Radio 357

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
pbd2
Posty: 1297
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Radio 357

Post autor: pbd2 »

Też uważam, że tak powinno być. Nikt mu nie każe prowadzić listy do końca życia, ale powinno się odbyć to, co było planowane w stacji macierzystej, czyli jubileusz i oficjalne przekazanie pałeczki młodszym. Inna sprawa, że MN sam przyznaje, że jest nałogowcem jeżeli chodzi o prowadzenie listy przebojów. Myślę, że - nie musząc przeżywać wewnątrz Trójki "karnawału Strzyczkowskiego" i kolejnego zamachu stanu - już nieco ochłonął po majowych emocjach i kto wie, kto wie...
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5930
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Radio 357

Post autor: mateusz15 »

Spokojnie, najpierw muszą zebrać te 500 tys, co przy wynikach RNŚ nie wydaje się nierealne, ale jednak sporo w internecie złych słów pod adresem radia. Ja się trochę obawiam o czas, bo naprawdę dwa miesiące na taki projekt to jest bardzo mało, nawet jeżeli pracowali nad nim cały wrzesień.

Z RNŚ mam tak samo jak z Yacy. Kilka audycji, a tak to raczej mało trójkowe radio. I nie mówię, że to źle, bo w takiej konwencji powstawali. Ale serce zdecydowanie mocniej bije do 357.
mikrobi
Posty: 799
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Radio 357

Post autor: mikrobi »

Rozumiem, że to jest tak (bo do końca nie wiem)
-w internecie można nadawać bez ograniczeń pod warunkiem, że się dysponuje kasą
-na nadawanie na falach eteru potrzebna jest koncesja.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15370
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: Miszon »

Zastanawiam się, czy mimo zapewnień że "jesteśmy przyjaciółmi" jednak w RNŚ nie zrzedły miny, jak zobaczyli ten projekt.
Kanibalizacja jest oczywista.
Ja RNŚ zacząłem słuchać częściej dopiero od kilku tygodni, po prostu już nie zdzierżyłem bez żadnego radia zwłaszcza w drodze do pracy. Faktycznie, nie jest podobne do Trójki, raczej takie jak inne radia internetowe,tyle że więcej mówią. Takie ulepszone ramówkowo i pod względem załogi ludzkiej Radio Orbit ;). Można posłuchać, ale jednak nie wypełnia pustki po Trójce.
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Radio 357

Post autor: FOXD »

pbd2 pisze: wt paź 06, 2020 2:55 am Najśmieszniejsze, że HR powstało przecież jako Superstacja na uchodźstwie. Więć skąd ten atak? Pan Wątły się boi, ze mu 357 podbierze patronów?
Najwyraźniej nie znasz kulis powstania HR ;) Posłuchaj Wątłego (piątek od 19), wtedy się dowiesz, że to nie atak a bardziej zarzut, że nowe stacje w formacie nic nowego, twórczego, rozwojowego nie wnoszą. Od 1 października w HR obchodzą 1 rok działania, więc wiele nawet było i jest wspomnień o owych kulisach. Wcale nie obawia się, że 357 podbierze mu patronów. Nie ten target. Zwyczajnie mają ambicje tworzenia radia dla ludzi, które nie będzie działało li tylko ze studia, ale także w terenie, w tym tworzyło projekty społeczne, z którymi będzie wychodzić do ludzi/słuchaczy (od 17.10 kampania bilbordowa w kilku miastach dot. tego "ile kosztuje obywateli KK")..
Z K. Wątłym w wielu kwestiach się nie zgadzam, zwłaszcza jeśli chodzi o jego podejście do tego czy innego zjawiska. I nie mam na myśli samej oceny, bo często jest punkt, ale sposób w jaki to robi. Jest zbyt dosadny jak na jakość mentalną polskiego społeczeństwa (taka ma już "urodę"). Mnie tym nie uraża, ale jestem świadom jakim przesadnym "przewrażliwieniem" odznacza się owo społeczeństwo (oczywiście nie całe).
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22101
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: Yacy »

mateusz15 pisze: wt paź 06, 2020 8:30 am Z RNŚ mam tak samo jak z Yacy. Kilka audycji, a tak to raczej mało trójkowe radio.
z tych najbardziej trójkowych czyli Siesta, Wagle i Mann, w PR3 regularnie słuchałem tylko tego ostatniego. inne audycje RNŚ jakoś mnie nie zatrzymały przy sobie.
z tego co widzę w zapowiedziach 357 to słuchałem 90% z tych osób. :-)

skoro chcą nadawać i w necie i mieć częstotliwość FM, to jednak się różnią od Halo Radio ;-) przynajmniej w założeniach ;-)
pbd2
Posty: 1297
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Radio 357

Post autor: pbd2 »

Ale akurat tu Wątły przestrzelił - przecież owo powielenie formatu Trójki to nie jakieś widzimisię ekipy chcącej stworzyć to radio, tylko odpowiedź na realne zapotrzebowanie pewnej grupy słuchaczy, którą odepchnęły obecne władze radia publicznego. Po prostu ludzie chcą mieć choćby ersatz dawnej Trójki w eterze. Ja też bym chciał, tymczasem czytając Wątłego miałem wrażenie, jakby te moje chęci były czymś złym, wręcz działaniem na szkodę radiofonii polskiej ;-) Zresztą nikt przecież nikomu nie zabrania jednoczesnego słuchania nowatorskiego HR i tradycyjnego 357. Mimo wszystko przeciętny czytelnik może ten tekst odebrać jako atak na dziennikarzy i tak już mocno poobijanych tym, co się stało w Trójce. Przy obecnej polaryzacji poglądów red. Wątły może się nawet doczekać oskarżeń o kolaborację z władzą przeciwko pracownikom zniszczonej przez tę władzę stacji.
Polskie społeczeństwo (i to po obu stronach barykady) ma urodę pt. "ja mogę głosić swoje poglądy w sposób ostry, a nawet obraźliwy dla niektórch, i nic nikomu do tego, ale inni mają uważać, żeby mnie broń Boże nie urazić przy głoszeniu swoich, bo dam w pysk" :-D
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Radio 357

Post autor: FOXD »

^^
Dlatego zgadzam się z tym, że nazbyt dosadnie i emocjonalnie to zrobił, a przez to opatrznine bywa rozumiany. Cóż, tak ma Wątły, że często zamiast nieco ochłonąć i przemyśleć, to pisze pod wpływem emocji ;) Ponoć pracuje nad tym, ale natura jest silniejsza.
Nie o ten obszar mentalu chodziło, bardziej naiwność, myślenie życzeniowe, projektowanie mitów i rojeń itd, itp ;)

Nieco trzeźwych prognoz dot. projektu 357, w tym ocena Niedźwiedzia, że został zaskoczony projektem i startem:
Decyzję w sprawie kontynuacji pracy Niedźwiecki miał podjąć w listopadzie. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że inicjatywa kolegów nieco zaskoczyła dziennikarza pod względem szybkości startu zbiórki.
Sławomir Assendi
- Trzy Trójki to w sam raz. Pierwsza nie jest już Trójką, jaką znali i lubili dotychczasowi słuchacze. W Trójce zostało kilkoro spośród tych, którzy tworzyli tę "trójkowość". To nie wystarczy, aby utrzymać poziom, do którego słuchacze dawnej Trójki byli przyzwyczajeni.
Assendi podkreśla, że Radio Nowy Świat - choć odżegnywało się od Trójki - w zasadzie zaproponowało słuchaczowi bardzo trójkowe brzmienie i koncept, a tylko przeniosło dystrybucję sygnału z FM do internetu. - Nowoczesny okazał się sposób finansowania, jednak od kilku lat kwoty zbierane w ten sposób na różne inicjatywy rosną dwukrotnie z roku na rok. Może się zatem okazać, że nie tylko skorzysta na tym Radio 357, ale również istniejące już Radio Nowy Świat i inne – podsumowuje nasz rozmówca.
W podobnym tonie T. Michniewicz na swoim fb w jednej odpowiedzi słuchacza RNŚ
Paweł Sito
Mam i postulat: niech co poniektórzy prezenterzy przestaną się upajać własnymi głosami. Posłuchałbym tego radia, ale ta maniera odstraszała mnie od wielu audycji w Trójce w ostatnich latach. Moim zdaniem prowadzący z takim problemem powinni zdjąć słuchawki i przestać w nich słuchać swoich głosów. Kiedy macie niepowtarzalną szansę na update siebie samych, nie bądźcie wciąż "panami redaktorami z Myśliwieckiej" w stu procentach, odpuśćcie, nabierzcie powietrza - zaznacza Paweł Sito w rozmowie z nami.
Są też opinie innych
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/r ... r-stelmach

Poniżej z fb T. Michniewicza, jego odpowiedź na dylemat słuchacza:
Irek Wis Już patronuję, choc ze strachem, bo pewnie wielu patronów zabierzecie RNŚowi. I czy w efekcie nie skończy sie tak, że ani jedno ani drugie Radio nie przetrwa. Szkoda, zę nie dało sie sił połączyć. Pewnie poszło o jakieś bardzo personalne i pozamerytoryczne żale ( tak pamiętam kto cię z Trójki zwolnił) , i pamiętam kto Kaczkowskiego pozbawił etatu

Tomek MichniewiczNo więc okazuje się, że nie musi tak być. Rynek patronów PODWAJA się co roku. Wszystkie modele, które analizowaliśmy wskazują, że nie tylko RNŚ nie musi stracić Patronów, ale wręcz może zyskać. Jeśli dzięki takim projektom jak nasz tort robi się większy, każdy z jego kawałków również się powiększa. Koegzystencja nie musi oznaczać konkurencji. Na przykład Karpia możemy zaśpiewać w ogóle wspólnie.
https://www.facebook.com/tomekmichniewi ... rect=false
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22101
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: Yacy »

śmieszą mnie te komentarze konkurencji ;-) szczególnie Pawła Sito - dla niego lepiej aby ciągle słuchacze byli odstraszeni od niektórych głosów, to nie wiem dlaczego się martwi :-P

redaktor z Halo Radio też mija się z prawdą, bo oni nie nadają na FM, więc to co proponuje 357 to jednak jest w jakiś sposób nowatorskie.
co z tego wyjdzie to zupełnie inna sprawa...

nie wiem skąd te założenia, że wszyscy, którzy odeszli z Trójki muszą być w jednym miejscu.
wielu komentujących dziwi się, ze w Trójce były podziały, że nie wszyscy się lubili nawzajem ;-)
wg mnie to i tak zadziwiające, że aż tyle osób chce dalej ze sobą współpracować.
i tak wszystko zweryfikuje życie czyli słuchacze czyli właściwie patroni :-P

już słychać zarzuty, że MN wybrał kawę w miejscu którego nie ma.
kilkanaście lat temu pisał, że marzy mu się takie radio: podłącza się z mikrofonem w swoim domu i nadaje. to miało być z Gór Izerskich, ale z Wawy też może ;-)
a jeśli się nie mylę to filmik był nagrany w jego mieszkaniu, wiec chyba jednak tam może być najlepsza kawa :-P

stan na 13:20
5101 patronów
127 624 zł miesięcznie
128 751 zł łącznie
:-D
airborn
Posty: 321
Rejestracja: śr gru 27, 2006 1:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Radio 357

Post autor: airborn »

Sito akurat ma sporo racji, a naprawdę Trójka go powinna słuchać, bo jest osobą, której wiele zawdzięcza, i to podwójnie - najpierw jako faktycznemu współtwórcy Listy jaką znamy, potem jako twórcy Radiostacji, z której przeszło do Trójki (bezpośrednio lub via Radio Bis) wielu bardzo wartościowych autorów, którzy mocno Trójkę odświeżyli.

Na razie trudno mówić o nowych głosach, bo nie mamy pojęcia jak się to radio zbilansuje. Ale można mówić o zmianach programowych. Top Wszech Czasów to jest fantastyczna tradycja. Ale dlaczego obok TWC nie zrobić na przykład Topu XXI wieku?
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15370
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: Miszon »

Yacy pisze: wt paź 06, 2020 1:21 pm a jeśli się nie mylę to filmik był nagrany w jego mieszkaniu, wiec chyba jednak tam może być najlepsza kawa :-P
Też tak to odczytałem - najlepsza kawa jest w domu.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22101
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: Yacy »

airborn pisze: wt paź 06, 2020 1:46 pm potem jako twórcy Radiostacji, z której przeszło do Trójki
a kto poza Agnieszką Szydłowską przeszedł? pytam bo nigdy nie słuchałem R. i po prostu najzwyczajniej nie wiem.
Miszon pisze: wt paź 06, 2020 1:49 pm Też tak to odczytałem - najlepsza kawa jest w domu.
ja tak mam, wiec nie mnie to nie zdziwiło ;-)
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Radio 357

Post autor: FOXD »

Można podsumować 1 dobę zbiórki
stan na 14:00 06.10.2020
5170 patronów (na koniec wczorajszego dnia było nieco ponad 4 tys.)
129 119 zł miesięcznie (na koniec wczorajszego dnia było nieco ponad 100 tys.)
130 275 zł łącznie

Moja analiza porównawcza:
RNŚ po 1 dniu miało 8 tys. patronów i 253 tys. miesięcznie, czyli cel minimum osiągnięty, a było nim uruchomienie radia int. Radio 357 ocenia, że na uruch. radia int. potrzebuje 500 tys. Na razie mają na bibkę pożegnalną, a kolejny pułap 200 tys. to raptem platforma podcastowa.
Odnośnie trendu/relacji przepływu w trakcie tej doby, widać, że pułap patronów RNŚ się utrzymuje a nawet nieznacznie wzrósł (o ok. 150), natomiast w kwestii środków na m-c nieznacznie spadło RNŚ (o ok 5-6 tys. zł), ale daje się też zauważyć zmiana struktury wpłat, tj. nieco zmniejszają się większe wpłaty na rzecz mniejszych po 10 i 20 zł.
Yacy pisze: wt paź 06, 2020 1:21 pm redaktor z Halo Radio też mija się z prawdą, bo oni nie nadają na FM, więc to co proponuje 357 to jednak jest w jakiś sposób nowatorskie.
co z tego wyjdzie to zupełnie inna sprawa...
Jednocześnie b. mgliste, odległe i proceduralnie złożone ;) Ale myślenie życzeniowe jest przecież takie "twórcze" ;)
Jak dla mnie z tym FM to b. haczyk marketingowy, rzucony w stylu K. Strzyczkowskiego "ku świetlanej przyszłości". Przypomnę, że podobną "świetlaną" wizję ten sam człowiek snuł nie tak dawno.
krzychu78
Posty: 3735
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Radio 357

Post autor: krzychu78 »

Te 500tys to spora kwota, dziś przyrost nowych patronów już trochę zwolnił, swoją drogą ciekawe jaki jest mniej więcej koszt zakupu na aukcji częstotliwości FM
airborn
Posty: 321
Rejestracja: śr gru 27, 2006 1:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Radio 357

Post autor: airborn »

Kod: Zaznacz cały

RNŚ po 1 dniu miało 8 tys. patronów i 253 tys. miesięcznie, czyli cel minimum osiągnięty, a było nim uruchomienie radia int.
Czy oni wcześniej jednak nie ogłosili zbiórki?

Kod: Zaznacz cały

a kto poza Agnieszką Szydłowską przeszedł? pytam bo nigdy nie słuchałem R. i po prostu najzwyczajniej nie wiem. 
Kaczkowska, Chaciński, Połatyński/Starzyk - wszyscy przeszli przez Radiostację.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10233
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: bobby-x »

gioconda2 pisze: wt paź 06, 2020 7:55 am Moim zdaniem MN mógłby zacząć LP, poprowadzić dwa notowania (1999 i 2000), a później przekazać pałeczkę duetowi Łukawski/ Stelmach (zmiennicy), a sam być Patronem (wspierającym Mentorem z boku). Byłby w ten sposób łącznikiem między starymi a nowymi laty i doczekałby jubileuszu i godnego zakończenia tego etapu w swoim życiu. A później spokojnie mógłby prowadzić tylko swoje autorskie audycje.
Ty nadajesz na moich falach. Takie rozwiazanie byłoby super. Tylko jak miala by sie nazywać Ta Lista Przebojów, bo nie Programu Trzeciego ani Marka Niedzwieckiego? Ale jeszcze co z Baronem?
AlekOb
Posty: 3001
Rejestracja: czw lip 16, 2020 11:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Radio 357

Post autor: AlekOb »

Przez przypadek natknąłem się na komentarz Kydryńskiego odnośnie nowego radia. Raczej dość sceptyczny ;)
https://www.youtube.com/watch?v=eUa6Qhziq6Q
czyku
Posty: 1078
Rejestracja: ndz lut 22, 2015 8:51 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1986
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Radio 357

Post autor: czyku »

airborn pisze: wt paź 06, 2020 2:51 pm

Kod: Zaznacz cały

RNŚ po 1 dniu miało 8 tys. patronów i 253 tys. miesięcznie, czyli cel minimum osiągnięty, a było nim uruchomienie radia int.
Czy oni wcześniej jednak nie ogłosili zbiórki?

Kod: Zaznacz cały

a kto poza Agnieszką Szydłowską przeszedł? pytam bo nigdy nie słuchałem R. i po prostu najzwyczajniej nie wiem. 
Kaczkowska, Chaciński, Połatyński/Starzyk - wszyscy przeszli przez Radiostację.
Jeszcze Grzegorz Hoffman i Jacek Hawryluk
airborn
Posty: 321
Rejestracja: śr gru 27, 2006 1:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Radio 357

Post autor: airborn »

Ciekawe, czy kiedyś wyjdzie, komu z Trójki RNŚ proponował przejście, a komu nie.
Doggg
Posty: 259
Rejestracja: wt maja 19, 2020 4:47 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 17.04.1982
Lokalizacja: Warszawa

Re: Radio 357

Post autor: Doggg »

FOXD pisze: wt paź 06, 2020 2:20 pm Moja analiza porównawcza:
RNŚ po 1 dniu miało 8 tys. patronów i 253 tys. miesięcznie, czyli cel minimum osiągnięty, a było nim uruchomienie radia int. Radio 357 ocenia, że na uruch. radia int. potrzebuje 500 tys. Na razie mają na bibkę pożegnalną, a kolejny pułap 200 tys. to raptem platforma podcastowa.
Odnośnie trendu/relacji przepływu w trakcie tej doby, widać, że pułap patronów RNŚ się utrzymuje a nawet nieznacznie wzrósł (o ok. 150), natomiast w kwestii środków na m-c nieznacznie spadło RNŚ (o ok 5-6 tys. zł), ale daje się też zauważyć zmiana struktury wpłat, tj. nieco zmniejszają się większe wpłaty na rzecz mniejszych po 10 i 20 zł.
Rzeczywiście szaleństwa nie ma... Dzis na 15.30, tylko 171 osób deklaruje wpłaty większe niż 50 PLN miesięcznie, a 600 osób deklaruje dokładnie 50 PLN... Większość zadeklarowała 10 i 20 PLN miesięcznie. Zakładając ten trend i zaplanowaną kwotę pół miliona na uruchomienie radia interetowego, przy wpłatach 20 PLN musiałoby być 25.000 Patronów! Czyli 5 razy więcej niż obecnie.
Po jednym dniu zbiórki, trudno cokolwiek jeszcze ocenić. Jednak wydaje mi się, że nawet gdyby nie uzbierali planowanej kwoty, zawsze mogą ją obniżyć i wystartować z tym co mają. Liczyłem że z Markiem na pokładzie, pułap 500.000 PLN zbiorą w max 2 dni, tym bardziej, że załoga w 357 zapowiada się dużo atrakcyjniej niż obecne już, ujawnione nazwiska... Pod koniec roku najpewniej dojdzie Balonik, natomiast jest wysoce prawdopodobne, że Tomek Żąda zostanie w starej Trójce....
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22101
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: Yacy »

AlekOb pisze: wt paź 06, 2020 3:34 pm Przez przypadek natknąłem się na komentarz Kydryńskiego odnośnie nowego radia. Raczej dość sceptyczny ;)
"my robimy fajne radio, a moi koledzy robią piaskownicę" no trochę to lekceważąco brzmi
"dostali zaproszenie do naszego radia" czyli to nie byłoby też ich radio tylko byliby w nim gośćmi? no to już wiem dlaczego robią swoje ;-)
takie komentarze utwierdzają mnie, że dobrze robią.

czyli ja zamiast robić swój biznes muszę iść do kolegi, który chwilę wcześniej otworzył podobny swój?
media to trochę specyficzna dziedzina, ale jakoś nie mogę się zgodzić z MK.
AlekOb
Posty: 3001
Rejestracja: czw lip 16, 2020 11:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Radio 357

Post autor: AlekOb »

I właśnie przez takie wypowiedzi mam jakiś taki wewnętrzny sceptycyzm wobec RNŚ. I to pomimo, że cenię audycje pana Kydryńskiego, jak i też jest w tym radiu kilka audycji wartych uwagi. Jakieś takie patrzenie z wyższości, że my tu przecież robimy najlepsze radio jakie mogło powstać, to jak możecie robić inne...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15370
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: Miszon »

czyku pisze: wt paź 06, 2020 3:35 pm
airborn pisze: wt paź 06, 2020 2:51 pm

Kod: Zaznacz cały

RNŚ po 1 dniu miało 8 tys. patronów i 253 tys. miesięcznie, czyli cel minimum osiągnięty, a było nim uruchomienie radia int.
Czy oni wcześniej jednak nie ogłosili zbiórki?

Kod: Zaznacz cały

a kto poza Agnieszką Szydłowską przeszedł? pytam bo nigdy nie słuchałem R. i po prostu najzwyczajniej nie wiem. 
Kaczkowska, Chaciński, Połatyński/Starzyk - wszyscy przeszli przez Radiostację.
Jeszcze Grzegorz Hoffman i Jacek Hawryluk
I Michał Owczarek
pbd2
Posty: 1297
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Radio 357

Post autor: pbd2 »

bobby-x pisze: wt paź 06, 2020 3:12 pm
gioconda2 pisze: wt paź 06, 2020 7:55 am Moim zdaniem MN mógłby zacząć LP, poprowadzić dwa notowania (1999 i 2000), a później przekazać pałeczkę duetowi Łukawski/ Stelmach (zmiennicy), a sam być Patronem (wspierającym Mentorem z boku). Byłby w ten sposób łącznikiem między starymi a nowymi laty i doczekałby jubileuszu i godnego zakończenia tego etapu w swoim życiu. A później spokojnie mógłby prowadzić tylko swoje autorskie audycje.
Ty nadajesz na moich falach. Takie rozwiązanie byłoby super. Tylko jak miala by sie nazywać Ta Lista Przebojów, bo nie Programu Trzeciego ani Marka Niedzwieckiego? Ale jeszcze co z Baronem?
Chyba po prostu Lista Przebojów Radia 357. "Witamy państwa, to jest Lista Przebojów Radia Trzy Pięć Siedem. Nasza lista jest wyjątkowa, bo jako jedyna na świecie zaczyna się od razu od notowania numer 1999. Gdzie indziej musieliby państwo czekać na to prawie czterdzieści lat!" :-D

Ale faktycznie - słabsze wyniki patronażu niż w przypadku RNŚ trochę martwią :-/
gioconda2
Posty: 5833
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Radio 357

Post autor: gioconda2 »

bobby-x pisze: wt paź 06, 2020 3:12 pm
gioconda2 pisze: wt paź 06, 2020 7:55 am Moim zdaniem MN mógłby zacząć LP, poprowadzić dwa notowania (1999 i 2000), a później przekazać pałeczkę duetowi Łukawski/ Stelmach (zmiennicy), a sam być Patronem (wspierającym Mentorem z boku). Byłby w ten sposób łącznikiem między starymi a nowymi laty i doczekałby jubileuszu i godnego zakończenia tego etapu w swoim życiu. A później spokojnie mógłby prowadzić tylko swoje autorskie audycje.
Ty nadajesz na moich falach. Takie rozwiazanie byłoby super. Tylko jak miala by sie nazywać Ta Lista Przebojów, bo nie Programu Trzeciego ani Marka Niedzwieckiego? Ale jeszcze co z Baronem?
Niesamowite! Pierwszy raz mówimy zgodnym tonem i bez zgrzytów :D Wspólny projekt jednoczy :mrgreen: Nazwa jest oczywista - Lista Przebojów Radia 357. A kto powiedział, że notowania muszą się zaczynać od nr 1? Kto zabroni numeracji od 1999, zwłaszcza gdy patroni mający wpływ na kształt radia sobie tego zażyczą? A Baron mam wrażenie, że również wolałby audycje autorskie, że się wypalił w zakresie prowadzenia Listy, ale gdyby chciał to może być 3 zmienników, ba, gdyby i Marek chciał - to może być 4 zmienników, każdy prowadzi raz na miesiąc (czyli trochę jak TW z 4 prowadzącymi).

Dziś na chwilę włączyłam Łodeja - akurat leciało "Pijemy za lepszy czas..." /Wilki/ , myślę, że w grudniu po południu otworzymy szampany :idea: :lol:
ODPOWIEDZ