EURO 2024 - Typer.
-
- Posty: 17562
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
EURO 2024 - Typer.
Chętni do typera Euro2024.
Więc tak.
Punktacja:
Za trafny wynik bramkowy 3pkt. (dotyczy 90 minut gry)
Za trafne wytypowanie rozstrzygnięcia meczu 1pkt.
Za trafne wskazanie Króla Strzelców 5pkt.
Za trafne wskazanie Mistrza Europy 5pkt.
Za trafne wytypowanie miejsca drużyny w grupie 1 pkt.
Za trafne wskazanie drużyny awansującej w fazie pucharowej 1 pkt.
Typować można do rozpoczęcia spotkań. Prosiłbym o ile to nie sprawi nikomu problemu oddawać typy w poszczególne dni.
Król Strzelców oraz Mistrz Europy typujemy do 14 czerwca 21.00
Miejsca w grupach typujemy do rozpoczęcia pierwszego meczu w grupie.
Terminarz:
14 czerwca, piątek:
Grupa A: Niemcy - Szkocja (Monachium, godz. 21.00)
15 czerwca, sobota:
Grupa A: Węgry - Szwajcaria (Kolonia, 15.00)
Grupa B: Hiszpania - Chorwacja (Berlin, 18.00)
Grupa B: Włochy - Albania (Dortmund, 21.00)
16 czerwca, niedziela:
Grupa D: Polska - Holandia (Hamburg, 15.00)
Grupa C: Słowenia - Dania (Stuttgart, 18.00)
Grupa C: Serbia - Anglia (Gelsenkirchen, 21.00)
17 czerwca, poniedziałek:
Grupa E: Rumunia - Ukraina (Monachium, 15.00)
Grupa E: Belgia - Słowacja (Frankfurt, 18.00)
Grupa D: Austria - Francja (Duesseldorf, 21.00)
18 czerwca, wtorek:
Grupa F: Turcja - Gruzja (Dortmund, 18.00)
Grupa F: Portugalia - Czechy (Lipsk, 21.00)
19 czerwca, środa:
Grupa B: Chorwacja - Albania (Hamburg, 15.00)
Grupa A: Niemcy - Węgry (Stuttgart, 18.00)
Grupa A: Szkocja - Szwajcaria (Kolonia, 21.00)
20 czerwca, czwartek:
Grupa C: Słowenia - Serbia (Monachium, 15.00)
Grupa C: Dania - Anglia (Frankfurt, 18.00)
Grupa B: Hiszpania - Włochy (Gelsenkirchen, 21.00)
21 czerwca, piątek:
Grupa E: Słowacja - Ukraina (Duesseldorf, 15.00)
Grupa D: Polska - Austria (Berlin, 18.00)
Grupa D: Holandia - Francja (Lipsk, 21.00)
22 czerwca, sobota:
Grupa F: Gruzja - Czechy (Hamburg, 15.00)
Grupa F: Turcja - Portugalia (Dortmund, 18.00)
Grupa E: Belgia - Rumunia (Kolonia, 21.00)
23 czerwca, niedziela:
Grupa A: Szwajcaria - Niemcy (Frankfurt, 21.00)
Grupa A: Szkocja - Węgry (Stuttgart, 21.00)
24 czerwca, poniedziałek:
Grupa B: Chorwacja - Włochy (Lipsk, 21.00)
Grupa B: Albania - Hiszpania (Duesseldorf, 21.00)
25 czerwca, wtorek:
Grupa D: Holandia - Austria (Berlin, 18.00)
Grupa D: Francja - Polska (Dortmund, 18.00)
Grupa C: Anglia - Słowenia (Kolonia, 21.00)
Grupa C: Dania - Serbia (Monachium, 21.00)
26 czerwca, środa:
Grupa E: Słowacja - Rumunia (Frankfurt, 18.00)
Grupa E: Ukraina - Belgia (Stuttgart, 18.00)
Grupa F: Czechy - Turcja (Hamburg, 21.00)
Grupa F: Gruzja - Portugalia (Gelsenkirchen, 21.00)
Uwagi kierować do 31 maja 24.00.
Więc tak.
Punktacja:
Za trafny wynik bramkowy 3pkt. (dotyczy 90 minut gry)
Za trafne wytypowanie rozstrzygnięcia meczu 1pkt.
Za trafne wskazanie Króla Strzelców 5pkt.
Za trafne wskazanie Mistrza Europy 5pkt.
Za trafne wytypowanie miejsca drużyny w grupie 1 pkt.
Za trafne wskazanie drużyny awansującej w fazie pucharowej 1 pkt.
Typować można do rozpoczęcia spotkań. Prosiłbym o ile to nie sprawi nikomu problemu oddawać typy w poszczególne dni.
Król Strzelców oraz Mistrz Europy typujemy do 14 czerwca 21.00
Miejsca w grupach typujemy do rozpoczęcia pierwszego meczu w grupie.
Terminarz:
14 czerwca, piątek:
Grupa A: Niemcy - Szkocja (Monachium, godz. 21.00)
15 czerwca, sobota:
Grupa A: Węgry - Szwajcaria (Kolonia, 15.00)
Grupa B: Hiszpania - Chorwacja (Berlin, 18.00)
Grupa B: Włochy - Albania (Dortmund, 21.00)
16 czerwca, niedziela:
Grupa D: Polska - Holandia (Hamburg, 15.00)
Grupa C: Słowenia - Dania (Stuttgart, 18.00)
Grupa C: Serbia - Anglia (Gelsenkirchen, 21.00)
17 czerwca, poniedziałek:
Grupa E: Rumunia - Ukraina (Monachium, 15.00)
Grupa E: Belgia - Słowacja (Frankfurt, 18.00)
Grupa D: Austria - Francja (Duesseldorf, 21.00)
18 czerwca, wtorek:
Grupa F: Turcja - Gruzja (Dortmund, 18.00)
Grupa F: Portugalia - Czechy (Lipsk, 21.00)
19 czerwca, środa:
Grupa B: Chorwacja - Albania (Hamburg, 15.00)
Grupa A: Niemcy - Węgry (Stuttgart, 18.00)
Grupa A: Szkocja - Szwajcaria (Kolonia, 21.00)
20 czerwca, czwartek:
Grupa C: Słowenia - Serbia (Monachium, 15.00)
Grupa C: Dania - Anglia (Frankfurt, 18.00)
Grupa B: Hiszpania - Włochy (Gelsenkirchen, 21.00)
21 czerwca, piątek:
Grupa E: Słowacja - Ukraina (Duesseldorf, 15.00)
Grupa D: Polska - Austria (Berlin, 18.00)
Grupa D: Holandia - Francja (Lipsk, 21.00)
22 czerwca, sobota:
Grupa F: Gruzja - Czechy (Hamburg, 15.00)
Grupa F: Turcja - Portugalia (Dortmund, 18.00)
Grupa E: Belgia - Rumunia (Kolonia, 21.00)
23 czerwca, niedziela:
Grupa A: Szwajcaria - Niemcy (Frankfurt, 21.00)
Grupa A: Szkocja - Węgry (Stuttgart, 21.00)
24 czerwca, poniedziałek:
Grupa B: Chorwacja - Włochy (Lipsk, 21.00)
Grupa B: Albania - Hiszpania (Duesseldorf, 21.00)
25 czerwca, wtorek:
Grupa D: Holandia - Austria (Berlin, 18.00)
Grupa D: Francja - Polska (Dortmund, 18.00)
Grupa C: Anglia - Słowenia (Kolonia, 21.00)
Grupa C: Dania - Serbia (Monachium, 21.00)
26 czerwca, środa:
Grupa E: Słowacja - Rumunia (Frankfurt, 18.00)
Grupa E: Ukraina - Belgia (Stuttgart, 18.00)
Grupa F: Czechy - Turcja (Hamburg, 21.00)
Grupa F: Gruzja - Portugalia (Gelsenkirchen, 21.00)
Uwagi kierować do 31 maja 24.00.
Ostatnio zmieniony czw cze 13, 2024 11:17 am przez temik3, łącznie zmieniany 3 razy.
- Kruklanki
- Posty: 1890
- Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
- Lokalizacja: Łomża
Re: EURO 2024 - Typer.
Typowałem w 2022, to i na Eiro 24 spróbuję.
Re: EURO 2024 - Typer.
ja oczywiście tak
- Robert
- Posty: 1582
- Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
- Lokalizacja: Dębica
Re: EURO 2024 - Typer.
No jak nie, jak tak
-
- Posty: 1085
- Rejestracja: ndz lut 22, 2015 8:51 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1986
- Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Re: EURO 2024 - Typer.
Chętny
Re: EURO 2024 - Typer.
No właśnie miałem się pytać czy będzie coś na forum organizowane w tym temacie
- piotreklp3
- Posty: 1819
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 4:41 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2005 roku
- Lokalizacja: Jasło/Kraków
- Kontakt:
Re: EURO 2024 - Typer.
Jestem zainteresowany
- Miszon
- Posty: 15398
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: EURO 2024 - Typer.
GER - SCO 1:0
HUN - SUI 1:2
ESP - CRO 1:1
ITA - ALB 2:0
POL - HOL 1:3
SLO - DEN 0:3
SER - ENG 0:2
ROM - UKR 0:2
BEL - SLK 3:1
AUT - FRA 1:4
TUR - GEO 3:0
POR - CZE 1:0
HUN - SUI 1:2
ESP - CRO 1:1
ITA - ALB 2:0
POL - HOL 1:3
SLO - DEN 0:3
SER - ENG 0:2
ROM - UKR 0:2
BEL - SLK 3:1
AUT - FRA 1:4
TUR - GEO 3:0
POR - CZE 1:0
- jollyroger72
- Posty: 19947
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: EURO 2024 - Typer.
4 czerwca, piątek:
Grupa A: Niemcy - Szkocja 3:1
Mistrz Europy - Anglia.
Poza tym będę typował tylko wyniki meczów.
EDIT: coś mi się ubzdurało, że Mbappe nie zagra na Euro
Zatem - król strzelców: Mbappe
Grupa A: Niemcy - Szkocja 3:1
Mistrz Europy - Anglia.
Poza tym będę typował tylko wyniki meczów.
EDIT: coś mi się ubzdurało, że Mbappe nie zagra na Euro
Zatem - król strzelców: Mbappe
Ostatnio zmieniony pt cze 14, 2024 8:42 pm przez jollyroger72, łącznie zmieniany 1 raz.
-
- Posty: 687
- Rejestracja: ndz lis 20, 2022 5:50 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 413
Re: EURO 2024 - Typer.
Król Strzelców oraz Mistrz Europy typujemy do 14 czerwca 21.00: Mbappe, Francja
Miejsca w grupach typujemy do rozpoczęcia pierwszego meczu w grupie:
Grupa A:
1. Niemcy
2. Szkocja
3. Węgry
4. Szwajcaria
Grupa B:
1. Włochy
2. Hiszpania
3. Chorwacja
4. Albania
Grupa C:
1. Anglia
2. Dania
3. Serbia
4. Słowenia
Grupa D
1. Francja
2. Holandia
3. Austria
4. Polska
Grupa E
1. Ukraina
2. Belgia
3. Słowacja
4. Rumunia
Grupa F
1. Portugalia
2. Turcja
3. Czechy
4. Gruzja
Terminarz:
4 czerwca, piątek:
Grupa A: Niemcy - Szkocja (Monachium, godz. 21.00) 2:0
15 czerwca, sobota:
Grupa A: Węgry - Szwajcaria (Kolonia, 15.00) 2:0
Grupa B: Hiszpania - Chorwacja (Berlin, 18.00) 2:0
Grupa B: Włochy - Albania (Dortmund, 21.00) 2:0
16 czerwca, niedziela:
Grupa D: Polska - Holandia (Hamburg, 15.00) 0:2
Grupa C: Słowenia - Dania (Stuttgart, 18.00) 0:2
Grupa C: Serbia - Anglia (Gelsenkirchen, 21.00) 0:2
17 czerwca, poniedziałek:
Grupa E: Rumunia - Ukraina (Monachium, 15.00) 0:2
Grupa E: Belgia - Słowacja (Frankfurt, 18.00) 2:0
Grupa D: Austria - Francja (Duesseldorf, 21.00) 0:2
18 czerwca, wtorek:
Grupa F: Turcja - Gruzja (Dortmund, 18.00) 2:0
Grupa F: Portugalia - Czechy (Lipsk, 21.00) 2:0
Miejsca w grupach typujemy do rozpoczęcia pierwszego meczu w grupie:
Grupa A:
1. Niemcy
2. Szkocja
3. Węgry
4. Szwajcaria
Grupa B:
1. Włochy
2. Hiszpania
3. Chorwacja
4. Albania
Grupa C:
1. Anglia
2. Dania
3. Serbia
4. Słowenia
Grupa D
1. Francja
2. Holandia
3. Austria
4. Polska
Grupa E
1. Ukraina
2. Belgia
3. Słowacja
4. Rumunia
Grupa F
1. Portugalia
2. Turcja
3. Czechy
4. Gruzja
Terminarz:
4 czerwca, piątek:
Grupa A: Niemcy - Szkocja (Monachium, godz. 21.00) 2:0
15 czerwca, sobota:
Grupa A: Węgry - Szwajcaria (Kolonia, 15.00) 2:0
Grupa B: Hiszpania - Chorwacja (Berlin, 18.00) 2:0
Grupa B: Włochy - Albania (Dortmund, 21.00) 2:0
16 czerwca, niedziela:
Grupa D: Polska - Holandia (Hamburg, 15.00) 0:2
Grupa C: Słowenia - Dania (Stuttgart, 18.00) 0:2
Grupa C: Serbia - Anglia (Gelsenkirchen, 21.00) 0:2
17 czerwca, poniedziałek:
Grupa E: Rumunia - Ukraina (Monachium, 15.00) 0:2
Grupa E: Belgia - Słowacja (Frankfurt, 18.00) 2:0
Grupa D: Austria - Francja (Duesseldorf, 21.00) 0:2
18 czerwca, wtorek:
Grupa F: Turcja - Gruzja (Dortmund, 18.00) 2:0
Grupa F: Portugalia - Czechy (Lipsk, 21.00) 2:0
Re: EURO 2024 - Typer.
typowanie każdego dnia byłoby problematyczne, obawiam się, że nie zawsze byłbym w stanie, więc żeby nic nie przegapić wrzucam wszystkie mecze z pierwszej kolejki. przepraszam, temiku, mam nadzieję, że to nie będzie duży kłopot.
Grupa A: Niemcy - Szkocja 2:0
Grupa A: Węgry - Szwajcaria 1:2
Grupa B: Hiszpania - Chorwacja 2:1
Grupa B: Włochy - Albania 1:0
Grupa D: Polska - Holandia 1:3
Grupa C: Słowenia - Dania 1:3
Grupa C: Serbia - Anglia 1:1
Grupa E: Rumunia - Ukraina 1:1
Grupa E: Belgia - Słowacja 2:0
Grupa D: Austria - Francja 1:1
Grupa F: Turcja - Gruzja 2:0
Grupa F: Portugalia - Czechy 1:0
Grupa A:
1. Niemcy
2. Szwajcaria
3. Węgry
4. Szkocja
Grupa B:
1. Hiszpania
2. Włochy
3. Chorwacja
4. Albania
Grupa C:
1. Anglia
2. Dania
3. Serbia
4. Słowenia
Grupa D
1. Francja
2. Holandia
3. Austria
4. Polska
Grupa E
1. Belgia
2. Słowacja
3. Ukraina
4. Rumunia
Grupa F
1. Portugalia
2. Turcja
3. Czechy
4. Gruzja
Król strzelców: Kylian Mbappé
Mistrz Europy: Portugalia
Grupa A: Niemcy - Szkocja 2:0
Grupa A: Węgry - Szwajcaria 1:2
Grupa B: Hiszpania - Chorwacja 2:1
Grupa B: Włochy - Albania 1:0
Grupa D: Polska - Holandia 1:3
Grupa C: Słowenia - Dania 1:3
Grupa C: Serbia - Anglia 1:1
Grupa E: Rumunia - Ukraina 1:1
Grupa E: Belgia - Słowacja 2:0
Grupa D: Austria - Francja 1:1
Grupa F: Turcja - Gruzja 2:0
Grupa F: Portugalia - Czechy 1:0
Grupa A:
1. Niemcy
2. Szwajcaria
3. Węgry
4. Szkocja
Grupa B:
1. Hiszpania
2. Włochy
3. Chorwacja
4. Albania
Grupa C:
1. Anglia
2. Dania
3. Serbia
4. Słowenia
Grupa D
1. Francja
2. Holandia
3. Austria
4. Polska
Grupa E
1. Belgia
2. Słowacja
3. Ukraina
4. Rumunia
Grupa F
1. Portugalia
2. Turcja
3. Czechy
4. Gruzja
Król strzelców: Kylian Mbappé
Mistrz Europy: Portugalia
-
- Posty: 17562
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: EURO 2024 - Typer.
Jak dla mnie to raczej ułatwienie, ale nie chcę aby ktoś nie miał tej innej możliwości typowania.
- Miszon
- Posty: 15398
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: EURO 2024 - Typer.
Król strzelców: Harry Kane
- Yacy
- Posty: 22124
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: EURO 2024 - Typer.
typy:
Niemcy - Szkocja 3:1
Węgry - Szwajcaria 0:2
Hiszpania - Chorwacja 1:0
Włochy - Albania 3:1
Słowenia - Dania 0:1
Serbia - Anglia 1:2
Polska - Holandia 1:2
Austria - Francja 0:3
Rumunia - Ukraina 1:1
Belgia - Słowacja 2:0
Turcja - Gruzja 1:0
Portugalia - Czechy 2:1
Grupa A:
1. Niemcy
2. Szwajcaria
3. Szkocja
4. Węgry
Grupa B:
1. Hiszpania
2. Włochy
3. Chorwacja
4. Albania
Grupa C:
1. Anglia
2. Serbia
3. Dania
4. Słowenia
Grupa D
1. Francja
2. Holandia
3. Austria
4. Polska
Grupa E
1. Belgia
2. Słowacja
3. Rumunia
4. Ukraina
Grupa F
1. Portugalia
2. Czechy
3. Turcja
4. Gruzja
Król strzelców: Kylian Mbappé
Mistrz: Niemcy
Niemcy - Szkocja 3:1
Węgry - Szwajcaria 0:2
Hiszpania - Chorwacja 1:0
Włochy - Albania 3:1
Słowenia - Dania 0:1
Serbia - Anglia 1:2
Polska - Holandia 1:2
Austria - Francja 0:3
Rumunia - Ukraina 1:1
Belgia - Słowacja 2:0
Turcja - Gruzja 1:0
Portugalia - Czechy 2:1
Grupa A:
1. Niemcy
2. Szwajcaria
3. Szkocja
4. Węgry
Grupa B:
1. Hiszpania
2. Włochy
3. Chorwacja
4. Albania
Grupa C:
1. Anglia
2. Serbia
3. Dania
4. Słowenia
Grupa D
1. Francja
2. Holandia
3. Austria
4. Polska
Grupa E
1. Belgia
2. Słowacja
3. Rumunia
4. Ukraina
Grupa F
1. Portugalia
2. Czechy
3. Turcja
4. Gruzja
Król strzelców: Kylian Mbappé
Mistrz: Niemcy
Re: EURO 2024 - Typer.
Król strzelców: Cristiano Ronaldo (Portugalia)
Mistrz Europy: Anglia
14 czerwca, piątek:
Grupa A: Niemcy - Szkocja (Monachium, godz. 21.00) 0:0
15 czerwca, sobota:
Grupa A: Węgry - Szwajcaria (Kolonia, 15.00) 1:3
Grupa B: Hiszpania - Chorwacja (Berlin, 18.00) 1:1
Grupa B: Włochy - Albania (Dortmund, 21.00) 1:0
16 czerwca, niedziela:
Grupa D: Polska - Holandia (Hamburg, 15.00) 0:3
Grupa C: Słowenia - Dania (Stuttgart, 18.00) 0:4
Grupa C: Serbia - Anglia (Gelsenkirchen, 21.00) 1:3
17 czerwca, poniedziałek:
Grupa E: Rumunia - Ukraina (Monachium, 15.00) 1:3
Grupa E: Belgia - Słowacja (Frankfurt, 18.00) 4:0
Grupa D: Austria - Francja (Duesseldorf, 21.00) 1:1
18 czerwca, wtorek:
Grupa F: Turcja - Gruzja (Dortmund, 18.00) 0:1
Grupa F: Portugalia - Czechy (Lipsk, 21.00) 3:2
Grupa A:
1. Szwajcaria
2. Węgry
3. Niemcy
4. Szkocja
Grupa B:
1. Hiszpania
2. Chorwacja
3. Włochy
4. Albania
Grupa C:
1. Dania
2. Anglia
3. Serbia
4. Słowenia
Grupa D:
1. Francja
2. Holandia
3. Austria
4. Polska
Grupa E:
1. Ukraina
2. Belgia
3. Rumunia
4. Słowacja
Grupa F:
1. Portugalia
2. Czechy
3. Gruzja
4. Turcja
Mistrz Europy: Anglia
14 czerwca, piątek:
Grupa A: Niemcy - Szkocja (Monachium, godz. 21.00) 0:0
15 czerwca, sobota:
Grupa A: Węgry - Szwajcaria (Kolonia, 15.00) 1:3
Grupa B: Hiszpania - Chorwacja (Berlin, 18.00) 1:1
Grupa B: Włochy - Albania (Dortmund, 21.00) 1:0
16 czerwca, niedziela:
Grupa D: Polska - Holandia (Hamburg, 15.00) 0:3
Grupa C: Słowenia - Dania (Stuttgart, 18.00) 0:4
Grupa C: Serbia - Anglia (Gelsenkirchen, 21.00) 1:3
17 czerwca, poniedziałek:
Grupa E: Rumunia - Ukraina (Monachium, 15.00) 1:3
Grupa E: Belgia - Słowacja (Frankfurt, 18.00) 4:0
Grupa D: Austria - Francja (Duesseldorf, 21.00) 1:1
18 czerwca, wtorek:
Grupa F: Turcja - Gruzja (Dortmund, 18.00) 0:1
Grupa F: Portugalia - Czechy (Lipsk, 21.00) 3:2
Grupa A:
1. Szwajcaria
2. Węgry
3. Niemcy
4. Szkocja
Grupa B:
1. Hiszpania
2. Chorwacja
3. Włochy
4. Albania
Grupa C:
1. Dania
2. Anglia
3. Serbia
4. Słowenia
Grupa D:
1. Francja
2. Holandia
3. Austria
4. Polska
Grupa E:
1. Ukraina
2. Belgia
3. Rumunia
4. Słowacja
Grupa F:
1. Portugalia
2. Czechy
3. Gruzja
4. Turcja
Ostatnio zmieniony pt cze 14, 2024 7:42 pm przez John1994, łącznie zmieniany 1 raz.
-
- Posty: 17562
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: EURO 2024 - Typer.
Z tego co pamietam nigdy nie było tak, że po dogrywce. Więc i tu będzie się liczył wynik po 90 minutach gry z ewentualnym doliczeniem minut gry przez arbitra do czasu podstawowego Ale słuszna uwaga, unikamy w ten sposób kolejnej być może scysji.
-
- Posty: 17562
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: EURO 2024 - Typer.
14 czerwca, piątek:
Grupa A: Niemcy - Szkocja (Monachium, godz. 21.00) 2-0
15 czerwca, sobota:
Grupa A: Węgry - Szwajcaria (Kolonia, 15.00) 1-2
Grupa B: Hiszpania - Chorwacja (Berlin, 18.00) 1-1
Grupa B: Włochy - Albania (Dortmund, 21.00) 1-0
16 czerwca, niedziela:
Grupa D: Polska - Holandia (Hamburg, 15.00) 1-1
Grupa C: Słowenia - Dania (Stuttgart, 18.00) 1-2
Grupa C: Serbia - Anglia (Gelsenkirchen, 21.00) 0-2
17 czerwca, poniedziałek:
Grupa E: Rumunia - Ukraina (Monachium, 15.00) 0-0
Grupa E: Belgia - Słowacja (Frankfurt, 18.00) 2-0
Grupa D: Austria - Francja (Duesseldorf, 21.00) 0-1
18 czerwca, wtorek:
Grupa F: Turcja - Gruzja (Dortmund, 18.00) 2-0
Grupa F: Portugalia - Czechy (Lipsk, 21.00) 3-1
Król strzelców: Mbappe
Mistrz Europy: Niemcy
Grupa A:
1. Niemcy
2. Szwajcaria
3. Szkocja
4. Węgry
Grupa B:
1. Hiszpania
2. Włochy
3. Chorwacja
4. Albania
Grupa C:
1. Anglia
2. Dania
3. Serbia
4. Słowenia
Grupa D:
1. Francja
2. Holandia
3. Polska
4. Austria
Grupa E:
1. Belgia
2. Rumunia
3. Ukraina
4. Słowacja
Grupa F:
1. Portugalia
2. Turcja
3. Czechy
4. Gruzja
Grupa A: Niemcy - Szkocja (Monachium, godz. 21.00) 2-0
15 czerwca, sobota:
Grupa A: Węgry - Szwajcaria (Kolonia, 15.00) 1-2
Grupa B: Hiszpania - Chorwacja (Berlin, 18.00) 1-1
Grupa B: Włochy - Albania (Dortmund, 21.00) 1-0
16 czerwca, niedziela:
Grupa D: Polska - Holandia (Hamburg, 15.00) 1-1
Grupa C: Słowenia - Dania (Stuttgart, 18.00) 1-2
Grupa C: Serbia - Anglia (Gelsenkirchen, 21.00) 0-2
17 czerwca, poniedziałek:
Grupa E: Rumunia - Ukraina (Monachium, 15.00) 0-0
Grupa E: Belgia - Słowacja (Frankfurt, 18.00) 2-0
Grupa D: Austria - Francja (Duesseldorf, 21.00) 0-1
18 czerwca, wtorek:
Grupa F: Turcja - Gruzja (Dortmund, 18.00) 2-0
Grupa F: Portugalia - Czechy (Lipsk, 21.00) 3-1
Król strzelców: Mbappe
Mistrz Europy: Niemcy
Grupa A:
1. Niemcy
2. Szwajcaria
3. Szkocja
4. Węgry
Grupa B:
1. Hiszpania
2. Włochy
3. Chorwacja
4. Albania
Grupa C:
1. Anglia
2. Dania
3. Serbia
4. Słowenia
Grupa D:
1. Francja
2. Holandia
3. Polska
4. Austria
Grupa E:
1. Belgia
2. Rumunia
3. Ukraina
4. Słowacja
Grupa F:
1. Portugalia
2. Turcja
3. Czechy
4. Gruzja
- Sundrajta
- Posty: 6596
- Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
- Lokalizacja: powiat siemiatycki
Re: EURO 2024 - Typer.
Grupa A:
1. Niemcy
2. Węgry
3. Szkocja
4. Szwajcaria
Grupa B:
1. Hiszpania
2. Chorwacja
3. Włochy
4. Albania
Grupa C:
1. Anglia
2. Serbia
3. Dania
4. Słowenia
Grupa D:
1. Francja
2. Austria
3. Polska
4. Holandia
Grupa E:
1. Belgia
2. Ukraina
3. Słowacja
4. Rumunia
Grupa F:
1. Portugalia
2. Czechy
3. Gruzja
4. Turcja
*********************************************************************************
14 czerwca, piątek:
Grupa A: Niemcy - Szkocja 2-1
15 czerwca, sobota:
Grupa A: Węgry - Szwajcaria 2-0
Grupa B: Hiszpania - Chorwacja 0-0
Grupa B: Włochy - Albania 2-1
16 czerwca, niedziela:
Grupa D: Polska - Holandia 1-1
Grupa C: Słowenia - Dania 1-3
Grupa C: Serbia - Anglia 2-2
17 czerwca, poniedziałek:
Grupa E: Rumunia - Ukraina 1-1
Grupa E: Belgia - Słowacja 2-0
Grupa D: Austria - Francja 2-2
18 czerwca, wtorek:
Grupa F: Turcja - Gruzja 2-2
Grupa F: Portugalia - Czechy 3-1
1. Niemcy
2. Węgry
3. Szkocja
4. Szwajcaria
Grupa B:
1. Hiszpania
2. Chorwacja
3. Włochy
4. Albania
Grupa C:
1. Anglia
2. Serbia
3. Dania
4. Słowenia
Grupa D:
1. Francja
2. Austria
3. Polska
4. Holandia
Grupa E:
1. Belgia
2. Ukraina
3. Słowacja
4. Rumunia
Grupa F:
1. Portugalia
2. Czechy
3. Gruzja
4. Turcja
*********************************************************************************
14 czerwca, piątek:
Grupa A: Niemcy - Szkocja 2-1
15 czerwca, sobota:
Grupa A: Węgry - Szwajcaria 2-0
Grupa B: Hiszpania - Chorwacja 0-0
Grupa B: Włochy - Albania 2-1
16 czerwca, niedziela:
Grupa D: Polska - Holandia 1-1
Grupa C: Słowenia - Dania 1-3
Grupa C: Serbia - Anglia 2-2
17 czerwca, poniedziałek:
Grupa E: Rumunia - Ukraina 1-1
Grupa E: Belgia - Słowacja 2-0
Grupa D: Austria - Francja 2-2
18 czerwca, wtorek:
Grupa F: Turcja - Gruzja 2-2
Grupa F: Portugalia - Czechy 3-1
- piotreklp3
- Posty: 1819
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 4:41 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2005 roku
- Lokalizacja: Jasło/Kraków
- Kontakt:
Re: EURO 2024 - Typer.
14 czerwca, piątek:
Grupa A: Niemcy - Szkocja (Monachium, godz. 21.00) 3-1
15 czerwca, sobota:
Grupa A: Węgry - Szwajcaria (Kolonia, 15.00) 1-1
Grupa B: Hiszpania - Chorwacja (Berlin, 18.00) 2-1
Grupa B: Włochy - Albania (Dortmund, 21.00) 2-0
16 czerwca, niedziela:
Grupa D: Polska - Holandia (Hamburg, 15.00) 1-2
Grupa C: Słowenia - Dania (Stuttgart, 18.00) 0-2
Grupa C: Serbia - Anglia (Gelsenkirchen, 21.00) 0-2
17 czerwca, poniedziałek:
Grupa E: Rumunia - Ukraina (Monachium, 15.00) 0-2
Grupa E: Belgia - Słowacja (Frankfurt, 18.00) 3-0
Grupa D: Austria - Francja (Duesseldorf, 21.00) 1-3
18 czerwca, wtorek:
Grupa F: Turcja - Gruzja (Dortmund, 18.00) 1-0
Grupa F: Portugalia - Czechy (Lipsk, 21.00) 2-1
Król strzelców: Lukaku
Mistrz Europy: Anglia
Grupa A:
1. Niemcy
2. Szwajcaria
3. Węgry
4. Szkocja
Grupa B:
1. Hiszpania
2. Włochy
3. Chorwacja
4. Albania
Grupa C:
1. Anglia
2. Dania
3. Serbia
4. Słowenia
Grupa D:
1. Francja
2. Holandia
3. Austria
4. Polska
Grupa E:
1. Belgia
2. Ukraina
3. Rumunia
4. Słowacja
Grupa F:
1. Portugalia
2. Czechy
3. Turcja
4. Gruzja
Grupa A: Niemcy - Szkocja (Monachium, godz. 21.00) 3-1
15 czerwca, sobota:
Grupa A: Węgry - Szwajcaria (Kolonia, 15.00) 1-1
Grupa B: Hiszpania - Chorwacja (Berlin, 18.00) 2-1
Grupa B: Włochy - Albania (Dortmund, 21.00) 2-0
16 czerwca, niedziela:
Grupa D: Polska - Holandia (Hamburg, 15.00) 1-2
Grupa C: Słowenia - Dania (Stuttgart, 18.00) 0-2
Grupa C: Serbia - Anglia (Gelsenkirchen, 21.00) 0-2
17 czerwca, poniedziałek:
Grupa E: Rumunia - Ukraina (Monachium, 15.00) 0-2
Grupa E: Belgia - Słowacja (Frankfurt, 18.00) 3-0
Grupa D: Austria - Francja (Duesseldorf, 21.00) 1-3
18 czerwca, wtorek:
Grupa F: Turcja - Gruzja (Dortmund, 18.00) 1-0
Grupa F: Portugalia - Czechy (Lipsk, 21.00) 2-1
Król strzelców: Lukaku
Mistrz Europy: Anglia
Grupa A:
1. Niemcy
2. Szwajcaria
3. Węgry
4. Szkocja
Grupa B:
1. Hiszpania
2. Włochy
3. Chorwacja
4. Albania
Grupa C:
1. Anglia
2. Dania
3. Serbia
4. Słowenia
Grupa D:
1. Francja
2. Holandia
3. Austria
4. Polska
Grupa E:
1. Belgia
2. Ukraina
3. Rumunia
4. Słowacja
Grupa F:
1. Portugalia
2. Czechy
3. Turcja
4. Gruzja
-
- Posty: 1085
- Rejestracja: ndz lut 22, 2015 8:51 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1986
- Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Re: EURO 2024 - Typer.
4 czerwca, piątek:
Grupa A: Niemcy - Szkocja (Monachium, godz. 21.00) 3-1
15 czerwca, sobota:
Grupa A: Węgry - Szwajcaria (Kolonia, 15.00) 0 -2
Grupa B: Hiszpania - Chorwacja (Berlin, 18.00) 1-0
Grupa B: Włochy - Albania (Dortmund, 21.00) 2-0
16 czerwca, niedziela:
Grupa D: Polska - Holandia (Hamburg, 15.00) 2-2
Grupa C: Słowenia - Dania (Stuttgart, 18.00) 0-3
Grupa C: Serbia - Anglia (Gelsenkirchen, 21.00) 0-4
17 czerwca, poniedziałek:
Grupa E: Rumunia - Ukraina (Monachium, 15.00) 0-1
Grupa E: Belgia - Słowacja (Frankfurt, 18.00) 3-1
Grupa D: Austria - Francja (Duesseldorf, 21.00) 0-2
18 czerwca, wtorek:
Grupa F: Turcja - Gruzja (Dortmund, 18.00) 2-0
Grupa F: Portugalia - Czechy (Lipsk, 21.00) 3-1
Grupa A:
1. Niemcy
2. Szwajcaria
3. Węgry
4. Szkocja
Grupa B:
1. Hiszpania
2. Włochy
3. Albania
4. Chorwacja
Grupa C:
1. Anglia
2. Dania
3. Serbia
4. Słowenia
Grupa D:
1. Francja
2. Holandia
3. Polska
4. Austria
Grupa E:
1. Belgia
2. Ukraina
3. Słowacja
4. Rumunia
Grupa F:
1. Portugalia
2. Czechy
3. Turcja
4. Gruzja
Mistrz: Niemcy
Król strzelców Harry Kane
Grupa A: Niemcy - Szkocja (Monachium, godz. 21.00) 3-1
15 czerwca, sobota:
Grupa A: Węgry - Szwajcaria (Kolonia, 15.00) 0 -2
Grupa B: Hiszpania - Chorwacja (Berlin, 18.00) 1-0
Grupa B: Włochy - Albania (Dortmund, 21.00) 2-0
16 czerwca, niedziela:
Grupa D: Polska - Holandia (Hamburg, 15.00) 2-2
Grupa C: Słowenia - Dania (Stuttgart, 18.00) 0-3
Grupa C: Serbia - Anglia (Gelsenkirchen, 21.00) 0-4
17 czerwca, poniedziałek:
Grupa E: Rumunia - Ukraina (Monachium, 15.00) 0-1
Grupa E: Belgia - Słowacja (Frankfurt, 18.00) 3-1
Grupa D: Austria - Francja (Duesseldorf, 21.00) 0-2
18 czerwca, wtorek:
Grupa F: Turcja - Gruzja (Dortmund, 18.00) 2-0
Grupa F: Portugalia - Czechy (Lipsk, 21.00) 3-1
Grupa A:
1. Niemcy
2. Szwajcaria
3. Węgry
4. Szkocja
Grupa B:
1. Hiszpania
2. Włochy
3. Albania
4. Chorwacja
Grupa C:
1. Anglia
2. Dania
3. Serbia
4. Słowenia
Grupa D:
1. Francja
2. Holandia
3. Polska
4. Austria
Grupa E:
1. Belgia
2. Ukraina
3. Słowacja
4. Rumunia
Grupa F:
1. Portugalia
2. Czechy
3. Turcja
4. Gruzja
Mistrz: Niemcy
Król strzelców Harry Kane
Ostatnio zmieniony pt cze 14, 2024 9:21 pm przez czyku, łącznie zmieniany 2 razy.