Marek żegna się z Trójką !!!!

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

Gary pisze:Po prostu chodziło mi o to, że p. Marek tą swoją muzykę już znalazł, a Ty dopiero szukasz i nie powinieneś wydawać takich kategorycznych i trochę obraźliwych sądów jak "zatrzymał się w rozwoju muzycznym". Tylko o to mi chodziło. A jeśli chodzi LP3 to myślę, że już dawno rozeszły się gusty słuchaczy głosujących na LP3 i pana Marka, więc tu chyba "strzał" z Twojej strony w nie tą bramkę. :wink:
masz racje, ale nie w 100%, bo np. Piotr Kaczkowski w Minimaxie caly czas jest w miare na biezaco z tym co sie dzieje w muzyce i w Minimaxie prezentuje z sukcesem nowa i starsza muzyke.

Tak p. Marek odnalazl swoja muzyke, ja jeszcze nie, caly czas szukam (pewnie nigdy nie znajde, bo ja slucham dosc roznorodnych rzeczy), wiec tu sie troche zapedzilem z tym sądem, ale jednak p. Marek chyba juz nie poszukuje muzyki tak jak to bylo kiedys, a uwazam ze dziennikarz muzyczny poszukiwanie i odkrywanie nowych rzeczy powinien miec we krwi. Sentymenty sa mile i przyjemne, ale ja stawiam na progres
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9922
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Gary pisze:
zbyszu pisze::-(
Jednak Zbyszu Cię posłuchał. "Uciekasz" razem z nim? :wink:
Gary prawda? No czułem to już wówczach.

:-(
mikrobi
Posty: 799
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Post autor: mikrobi »

Marek może zakończyć SWOJĄ LP3 jako audycję autorską, ale Trójka może wprowadzić nową listę , nazwać ją np. "Przeboje Trójki" albo podobnie.
Tyle że będzie ona na innych zasadach i z całą pewnością gorsza. Nie będzie też nawiązywać do listy MN.
Oczywiście w historii LP3 zdarzalo się, że prowadzili ją byli pracownicy Trójki (np. parokrotnie Grzegorz Miecugow) ale to jednak byli druhowie zastępowi.
Nie powierza się sztandarowej audycji ludziom z zewnątrz. Co innego dwugodzinne audycje autorskie.
A ja się przez całą wiosnę martwiłem, że albo ktoś z kierownictwa nazwie Marka "złogiem jaruzelskim" albo że znajdą jego teczkę w IPN. Nie sądziłem, że on sam postanowi skończyć współpracę z Polskim Radiem. Zresztą kosztem tych kolegów, którzy teraz są bez pracy i nie mają szans na inną, przynajmniej w radiu. To jest niestety fakt - wybaczcie wielbiciele Marka.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22088
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Campari pisze:Sentymenty sa mile i przyjemne, ale ja stawiam na progres
I dlatego od sentymentów w PRIII jest/był Niedźwiedź, Mann a od nowości Stelmi, Hoffman i powiedzmy pół na pół Kaczkowski. To oczywiście tylko przykładowe nazwiska. I komu to przeszkadzało..?
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9922
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

jejku - u mnie nie ma tych Złotych Przebojow.

:-(
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

Yacy pisze:I dlatego od sentymentów w PRIII jest/był Niedźwiedź, Mann a od nowości Stelmi, Hoffman i powiedzmy pół na pół Kaczkowski. To oczywiście tylko przykładowe nazwiska. I komu to przeszkadzało..?
komu? wydaje mi sie, ze nikomu, nie szukalbym winnych, co najwyzej sam Niedzwiedz moze byc winny smutkowi i rozgoryczeniu sluchaczy
ku3a
Posty: 20961
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Yacy pisze:Mi się wydawało, że jak minie 25lat, ukaże się otatnia płyta, minie kilka dni od jubileuszu to Pan Marek powie - odchodzę. Nic takiego się nie stało... Myślałem, więc że to były tylko taki sobie gadki...
dokladnie tak samo myslalem. Gdy bylo 25-lecie, gdy byl zlot naprawe myslalem, ze to wtedy sie stanie. Zreszta pisalem o moich obawach. Ale mijaly kolejne dni i nic sie nie dzialo, mozna bylo odetchnac. Jakis tydzien temu znowu sobie o tym przypomnialem - pomyslalem: uff, a wiec skonczylo sie na strachu. A teraz...
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Campari pisze:komu? wydaje mi sie, ze nikomu, nie szukalbym winnych, co najwyzej sam Niedzwiedz moze byc winny smutkowi i rozgoryczeniu sluchaczy
odpowiedź poznamy, wtedy kiedy będziemy wiedzieć kto zostanie dyrektorem redakcji muzycznej. Pani Makowska?
zbyszu pisze:jejku - u mnie nie ma tych Złotych Przebojow.
Może przez internet da radę słuchać? :(
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22088
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Gary pisze:Może przez internet da radę słuchać? :(
próbowałem a tam tylko Poznań mimo, że wybrałem Trójmiasto. Chyba że nadaja wszędzie to samo, ale nie mogłem znaleźć ramówki :-(
Może niedźwiedx ma wyprowadzic to radio na szersze wody?

Szkoda... :-(
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9922
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Gary pisze:
Campari pisze:komu
zbyszu pisze:jejku - u mnie nie ma tych Złotych Przebojow.
Może przez internet da radę słuchać? :(
radio przez internet to już nie Radio

:-(

Rycze chłopaki i dziewczyny

:-(
Awatar użytkownika
kocin
Posty: 569
Rejestracja: śr sty 17, 2007 9:36 am

Post autor: kocin »

Pan Marek zrobil co chcial jego sprawa trudno ale moze jest jeszcze szansa ze liste bedzie prowadzil ?
no i jak to bedzie czy poprowadzi swoje audycje do końca roku a jak nie to do kiedy a moze wogole juz nie ?
Wyjasnienie tych kwestii nam wiernym sluchaczom jak najszybciej od Pana Marka mysle ze sie nalezy. Wypadaloby
Ja i tak bede staral sie Go sluchac obojetnie gdzie by poszedl
No ale wlasnie u mnie tez da sie tylko przez net a to nie to samo Tylko przez komputer .....o jejku straszne
Mysle ze Pan Marek straci na tym wszystkim ogromnie
Bardzo mi przykro :(:(
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

a jezeli to juz koniec LP3, jezeli wyrzuca ja z ramówki, czy to forum bedzie dalej istniec?? takie pytanie teoretyczne
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9294
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

ku3a pisze: Gdy bylo 25-lecie, gdy byl zlot naprawe myslalem, ze to wtedy sie stanie. Zreszta pisalem o moich obawach.
Pamiętam jak Pan Marek podczas pamiętnego rocznicowego notowania na 25-lecie powiedział nam zdanie, które zmroziło mi krew w żyłach... potem jednak Leszek na zlocie przypomniał, że Niedźwiedziowi już wcześniej zdarzało się tak mówić a lista trwała dalej... stąd moje wątpliwości się rozwiały i zupełnie zapomniałam o tym z nadzieją, że LP3 nie może skończyć się tak szybko... a teraz ogromny żal i smutek w sercu.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9294
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Campari pisze:a jezeli to juz koniec LP3, jezeli wyrzuca ja z ramówki, czy to forum bedzie dalej istniec??
to samo pytanie mnie dręczy
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22088
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

własnie zagłosowałem i pojawiło się jak zwykle:

DZIĘKUJEMY głosy zostały doliczone!
Wyniki głosowania zostaną opublikowane w najbliższy piątek ok godziny 22.00 CET


tylko kto to będzie publikował?
nie będzie już Kaziów, emalii, milionów po 19, piosenek z dzwoneczkami, keczoladek, Aliny!!!! i miliona innych powiedzonek :-(
bartekp
Posty: 120
Rejestracja: sob lis 25, 2006 4:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Post autor: bartekp »

Yacy pisze: tylko kto to będzie publikował?
nie będzie już Kaziów, emalii, milionów po 19, piosenek z dzwoneczkami, keczoladek, Aliny!!!! i miliona innych powiedzonek :-(
Jeszcze chwilkę będą. W sumie to informacja na kilkanaście tygodni przed odejściem jest niezłym krokiem.
Panie i Panowie, Niedźwiedź nas przyzwyczaja, konczy się epoka, chcąc nie chcąc musimy się z tym pogodzić. Rozstanie będzie mniej bolesne.
Wielka szkoda bo trójka to ponad 2/3 mojego życia, 24 lata z radia głos Niedźwiedzia. I nawet jak muza nie zawsze pasuje, to jednak humor, inteligencja, dowcip ... ech jednak będzie ciężko.
ku3a
Posty: 20961
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

moze wsrod naszych Topów zrobimy Top ulubionych powiedzonek Marka? Na osiemnastym "slaba silna wola", ..., na dwunastym "sezamki obojetne dla zebow" itd.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10245
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

ku3a pisze:moze wsrod naszych Topów zrobimy Top ulubionych powiedzonek Marka? Na osiemnastym "slaba silna wola", ..., na dwunastym "sezamki obojetne dla zebow" itd.
Kol. Grycek -- do roboty! ,,Lista Markowych cytatów...''
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5928
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mateusz15 »

Uważam, że to ddobry pomysł, ale trzeba zrobić taką listę, bo nie wszstkie się pamięta i żeby czegoś nie przeoczyć...

A ja ciągle nie mogę w to uwierzyć...
jszmiles
Posty: 296
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 2:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jszmiles »

no ja zaczne :P

do mnie poszlo kilka razy: "E za mlody jestes, nie znasz sie", tudzież na powitanie przy LP3: "Wiesz, ja nie lubie ludzi" :)
ku3a
Posty: 20961
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

ja moge to poprowadzic, w najblizszym czasie nigdzie nie wyjezdzam.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10245
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

ku3a pisze:ja moge to poprowadzic, w najblizszym czasie nigdzie nie wyjezdzam.
Tylko może we właściwym dziale... nie tutaj!
ku3a
Posty: 20961
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

nie no, pewnie ze tak, pytanie tylko czy wciskamy sie bez kolejki.
dzisiaj konczy sie top Red Hot.
sytuacja wyjatkowa, wiec mysle, ze trzeba.
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

JaceK pisze:
ku3a pisze:moze wsrod naszych Topów zrobimy Top ulubionych powiedzonek Marka? Na osiemnastym "slaba silna wola", ..., na dwunastym "sezamki obojetne dla zebow" itd.
Kol. Grycek -- do roboty! ,,Lista Markowych cytatów...''
Spokojnie może trochę poczekamy trzeba się oswoić z myślą, że Marka Niedźwieckiego już nie będzie. Nie ma co już się tak bawić na razie.
Teraz jest "żałoba" trójkowa słuchaczy.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22088
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Czy ktoś ma jeszcze taki wpływ na ludzi, którzy słuchaja muzyki, radia...?

na onecie 1637 komentarzy
na forum gazeta.pl 180 postów
Zbyszu słucha Markomani
Ja słucham Moja Lista Marzeń - Marek Niedźwiecki
tu na forum lista powiedzonek...

czy gdzieś - RZP - znajdzie takich wiernych słuchaczy? Właściwie nie bedzie musiał zukac bo pewnie wielu pójdzie za Nim :-) Czy On zdaje sobie z tego sprawę ?

Szkoda :-(
ODPOWIEDZ