Wojciech Mann

Ogólnie o wszystkich byłych i ewentualnie przyszłych zastępstwach główno-prowadzących Prezenterów LP3...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

thestranglers
Posty: 648
Rejestracja: ndz lis 20, 2022 5:50 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 413

Re: Wojciech Mann

Post autor: thestranglers »

Wiadomo, że ludzie w jego wieku zaczynają srogo fantazjować. Nie będę więc podawał przykładu z życia politycznego, żeby nie wszczynać tu konfliktu na tej linii, ale wiadomo o kogo mi chodzi. Podsumowując, nie wiem czemu przejmować się tym, co mówi ten pan.
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5458
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: Wojciech Mann

Post autor: barb42 »

1. Mikrobi w swoim wpisie nie zacytował Manna, tylko media, np. Onet.
" Nigdy nie należałem do grona miłośników gustu muzycznego i estetyki estradowej Marka Sierockiego, ale nagle odniosłem wrażenie, że nowa miotła robi zamach typu »z brzytwą na poziomki«. Czyżby niedawne obyczaje były aż tak zaraźliwe?" — pyta w internetowym wpisie".
2. Internetowy wpis, to jego oficjalny profil na FB.
3. Nie przejmuję się, sprawdziłam źródło informacji.
mikrobi
Posty: 791
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Wojciech Mann

Post autor: mikrobi »

Tak, to prawda pisałem, że Mann jest bohaterem róznych nazwijmy to, nieścisłości a nie, że sam je tworzy. Akurat takim mitomanem jak np. Jan Pietrzak czy zbigniw Holdys, to on nie jest.
Takich zresztą sytuacji (że coś nam się wydaje a było nieco inaczej) ogólnie jest sporo, czasem to tzw. efekt Mandeli a czasem współczesne wrażenia nakładają się na przeszłe. Ot, choćby, że w czasie mundialu w Hiszpanii nie było widać w TVP flag Solidarności (były widoczne), że w czasie stanu wojennego aktorzy nie występowali w teatrach (występowali - bojkot dotyczył tylko telewizji i radia), Wczoraj też ogoszono, że w TVP za rządó PiS było 17 zakazanych polskich filmów, dziś okazało się, że 10 z nich było wyemitowanych. A z drugiej strony Paweł Kukiz grzmiał, że był zakazany w Trójce w czasach Magdy Jethon i wiele niezorientowanych osób w to wierzy.
Kiedyś np. Marek Niedźwiecki czytał w czasie LP3 maile od słuchaczy - i tam np. był taki :"jak zaczełam słuchać listy dwa moje pierwsze notowania prowadził Wojciech Mann a trzecie Pan, więc mysłałam, że to p. Wojtek jest stałym prowadzącym a Pan go zastępuje". Tyle, że Mann prowadził dwa notowania z rzędu tylko raz - 204 i 205 a po nim był Rogowiecki (206). Niedźwiecki wrócił wtedy w notowaniu 208 (pierwszym emitowanym o 1930) i nawet ktoś średnio zorientowany raczej nie powinien mieć wątpliwości, kto tu jest gospdoarzem, bo np. znana wszystkim Maria przedstawiła taki wiersz "Lista bez pana Marka jest nic nie warta" czy jakoś tak. No, raczej druha zastępowaego tak by nie fetowano.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15305
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wojciech Mann

Post autor: Miszon »

A Sierocki za firmowanie swoją twarzą promocji disco polo w TVP (był szefem redakcji rozrywki) słusznie został pokarany.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10718
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wojciech Mann

Post autor: Neo01 »

64 lata, czas na emeryturę.
A jakby to była prawda z tą "brzytwą" to poleciałby też choćby mający dobre układy z poprzednimi władzami tvp Babiarz.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Wojciech Mann

Post autor: bobby-x »

Wojtek 25 stycznia skończył 76 lat, w lutym jest na urlopie i nie prowadzi żadnej audycji. 26.01 gdy był Owsiak i transmisja video, Wojtek po skotkaniu wychodził wspomagając się balkonikiem :(
lady
Posty: 17789
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Wojciech Mann

Post autor: lady »

bobby-x pisze: sob lut 10, 2024 9:35 am w lutym jest na urlopie i nie prowadzi żadnej audycji.
A no tak myślałam, że urlop, należy mu się.
ODPOWIEDZ