GAZETKA "LISTA"

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22038
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

GAZETKA "LISTA"

Post autor: Yacy »

jakiś czas temu ktoś pytał o drukowane listy z początku lat 90-tych w tygodniku LISTA. podaję adres strony na allegro.pl jeśli ktoś jest zainteresowany.

http://www.allegro.pl/item116570650_lis ... zetki.html
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

ło boziu :P
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Dzisiaj już wszystko przejął internet, nie potrzeba starych, wypłowiałych zresztą gazet
JC
Posty: 1171
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JC »

Ty chyba całkowicie nie pamietasz tych gazetek. One były rewelacyjne. Oprócz list były tam świetne artykuły Pana Marka, notowania innych list, teksty piosenek. Ta gazetka miała taką swoją magię. Pamietam że w tym czasie były trzy gazetki wydawane przez trzech Marków: Marek Wiernik miał taką WIELKĄ rozkładaną gazetę, Marek Sierocki miał jescze inną gazetę (taką z plakatami, na świecącym papierze) - nazw obu już nie pamiętam. Pan Marek Niedźwidzki miał z kolei swoją małą gazetkę, ale najlepszą w tamtym czasie.
ku3a
Posty: 20950
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

tak, te gazetki byly rewelacyjne. To wlasnie wtedy zaczynala sie moja przygoda z Lista i tak naprawde te gazetki mialy swoj w tym udzial.
A Marek Sierocki to byl chyba, jesli mnie pamiec nie myli, rednacz'em w Bravo :-).
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

no byl naczelnym Bravo, ale wtedy Bravo bylo ciekawsze, z tego co pamietam. w ogole lata 90-te byly ciekawsze od 00, chociaz pewnie dla mnie inaczej niz dla was - wybaczcie, ale kochane byly te czasy Spice Girls i Vengaboys...

p.s. nie rozumiem waszej niechęci do dance.
JC
Posty: 1171
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JC »

Przed "Bravem" Marek Sierocki miał jeszcze jedną gazetkę. Chyba się nazywała "Pop & Rock" albo coś takiego. Generalnie nic tam nie było prócz plakatów. Polskie Bravo pojawiło sie chyba w połowie 1991 r., a ta gazetka M. Sierockiego pojawiała się w pierwszej połowie 1991 r. w tym samym czasie co gazetka Pana Marka.
A co do muzyki dance - Szanowny prz rulez - jeśli słuchasz Vangaboys, to chyba osób o podobnym guście na tym forum ciężko Ci będzie znaleźć.
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Post autor: jotem3 »

w zasadzie mam wszystkie gazetki - w jednym z numerów udało mi się wylosować nawet nagrodę - płyta CD (tak trochę nieskromnie się chwaląc) :-) Była to moja pierwsza płyta kompaktowa w moich zbiorach - I'm Your BabyTonight Wytnij Hjuston ;-) No ale nie o tym miałem pisać. Gdyby ktoś był zainteresowany jestem w stanie wskanować wszystkie gazetki i je udostępnić, tylko kwestia czasu, jak tylko będę miał chwilkę mogę się tego podjąć. Więc jeśli są zainteresowani - proszę o głosy :-)
pozdrawiam
jacek
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

Chetnie zobaczylbym zawartosc jakiegos ciekawego numeru
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

JC pisze:Przed "Bravem" Marek Sierocki miał jeszcze jedną gazetkę. Chyba się nazywała "Pop & Rock" albo coś takiego. Generalnie nic tam nie było prócz plakatów. Polskie Bravo pojawiło sie chyba w połowie 1991 r., a ta gazetka M. Sierockiego pojawiała się w pierwszej połowie 1991 r. w tym samym czasie co gazetka Pana Marka.
A co do muzyki dance - Szanowny prz rulez - jeśli słuchasz Vangaboys, to chyba osób o podobnym guście na tym forum ciężko Ci będzie znaleźć.
Vengaboys akurat nie, ale mam sentyment do milo spedzonych chwil przy ich utworach ;)
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10244
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

jotem3 pisze:w zasadzie mam wszystkie gazetki (...) Gdyby ktoś był zainteresowany jestem w stanie wskanować wszystkie gazetki i je udostępnić, tylko kwestia czasu, jak tylko będę miał chwilkę mogę się tego podjąć. Więc jeśli są zainteresowani - proszę o głosy :-)
pozdrawiam
jacek
W ramach udostępniania ,,staroci'' strony Archiwum LP3 są do dyspozycji...
ODPOWIEDZ