Trójkowa Foralista Przebojów #5

Lokalna, Trójkowa Foralista Przebojów

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8910
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #5

Post autor: VILKI »

gioconda2 pisze: pt lip 10, 2020 10:20 pm
I czy przy spadkach mógłbyś podawać po ilu tygodniach pobytu na liście?
postaram się zapamiętać :D
gioconda2
Posty: 5822
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #5

Post autor: gioconda2 »

VILKI pisze: pt lip 10, 2020 10:44 pm
gioconda2 pisze: pt lip 10, 2020 10:20 pm
I czy przy spadkach mógłbyś podawać po ilu tygodniach pobytu na liście?
postaram się zapamiętać :D
bo zaskakująca jest ta rotacja, prześledziłam Kaśkę i wyszło mi, że najwyższa nowość, a po 3 tygodniach wylot i chyba większość naszych nowości czeka podobny los :?
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8910
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #5

Post autor: VILKI »

Kaśka dostała w tym tygodniu 24 głosy (przed tygodniem ... 47) matematyki nie oszukasz :roll:
gioconda2
Posty: 5822
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #5

Post autor: gioconda2 »

VILKI pisze: pt lip 10, 2020 10:54 pm Kaśka dostała w tym tygodniu 24 głosy (przed tygodniem ... 47) matematyki nie oszukasz :roll:
Absolutnie nie mam zastrzeżeń do matematyki i Twojej pracy, co wpisałam trochę wcześniej. Zastanawiają mnie tylko "nasze krótkie związki", że coś może w ciągu 3 tyg. zachwycić tłum, a zaraz potem spaść z hukiem, bo są to spadki z dość wysokich miejsc... fajna jest ta rotacja, ale wolałabym, żeby spadały po 6 tyg. I nie chodzi tu tylko o Kaśkę, to tylko przykład. A szykowałam się na pogrzeb Grabaża, a przeszedł dalej, więc z drugiej strony może dobrze, że jest taka nieprzewidywalna kolejność i element zaskoczenia :roll:
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #5

Post autor: kacper94 »

Cześć, to ja - na wstępie: Wszystkiego Najlepszego dla VILKIego ;)

Nie mogłem być dzisiaj aktywnym komentatorem notowania (miałem niestabilne połączenie internetowe, nie było mnie w domu, dodatkowo stałem się od 2 tygodni opiekunem rodzinnym, więc w swoim domu jestem praktycznie gościem :D)

I teraz już do rzeczy i aktualnych wyników: Fish delikatnie do góry - w takim tempie to za 47-48 tygodni będzie na podium albo i na szczycie :D Bardzo cieszą mnie nowości na miejscu 50. i 47. Znakomite są zaś piosenki, z pierwszym tygodniem obecności na Liście na miejscach 37 i 38.

Zaskoczyła mnie Madonna na 31. miejscu, ja jej dałem przy ocenianiu nowości "0". Mimo wszystko to dobrze, że na naszej Liście jest taka różnorodność.

Moja propozycja w wykonaniu Scorpionsów już znalazła się w notowaniu podstawowym, chociaż czuję, że już za tydzień mogę się z nimi tutaj nie spotkać :( Podobnie zadowolony jestem z nowości Natalii Kukulskiej, ale w tym przypadku podejrzewam, że utrzyma się nieco dłużej ;) Szkoda, że Say You Will" tak mocno spadło.

Z jednej strony z "30" wypadły trzy piosenki, na które głosowałem, Kansas także nie załapał się do zestawienia, więc powinienem się smucić, ale na przyszły tydzień mam na pewno 3 wolne głosy. Tak więc to jest powód chyba do nieco większej radości :D

The Weekend tutaj spada o jedną pozycję, za to na Liście Przebojów Radia Poznań dzisiaj znalazł się na szczycie. Dobrze, że lady nie słucha tej Listy Przebojów ze stolicy Wielkopolski :D

Najlepszą wiadomością dzisiejszego dnia jest dla mnie awans Bonamassy na 4. miejsce. Mam nadzieję, że za tydzień będę mógł zobaczyć tą piosenkę jeszcze wyżej :D Dużym zaskoczeniem dla mnie jest miejsce na podium dla Kasi Kowalskiej. Oby inna Kasia (urodzona w Gruzji, dzieciństwo spędziła w Belfaście, a obecnie chyba mieszka gdzieś w Wielkiej Brytanii) w następnym notowaniu równie mocno namieszała.

Także cieszy mnie ta dynamika tutaj na Liście. Praktycznie niczego nie można być pewnym (nie uwierzyłbym, gdyby ktoś mi napisał, że np. Sochacka tak szybko wypadnie). Oby tak dalej. I wiem, że pozycje piosenek na TFP trudniej jest wytypować niż wyniki meczów żużlowej Ekstraligi w tym sezonie ;)

Dziękuję VILKIemu za policzenie i opublikowanie wyników, wszystkim uczestnikom za zabawę i do przeczytania w przyszłym tygodniu :D
Awatar użytkownika
Dx2
Posty: 1548
Rejestracja: sob kwie 25, 2009 8:59 pm
Kontakt:

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #5

Post autor: Dx2 »

VILKI pisze: pt lip 10, 2020 10:04 pm notowanie #5

01 . 01 . 05 . Pet Shop Boys - I DON'T WANNA 81
02 . 03 . 05 . Bon Jovi - LIMITLESS 67
03 . 14 . 02 . Kasia Kowalska - TAM GDZIE NIE SIĘGA BÓL 62/11
:D :D :D
Piękny prezent na 66 urodziny Neil`a - przypadały wczoraj.
Najlepsze życzenia urodzonym w tym dniu.

Pozdrawiam
Dx2
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8910
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #5

Post autor: VILKI »

Dx2 pisze: sob lip 11, 2020 9:00 am
VILKI pisze: pt lip 10, 2020 10:04 pm notowanie #5

01 . 01 . 05 . Pet Shop Boys - I DON'T WANNA 81
02 . 03 . 05 . Bon Jovi - LIMITLESS 67
03 . 14 . 02 . Kasia Kowalska - TAM GDZIE NIE SIĘGA BÓL 62/11
:D :D :D
Piękny prezent na 66 urodziny Neil`a - przypadały wczoraj.
Najlepsze życzenia urodzonym w tym dniu.

Pozdrawiam
Dx2
a dziękuje :D
ODPOWIEDZ