XXX zlot Forum LP3 - 22-24 kwietnia 2022 roku, Emów

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

ku3a
Posty: 20966
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: ku3a »

mi nie będzie pasować któryś weekend w maju lub czerwcu, ale jeszcze nie wiem na pewno który...
z największym prawdopodobieństwem będzie to 10-12.06, no ale mamy pisać o majowych. z mniejszym prawdopodobieństwem będzie to 20-22.05, więc póki co w razie czego bym nie chciał, żeby zlot wtedy był. jeśli sprawa się wyklaruje, to dam znać.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2464
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: wwas »

LLucky pisze: czw lut 10, 2022 8:25 pmKtoś z wwas.
Oczywiście, chętnie pomogę. To czy w pełnym wymiarze, czy tylko częściowym, zależy od wspomnianej rocznicy matury, przy czym wymieniony przeze mnie wcześniej termin jest tylko wstępny i może się zmienić (niestety, bo będę miał na niego dużo mniejszy wpływ niż na zlot), więc nie trzeba się nim aż tak bardzo sugerować.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: LLucky »

Pani z Emowa dziś oddzwoniła do mnie w sprawie terminów (wcześniej była na wyjeździe). Niestety, cały maj to komunie i nie ma wolnych terminów, wyjąwszy pierwszy, długi weekend (29 kwietnia piątek - 1 maja niedziela). Tak jak pisałem wcześniej, ja jestem chętny na takie rozwiązanie, ale rozumiem, że większość zlotowiczów ma już plany.
Natomiast wcześniejszy weekend 22-24 kwietnia też jest wolny. Ten termin z kolei mi nie pasuje, bo w czwartek i piątek jestem mocno zajęty w pracy. Wprawdzie w sobotę i niedzielę jestem już wolny i w sumie mógłbym w tym zlocie uczestniczyć, ale w piątek ktoś musiałby za mnie ogarnąć zakupy i dojazd uczestników.
Tak czy siak, terminy majowe nieaktualne. To co robimy?
Aha, i jeszcze złe wieści, czyli kolejne podwyżki (były do przewidzenia): 50 zł osobonocleg, 450 za salę (ostatnio było odpowiednio 45 i 400).
:(
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19877
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: jollyroger72 »

LLucky pisze: wt lut 15, 2022 7:36 pm Tak czy siak, terminy majowe nieaktualne. To co robimy?
jollyroger72 pisze: ndz sty 02, 2022 8:49 am Ja nie czekałbym do maja, ale pomyślał już o końcu marca lub początku kwietnia.
Proponowałem, ale (oczywiście) nikt się nawet nie pochylił nad moją sugestią :know:
Nic dodać, nic ująć.
kajman
Posty: 64550
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: kajman »

Zawsze jest jeszcze czerwiec.
lady
Posty: 17839
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: lady »

kajman pisze: wt lut 15, 2022 8:56 pm Zawsze jest jeszcze czerwiec.
I to jest myśl. Czerwiec, ciepełko, można więcej przebywać na zewnątrz, może jakieś ognicho (tylko nie przy dicho :mrgreen: ), no i maseczki nie będą potrzebne. A może do tej pory już w ogóle będą zbędne ... My z bratem przechylamy się ku czerwcowemu terminowi, ale gdyby wypadł kwiecień to - poza terminem świątecznym - jest większe prawdopodobieństwo że przyjedziemy, niż w zeszłym roku.
TStudent
Posty: 11741
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: TStudent »

Ale wtedy drugi zlot wypadnie dopiero w listopadzie. W sumie nawet długi weekend byłby ok (11-13 listopada, a weekend ze Świętem Niepodległości nie tak dawno, bo tuż przed pandemią był przerabiany ;)).
Poza tym nie będzie mi pasować weekend 10-12 czerwca, jeśli miałbym uczestniczyć w ABC, bo w niedzielę 12. wypadają urodziny mojej mamy, a moją nieobecność w domu w ważnym dla rodzica dniu (w imieniny taty konkretnie) przerabiałem już w lipcu 2021 i raczej wolałbym do tego nie wracać, dopóki nie będę w jakimś poważniejszym związku. Tydzień wcześniej są Zielone Świątki (5 czerwca) i wtedy też nie bardzo mógłbym być na ABC.
Natomiast nie wiem, czy macie jakieś plany podróżnicze na długi weekend (16-19 czerwca, ja chyba nie mam planów).
Co do zdania o marcu: no nie, kompletnie nie pasuje mi końcówka marca, bo ogólnie marzec będzie niestety obfitował w wydatki i kwiecień wygląda na to, że też (zelży nieco dopiero w maju właśnie). Gdyby jakimś cudem przeszedł 22-24 kwietnia, potencjalnie ok, ale decyzję dałbym dopiero na przełomie marca i kwietnia, gdy opłacę kolejne pół roku Patronajta. ;)
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5216
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: konwicki1980 »

Jeśli o mnie chodzi, to w marcu nikt urlopów nie bierze, więc mógłbym uczestniczyć niemal w dowolnym momencie, weekend 22-24.04 też wygląda dobrze, długi weekend raczej odpada, pierwszy w czerwcu - teoretycznie mógłbym być, ale dopiero od popołudnia sobotniego, bo wracam z Paryża, kolejne czerwcowe weekendy pod dużym znakiem zapytania. Optuję więc za ostatnim marcowym lub ostatnim kwietniowym (22-24.04) weekendem. Ewentualnie tym 4.06-5.06.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: LLucky »

jollyroger72 pisze: wt lut 15, 2022 8:06 pm
LLucky pisze: wt lut 15, 2022 7:36 pm Tak czy siak, terminy majowe nieaktualne. To co robimy?
jollyroger72 pisze: ndz sty 02, 2022 8:49 am Ja nie czekałbym do maja, ale pomyślał już o końcu marca lub początku kwietnia.
Proponowałem, ale (oczywiście) nikt się nawet nie pochylił nad moją sugestią :know:
Nic dodać, nic ująć.
Ależ pochyliłem się, jolly, pochyliłem - tylko po cichu. ;)
A bardziej serio mówiąc to mój harmonogram obowiązków zawodowych zweryfikował te terminy negatywnie. Wygląda na to, że trzeba jednak do nich wrócić i zweryfikować harmonogram obowiązków.
kajman pisze: wt lut 15, 2022 8:56 pm Zawsze jest jeszcze czerwiec.
Czerwiec w Emowie wcale nie będzie lepszy niż maj. Jak nie komunie, to kajakarze, wesela czy inne imprezy.

A co do jesieni (skoro już poruszamy ten temat), to zakładam, że znowu najbezpieczniej będzie pod koniec września, więc rzeczywiście zlot wiosenny lepiej wcześniej niż później.
TStudent
Posty: 11741
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: TStudent »

LLucky pisze: śr lut 16, 2022 10:02 amA co do jesieni (skoro już poruszamy ten temat), to zakładam, że znowu najbezpieczniej będzie pod koniec września, więc rzeczywiście zlot wiosenny lepiej wcześniej niż później.
Akurat w 2021 już nie było lockdownu na jesieni (ewentualnie straszenie), a przy znoszeniu restrykcji na Zachodzie zapewne nikt o zamykaniu gospodarki jesienią '22 nie będzie myślał.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: LLucky »

Myślałem nie tyle o lockdownie, co po prostu ryzyku zarażenia podczas podróży na zlot.
TStudent
Posty: 11741
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: TStudent »

Nie sądzę, żeby ktoś o tym myślał na jesieni '22. Może i maseczki, jak może i wiosną zniosą wszędzie oprócz potencjalnie transportu publicznego i służby zdrowia, ale jesienią mogą wrócić, lecz nawet takie limity osobowe dawno przestały być przestrzegane, więc brak restrykcji sanitarnych też nie zrobi na mnie większego wrażenia. I zapewniam, że nikt nie będzie panikował. Sam miałem z maseczki w biurze zrezygnować na początku kwietnia, a odstąpiłem - co do zasady - już wczoraj.
kajman
Posty: 64550
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: kajman »

Maseczka szkodzi mi na wzrok. Nic w niej nie widzę.
TStudent
Posty: 11741
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: TStudent »

No fakt, nie można nawet popatrzeć na krajobrazy, jadąc pociągiem :lol:
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: LLucky »

kajman pisze: pt lut 18, 2022 10:41 pm Maseczka szkodzi mi na wzrok. Nic w niej nie widzę.
kajman, to jak Ty ją nakładasz? Nie za wysoko przypadkiem? 8) ;)
kajman
Posty: 64550
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: kajman »

Staram się zakryć tylko koniuszek nosa, ale okulary i tak po kilku sekundach mi padają.
lady
Posty: 17839
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: lady »

LLucky pisze: pt lut 18, 2022 10:48 pm kajman, to jak Ty ją nakładasz? Nie za wysoko przypadkiem? 8) ;)
Czy kajman przypadkiem nie nosi okularów ? Może chodzi mu o to że mu zaparowują ? Mam podobnie, bo mam zalecenie, żeby rzadziej chodzić w soczewkach.
kajman
Posty: 64550
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: kajman »

Dokładnie.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: LLucky »

Oj, przecież tylko droczę się... ;)

A serio mówiąc to też mam ten problem, ale odkryłem, że lepiej jest naciągnąć maseczkę wyżej, tak, żeby dało się docisnąć okularami jej górną krawędź do skóry. Trochę to przeczy zdrowemu rozsądkowi, bo niby wciska się maseczkę pod okulary, to przecież jednak więcej powietrza powinno dostawać się pod szkła, ale jest odwrotnie. Nie zawsze działa (zależy, jakie się ma okulary), ale polecam spróbować.
TStudent
Posty: 11741
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: TStudent »

Najlepiej to się wyposażyć w maskę z goglami. :lol:
ku3a
Posty: 20966
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: ku3a »

TStudent pisze: pt lut 18, 2022 10:13 pmNie sądzę, żeby ktoś o tym myślał na jesieni '22. (...)
proponuję na razie skupić się na wiośnie '22...
TStudent
Posty: 11741
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: TStudent »

+1 :)
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XXX zlot forum lp3 - 22-24 kwietnia 2022 r. (?)

Post autor: LLucky »

wwas i ku3a zgodzili się pomóc mi w organizacji w terminie 22-24 kwietnia, więc jest on realny i skłaniam się ku szybkiej rezerwacji. Wobec tego proszę o wypowiedzenie się tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, jak widzą ten jeden konkretny weekend.
TStudent
Posty: 11741
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: TStudent »

Jestem za. Przy czym dokładnie wypowiem się na przełomie marca i kwietnia, ale wygląda na to, że plan wydatków na marzec i kwiecień (mimo, że będzie ich sporo) nie powinien w niczym przeszkodzić. Wtedy też zapewne wpłacę zaliczkę.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15370
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXX zlot forum lp3

Post autor: Miszon »

Będę się starał tak wycelować, żeby być dłużej niż tylko jeden wieczór.
ODPOWIEDZ