Głosowanie na 14 notowanie LP357

Lista piosenek Radia 357

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jotem3, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jotem3

temik3
Posty: 17514
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: temik3 »

neon.ka pisze: ndz sty 30, 2022 9:49 pm jest trollowaniem, ma tylko napsuć wszystkim krwi, i cokolwiek byście nie napisali, to i tak nie trafi).

Proponuję wpisać jasno w regulamin, że głosy mają być ułożone według preferencji muzycznych głosującego (skoro to nie dla wszystkich jest oczywiste), żeby w przyszłości takich ataków uniknąć, a przy przypadku z tego tygodnia postawic już kropkę i nie dawać tu niektórym kolejnego pokarmu do następnych wywodów.
Równie dobrze można to napisać w drugą stronę, ale wydaje mi się, że tym tekstem o trollowaniu kogokolwiek miała byś na myśli to troszkę nieładnie. Może i dyskusja nie jest najwyższych lotów ale uszanuj zdanie każdego, bo nikt tutaj nie chce nikogo obrażac, ja wyraziłem swoje zdanie bo ta sytuacja mi się nie spodobała. Chyba mogę nieprawdaż? Co do wprowadzenia punktu w regulaminie to uważasz, że zapis o preferencjach spowoduje, że nie będzie głosów alfabetycznie? Wtedy dopiero jesli będą, tym bardziej trzeba będzie je uznać od 1-10. Takie moje zdanie.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19858
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: ndz sty 30, 2022 9:46 pm To jest Twoje zdanie i co najmniej kilka osób uważa inaczej.
Kajman, mało mnie obchodzi, co Wy uważacie. Licząc ten głos po jednym punkcie łamiecie zasady. Każdy postronny człowiek, któremu wyłożyłbyś kawę na ławę, to by potwierdził.
Szambo i tona mułu.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19858
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: jollyroger72 »

neon.ka pisze: ndz sty 30, 2022 9:49 pm (nie do końca rozumiem po co dalej ciągniecie kajman i Neo01 te dyskusje, skoro wszystko, co (i jak) jest pisane tutaj w odpowiedzi na to, jest trollowaniem, ma tylko napsuć wszystkim krwi, i cokolwiek byście nie napisali, to i tak nie trafi).
Ot, jak się nie ma argumentów w dyskusji, to najlepiej napisać, że ktoś trolluje.
Brawo TY.
gioconda2
Posty: 5827
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: gioconda2 »

kajman pisze: ndz sty 30, 2022 9:46 pm Jak rozumiesz to pod wpływem?
Zauważyłeś, napisałeś sposób proponowanego postępowania. Kacper to przeczytał i od razu się z tym zgodził. Bez dyskusji.
Tak to wyglądało z boku.
Choć może sam doszedł do takich samych wniosków, to wyglądało to tak, jakby działanie podjął pod Twoim wpływem.

Choć oczywiście najbardziej zabrakło mi rozmowy z użytkownikiem " statystycznikowalscy".

A decyzję o rezygnacji z liczenia odbieram jako działanie pochopne. Moim zdaniem Kacprze nie powinieneś rezygnować, bo dobrze Ci to szło. Podczytywalam. To była dobra robota. Dziękuję, że to przejrzyście i solidnie przedstawiałes.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: neon.ka »

temik3 pisze: ndz sty 30, 2022 10:07 pm Równie dobrze można to napisać w drugą stronę, ale wydaje mi się, że tym tekstem o trollowaniu kogokolwiek miała byś na myśli to troszkę nieładnie.
Nie czuję się dobrze pisząc to, bo ja z natury lubię żyć w zgodzie i starać się znajdować rozwiązania w dialogu. Ale niestety obecna rozmowa (a i kilka z przeszłości tutaj) dobitnie pokazują, że cokolwiek by do Was napisać, to jak grochem o ścianę, nawet jeżeli argumenty są jasne jak słońce. Dla mnie więc to ma znamiona trollowania.
temik3 pisze:Może i dyskusja nie jest najwyższych lotów ale uszanuj zdanie każdego, bo nikt tutaj nie chce nikogo obrażac,
Nie, skądże. :roll: Jesteście negatywnie nastawieni do Neo01 i kajmana, i tyle - w życiu nie przyznacie im racji, nawet jeśli ją będą mieli, a i z chęcią śledzicie każdy ich ruch tu na forum, żeby nie przegapić niczego, do czego Waszym zdaniem można by się przyczepić.
temik3 pisze:Co do wprowadzenia punktu w regulaminie to uważasz, że zapis o preferencjach spowoduje, że nie będzie głosów alfabetycznie? Wtedy dopiero jesli będą, tym bardziej trzeba będzie je uznać od 1-10. Takie moje zdanie.
Wprowadzenie takiego punktu spowoduje, że nie będziecie się mogli czepiać, że ktoś komuś zwróci uwagę.
jollyroger72 pisze: ndz sty 30, 2022 10:15 pm Ot, jak się nie ma argumentów w dyskusji, to najlepiej napisać, że ktoś trolluje.
Brawo TY.
Jolly, argumenty były podawane od początku, ale jakie by nie były, Wy stoicie przy swoim i takie jest Wasze założenie, by przy nich pozostać, przecież to czuć w każdej odpowiedzi. Dodatkowo ja zgadzam się chyba ze wszystkimi, które podawał Neo01 (w tym sensie, że mam takie same), i z większością kajmana, więc po co mam je powtarzać i pisać drugi raz? Tak więc o argumentach tutaj nie pisz.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19858
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: jollyroger72 »

neon.ka pisze: ndz sty 30, 2022 11:05 pm Dodatkowo ja zgadzam się chyba ze wszystkimi, które podawał Neo01 (w tym sensie, że mam takie same), i z większością kajmana, więc po co mam je powtarzać i pisać drugi raz? Tak więc o argumentach tutaj nie pisz.
Nie podali żadnych argumentów. No chyba, że "widzimisię" za takowy uznać.
T.W.A.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: neon.ka »

No i dlatego dziwię się, że rozmowa trwa nadal, bo jasno widać, że nie macie woli w tym, co oni piszą, zobaczyć czegokolwiek więcej, niż "widzimisię".

A, jeszcze jedną rzecz zapomniałam napisać.
Cały czas się czepiacie, że powinno być wyjaśnione ze statystycznymikowalskimi na początku przez PW. Moim zdaniem w tym PW można by spokojnie napisać dokładnie to, co napisał kajman, tylko on zrobił to tutaj, a nie przez wiadomość. W tym, co napisał, jest właśnie chęć wyjaśnienia i zwrócenia uwagi na jeden z elementów sposobu głosowania jaki tu panuje (tak, tak, wiem, według Was wcale nie panuje. A dla mnie jest to kolejny argument złej woli z Waszej strony. Bo jakoś dla wszystkich, oprócz Was, jest jasne, że taka zasada obowiązuje - choć przy tym przyznam, że z zaskoczeniem odkryłam, że rzeczywiście w regulaminie nie ma stricte takiego zapisu, a na tyle ta zasada była stosowana, że miałam przekonanie, że jest też tam zapisana).
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19858
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: jollyroger72 »

neon.ka pisze: ndz sty 30, 2022 11:24 pm Bo jakoś dla wszystkich, oprócz Was, jest jasne, że taka zasada obowiązuje - choć przy tym przyznam, że z zaskoczeniem odkryłam, że rzeczywiście w regulaminie nie ma stricte takiego zapisu, a na tyle ta zasada była stosowana, że miałam przekonanie, że jest też tam zapisana).
Ale o jakiej zasadzie teraz piszesz? Że nie wolno ułożyć swojej dziesiątki alfabetycznie? Byłby to absurd do potęgi n-tej.
Chyba że co innego masz na myśli.
neon.ka pisze: ndz sty 30, 2022 11:05 pm (...) bo ja z natury lubię żyć w zgodzie i starać się znajdować rozwiązania w dialogu.
Skoro tak, to może przekonasz kogo trzeba, by w końcu przeprosił statystycznikowalscy? :roll:
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: neon.ka »

O zasadzie, że swoją dziesiątkę układa się zgodnie ze swoimi preferencjami muzycznymi - od piosenki najbardziej lubianej, do najmniej. :roll:

jollyroger72 pisze: ndz sty 30, 2022 11:51 pm Skoro tak, to może przekonasz kogo trzeba, by w końcu przeprosił statystycznikowalscy? :roll:
Za co?
(to właśnie pokazuje bezsens tej rozmowy... bo albo nie czytacie ze zrozumieniem, albo nie chcecie przeczytać ze zrozumieniem...)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19858
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: jollyroger72 »

neon.ka pisze: ndz sty 30, 2022 11:56 pmZa co?
Widzę, że dyskusja z Tobą jest bezsensowna, skoro nie widzisz w tym winy kajmana.
Wyszła w tym cała twoja chęć dialogu.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: neon.ka »

No i tak se możemy pisać do końca świata.
Argumenty na ten temat były podane kilka (a może kilkanaście) razy w tej rozmowie. Ostatni raz przeze mnie dwa, czy trzy posty powyżej (do których się nie odniosłeś). A wcześniej przez innych.
Więc nie manipuluj proszę moją chęcią dialogu.

Dziękuję za rozmowę w tym temacie i dobranoc.
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5459
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: barb42 »

Parafrazując pewien list:
1. A tego, który jest słaby w regulaminie, przygarniajcie życzliwie, bez spierania się o poglądy. 2 Jeden jest zdania, że można ocenić wszystko, drugi, słaby, ocenia alfabetycznie. 3 Ten, kto ocenia [wszystko], niech nie pogardza tym, który nie [wszystko] ocenia, a ten, który nie ocenia, niech nie potępia tego, który ocenia; bo Admin go łaskawie przygarnął. 4 Kim jesteś ty, co się odważasz sądzić cudzego użytkownika?
5 Jeden czyni różnicę między poszczególnymi miejscami, drugi zaś uważa wszystkie za równe: niech się każdy trzyma swego przekonania! :wink:
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5211
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: konwicki1980 »

Amen
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10231
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: bobby-x »

Neo01 pisze: ndz sty 30, 2022 8:04 pm Bobby, myślę, że możesz śmiało policzyć sobie swoje głosy jak chcesz i także pozostałe wszystkie. Bez udziału cenzurujących i szantażystów.
Ale się pięknie nadal bawicie. Kajman, trzymaj się.
Przepraszam ale jak ja sobie co liczę w domku na prywatny użytek to moja sprawa. Oddałem głosy i chcę wiedzieć czy będą policzone poprawnie bo interesuje mnie na których pozycjach będą moje utwory. To chyba o to chodzi w tej zabawie czy nie?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10231
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: bobby-x »

kajman pisze: ndz sty 30, 2022 8:51 pm A to już Twój problem. Właściwie po Twojej deklaracji nie powinno się Twojego głosu liczyć w żadnej postaci, bo świadomie wypaczasz wyniki. Ale sprytnie pokręciłeś, żeby formalnie ciężko było się przyczepić.
Dlaczego nie powinno się liczyć? Ponownie pchasz się z butami w czyjąś ułożoną dziesiątkę, dlaczego? A kto daje Ci prawo do tego, jesteś tu Bogiem?
kajman
Posty: 64510
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: kajman »

Sam stwierdziłeś wcześniej, że oddasz głosy tendencyjnie i niezgodnie z faktycznymi odczuciami na temat piosenek.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10231
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: bobby-x »

Pytam jeszcze raz, a kto dał Ci prawo osądzania kto jak głosuje i według jakich odczuć?
temik3
Posty: 17514
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: temik3 »

neon.ka pisze: ndz sty 30, 2022 11:56 pm O zasadzie, że swoją dziesiątkę układa się zgodnie ze swoimi preferencjami muzycznymi - od piosenki najbardziej lubianej, do najmniej. :roll:
Tym zdaniem kompletnie nie trafiasz, jakim sposobem jesteś w stanie ocenić kto ma jakie preferencje i czy ułozenie dziesiątki alfabetycznie takimi preferencjami nie jest. Możesz sobie dodawać do regulaminu zapis o preferencjach a i tak każdy będzie głosował po swojemu i nikt tu nie ma prawa ingerować w czyjeś głosy jakkolwiek są zapisane. Jeśli tylko mają cyferki przy utworach od 1-10 to głos jest ważny i tyle. A bronienie sugestii kajmana nijak nie da się obronić, a po drugie nigdy moim celem nie było szukanie na siłę jakiejkolwiek zwady z kimkolwiek, zawsze piszę to co mi się nie podoba, tu nie rządzi jedyna słuszna partia tylko każdy z nas ma prawo napisać co mu się nie podoba i jakoś z kajmanem zawsze dochodzimy do jakiegoś konsensusu a nawet jeśli się różnimy to oczu sobie nie wydłubujemy. W tym przypadku piszę jasno że tak nie powinno się robić, bo za chwilę kolejny liczący znów będzie liczył po swojemu i Twoje głosy wedle swego widzimisię uzna za nieważne. Pozdrawiam.
temik3
Posty: 17514
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: temik3 »

barb42 pisze: pn sty 31, 2022 12:46 am Parafrazując pewien list:
1. A tego, który jest słaby w regulaminie, przygarniajcie życzliwie, bez spierania się o poglądy. 2 Jeden jest zdania, że można ocenić wszystko, drugi, słaby, ocenia alfabetycznie. 3 Ten, kto ocenia [wszystko], niech nie pogardza tym, który nie [wszystko] ocenia, a ten, który nie ocenia, niech nie potępia tego, który ocenia; bo Admin go łaskawie przygarnął. 4 Kim jesteś ty, co się odważasz sądzić cudzego użytkownika?
5 Jeden czyni różnicę między poszczególnymi miejscami, drugi zaś uważa wszystkie za równe: niech się każdy trzyma swego przekonania! :wink:
Święte słowa barb42, nie pogardzaj głosami innych, może wreszcie to zakończy tą dyskusję.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10743
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: Neo01 »

bobby-x pisze: pn sty 31, 2022 8:37 am Przepraszam ale jak ja sobie co liczę w domku na prywatny użytek to moja sprawa. Oddałem głosy i chcę wiedzieć czy będą policzone poprawnie bo interesuje mnie na których pozycjach będą moje utwory. To chyba o to chodzi w tej zabawie czy nie?
Nie wiem czy zauważyłeś, ale póki co na forum nie ma kto policzyć głosów, bo dotychczasowa osoba w związku z atakami na niego zrezygnowała. Droga więc wolna, możesz teraz sam uczciwie wszystko policzyć.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10231
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: bobby-x »

I bardzo dobrze. Nie widzę powodu abyś Ty z kajmanem , jako jedyna słuszna partia rządząca ustalali , kto jak ma oddawać głosy.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10743
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: Neo01 »

Aha, no dobrze. Tylko co ma do tego wszystkiego kacper, który zrezygnował z powodu Twojego ataku?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10231
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: bobby-x »

A co ma do tego wszystkiego statystycznikowalscy ktory zrezygnowal z glosowania z powodu ataku kajmana?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10231
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: bobby-x »

O! Widzisz, to neo01 rzecznik partii rządzącej twierdzi, ze to moja wina. No tak , jak Wy jestescie winni, to do tego się nie przyznacie i szukacie winnego wsród niewinnych.

U dobrego psychiatry Panie Neo01, zalecam wizytę.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10743
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: Neo01 »

OK, powyższy post zgłaszam i fajnie by było chyba już zamknąć tę fascynującą dyskusję.
Zablokowany