważ gdyby na płytę miało szansę dostać się nieco więcej naszych utworów, ten proponowany przez Ciebie załapał by się szybciej.

Co do mojego dalszego uczestnictwa, tym razem raczej nie zgłaszam kandydatów ale być może zagłosuję. Moje dwie propozycje przeszły, chcę dać szansę innym, tym bardziej jeśli teraz do zabawy dołączyłby ktoś nowy.
Chyba że Them Crooked Vultures do piątku z żadnym utworem nie wejdzie do zestawu, wtedy podniosę alarm na całego :wink: Nieśmiało liczę też na to, że Stelmi podrzuci Balonikowi swoje najlepsze w tym roku odkrycie, czyli płytę zespołu Kim Nowak, z której moim zdaniem utwór " Szczur " najbardziej zasługuje na pojawienie się w zestawie. Bracia Waglewscy zawsze mieli poparcie na LP3, więc liczę że załapią się i tym razem.
Jeśli nie, wtedy zobaczymy :wink:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15336
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: Miszon »

Były to opinie stwierdzające, że fakt ich dołączenia nie był czymś niewłaściwym, a to zupełnie co innego.
W takim razie głosy twoje, krzyśka83 i kogoś jeszcze były opiniami, że dodawanie tych utworów jest czymś niewłaściwym.
Czyli - taka dialektyka do mnie nie trafia.
Gdybym była na Twoim miejscu chyba by mi to jednak przeszkadzało, ponieważ gdyby na płytę miało szansę dostać się nieco więcej naszych utworów, ten proponowany przez Ciebie załapał by się szybciej.
No to się zdziwisz, bo utwory dodawane jako bonusy też uważam za "nasze". Nikt inny ich nie wrzuca, jak my (a konkretniej ktoś, kto też należy do zbioru "my").

Zasadniczo - odkąd jestem tu na forum nie pamiętam, abym kiedyś tak się wkurzył i mogę tak długo i dobrze że mam parę innych rzeczy na głowie to nie rzucam wyrazami tylko z opóźnieniem kilkugodzinnym piszę odpowiedź. A że od wczoraj mam i tak zły nastrój z powodu Bieleckiego, to mogę jeszcze dłużej. Aczkolwiek w moim mniemaniu jest to dyskusja między ślepym a głuchym odnośnie tego co to jest wieloryb. Jeden mówi, że to rodzaj fali na morzu, która moczy twarz i wytwarza przejmujące dźwięki, a drugi że to wielkie pływające zwierzę, które zapewne niezwykle głośno trąbi wydmuchując aż fontannę spod wody.
kajman
Posty: 64327
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: kajman »

Miszon pisze:
Były to opinie stwierdzające, że fakt ich dołączenia nie był czymś niewłaściwym, a to zupełnie co innego.
W takim razie głosy twoje, krzyśka83 i kogoś jeszcze były opiniami, że dodawanie tych utworów jest czymś niewłaściwym.
Czyli - taka dialektyka do mnie nie trafia.
Gdybym była na Twoim miejscu chyba by mi to jednak przeszkadzało, ponieważ gdyby na płytę miało szansę dostać się nieco więcej naszych utworów, ten proponowany przez Ciebie załapał by się szybciej.
No to się zdziwisz, bo utwory dodawane jako bonusy też uważam za "nasze". Nikt inny ich nie wrzuca, jak my (a konkretniej ktoś, kto też należy do zbioru "my").
Jest spora rożnica między głosem popierającym a głosem stwierdzającym, że mi to zwisa. Raczej kojarzy mi się z zasadą, że władca zrobił, bo jest władcą i nie ma wtedy znaczenia czy zrobił dobrze czy źle. I tak w ogole przeciwieństwem postępowania niewłaściwego jest postępowanie właściwe, a nie postępowanie nie będące niewłaściwym. Podobnie przeciwieństwem zwycięzcy jest outsider a nie drugi na mecie (chociaż on też jest niezwycięzcą). A co do tamtych utworów to nie uważam je za nasze. Mogę je lubić, ale nie dostałem szansy wypowiedzenia się o nich tak lub nie.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: Grycek »

Masakra. Kajman zamknij się, bo też mnie wkurzasz. Nie podoba Ci się, to wypad z tej zabawy, a nie działaj innym na nerwy. Skoro tamta wypowiedź była nie jasna, to mogę to jaśniej napisać:
NIE UWAŻAM, ŻE DODAWANIE UTWORÓW PRZEZ KU3Y'Ę I ABD3MZ JEST CZYMŚ NIE WŁAŚCIWYM. BA, UWAŻAM, ŻE JAKO ORGANIZATORZY MAJĄ PRAWO DODAWAĆ WŁASNE UTWORY I POPIERAM TO PRAWO.
kajman
Posty: 64327
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: kajman »

No i tym się różnimy. Nie uważam, że to, że są jak to nazywasz (bo nie za bardzo rozumiem tego słowa w tym kontekście) organizatorami tej zabawy daje im jakiekolwiek przywileje. To kłóci się z ideą zabawy. To tak samo jakbyś w NL uważał, że jako prowadzący uważał, że masz prawo zgłaszać więcej utworów niż inni albo że ja swoje koszmary miałbym prawo liczyć podwójnie. Nie mam też nic przeciwko zgłaszaniu przez nich i nagrywaniu na płytkę dowolnej ilości utworów, tylko niec nie robią tego w ramach naszej zabawy. Nota bene takie zdanie jak ja mają jeszcze 3 inne osoby, tylko może ich to nie zabolało aż tak jak mnie.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9791
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: tadzio3 »

Miszon pisze:
Im więcej będziemy tam zamieszczać kawałków, tym mniejsze szanse na to, by nasze utwory trafiły do zestawu.
Zaś moim zdaniem więcej będziemy tam zamieszczać kawałków, tym większe szanse na to, by nasze utwory trafiły do zestawu :twisted: . Większy wybór = większa szansa. Proste.
Przy całym szacunku Michale, ale nasza zabawa polega właśnie na wyłonieniu z grona wielu piosenek (a więc ograniczeniu) tych najlepszych. :wink:
Gdyby Twoja zasada miała by wejść w życie to niech wszystkie zgłaszane kawałki wejdą na płytkę.
I tak jak Kuba powiedział, lepiej rzadziej, ale więcej (jednak w granicach ustalonych przez Owczarka), by im się to nie przejadło.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15336
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: Miszon »

Tzn. jeśli chodzi o mnie, to 10 utworów jest dobrą liczbą jak na 1 płytę. Ale istotniejsze jest to, że po prostu jestem dużo bardziej przeciwny temu, w jaki sposób kajman jest przeciwny dorzucaniu utworów niż nie jestem przeciwny temu, aby je dorzucano.
Natomiast na dłuższą metę nie interesuje mnie przerzucanie się argumentami filozoficzno-dialektycznymi. I wielokrotnie chciałem odpowiedzieć w prostych żołnierskich słowach, ale się jakoś trzymałem i byłem lekko zmęczony co mnie od tego powstrzymało.
Tym samym dziękuję za konwersację.
lady
Posty: 17800
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: lady »

Miszon pisze:No to się zdziwisz, bo utwory dodawane jako bonusy też uważam za "nasze". Nikt inny ich nie wrzuca, jak my (a konkretniej ktoś, kto też należy do zbioru "my").
Ok, " my " jako Forum LP3 - to się zgadza. Natomiast ja miałam na myśli " nas " jako głosujących. Ot, taka mała różnica :wink:
kajman
Posty: 64327
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: kajman »

Miszon pisze:Ale istotniejsze jest to, że po prostu jestem dużo bardziej przeciwny temu, w jaki sposób kajman jest przeciwny dorzucaniu utworów niż nie jestem przeciwny temu, aby je dorzucano.
A w jakiż to sposób ja jestem przeciwny? Bo jeżeli według Ciebie jest tutaj coś innego niż logiczna argumentacja, to chciałbym, żebyś mi to pokazał.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15336
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: Miszon »

Tak, jesteś za tym lub też nie masz zdania i nie zajmujesz się w ogóle tą kwestią.
Ostatnio zmieniony ndz cze 20, 2010 9:28 pm przez Miszon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22044
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: Yacy »

nie ma znaczenia co w tej chwili myślę o tej sytuacji, ale ... jak przeglądam /bo nie czytam dokładnie :roll: / ten temat, to mi się odechciewa... pewnie nie tylko mi ... czy o to chodziło w tej zabawie?
... bo to tylko zabawa!
kajman
Posty: 64327
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: kajman »

Miszon pisze:Tak, jesteś za tym lub też nie masz zdania i nie zajmujesz się w ogóle tą kwestią.
Nic nie rozumiem z tego zdania.
kajman
Posty: 64327
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: kajman »

Yacy pisze:... bo to tylko zabawa!
Zabawy też mają reguły.
Mi się odechciało jak tylko przeczytałem...
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: Robinson »

To ja może trochę off-topic:

The hope that house built - Future of the left
[muzyka: Future Of The Left, słowa: Future Of The Left]
4AD, 2009

Utwór wrzucam po raz ostatni, bo został wydany 22 VI 2009, więc pojutrze upływa termin jego przydatności.
Szkoda, że kajman chce zrezygnować z zabawy, bo ten utwór mógł liczyć na jego głos.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11860
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: adameria »

Robinson, Ty jak najbardziej jesteś on-topic :shock: 8) .
To cała ta dyskusja jest off-topic. Bardzo mi przykro z powodu tego co tu przeczytałem.
Wracam po kilku dniach z radością na swoje ulubione Forum LP3, a tu taka... kupa.
Przepraszam, za słowa i liczę się z tym, że ktoś wytnie mi ten post, ale pytam się
- czemu i komu ma służyć ta... rozpierducha??? :STOP: Normalnie wstyd...
Z jednej strony rozumiem żal kajmana, a z drugiej złość ku3y.
Yacy, jak widać, zabawą to nie jest... To w takim razie czym jest?
Może wspólną sprawą?
Zasadniczość kajmana jest dobijająca, to fakt. Jednak nie popieram postępowania
przemycania utworów, ale... każdy ma swoje sumienie i postępuje zgodnie z nim.
Skoro abd3mz i ku3a uznali, że mogą coś dodawać - to po prostu trzeba Im zaufać.
Czy to jest takie trudne? Więcej dobrej wiary i wzajemnego zaufania.
Czego sobie i innym życzę. A może naiwny jestem?

Utworek już mam, jest RE-WE-LA-CY-JNY jak dla mnie (ale to tylko moje zdanie),
jednak dodam go innym razem, bo nie mam siły więcej pisać.
kajman
Posty: 64327
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: kajman »

adamwadameria pisze:1. Jednak nie popieram postępowania przemycania utworów
2. Skoro abd3mz i ku3a uznali, że mogą coś dodawać - to po prostu trzeba Im zaufać.
Czy to jest takie trudne? Więcej dobrej wiary i wzajemnego zaufania.
1. Uważam, że to jednak zbyt mocne, a przynajmniej niewłaściwe słowo. Akurat oni tego nie ukrywali, a ja (czy może my) nie wpadłem na to, żeby o to zapytać przy kolejnych rundach.
2. Dla mnie tutaj zaufanie nie ma nic do rzeczy. Nawet jakby wstawiali moje ulubione utwory (po części zresztą to robią) to i tak byłbym przeciw.
Awatar użytkownika
macor70
Posty: 1572
Rejestracja: sob mar 20, 2010 8:38 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 0001
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: macor70 »

kajman pisze:No i tym się różnimy. Nie uważam, że to, że są jak to nazywasz (bo nie za bardzo rozumiem tego słowa w tym kontekście) organizatorami tej zabawy daje im jakiekolwiek przywileje. To kłóci się z ideą zabawy. To tak samo jakbyś w NL uważał, że jako prowadzący uważał, że masz prawo zgłaszać więcej utworów niż inni albo że ja swoje koszmary miałbym prawo liczyć podwójnie. Nie mam też nic przeciwko zgłaszaniu przez nich i nagrywaniu na płytkę dowolnej ilości utworów, tylko niec nie robią tego w ramach naszej zabawy. Nota bene takie zdanie jak ja mają jeszcze 3 inne osoby, tylko może ich to nie zabolało aż tak jak mnie.
Hmmm! Przeczytałem to wszystko i wróciłem do tego właśnie postu Kajmana. Powiem, że mnie to "naruszenie zasad ojców założycieli" aż tak nie zabolało. Nie zabolało, bo może za krótko jestem tutaj z Wami... A być może nie traktuję tego "naszego zestawu" jak coś co ma już formę ostateczną. Nie wyprowadziło mnie również to z równowagi (no może lekkie zachwianie), bo wierzę, że ojcowie mieli i mają przede wszystkim dobre intencje. Może nie zadziałali w warstwie informacyjnej tak jak powinni, ale to zostawmy ich sumieniu. Żyjemy w świecie, gdzie przede wszystkim trzeba być elastycznym w zakresie własnego kręgosłupa. Jedni mają bardziej te kręgosłupy elastyczne inni mniej... Im człowiek starszy to wiadomo, że chociaż niewiadomo :) ile by ćwiczył, to elastyczność jest coraz mniejsza. Odnośnie zaproponowanego przez Kajmana rozwiązania o ewentualnym dostarczeniu dwóch płyt - druga w w ramach bonusu :) - uważam za najnormalniejsze, najnaturalniejsze i najbardziej fair w stosunku do uczestników - no właśnie czy? - zabawy...
Awatar użytkownika
macor70
Posty: 1572
Rejestracja: sob mar 20, 2010 8:38 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 0001
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: macor70 »

Mimo całego zamieszania zgłaszam swoje utwory.
Z tego co zauważyłem, to zastanawiam się czy promować dalej Beach Hause(?). Raczej nie mają szans na zaistnienie w zestawie z racji klimatów. A ostatnio chyba dwa razy słyszałem ich utwory w Trójce, więc już tę płytę dostrzegli i grają :)... jeśli dobrze pamiętam to leciało: Used To Be, Take Care...
Na pewno będę promował dalej A Fine Frenzy. Nie jestem tylko pewien czy pozostać przy tym samym utworze...(?) Zanim skończę pisać, to pewnie się zdecyduję.
I postawię teraz na Jonsiego z płyty Go... Problem z wyborem utworu zawęża się do zaledwie dwóch, bo niestety wziąłem i przesiałem to przez sito czasowe. W przypadku Jonsiego, to co powyżej czterech minut odrzucam.
W tym zestawie moich propozycji u mnie raczej na spokojnie - wręcz oburącz sennie.

Kolnidur - Jonsi
Elements - A Fine Frenzy

Jutro, bądź jeszcze dziś pod wieczór wrzucę to powyższe tam gdzie trzeba :)
kajman
Posty: 64327
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: kajman »

macor70 pisze: Powiem, że mnie to "naruszenie zasad ojców założycieli"
Pisałeś, że jesteś krótko. W związku z tym tylko stwierdzę, że pomysł zaistniał już wcześniej i nawet było kilka edycji, ale ze względu na bardzo słabą reakcję ze strony Trójki zawiesiliśmy zabawę. Pomysłodawcą był chyba SummerMovedOn, chociaż nie mam pewności (w rezerwie jest ku3a). Do tematu wróciliśmy na zlocie i w zasadzie wszyscy tam przebywający brali udział w dyskusji (na pewno w największym stopniu jednak Ci, którzy załapali się na uprzywilejowane :wink: miejsca). Zarys (dosyć szczegółowy) tego, jak to będzie wyglądać został omówiony podczas powrotu ze zlotu trójki osób. Wtedy ustalono zasady zgłaszania utworów oraz zmieniono (w porównaniu z poprzednią wersją) zasady głosowania. Więc akurat określenie "ojcowie założyciele" nie jest właściwe, chociaż oczywiście nie umniejszam roli abd3mza, a tym bardziej ku3y.
Awatar użytkownika
Arkano
Posty: 3259
Rejestracja: śr wrz 05, 2007 7:38 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: n. 283 - przełomowe
Lokalizacja: Śrem

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: Arkano »

My Love - Sia

Rewelacja. Dzisiaj miałem szczęście usłyszeć to u Grzegorza Zembrowskiego i mnie całkowicie oczarowała.


Empire State of Mind (Part II) Broken Down - Alicia Keys

Była w pierwszej edycji, postanowiłem spróbować jeszcze raz.


obie mp3 do posłuchania w chomiku
Awatar użytkownika
Zawiesina
Posty: 1529
Rejestracja: czw sie 31, 2006 4:23 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: Zawiesina »

To ja proponuję i na chomika wrzucam:

Tighten Up - The Black Keys
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3402
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: stavanger »

Zawiesina pisze:To ja proponuję i na chomika wrzucam:

Tighten Up - The Black Keys
Miałem to wrzucić w poprzedniej turze, ale nie byłem pewny co do autorów słów i muzyki. Coś dla fanów The White Stripes :)
ODPOWIEDZ