20. Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r., Śródborów

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: LLucky »

Normalnie mam ciśnienie raczej niskie, ale jak rozmawiam z kierowniczką Śródborowianki, to potrafi mi nieźle podskoczyć. (Ciśnienie, nie kierowniczka.) (Chociaż właściwie... ;) OK, nie będę ciągnął tego wątku.) Dziś pani kierownik na dzień dobry zafundowała mi tekst, że nie będziemy mogli skorzystać z budynku głównego, bo przyjęła inną, większą (czyt. bardziej opłacalną) grupę. Zanim jednak zdążyłem zejść na zawał, zdarzył się cud: Mały Biały Domek znów jest czynny! A właściwie będzie na dniach, bo wymieniany jest w nim kocioł. Zatem nie ma tego złego, co by na dobre i tak dalej, bo noclegi będą w lepszej cenie niż miały być, salę mamy za darmo, akustykę mamy lepszą i jedyna rzecz, która mąci mój umiarkowany optymizm, to niepewność co do wydajności tego nowego kotła. Chyba pomodlę się dziś na wszelki wypadek, żeby pogoda była dobra.

Albo na mszę dam! W końcu teraz mam trochę pieniędzy nadwyżkowych z zaliczek. ;)

Tyle nowin. Jakoś w weekend przyjrzę się kwestiom transportowym i opiszę je w tym wątku.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: TomaszBr »

Uważam, że to bardzo dobra wiadomość :D
ku3a
Posty: 20950
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: ku3a »

może i dobra, ale pytanie za którym razem szanowna pani kierowniczka zrobi nas wreszcie skutecznie i pięknie w konia...
ja bardzo chętnie bym agitował za tym, żeby, za przeproszeniem, następnym razem kopnąć panią kierowniczkę w d. (tym bardziej, że to nie pierwszy podobny numer w jej wykonaniu), gdyby nie to, że przez te wszystkie lata nie udało nam się znaleźć lokalizacji, która by w ogólnym rozrachunku była dla nas lepsza niż Śródborowianka.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9982
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: bobby-x »

ku3a pisze: następnym razem kopnąć panią kierowniczkę w d.

Popieram, ciekawe tylko czy ten kocioł będzie uruchomiony i czy będzie wyregulowany tak aby Wam w d. nie było zimno w nocy. Ale do budynku głównego będzie można wchodzić, bardziej opłacalna? może znowu 100 zakonnic? Może trochę poprzeszkadzamy tej grupie?
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: LLucky »

bobby-x pisze:Może trochę poprzeszkadzamy tej grupie?
Jeśli znajdziesz dla nas inne miejsce na przyszłe zloty, to pozwalam przeszkadzać.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9982
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: bobby-x »

Miejsc jest wiele: ośrodków konferencyjno-szkoleniowych, hoteli, hosteli tylko ceny mało realistyczne. Kto to jest realista? Człowiek (słuchacz) głosujący na LP3 na artystę zwanego Chris Rea (ReaLista).
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: LLucky »

W kwestii transportu z Myśliwieckiej do Śródborowa mam nowiny: nie ma "tradycyjnego" pociągu ze stacji WARSZAWA POWIŚLE. Nie wiem, z czego to wynika, ale nieunikniona będzie przesiadka - to ta zła nowina. Dobra jest taka, że z Myśliwieckiej do najbliższego przystanku nie trzeba będzie długo iść - wystarczy kilkaset metrów. Będzie trzeba złapać autobus 523 o godz. 22.08 lub 22.22 z przystanku ROZBRAT 01 do przystanku PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA 05 (pętla), stamtąd piechotą na stację WARSZAWA OLSZYNKA GROCHOWSKA i wsiada się o godz. 22.49 do pociągu KM7 (oznaczanego też R7), który już tradycyjnie jedzie do Śródborowa. Na miejscu powinien być o godz. 23.27. Jeśli zdarzy się spóźnić na 523, to o 22.25 z tego samego przystanku jest autobus 520, którym z kolei trzeba dojechać do przystanku REZEDOWA 02 (Uwaga! To jest przystanek na żądanie!), a następnie przejść na stację WARSZAWA GOCŁAWEK, gdzie o 22.52 także można wsiąść do KM7 i dojechać do Śródborowa. Ta opcja daje jednak nieco mniej czasu na przesiadkę, więc traktuję ją jako plan B.

Piszę to wszystko, ponieważ sam zapewne będę jechał samochodem z zakupami plus częścią Waszych bagaży, a po drodze jeszcze pewnie zgarnę pizzę. Wojtek zgodził się znów poprowadzić grupę kolejkową, więc będzie pilnował powyższych wytycznych, ale piszę je do wiadomości wszystkich tak na wszelki wypadek. Do przemyślenia jest jeszcze kwestia, kto jedzie kolejką, a kto samochodem ze mną bądź Martyr i Yacym (bo zakładam, że takowa możliwość będzie, prawda, M+Y?), ale tego podziału dokonamy podczas LP3.

No i jeszcze jedna kwestia - bilety. Mam (już od dłuższego czasu) przygotowane bilety weekendowe grupowe, w ramach których będziecie mogli dojechać w piątek do Śródborowa i wrócić w niedzielę do Warszawy - pod warunkiem, że będziecie jechali grupowo. O ile dojazd w piątek na pewno będzie grupowy, o tyle w niedzielę różnie to bywa. Niemniej z tego powodu proszę przemyśleć zakup biletów w piątek - dotyczy to zarówno tych, którzy przyjeżdżają z różnych miejsc Polski, jak i warszawiaków. Ci ostatni, jeśli mają bilety długoterminowe obowiązujące w pierwszej strefie, musieliby kupować bilety na odcinek Falenica-Śródborów. Jeśli mają zniżki, to może się opłacać, ale koszt przejazdu jednej osoby na bilecie grupowym to 8-10 zł za cały weekend, więc nawet dokupienie tych dwóch biletów u konduktora zaczyna być mało opłacalne.

Podsumowując - musicie mieć takie bilety, żeby dostać się w piątek na Myśliwiecką. Dalej bilety grupowe zapewniają dojazd i powrót ze Śródborowa, a nawet mogę na koniec zostawić je tym osobom, które muszą jeszcze w obrębie Warszawy dostać się do jakiegoś dalej położonego przystanku.

No chyba że będziecie wszyscy stanowczo oponować przeciw takiemu rozwiązaniu i wtedy każdy sam martwi się o swoje bilety. Mamy jeszcze czas, żeby to tutaj przedyskutować.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19667
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: jollyroger72 »

LLucky pisze:musicie mieć takie bilety, żeby dostać się w piątek na Myśliwiecką.
Chyba miałeś na myśli dostanie się z Myśliwieckiej do Śródborowa? Bo na Myśliwiecką to zapewne pieszo...
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: uzi »

a jak robimy z pizzą, skąd ją zamawiamy?
przypominam, że ostatnio mieliśmy dużo zamieszania i problemów z zamawianiem i dostawaniem (nie)właściwej pizzy. testujemy jakąś inną pizzerię czy jednak zostajemy przy tej?
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15318
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: Miszon »

może Biesiadowo? Olbrzymiaste pizze, dobre ceny, niezły smak (na pewno lepszy od tej, której sekretem jest ciasto - które jest jej najsłabszym elementem ;-) )
ku3a
Posty: 20950
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: ku3a »

o właśnie, słuszna uwaga z pizzą. za każdym razem coś jest nie tak z zamówieniem. chętnie bym spróbował z jakąś inną pizzerią, jeśli czasowo damy radę.
a z tym pociągiem to jest, że po prostu o tej porze nie ma bezpośredniego czy w ogóle coś mocniej pozmieniali?
bo jeśli tylko o tej porze, to... może spróbować zdążyć na jakiś wcześniejszy?... Nawet gdyby trzeba było zrezygnować z np. godziny Listy. No i wtedy byśmy mieli więcej czasu na zlotowanie jeszcze w piątek :-).
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15318
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: Miszon »

przyznam, że dojazd na blisko północ to rzeczywiście strasznie późna pora. Chyba jakby się wyszło przed 21 to by tragedii nie było?
ku3a
Posty: 20950
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: ku3a »

no właśnie, posiedzieć 2 godziny w zupełności wystarczy. tym bardziej, że nie będzie wśród nas nikogo, kto byłby debiutantem na Myśliwieckiej.

LLucky, mógłbyś się dowiedzieć u szanownej pani kierowniczki czy w pokojach będziemy mieć ręczniki? czy może zostaną one przeznaczone dla tej lepszej grupy? ostatnio teoretycznie miały być, a w pokoju nie mieliśmy i musieliśmy sobie inaczej poradzić...

a z przyjemniejszych rzeczy - jeszcze jest trochę czasu, więc zdążymy ustalić. co Wy na to, żeby z okazji 20. zlotu zanieść na Listę jakiś tort? :-) rozczęstowałoby się Balonika, Helen, realizatora, serwisantów i kto by się tam napatoczył. no i my byśmy sobie poświętowali :-). hmm?
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19667
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: jollyroger72 »

ku3a pisze: co Wy na to, żeby z okazji 20. zlotu zanieść na Listę jakiś tort?
Wiesz, że ja zawsze jestem na TAK :P Tylko koniecznie z dekoracyjnym napisem: 20 ZLOT FORUM LP3 :wink:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15318
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: Miszon »

Super pomysł z tortem!!!
ku3a
Posty: 20950
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: ku3a »

jollyroger72 pisze:
ku3a pisze: co Wy na to, żeby z okazji 20. zlotu zanieść na Listę jakiś tort?
Wiesz, że ja zawsze jestem na TAK :P Tylko koniecznie z dekoracyjnym napisem: 20 ZLOT FORUM LP3 :wink:
tak, tak. nie napisałem tego, ale oczywiście taki był zamysł. oczywiście z dokładnością do tego, że z kropką po "20" 8) .
albo by trzeba jakiś kupić, tylko to już jutro albo pojutrze pewnie by trzeba było złożyć zamówienie i wtedy wyszłoby po kilka złotych zrzutki, albo ktoś by musiał zrobić, ale nie wiem czy będzie chętny/-a ;-).
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15318
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: Miszon »

może z budżetu na noclegi dać, a potem dopłacić?

Ja nie zrobię, od razu mówię ;-) . A moja mama za daleko, do Warszawy nie będziemy wieźć. Literki można zamówić, szybko będą do odbioru.
Ja ostatnio korzystałem z Planeta Tortów, ale zastrzegam że tylko figurki na tort (i literki własnie) tam zamawiałem, więc nie wiem jak z tortem (ale wyglądały bardzo smacznie), natomiast ozdoby na niego polecam. I widzę że mają "torty 3D", czyli w dowolnym kształcie. Tyle że dla mnie to jest wyprawa na 2h minimum, bo to w Wilanowie, więc na pewno tam nie pojadę odebrać, bo pracują w tych godzinach co ja.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2464
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: wwas »

ku3a pisze:oczywiście z dokładnością do tego, że z kropką po "20"
Albo dwudziestka rzymska - wtedy bez kropki :)
ku3a pisze:po prostu o tej porze nie ma bezpośredniego czy w ogóle coś mocniej pozmieniali?
Chyba coś mocniej, bo wyszukiwarka połączeń nie znajduje bezpośrednich w żadnych godzinach, a wszystkie do Śródborowa kursują przez Centralny. Czyżby jakiś remont?
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: LLucky »

jollyroger72 pisze:
LLucky pisze:musicie mieć takie bilety, żeby dostać się w piątek na Myśliwiecką.
Chyba miałeś na myśli dostanie się z Myśliwieckiej do Śródborowa? Bo na Myśliwiecką to zapewne pieszo...
Jak pieszo, to nie musicie mieć żadnych biletów - póki co chodzenie po Warszawie jest za darmo. ;) "Nie musicie mieć" znaczy nie musicie ich kupować sami. Na dostanie się z Myśliwieckiej do Śródborowa już dla Was mam kupione.
uzi pisze:a jak robimy z pizzą, skąd ją zamawiamy?
Rezygnujemy z Metro, natomiast sprawdziłem już pizzerię, która jest po drodze do Śródborowa i proszę o zapoznanie się z tym menu.
ku3a pisze:LLucky, mógłbyś się dowiedzieć u szanownej pani kierowniczki czy w pokojach będziemy mieć ręczniki? czy może zostaną one przeznaczone dla tej lepszej grupy? ostatnio teoretycznie miały być, a w pokoju nie mieliśmy i musieliśmy sobie inaczej poradzić...
Nieraz już bywało tak, że coś było ustalone, a tego brakowało (w pamięć zapadł mi najbardziej brak czajnika). Wydaje mi się, że oni ogólnie mają problem z realizacją przez personel ustaleń zamawiającego z kierowniczką. Wobec tego owszem, postaram się w najbliższym czasie skontaktować z nią, ale mimo to proszę, żebyście przywieźli własne ręczniki.
I pasty do zębów też. ;)
wwas pisze:
ku3a pisze:po prostu o tej porze nie ma bezpośredniego czy w ogóle coś mocniej pozmieniali?
Chyba coś mocniej, bo wyszukiwarka połączeń nie znajduje bezpośrednich w żadnych godzinach, a wszystkie do Śródborowa kursują przez Centralny.
Potwierdzam - łatwiejszego dojazdu nie będzie. To jak, chcecie wyjeżdżać wcześniej?
jollyroger72 pisze:[...] z dekoracyjnym napisem: 20 ZLOT FORUM LP3 :wink:
ku3a pisze:oczywiście z dokładnością do tego, że z kropką po "20"
wwas pisze:Albo dwudziestka rzymska - wtedy bez kropki :)
Gdy nie ma wątpliwości co odmiany liczebnika, to ponoć ta kropka jest zbędna nawet gdy liczba jest cyframi arabskimi.
I co, i ja mam też ten tort zamawiać? Czy może ktoś mógłby dopilnować tego za mnie? Na razie nie mam nawet zakupów zrobionych, bo samochodu jeszcze nie mam do dyspozycji, a w piątek będę zabiegany i boję się, że nie zdążę ze wszystkim.
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: uzi »

LLucky pisze:Rezygnujemy z Metro, natomiast sprawdziłem już pizzerię, która jest po drodze do Śródborowa i proszę o zapoznanie się z tym menu.
jak dla mnie bardzo dobry wybór, co więcej, mam w Telepizzy 55% zniżki, więc umówmy się tak, że ja zapłacę za to zamówienie moją kartą (bo tak to działa) i przy składaniu zamówienia trzeba będzie im powiedzieć, że płatność będzie kartą Credit Agricole i (ponieważ nieraz próbują zrobić w konia) dopytać czy uwzględniają zniżkę dla KAŻDEJ pizzy (bo potrafią policzyć dla jednej) i powiedzieć, że jeśli dają zniżkę na jedną pizzę to będziemy dzwonić w sprawie każdej pizzy z osobnym zamówieniem. ;)
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5193
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: konwicki1980 »

LLucky pisze:Gdy nie ma wątpliwości co odmiany liczebnika, to ponoć ta kropka jest zbędna nawet gdy liczba jest cyframi arabskimi.
No nie jest zbędna, ale nie zawsze musi być stosowana, a to duża różnica. Jakby co, to dołożę się do tej kropki na torcie, jeśli macie wątpliwości, czy ją stawiać :wink:
kajman
Posty: 64258
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: kajman »

Przecież w czasach, kiedy wchodziliśmy na listę to dojazd niewiele przed północą to była norma. Ja jestem za tym, żeby jednak zostać do końca.
Co do tortu to ja jestem jak najbardziej za tylkjo musicie uważać cobym się do niego zbyt mocno nie przyssał.
ku3a pisze:rozczęstowałoby się Balonika, Helen
Szczegolnie Helen. Tylko jak zje kawałek to potem przez tydzień nic do ust nie weźmie. :wink:
LLucky pisze:żebyście przywieźli własne ręczniki
czajnik też?
konwicki1980 pisze:dołożę się do tej kropki na torcie, jeśli macie wątpliwości, czy ją stawiać
ku3a pisze:bo jeśli tylko o tej porze, to... może spróbować zdążyć na jakiś wcześniejszy?
Jeżeli można nie stosować to nie stosujmy. Kropka po liczbie straszmie nieestetycznie wygląda.
ku3a
Posty: 20950
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: ku3a »

LLucky pisze:
ku3a pisze:LLucky, mógłbyś się dowiedzieć u szanownej pani kierowniczki czy w pokojach będziemy mieć ręczniki? czy może zostaną one przeznaczone dla tej lepszej grupy? ostatnio teoretycznie miały być, a w pokoju nie mieliśmy i musieliśmy sobie inaczej poradzić...
Nieraz już bywało tak, że coś było ustalone, a tego brakowało (w pamięć zapadł mi najbardziej brak czajnika). Wydaje mi się, że oni ogólnie mają problem z realizacją przez personel ustaleń zamawiającego z kierowniczką. Wobec tego owszem, postaram się w najbliższym czasie skontaktować z nią, ale mimo to proszę, żebyście przywieźli własne ręczniki.
Nie, sorry Łukasz, to tak nie działa. To ośrodek MUSI zapewnić nam takie rzeczy. Na pewno jeśli wcześniej potwierdzą, że w pokojach to jest. Czy tapczan też mam ze sobą targać? No a nuż akurat tego jednego miejsca zabraknie, bo coś tam. Przesadzam? Dobra. Czy pościel mam w razie czego ze sobą wieźć? Czy, wspomniany przez kajmana, czajnik też? Czy szklanki, łyżeczki też? I tak dalej. Nie. No za co my tam płacimy? Za pokój bez łazienki, bez przyborów toaletowych, a teraz jeszcze że ręcznik może być, ale w sumie to może nie być? Sorry, ale niech kierowniczka zejdzie na ziemię.
LLucky pisze:
wwas pisze:
ku3a pisze:po prostu o tej porze nie ma bezpośredniego czy w ogóle coś mocniej pozmieniali?
Chyba coś mocniej, bo wyszukiwarka połączeń nie znajduje bezpośrednich w żadnych godzinach, a wszystkie do Śródborowa kursują przez Centralny.
Potwierdzam - łatwiejszego dojazdu nie będzie. To jak, chcecie wyjeżdżać wcześniej?
jeśli mielibyśmy głosować, to ja byłbym jak najbardziej za.
LLucky pisze:I co, i ja mam też ten tort zamawiać? Czy może ktoś mógłby dopilnować tego za mnie?
nie, wcale nie miałem na myśli obarczać Cię dodatkowymi obowiązkami. chciałem tylko wysondować czy pomysł się podoba. a potem jakoś by się ustaliło kto co by mógł zrobić. ale myślę, że to musiałoby być zrobione błyskawicznie. tym bardziej, że "po drodze" jest dzień wolny od pracy. nie wiem na ile wcześniej trzeba taki tort zamówić, ale myślę, że 3-4 dni to minimum. jeśli mówimy o zamawianym, bo robiony własnoręcznie to wiadomo, że inaczej, ale nie wiadomo czy ktoś by się tego podjął. więc na razie może niech możliwie dużo osób się wypowie czy chciałoby takiego tortu (załóżmy, że kupnego) i byłoby gotowych złożyć się na niego po kilka złotych (zakładam, że do 10 zł).
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19667
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: jollyroger72 »

konwicki1980 pisze: Jakby co, to dołożę się do tej kropki na torcie, jeśli macie wątpliwości, czy ją stawiać :wink:
Fajnie by było, gdybyś zadeklarował uiszczenie opłaty za całą dwudziestkę z kropką :lol:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22037
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: Yacy »

1. nasze auTO? yyyy... o, TAk, 2-3 osoby, w zależności od bagażu,
2. tort - tak,
3. ewentualne wcześniejsze wyjście - tak.
4. kropka - tak.

czyli 8 x TAK ;-)
ODPOWIEDZ