1425 (23.05.2009)

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5932
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: mateusz15 »

A miałem Basie w znawcy obstawić na 1, miałbym całą pierwszą 4 ustrzeloną :roll: Ale bardzo się cieszę z takiego rozwiązania, nie wiedziałem, że Basia jest tak sympatyczną osobą. Szkoda Green Day, utwór ciągle jest w top 3 codziennej listy Eski Rock a i żaden utwór Green Day nie wypadł po tygodniu :shock: Ale dobrze, że nie Katie :wink:
To do nasłuchania za tydzień!
Awatar użytkownika
Arkano
Posty: 3267
Rejestracja: śr wrz 05, 2007 7:38 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: n. 283 - przełomowe
Lokalizacja: Śrem

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: Arkano »

Dzięki za wspólną Listę :)
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: uzi »

ech, jest źle, ale nie najlepiej jest. nie tak miała wyglądać dzisiejsza Lista. :(
dobranoc. do za tydzień, bez remontu <uff>
paps!
kamil_snk
Posty: 2101
Rejestracja: pt sty 02, 2009 7:27 pm
Lokalizacja: Sanok/Rzeszów

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: kamil_snk »

Dobranoc wszystkim (buu, dziś nie ma strefy).
falcoeagle
Posty: 755
Rejestracja: pt cze 27, 2008 12:37 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: falcoeagle »

kamil_snk pisze:Dobranoc wszystkim (buu, dziś nie ma strefy).
Aj, no to jestem na bieżąco z rozkładem jazdy...
No to 2 godziny CSM i na dzisiaj koniec :)
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5932
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: mateusz15 »

kajman pisze:
mateusz15 pisze:Koncert życzeń na listę (poza Basią na1):- 'Toy collection' zadebiutuje kolo 25
Czemu tak minimalistycznie. Ja obstawiłem, że na 22, ale wolałbym, żeby była wyżej.
A początkowo napisałem koło 20. ale uznałem, że to będzie przegięcie :wink:
Nie rozumiem tylko czemu Katie tak słabo sobie na forumowej radzi.
Dobrej nocy! :D
Ostatnio zmieniony sob maja 23, 2009 10:09 pm przez mateusz15, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: Kertoip »

Dzięki wielkie za komentowanie. Za tydzień prawdopodobnie mnie nie będzie, więc do za (dopiero) dwa tygodnie.
Branoc.
Awatar użytkownika
Mateusz
młodszy woźny
Posty: 1369
Rejestracja: sob maja 13, 2006 5:34 pm
Lokalizacja: Zabierzów/Kraków
Kontakt:

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: Mateusz »

Kod: Zaznacz cały

+----+----+----+---------------------------------+------------------------+-----+
|  1 |  3 |  8 | A Gift                          | Basia                  |   2 | 
|  2 |  2 |  9 | Jestem jak motyl                | Andrzej Grabowski      |   0 | 
|  3 |  1 |  9 | Life In Technicolor II          | Coldplay               |  -2 | 
|  4 |  4 | 15 | Bullets                         | Archive                |   0 | 
|  5 | 13 |  3 | Farewell to the Fairground      | White Lies             |   8 | 
|  6 |  8 | 10 | Magnificent                     | U2                     |   2 | 
|  7 |  5 | 19 | Use Somebody                    | Kings of Leon          |  -2 | 
|  8 |  7 |  9 | Battle for the Sun              | Placebo                |  -1 | 
|  9 | 15 | 21 | Two Bare Feet                   | Katie Melua            |   6 | 
| 10 |  6 | 12 | Anything Goes                   | AC/DC                  |  -4 | 
| 11 | 12 |  8 | Deszcz                          | Sidney Polak           |   1 | 
| 12 |  N |  1 | Nucę, gwiżdżę sobie             | Dorota Miśkiewicz      |  21 | 
| 13 |  9 | 13 | Wrong                           | Depeche Mode           |  -4 | 
| 14 | 11 |  8 | Love Etc                        | Pet Shop Boys          |  -3 | 
| 15 | 10 |  5 | Piwko                           | Kazik                  |  -5 | 
| 16 | 14 | 16 | Wola istnienia                  | Coma                   |  -2 | 
| 17 | 18 | 11 | The Fear                        | Lily Allen             |   1 | 
| 18 | 17 |  7 | The Light                       | Pedro Costa            |  -1 | 
| 19 | 26 |  2 | No You Girls                    | Franz Ferdinand        |   7 | 
| 20 |  N |  1 | Toy Collection                  | Katie Melua            |  11 | 
| 21 | 19 |  3 | Niejasności                     | Gaba Kulka             |  -2 | 
| 22 | 20 |  9 | Muchomory                       | Maria Peszek           |  -2 | 
| 23 | 22 |  6 | Barany                          | Voo Voo                |  -1 | 
| 24 | 23 |  4 | Wariat                          | Strachy na lachy       |  -1 | 
| 25 | 24 |  4 | Smutek mam we krwi              | Ania                   |  -1 | 
| 26 |  N |  1 | Cieszyńska                      | Artur Andrus           |   N | 
| 27 | 29 |  2 | For What It's Worth             | Placebo                |   2 | 
| 28 | 21 |  3 | Tell Me It's Not Over           | Starsailor             |  -7 | 
| 29 | 25 | 10 | Jungle Drum                     | Emiliana Torrini       |  -4 | 
| 30 |  N |  1 | Two Silver Trees                | Calexico               |   4 | 
| 31 | 32 |    | Quiet Times                     | Dido                   |   1 | 
| 32 |  N |    | A Rite of Passage               | Dream Theater          |   N | 
| 33 |  N |    | Notion                          | Kings of Leon          |   N | 
| 34 | 47 |    | A mogło być tak pięknie         | Reni Jusis             |  14 | 
| 35 | 42 |    | Street of Dreams                | Guns N' Roses          |   7 | 
| 36 | 38 |    | Mykonos                         | Fleet Foxes            |   2 | 
| 37 | 39 |    | Maybe California                | Tori Amos              |   2 | 
| 38 | 37 |    | Barcelona                       | Giulia & Los Tellarini |  -1 | 
| 39 | 35 |    | Dusza w podróży                 | Izrael                 |  -4 | 
| 40 |  N |    | Fire                            | Kasabian               |   N |
+----+----+----+---------------------------------+------------------------+-----+
| 41 | 40 |    | Upadam                          | Lipali                 |  -1 | 
| 41 | 43 |    | It's Not Fair                   | Lily Allen             |   2 | 
| 42 | 41 |    | Sheena is a Punk Rocker         | Yeah Yeah Yeahs        |  -1 | 
| 43 | 36 |    | Myśmy byli sobie pisani         | Kuba Badach            |  -7 | 
| 44 | 45 |    | Beyond Here Lies Nothin'        | Bob Dylan              |   1 | 
| 45 |  N |    | Cud cywilizacji                 | Freedom                |   N | 
| 46 | 49 |    | To nie polska                   | Wanda & Banda          |   3 | 
| 47 |  N |    | Wyszła młoda                    | Voo Voo i Haydamaky    |   N | 
| 48 | 50 |    | Alles was war                   | Die Toten Hosen        |   2 | 
| 49 | 48 |    | Najbardziej                     | Plateau                |  -1 | 
| 50 |  N |    | Tomorrow Never Knows            | Bruce Springsteen      |   N | 
+----+----+----+---------------------------------+------------------------+-----+
Awatar użytkownika
Mateusz
młodszy woźny
Posty: 1369
Rejestracja: sob maja 13, 2006 5:34 pm
Lokalizacja: Zabierzów/Kraków
Kontakt:

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: Mateusz »

Za wyniki dziękujemy Helen... :)
Pozdrowienia!

Dziękuję za wspólne słuchanie Listy!
Dobranoc!
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10245
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: JaceK »

A Mateuszowi należą się podziękowania za dyżur przy podawaniu wyników on-line...
Awatar użytkownika
Dx2
Posty: 1554
Rejestracja: sob kwie 25, 2009 8:59 pm
Kontakt:

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: Dx2 »

Dobranoc.
Pzdr
Dx2
kamil_snk
Posty: 2101
Rejestracja: pt sty 02, 2009 7:27 pm
Lokalizacja: Sanok/Rzeszów

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: kamil_snk »

kamil_snk pisze:Dobranoc wszystkim (buu, dziś nie ma strefy).
Taki drobny akcent strefowy w CSM jednak był : )

Wracając do listy-gratulacje dla Basi zarówno za prowadzenie jak i za zwycięstwo, a szkoda Metalliki.
JC
Posty: 1171
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: JC »

Fajne notowanie. Dużo nowości, zaskakująca najwyższa nowość, Pedro się utrzymał na liście (przy takim tłoku), beznadziejny Kazik spadł, no i numer jeden:) Szkoda tylko, że jedynym utworem jakiego nie wyemitowano był "Mykonos" Fleet Foxes. A Basia..... świetna. Mogliby wrzucić do zestawu "Blame it on the summer".
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: prz_rulez »

witam. nie sluchalem i chyba mam czego zalowac! bo o ile spadek coldplay i skok basi to nic dziwnego, o tyle skoki wite lies i katie, debiut doroty, podniesienie sie polaka, beznadziejna kondycha Placebo! :-o , spadek Starsailor, no i Dido jeszcze nie w top 30...

aha, no i apel do Ku3y: skoro Rybak jest juz na liscie pana Marka, to moze zasugerowalbys wepchanie go do zestawu? w koncu po cos ta relacja z Eurowizji w Trojce byla... :P
ku3a
Posty: 20966
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: ku3a »

specjalnie dla Was - a gift :-)

Obrazek
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: krzysiek83 »

No ładnie się Kuba spisałeś :)
Bo jeszcze zacznę na nią głosować ;)
Świetnie wypadła poczekalnia z Basią, chcę więcej :D
ku3a
Posty: 20966
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: ku3a »

To teraz kilka słów ode mnie na temat 1425, najpierw o wizycie pani Basi, a potem o wynikach notowania.
Basia - WOW! Skromność, otwartość, szczerość, pogoda ducha i mógłbym tak jeszcze wymieniać. Artystka przez duże "A"! Zapewne część tego dało się wyczuć przez radio, ale najbardziej dało się to we znaki w tych chwilach poza anteną, kiedy to bez najmniejszego problemu można sobie było porozmawiać, brać autografy, podowcipkować, liczyć na zainteresowanie i ciekawość, a nie tylko odpowiadanie, by mieć z głowy. Naprawdę byłem zdumiony i szczerze zaskoczony jej podejściem. Z tej wizyty Basi w Trójce pozostaną mi tylko i wyłącznie miłe wspomnienia. Bardzo miłe!
Martyr pisze:
ku3a pisze:Krótko o dzisiejszym notowaniu: Basia wypadła z trzydziestki, Lipali w pierwszej piątce - czyli jak co tydzień :-P
*ksch
nie wierzę, żebyś, Kuba, napisał coś takiego :P to jakaś podpucha :wink:
no i dobrze, że nie wierzyłaś, bo to przecież ksch napisał :-). i nawet się podpisał ;-).

A teraz o wynikach Listy. Ważne jest to, że ja oglądałem wyniki jak zwykle zakrywając sobie część ze statystykami, nie wiedziałem więc ile będzie nowości. W Poczekalni kilka niespodzianek - coś spadło, coś zapewne wypadło, coś bardzo wysoko zadebiutowało, ale to tylko niespodzianki, żadnego szoku.
Pierwszy szok - Starsailor :shock: . Piękna seria od samego debiutu, tydzień temu +7, niespodzianką byłoby dla mnie utrzymanie 21. miejsca, ale spadek o 7 oczek? szok! lecimy dalej, Placebo, nisko - niespodzianka, ale nic więcej.
dalej - Artur Andrus jako nowość z pominięciem Poczekalni?!! :shock: szok! w ogóle bym nie dał, że to kiedykolwiek wyjdzie z Poczekalni, w ogóle nie pamiętałem, że to jest w zestawie, nie zdziwiłbym się gdyby nie weszło nawet do Poczekalni, a tu nowość z pominięciem??!!
Gary pisze:Zerknąłem na ub. tygodniowe nowości w zestawie i zastanawiam się czy to Artur Andrus nie spowodował szoku u ku3y. :mrgreen:
no więc tak, to był jeden z szoków, ale to nie ten największy.
potem Ania, Strachy, Voo Voo, M. Peszek - ok, no ale... zaraz, to już były 2 nowości, jeszcze będzie Katie, ale kto w takim razie ma wypaść?? tym bardziej, że E. Torrini się utrzymała. Metallica niestety zapewne tak, ale tego się chyba każdy spodziewał, a kto dalej? czyżby Lily Allen? czyżby Katie??
Gaba Kulka w dół?? :shock: dla mnie szok! szturmem wyjście z Poczekalni, tydzień temu 7 do góry i można się było zastanawiać o ile skoczy dziś, a tu spadek??!!
Lily Allen się utrzymała??!! :shock: to kto wyleciał??!! "Perdu" zapewne i choć nie obstawiałem dużego skoku, to jednak to dla mnie duża niespodzianka, najwyraźniej ktoś zaspał. ale kto jeszcze? no chyba Katie. w sumie najwyższa pora.
ku3a
Posty: 20966
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: ku3a »

(post podzielony, bo za dużo emotikonów w jednym było...)

a potem "Wrong":
uzi pisze::shock: :shock: :shock: i jeszcze raz :shock:
jak to możliwe?...
fani przez to całe zamieszanie zaniechali głosowanie?
Martyr pisze::shock: :shock: :shock:
szkoda...
:cry: :cry: :cry:
PeterCub pisze:To o tym zaskoczeniu ku3a pisał? Pierwszym zresztą... Moim zdaniem ten singielek dużo lepiej brzmi od nowego.
a jednak spadło. to dla mnie niespodzianka, bo spodziewałem się, że po takim tygodniu, ważnym dla fanów, wróci. ale tylko niespodzianka, nic więcej.
ku3a
Posty: 20966
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: ku3a »

Gary pisze:Jakoś mi się nie chce wierzyć w tę 4 nowość. DM zaskakująco w dół...
kajman pisze:A w 4 nowość też trudno uwierzyć, ale z kolei w taki awans Greena lub kolejny Katie także.
no właśnie, gdybym oglądał wyniki znając liczbę nowości, to na pewno brałbym też pod uwagę, że statystyki są źle policzone. ale wtedy nawet nie wiedziałem, że było podane, że będą 4 nowości...
i potem totalny szok!!! patrzę i oczom nie wierzę!! "COOOOO"????!!!! Miśkiewicz?!!! :shock: :shock: jakim, kurna, sposobem??!! przecież to niemożliwe, przecież już spisałem ją na wypadnięcie z Poczekalni, w taki sam sposób w jaki ostatnio uczyli to Fisz Emade albo Indios Bravos.
PaTToN pisze:
Mateusz pisze:

Kod: Zaznacz cały

| 12 |  N |  1 | Nucę, gwiżdżę sobie             | Dorota Miśkiewicz      |  21 | 
To było to COOO :wink:
tajest! to było to...
i przecież to w dodatku oznacza, że ktoś jeszcze musi wylecieć!!! nie dość, że przy trzech nowościach nie wiedziałem kto mógłby wylecieć, to co mam powiedzieć teraz, przy czterech??!! przecież chyba niemożliwe, żeby wyleciał nowy Green Day! pierwszy kawałek na Liście z poprzedniej płyty został przebojem roku, ten nowy też jest bardzo dobry, a na pewno mi bardzo się podoba i nie chce mi się wierzyć by wypadł w taki sposób!!
"Two Bare Feet" się utrzymało??!! :shock: szok!! nie mówiąc o tym, że się wpakowało do dziesiątki! to kto wyleciał?! no chyba Green Day już na bank... (już pierwsza dziesiątka, a jeszcze 2 wypadki nie są pewne...),
Gary pisze::shock: co wypadło???? :know:
kajman pisze:No to teraz co wypadło: Moka, Liesy czy U2? Czy może Placebo?
Gary pisze:No to jednak szok. Nie spodziewałem się, że Green Day po takim awansie tak popłynie.
no ale ktoś jeszcze musi, jak nic Mika albo White Lies! i obydwa mają na to jak dla mnie równe szanse! no i przychodzi piąte miejsce, uffffffffff, jest, jest, jest! utrzymało się! nieważne, że 8 do góry, nieważne że jest na piątym, ważne że się w ogóle utrzymało, a wyleciała Mika! szok!! :shock:
no i potem już pierwsza czwórka bez niespodzianek. i tak to wyglądało z mojej perspektywy :-).
arturro pisze:wielkie mi "halo" oto, że Matellica wypadała...i bardzo dobrze, że wypadła
a tak w ogóle to o co Ci chodzi?...
fazzer pisze:dostałem ostatnio prezent od koleżanki tak bez okazji
była to płyta Kings Of Leon
a teraz nie mogę się od niej oderwać
no nie dziwne, po takim prezencie ;-)
ku3a
Posty: 20966
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: ku3a »

Martyr pisze:Kuba, 1 sekunda mixu i wiedziałam kto wykonuje 1 piosenke :wink: :mrgreen:
nie spodziewałem się, że mogło być inaczej ;-). ja też bym wiedział po sekundzie ;-). to przecież mój ulubiony Depesz. zastanawiałem się jeszcze nad drugim, ale już Riverside i Green Day reprezentował ostatnią pięciolatkę, więc wybór padł na "I Feel You" ;-).
falcoeagle pisze:Dzięki ku3a, dzięki wszystkim za wspólne słuchanie :)
no cóż, byłeś najszybszy :-). więc gratuluję raz jeszcze :-).
prz_rulez pisze:aha, no i apel do Ku3y: skoro Rybak jest juz na liscie pana Marka, to moze zasugerowalbys wepchanie go do zestawu?
mogę przekazać taką informację ;-). ale to zapewne za 2 tygodnie.

Bobby, mix ma być łatwiejszy? no way! 8) nigdy nie robiłem łatwych konkursów i nie będę robić. moje konkursy to nie audiotele. zresztą nie uważam, żeby ten mix był specjalnie trudny - rekordzista Poczekalni; przebój roku; największy przebój znanego zespołu; wielki przebój wciąż znakomicie brzmiący wielkiego zespołu który teraz jest znowu na topie oraz wielki światowy przebój z początku lat 80-tych.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10233
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: bobby-x »

ku3a pisze:Bobby, mix ma być łatwiejszy? no way!

Po formie Twojej wypowiedzi, widzę ze szkoda czasu na dyskusję z Tobą, pewnych rzeczy nie zrozumiesz... proszenie o łatwiejsze konkursy... widzę, że nie ma sensu.
pozdrówki.

PS. nie wiem czemu Balon w ten sposób zareagował na moją uwagę co do poziomu trudności ("nakrzyczałem na Barona, na Kubę, na wszystkich"). Mój mail pod spodem

"Dnia 23-05-2009 o godz. 20:42 Robert
napisał(a):
> Dobry wieczór.
>
> Panie Piotrze te mieszadła Kuby są bez sensu. Celem konkursów jest
> (chyba??) zachęcanie słuchaczy do zabawy, ilość poprawnych odpowiedzi
> powinna być "krzywą tendencji zwyżkowych" od 10, 30, 60, 100 osób
> bioracych udział ???? a nie w granicach 6-10.
>
> bobby"
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: Gary »

Co do konkursu, to tym razem nie za bardzo mogłem startować, bo straszny harmider miałem w domu. Powiem tylko tyle, że nie rozpoznałem Riversidu (ale i też później nie szukałem w pamięci). Pozostałe 4 dość łatwe, choć Roxy Music musiałbym dokładniej sprawdzić, bo mi się te ich piosenki mylą z piosenkami solowymi Bryana Ferry. :)
kamil_snk
Posty: 2101
Rejestracja: pt sty 02, 2009 7:27 pm
Lokalizacja: Sanok/Rzeszów

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: kamil_snk »

A mi się poziom trudności konkursu podoba (mimo, że mój rekord to chyba 2 rozpoznane tytuły i jeden gdzieś pałętający się po głowie). Zresztą nie jest to składanka 5 utworów, które były raz w poczekalni 15 lat temu : )
ku3a
Posty: 20966
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: ku3a »

bobby-x pisze:Po formie Twojej wypowiedzi, widzę ze szkoda czasu na dyskusję z Tobą, pewnych rzeczy nie zrozumiesz...
nie zrozumiem na pewno jeśli nie wyjaśnisz.
może wyjaśnij dlaczego konkurs jest bez sensu i dlaczego powinno być po 100 odpowiedzi. ja tak nie uważam. jeśli ktoś wygrywa, to chciałbym, żeby miał satysfakcję, że wygrał w konkursie, a nie został wylosowany w loterii. celem ma być zachęcenie słuchaczy do zabawy? zabawą jest wiszenie godzinę na słuchawce, żeby spróbować się dodzwonić? robiąc każdy mix celowałem w to, żeby była jednocyfrowa liczba odpowiedzi i ostatnio to się udaje osiągnąć, z czego bardzo się cieszę.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9922
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: 1425 (23.05.2009)

Post autor: zbyszu »

Ahoj! Ja z innej beczki:

Czy Ktoś uwiecznił na taśmie internetowej ostatnie notowanie Listy? W sobotę wieczorem słuchałem raczej Biesiadno-Weselnej Listy Przebojów ;-)

Dzieki z góry za ślady
ODPOWIEDZ