Nowa odsłona www Listy

Czy podobało się ostatnie notowanie? Niekoniecznie ostatnie, ale może jakiś utwór szczególnie przypadł do gustu? Chcesz agitować do głosowania na konkretny „numer”? Wyraź tutaj swoją opinię...

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10230
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: bobby-x »

A u mnie nadal pojawia się komunikat:

Wystąpił problem z logowaniem
Drogi użytkowniku Listy Przebojów Programu 3. Prawdopodobnie źle wpisałeś login lub hasło.
Spróbuj zalogować się ponownie na stronie głównej.

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, możesz je odzyskać na stronie odzyskiwania hasła.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.


Będę czekał aż to ktoś naprawi, jak się nie da, to trudno nie będę głosował na lp3.
bobby
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: Robinson »

bobby-x pisze:A u mnie nadal pojawia się komunikat: (...)
Spróbuj:
a) skorzystać z funkcji przypomnienia hasła,
b) zarejestrować się jeszcze raz na ten sam adres e-mail,
c) zarejestrować się jeszcze raz na inny adres.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9922
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: zbyszu »

Robinson pisze:
bobby-x pisze:A u mnie nadal pojawia się komunikat: (...)
Spróbuj:
a) skorzystać z funkcji przypomnienia hasła,
b) zarejestrować się jeszcze raz na ten sam adres e-mail,
c) zarejestrować się jeszcze raz na inny adres.
Ciekawe, czy kazdy dotychczasowy Słuchacz zaejerstrowany miał na tyle cierpliwosci... Fanatyk Forowy to zrobi oczywiscie, ale statystyczny Słuchacz tez? Wszyscy w 100%? Nie sadzę... :-/
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10230
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: bobby-x »

przy nowej rejestracji pojawia sie komunikat:

Rejestracja
PomocPo wypełnieniu poniższego formularza będziesz mógł głosować na Listę Przebojów Programu 3.

Login:
Proszę uzupełnić pole "Login" Podany login jest niepoprawny Login musi być dłuższy niż 3 znaki, może składać się z małych i wielkich liter (bez polskich znaków), cyfr oraz znaków „.” i „_”. Login musi zaczynać się od litery.

Hasło:
Proszę uzupełnić pole "Hasło" Hasło musi być dłuższe niż 3 znaki, powinno zawierać małe i wielkie litery (bez polskich znaków) oraz cyfry.
Powtórz hasło:
Proszę uzupełnić pole "Powtórz hasło"
Podane hasła są różne

E-mail:
Proszę uzupełnić pole "E-mail" Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail Podanie poprawnego adresu e-mail jest niezbędne do ukończenia rejestracji.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Polskie Radio SA z siedzibą w Warszawie przy Al. Niepodległości 77/85, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 oraz z 2000r. Nr 12, poz. 136 i Nr 50 poz. 580).

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana


więc chyba nie może być kreski w nicku, czy mam zrezygnować z Bobby-x ?? Nigdy !!!
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9816
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: tadzio3 »

A teraz z nowości znikła Mika Urbaniak :roll:
W zestawie jest, ale nie jako nowa piosenka do głosowania...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10230
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: bobby-x »

Co za debile projektowali tę stronę, okazuje się że przy rejestracji do głosowania ani w nicku ani w adresie mailowym nie może występować kreseczka "-". Czyli muszę nick i mail zmienić :nie:

Jak to dobrze, że na forum lp3 mogę być "zakreseczkowany".

Widzę, że zmieniono przy nowościach "kreseczki" na "N", hmm "kreseczki" powinny chiiiba zostać dla nowości a "N" dla nowości z ominięciem poczekalni ! czy w not 1410 w poczekalni było aż 11 nowości, żadnego powrotu, dla mnie istnieje w polskich listach przebojów coś takie quriozum jak "re" :mrgreen:
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: Grycek »

bobby-x pisze:Co za debile projektowali tę stronę...
To sam zaprojektuj taką stronę, jak jesteś taki mądry.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9922
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: zbyszu »

bobby-x pisze:się że przy rejestracji do głosowania ani w nicku ani w adresie mailowym nie może występować kreseczka "-". Czyli muszę nick i mail zmienić :nie:
:mrgreen:
Acha, czyli wszystko jasne --- dlaczego nie mogłem sie zalogować z dotychczasowego adresu zebulon-t@.... :_-/

Rzeczywiscie - w Poczekalni az 11 nowości, w tym dwa powroty, których nie widac w znaczkach. Ale zapewne niedlugo poprawią te drobniutkie pomyłeczki
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: Piotr »

Grycek pisze:
bobby-x pisze:Co za debile projektowali tę stronę...
To sam zaprojektuj taką stronę, jak jesteś taki mądry.
Ja to ujme tak. To co zostalo zaprojektowane to wypadkowa tego co istnieje w archiwum LP3.pl oraz grafiki znajdujacej sie na stronach o tejze tematyce. Sek w tym, ze calosc zrobiono/polaczono ze soba nieudolnie. Grafika, jak to grafika - dziala. Skrypty te calosc oblugujace pozostawiaja wiele do zyczenia, ze o zawartosci merytorycznej samej bazy danych nie wspomne. Dodatkowo wszystko poszlo na zywiol bez przeprowadzonych testow, dlategto wyszlo jak wyszlo. I jakby tego bylo malo to zapomniano o tych co to maja inny system operacyjny niz ten jeden, jedynie sluszny zwany oknami. Oj cos mi sie zdaje, ze dawno te okna nie byly myte dlatego linuxowcow nie wzieto pod uwage bo ich nie bylo najzwyczajniej w swiecie widac.

A pamietasz Bobby jak sie oburzales jak przy okazji (nie)publikacji wynikow XV Topu Wszech Czasow napisalem o profesjonalizmie tej grupy Nowe Media?
Do Grycka: nie ma sprawy, ja moglbym podjac te rekawice.
Zeby dolac oliwy do ognia i nieco zepsuc smak tego nowego tortu - serwisu LP3 Polskiego Radia to napisze, ze pierwszy termin pojawienia sie na wybiegu tych nowych szat ustalony byl na dzien notowania oznaczonego numerem 1400. Nie udalo sie. Pozniej mial byc to okres swiateczno-noworoczny. Nie udalo sie. I wreszczie dzien notowania 1409 byl tym terminem, ktory bym graniczny i jego przekroczenie moglo spowodowac nawet kilka "odstrzelonych glow". No wiec szaty sie pojawily, a krolowa okazala sie niestety naga.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9922
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: zbyszu »

To ja moze już nie bedę wtrącał swoich groszy, bo znów bedzie "płacz i zgrzytanie zębami" ;-)

Nadmienię tudzież, ze swoje propozycje zmian (naprawdę niezwykle kosmetyczne i nie musi sie angażowac żadna Grupa Nowe Media) uwypukliłem już w niniejszej polemice ;-)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15353
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: Miszon »

bobby-x pisze: Widzę, że zmieniono przy nowościach "kreseczki" na "N", hmm "kreseczki" powinny chiiiba zostać dla nowości a "N" dla nowości z ominięciem poczekalni !
Dla nowości z pominięciem poczekalni masz przy rybryce trend (na samym końcu, faktycznie - nie do zauważeni) literkę N. Inne mają cyferkę o ile skoczyły.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10230
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: bobby-x »

Grycek pisze:
bobby-x pisze:Co za debile projektowali tę stronę...
To sam zaprojektuj taką stronę, jak jesteś taki mądry.
Grycku, nie wiem czy widzisz różnicę między ludźmi zawodowo zajmującymi się tworzeniem stron internetowych a mną. A nawet gdybym miał zlecenie na coś takiego to od razu napisałbym do Piotra, pewnie by sobie poradził, przetestował a przy okazji za wiedzę i fachowość by zarobił. Mądry taki nie jestem ale Oni powinni być. Już nie będę rozwijał tego co pisze Piotr (a ma rację), szkoda czasu.

Akcja była taka... Aby wejść w formularz do głosowania spróbowałem zrobić wszystko od początku. Nick zmieniłem na bobby ale wkurzyłem sie bo wyskakiwał komunikat, że maila mam niepoprawnego. Nie wiedziałem dlaczego. Po pewnym czasie wpadłem na to że może bobby-x.... @ .... pl jest nieprawidłowy przez tę gównianą kreseczkę. Na szczęście mam drugi adres mailowy od x lat (bez kreseczki) i ten poszedł bez problemu. Udało się, kruca fix, udało się. Gdybym nie miał drugiego maila zrezygnowałbym z prób wejścia w ten wspaniały system głosujący, bo co miałbym ponownie zakładać nowego maila, konfigurować pocztę na kompie itd. Ktos dobrze w tym wątku? napisał, nie każdy Słuchacz (oprócz forowiczów) będzie sie bawił w zakładanie nowych kont tylko sprawę oleje.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: abd3mz »

bobby-x pisze:
Grycek pisze:
bobby-x pisze:Co za debile projektowali tę stronę...
To sam zaprojektuj taką stronę, jak jesteś taki mądry.
Grycku, nie wiem czy widzisz różnicę między ludźmi zawodowo zajmującymi się tworzeniem stron internetowych a mną.
Bobby, nie wiem czy widzisz różnicę między nazwaniem kogoś debilem, a stwierdzeniem że źle wykonał swoją pracę.
Myślę, że o to chodziło Gryckowi. Ja apeluję, żebyśmy jednak pewien poziom na forum trzymali...
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10245
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: JaceK »

abd3mz pisze:(...) Ja apeluję, żebyśmy jednak pewien poziom na forum trzymali...
Jestem ,,za'', podpisując się obiema koniczynami. Zawsze to powtarzałem, powtarzam, i... tu pewna nowość: powtarzać będę! Niniejsze Forum ma niepisaną zasadę, zapisaną niegdyś przez Stanisława Jerzego Leca: Zanim język puścisz w taniec, załóż na mordę kaganiec.

I tego się trzymajmy. Nawet mówiąc że królowa w nowych szatach jest naga...
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9922
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: zbyszu »

abd3mz pisze: Ja apeluję, żebyśmy jednak pewien poziom na forum trzymali...
No proszę! I kto to mówi... :lol: Nomen omen był to pierwszy film jako obejrzałem na tzw. video :)
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9922
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: zbyszu »

bobby-x pisze: Ktos dobrze w tym wątku? napisał, nie każdy Słuchacz (oprócz forowiczów) będzie sie bawił w zakładanie nowych kont tylko sprawę oleje.
W tym wątku w tym :wink:
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: krzysiek83 »

zbyszu pisze:
abd3mz pisze: Ja apeluję, żebyśmy jednak pewien poziom na forum trzymali...
No proszę! I kto to mówi... :lol: Nomen omen był to pierwszy film jako obejrzałem na tzw. video :)
Popieram Zbysza. Również w sprawie ataków na niego w czasie ostatniego notowania.
A co do nowej strony, to każdy przyzna że to falstart. Lepiej było stronę dopracować. Błędów jest wiele o czym świadczą wcześniejsze posty.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9922
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: zbyszu »

krzysiek83 pisze:
zbyszu pisze:
abd3mz pisze: Ja apeluję, żebyśmy jednak pewien poziom na forum trzymali...
No proszę! I kto to mówi... :lol: Nomen omen był to pierwszy film jako obejrzałem na tzw. video :)
Popieram
A co do nowej strony, to każdy przyzna że to falstart. Lepiej było stronę dopracować. Błędów jest wiele o czym świadczą wcześniejsze posty.
Dzięki. Ważne, że masz własne zdanie, szczególnie, jesli jest ono nieco pod prąd.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: Piotr »

krzysiek83 pisze:A co do nowej strony, to każdy przyzna że to falstart. Lepiej było stronę dopracować. Błędów jest wiele o czym świadczą wcześniejsze posty.
Oj uwierz mi, ze wlasnie nie kazdy. Sa tacy co to w samozachwyt popadli i uwazaja, ze wszystko jest ok, a nawet jeszcze lepiej. Mysle, ze byc moze za kilka miesiecy sytuacja sie zmieni na lepsze i na tak, jak powinno byc. Skoncza sie dotacje z abonamentu, troche ludzi dostanie podziekowania za dotychczasowa prace (z tego co mi wiadomo dzial Nowe Media bedzie zreorganizowany - wiecie co to oznacza) i moze wreszcie spowoduje to, ze zaczna wreszcie splywac odpowiedzi na listy i maile, a sluchaczy zacznie sie traktowac powaznie nie tylko na antenie, ale rowniez w internecie i poza antena.

I pamietajcie, ze bylo, jest i pozostanie do waszej dyspozycji JacKowe Archiwum LP3 (www.LP3.pl). Moze szata graficzna nie jest az tak mila dla oka jak to ma miejsce na stronach Trojki, ale za to zawartoscia merytoryczna bije na glowe nowe szaty krolowej.

A moglo byc tak pieknie JacKu, nieprawdaz?!
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10245
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: JaceK »

Nie... prawdaż!

,,Darz bór'' jak mawiają starzy leśnicy...
Awatar użytkownika
marsvolta
Posty: 4039
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:01 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 721
Lokalizacja: Biały Dunajec, Kraków

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: marsvolta »

a ja się cieszę bez problemu zmieniłem nicka przy piewszym głosowaniu, a teraz widze, że moge wejść do swojego profilu i zmienić w nim maila na tego, który mam obecnie i nie muszę już wpisywać ..@poczta.onet.pl i tak z tego maila już nie korzystałem od lat.
grzes

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: grzes »

U mnie przy rejestracji, zatwierdza za 3 razem hasło. Mimo, że wpisuje te samo.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: abd3mz »

krzysiek83 pisze:Popieram Zbysza. Również w sprawie ataków na niego w czasie ostatniego notowania.
Gratuluję kreatywnej interpretacji. Byłbym wdzięczny gdybyś na priva [żeby tu nie zaśmiecać] wysłał mi linki do postów, w których atakuję zbysza. Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10230
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: bobby-x »

abd3mz pisze:Ja apeluję, żebyśmy jednak pewien poziom na forum trzymali...
OK postaram się.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9922
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: zbyszu »

abd3mz pisze:
krzysiek83 pisze:Popieram Zbysza. Również w sprawie ataków na niego w czasie ostatniego notowania.
Gratuluję kreatywnej interpretacji. Byłbym wdzięczny gdybyś na priva [żeby tu nie zaśmiecać] wysłał mi linki do postów, w których atakuję zbysza. Z góry dziękuję.
Post wyjazdowy z wiejsiej biblioteki: Przypomnę (bo mi sie dosteje od razu jak zejdę z tematu), że to jest watek o nowej www Listy nie o personaliach. No! Pozdrowienia od Pani Jadzi z Biblioteki. Fajnie tu i kawa jak zawsze smaczna.

Do powrotu :)
ODPOWIEDZ