1425 (23.05.2009)

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: jotem3 »

zbyszu pisze:Czy Ktoś uwiecznł na taśmie internetowej ostatnie notowanie Listy? W sobotę wieczorem słuchałem raczej Biesiadno-Weselnej Listy Przebojów ;-)
Zbyszu - leży tam gdzie zawsze ;-)
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9922
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: zbyszu »

jotem3 pisze:
zbyszu pisze:Czy Ktoś uwiecznł na taśmie internetowej ostatnie notowanie Listy? W sobotę wieczorem słuchałem raczej Biesiadno-Weselnej Listy Przebojów ;-)
Zbyszu - leży tam gdzie zawsze ;-)
Rzeczywiście. A przed chwila tam byłem i poczestowałem sie nowa B. Craven. Dzieki!!!! Ale posłucham jakoś jutro - choc zapowiada sie dzien z gatunku tych szalonych. 3majcie kciuki.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9819
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: tadzio3 »

Jeszcze nigdy nie brałem udziału w konkursach Trójkowych, w tym też Kuby, ale ten akurat mi się podoba i żandej trudności w nim nie widzę :wink: Chyba ze dwa razy zdarzyło się, że nie znałem jednej piosenki, ale to była kwestia głebszego skupienia :) Wiem, że innym może sprawiać, ale poziomu nie obniżać - w żadnym razie.
Już kiedy na zlocie był podobny konkurs (który w sumie wygrałem :mrgreen: ) bardzo mi się podobał. :)
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9922
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: zbyszu »

* Wreszcie odsłuchałem ostatnią Listę w całosci. * Poczekalnia z Basia niezwykle udana. Trudno było rozpoznac, że Basia była tylko gościem - nie zaś prezenterem. * Jakim cudem Miskiewicz ziuuuuu od razu na # 12? Uaktywnił sie jakis fan-club czy co? * Mieszadła całkiem udane - można się jedynie pczyczepić do tego, że są za rzadko zagrane (tylko 2 razy podczas Listy gdy fragmenty sa krótkie to zdecydowanie za mało) * Kasabian ni stąd ni z owąd na # 40? * DT od razu na # 32? * "Andrut" z ominięciem od razu na # 26? * Miśkiewicz ziuuu na # 12? Co jest powodem tak zaskakujących debiutów?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10233
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: bobby-x »

zbyszu pisze:Co jest powodem tak zaskakujących debiutów?
Debiutów i wypadków! Kiedyś nazywało to Lista Przebojów Programu Trzeciego a teraz powinno Lista Przebojów Piotra Barona :mrgreen:
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9922
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: zbyszu »

bobby-x pisze:
zbyszu pisze:Co jest powodem tak zaskakujących debiutów?
Debiutów i wypadków! Kiedyś nazywało to Lista Przebojów Programu Trzeciego a teraz powinno Lista Przebojów Piotra Barona :mrgreen:
Coś imputujesz? No nie, chyba nie...Bardziej przychylam sie do tezy, ze zwyczajnie jest mniej głosów, przez co łatwiej o zaskakujacy skok czy wypadek przy pracy. Moze na tym skonczę, bo znów posypią się gromy na mnie, że wtykam nos w nie swoje galoty 8)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15378
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: Miszon »

bobby-x pisze:Debiutów i wypadków! Kiedyś nazywało to Lista Przebojów Programu Trzeciego a teraz powinno Lista Przebojów Piotra Barona :mrgreen:
Ale kiedyś też funkcjonowała (potocznie) nazwa Lista Przebojów Marka Niedźwieckiego, także nic się nie zmieniło w tej kwestii :-).
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: krzysiek83 »

Miszon pisze:
bobby-x pisze:Debiutów i wypadków! Kiedyś nazywało to Lista Przebojów Programu Trzeciego a teraz powinno Lista Przebojów Piotra Barona :mrgreen:
Ale kiedyś też funkcjonowała (potocznie) nazwa Lista Przebojów Marka Niedźwieckiego, także nic się nie zmieniło w tej kwestii :-).
Fakt. Ale ja bym wolał, żeby to była lista słuchaczy 8)
ODPOWIEDZ