23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: Yacy »

Rewanż się nie udał :mrgreen:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: Miszon »

Ku3a wysiadł na Warszawa Śródmieście więc moja część Zlotu oficjalnie zakończona.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: Yacy »

My powoli opuszczamy Stolicę. Wieczorem się odmeldujemy :-)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: ku3a »

dziękuję wszystkim za towarzystwo i wspólnie spędzony czas! jak zwykle było znakomicie i za krótko.
tym razem w konkursach wygrać się nie udało (ale za to jakie emocje były!), ale udało się przynajmniej w Avalonie ;-).

ostatnia kolejka Ekstraklasy już obejrzana. dziękuję jolliemu i innym za niezaspoilerowanie wyników ;-).
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: Martyr »

Hello hello! To my :)
dotarliśmy do domu. W telegraficznym skrócie:
Dziękujemy za wszystko organizatorom oraz uczestnikom zlotu za świetnie spędzony czas!!! :D
Kajman, dzięki za świetne konkursy. Tym razem miałam poczucie, że nie było aż tak bardzo trudno, rywalizacja i emocje super :)
Dziękuję mojej super drużynie, dzięki której udało się zwyciężyć. Jolly, djjacku, Yacy, stworzyliśmy niezły team! :D :D
djjack, jak zawsze super dopracowane ABC Listy i zaprezentowane w sobotni wieczór. No i jeszcze kalambury nieco się dla mnie odsłoniły, z czego jestem trochę dumna. :wink:
Był też czas na powspominanie zlotowiczów z poprzednich zlotów, których dawno nie widzieliśmy.
Jednym słowem - fantastycznie!!!

Wojtku, nie zdążyłam tego zrobić na żywo, więc tutaj składam życzenia: wszystkiego najlepszego imieninowo, spełnienia marzeń!!! :D
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: Yacy »

To ja również podziękuję za organizację LLuckyemu oraz djjackowi i kajmanowi, a także wszystkim za spotkanie :-) Jak zawsze pozostał niedosyt.

Jeden z konkursów (miał on jakąś nazwę? może kajman napisze ;-)) był rewelacyjny. Mimo długości (2x2godziny albo nawet nieco dłużej, ale to zapewne ktoś napisze dokładniej) zupełnie nie było mowy o znużeniu. kajman świetny pomysł - dzięki! Fakt emocje były, bo wygrana (jolly, ku3a proszę o ewentualne sprostowanie) 3 punktami przy sumie punktów ok. 250 to jak setne sekundy w F1. ;-) Ale tu sam udział był niesamowitą przyjemnością.

W Avalonie niestety navaliłem...

I jeszcze znalezione w sieci.
Marek Niedźwiecki na swoim blogu:
Wczoraj jubileuszowa Lista. Od forum.lp3 dostaliśmy 35 jabłek. Mówili, że czempiony. Pyszne i pięknie wyglądały. Rocznica Listy za dwa dni. Wrócę do tematu w poniedziałek...
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: ku3a »

tak, wygraliście 3 punktami :-). jeszcze raz gratulacje! :-)
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: LLucky »

To ja też wreszcie odmelduję się, zanim sen kompletnie mnie znuży (to, że nuży już teraz, jest dla mnie lekkim zaskoczeniem, bo rano czułem się rześko jak po żadnym innym zlocie). Dziękuję za podziękowania, dziękuję za uczestnictwo, a w szczególności dziękuję wwasowi za pomoc w transporcie oraz kajmanowi i djjackowi za konkursy i inne atrakcje. Miło mi także słyszeć, że sprawa czempionów wydostała się na szersze wody. :)

Mam również dwie dobre wiadomości dla kajmana:
1. Nie ma żadnych konsekwencji związanych z naciskiem jego ciężaru na powierzchnię krzesła (wedle słów naszej gospodyni "to się zdarza").
2. Jego zagubiona skarpeta jest u mnie (o ile to jego).

A teraz jeszcze tylko muszę coś zjeść, siusiu, paciorek i spać. ;)
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2010
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Welcome Home

Post autor: djjack »

To ja potwierdzę moje dotarcie do domu piosenką zespołu z wczorajszego "ABC Listy".

https://www.youtube.com/watch?v=M0YfdG0OJyU

Niezmiernie się cieszę, że znowu mogłem Was widzieć - moje "ptysie miętowe" :) Brawo organizator! Brawo - wszystkie uczestniczki i wszyscy uczestnicy.

Dziękuję za kolejną możliwość wejścia do Trójki i wciągnięcie tego czystego eteru na żywo do uszu.

Dwuczęściowy konkurs Kajmana. Dla mnie petarda! Poproszę o kontynuację.
Przy okazji - pierwszy SP Hey zanotowany w "Archiwum Polskiego Rocka 1961-2016" to "Between" z utworami "Between", "Misie" i "Break on Through". Izabelin Studio (1994)/ (CDs) bez numeru - slim case.

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia jesienią. No chyba, że wcześniej ktoś z Was będzie w Gdańsku - to dajcie znać. Może wspólnie posłuchamy LPP3 albo przespacerujemy się po Dolnym Mieście, że o wyrobieniu karty bibliotecznej do muzycznego papierowego archiwum nie wspomnę...

P.S. LLucky - już teraz rezerwuję sobie na następnym zlocie jakiś czas na "Zwariowane Kalambury".
Od wczoraj po "ABC Listy" tworzę listę propozycji do pokazywania. Mam już dwie pierwsze.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: jollyroger72 »

Od godziny również jestem w swoim domu :)
Cóż mogę dodać do słów moich przedmówców? Myślę, że Zloty, dzięki wspaniałemu konkursowi kajmana, weszły na kolejny, wyższy poziom :!:
Ta rywalizacja, pomimo stosunkowo niewielkiej frekwencji, to powiew pewnej "świeżości". I mamy odpowiedź na pytanie WHERE'S THE REVOLUTION :?: Na zlotach :wink:
Przynajmniej ja miałem takie odczucie :D
........
Ku3a, cóż z tego, że trzymałem język za zębami? Zagłębie walczy tylko o utrzymanie... :(
........
Wwasie, najlepszego od jolly'ego :!: :P
........
Dziękuję Wam wszystkim za spotkanie. Oczywiście - było za krótkie!
djjack pisze:No chyba, że wcześniej ktoś z Was będzie w Gdańsku - to dajcie znać.
Ty mnie nie kuś, bo Cię jeszcze nawiedzę w Gdańsku :mrgreen:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Welcome Home

Post autor: Miszon »

djjack pisze:
Dwuczęściowy konkurs Kajmana. Dla mnie petarda! Poproszę o kontynuację.
Przy okazji - pierwszy SP Hey zanotowany w "Archiwum Polskiego Rocka 1961-2016" to "Between" z utworami "Between", "Misie" i "Break on Through". Izabelin Studio (1994)/ (CDs) bez numeru - slim case.
nie wiem za bardzo o co chodzi, ale to już druga płyta przecież. Powszechnie wiadomo, że ich pierwszym utworem było One of Them. Nawet na którejś z płyt koncertowych ("Koncertowy"? Słychać zapowiedź Katarzyny "od tego wszystko się zaczęło").
Na promo MC wydane razem z Fate w listopadzie 1992 (czyli zanim zaczęto nagrania na płytę jeśli patrzeć po zapisie na płycie Fire).

Pierwsze utwory z kolei, z którymi weszli do studia (podpisano z nimi kontrakt nie wiedząc że mają tylko re kawałki, które grają na krótkich występach na żywo, z czego poza tymi dwoma reszta ma teksty w języku "angielsko-norweskim") to oprócz dwóch wymienionych wyżej jeszcze Schisophrenic Family, Desire i Karą będzie lęk (tego ostatniego nie jestem pewien).
Kolejnymi singlami z Fire były te 4, które już weszły na Listę.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Welcome Home

Post autor: ku3a »

Miszon pisze:nie wiem za bardzo o co chodzi, ale to już druga płyta przecież. Powszechnie wiadomo, że ich pierwszym utworem było One of Them.
jakoś nie miałem wrażenia, że gdy to powiedziałem na zlocie, to ta wiedza była wśród zlotowiczów powszechna :mrgreen: .
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: Miszon »

O, ciekawe.
Jak rozumiem, kwestia wyskoczyła przy okazji jakiegoś konkursu?
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: jollyroger72 »

Miszon pisze:Jak rozumiem, kwestia wyskoczyła przy okazji jakiegoś konkursu?
Tak, tego nowego kajmanowego. Stwierdził, że Heya w tym konkursie nie może umieścić, bowiem pierwszy singiel z debiutanckiego albumu był na Liście, więc nie ma nic do zagrania jako utwór wcześniejszy.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: konwicki1980 »

Ja wróciłem dopiero wczoraj po północy ;) Również dziękuję wszystkim za kilkanaście godzin, w tym zwłaszcza cierpliwość do mojego poziomu gry w Avalon :lol:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: Yacy »

utwór "400 Dragons" słyszałem w życiu pewnie z 3-4 razy, z tego dwa razy w ciągu ostatnich 40 godzin :-P
właśnie poleciał w "Do południa". w sobotę wybrzmiał w zlotowym ABC :-)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: Martyr »

Załapaliśmy się na pamiątkowe zdjęcie z Panem Markiem. Fotka na stronie Trójki: :D
http://www.polskieradio.pl/9/566/Galeria/1756612/4

djjacku, gratuluję wygranej i wylosowania Twojej kartki pocztowej. Lista szczęśliwców już jest :D
http://lp3.polskieradio.pl/
Też się załapałam :D
Ostatnio zmieniony pn kwie 24, 2017 6:11 pm przez Martyr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2462
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: wwas »

Ech, znowu musiałem zamknąć oczy...

(A przy okazji: dziękuję za wczorajsze życzenia :))
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: jollyroger72 »

wwas pisze:Ech, znowu musiałem zamknąć oczy...
Musiałeś? Dlaczego? :wink:
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: konwicki1980 »

A kajman w ogóle się schował. :)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: Martyr »

jollyroger72 pisze:Musiałeś? Dlaczego? :wink:
pewno lampa błyskowa go oślepiła.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: LLucky »

Właśnie podliczyłem wszystkie wydatki związane ze zlotem i wyszło mi, że w czasie rozliczania w niedzielę omyłkowo zaniżyłem cenę kawałka pizzy (a co za tym idzie - całej pizzy), ale za to zawyżyłem cenę reszty jedzenia (okazuje się, że sporo zostało). W sumie więc obie pomyłki wychodzą na zero, więc żadnych zwrotów ani dopłat nie będzie.
Martyr pisze:pewno lampa błyskowa go oślepiła.
Uchylił się, bo usłyszał, że "kawka leci". ;)
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: kajman »

Jestem i żyję.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: Martyr »

Jakiś nowy chętny na zlot się znalazł :D
FanListy pisze:Witajcie! Chetnie przyjade na zlot. Ale nie wyobrazam sobie nie pojechac w piatek na liste. Bierzecie to pod uwage? Czy liste bedzie prowadzil wowczas Marek? Prosze o szczegoly zlotu ( konto adres itp) na PW.
FanListy pisze:Ja tez przyjade w piatek. Prosze o szczegoly na pw. Nie wiem dlaczego nie moge nic tutaj napisac nawet wyslac cos na priv.
Nikt z nas pewnie wcześniej nie zauważył tych postów. Być może FanListy chwile przed ich napisaniem się zarejestrował.
Szkoda, że nieco wcześniej się nie zgłosił.

Kolego FanListy, teraz już tylko pozostaje nam zaprosić Cię na kolejny zlot.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 23. Zlot Forum LP3 - 21-23 kwietnia 2017 r., Emów

Post autor: LLucky »

FanListy pisze:Nie wiem dlaczego nie moge nic tutaj napisac nawet wyslac cos na priv.
Oj, chyba rzeczywiście było tak, jak napisała Martyr, bo u mnie też te wpisy pojawiły się dopiero teraz. Tak to jest na forach, że początkujący użytkownik ma ograniczone możliwości i podejrzewam, że zarówno niemożność pisania PW, jak i ukryte wpisy w wątku wynikają z tych ograniczeń. Zaraz napiszę PW do FanaListy.
ODPOWIEDZ