Notowanie 1823 bez emisji

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Tomekk
Posty: 10726
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: Tomekk »

a na 49. nowość - Prince.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: lady »

kajman pisze: I co jest na 30?
Kings of Leon WALLS.
Awatar użytkownika
DarekM
Posty: 1470
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 5:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 33 (04.12.1982)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: DarekM »

30 Walls - KOL, 10 Zalewski, 9 Kortez, 8 Deep Purple, 7 Podsiadło 6 Atlas 5 Madryt 4 Wstyd 3 FET 2 Cohen 1 Organek.
kaczi86
Posty: 6
Rejestracja: czw kwie 01, 2010 1:21 pm

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: kaczi86 »

Podsumowanie= Festiwal nudy i żenady, miałkich/ beznadziejnych polskich pseudo-utworów. Piszę to z przerażeniem jako wieloletni fan listy...
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: temik3 »

kaczi86 pisze:Festiwal nudy i żenady, miałkich/ beznadziejskich polskich pseudo-utworów. Piszę to z przerażeniem jako wieloletni fan listy...
Aż tak źle to nie, ale fakt większość jest jak piszesz.
Awatar użytkownika
jerzyko70
Posty: 2772
Rejestracja: pn cze 07, 2010 3:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk/Rokitki

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: jerzyko70 »

Zasłużony przebój roku. Brodka też zasłużenie w czołówce podsumowania. Trochę smutny to był rok 2016. Dobranoc :)
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: kajman »

DarekM pisze:30 Walls - KOL, 10 Zalewski, 9 Kortez, 8 Deep Purple, 7 Podsiadło 6 Atlas 5 Madryt 4 Wstyd 3 FET 2 Cohen 1 Organek.
Dzięki! :D :D :D
Awatar użytkownika
jerzyko70
Posty: 2772
Rejestracja: pn cze 07, 2010 3:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk/Rokitki

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: jerzyko70 »

temik3 pisze:
kaczi86 pisze:Festiwal nudy i żenady, miałkich/ beznadziejskich polskich pseudo-utworów. Piszę to z przerażeniem jako wieloletni fan listy...
Aż tak źle to nie, ale fakt większość jest jak piszesz.
Zgadza się, słabszy muzycznie rok 2016.
Awatar użytkownika
DarekM
Posty: 1470
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 5:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 33 (04.12.1982)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: DarekM »

kajman pisze:
DarekM pisze:30 Walls - KOL, 10 Zalewski, 9 Kortez, 8 Deep Purple, 7 Podsiadło 6 Atlas 5 Madryt 4 Wstyd 3 FET 2 Cohen 1 Organek.
Dzięki! :D :D :D
Proszę bardzo. U mnie zeszyt zawsze w gotowości ;)
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: temik3 »

kajman pisze:
DarekM pisze:30 Walls - KOL, 10 Zalewski, 9 Kortez, 8 Deep Purple, 7 Podsiadło 6 Atlas 5 Madryt 4 Wstyd 3 FET 2 Cohen 1 Organek.
Dzięki! :D :D :D
Widzisz kajman w nieodpowiednim momencie poszedłeś do tej lodówki.
Tomekk
Posty: 10726
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: Tomekk »

temik3 pisze:
kaczi86 pisze:Festiwal nudy i żenady, miałkich/ beznadziejskich polskich pseudo-utworów. Piszę to z przerażeniem jako wieloletni fan listy...
Aż tak źle to nie, ale fakt większość jest jak piszesz.
bez przesady.
Top 30 w większości było bardzo dobre.
Poza tym, taki był wybór słuchaczy.
Dobranoc!
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: LLucky »

Przy akompaniamencie utworu podsumowującego coś więcej niż tylko ostatni rok Listy Przebojów mówię: dobrej nocy! I dobrego nowego roku! :)
Ostatnio zmieniony pt sty 06, 2017 11:00 pm przez LLucky, łącznie zmieniany 1 raz.
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: temik3 »

DarekM pisze:
kajman pisze:
DarekM pisze:30 Walls - KOL, 10 Zalewski, 9 Kortez, 8 Deep Purple, 7 Podsiadło 6 Atlas 5 Madryt 4 Wstyd 3 FET 2 Cohen 1 Organek.
Dzięki! :D :D :D
Proszę bardzo. U mnie zeszyt zawsze w gotowości ;)
Jak fajnie, że parę takich zeszytów mamy. Za parę minut finał LP3 w innym wątku.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: kajman »

temik3 pisze:Widzisz kajman w nieodpowiednim momencie poszedłeś do tej lodówki.
Ja w ogóle nie miałem włączonego radia.
adrianec
Posty: 10489
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 5:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: adrianec »

tyle dobrej muzyki
Bowie i Cohen pięknie pożegnali się z fanami
na ten rok życzę więcej jazzu i poezji, pokoju i łagodności
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: lady »

Ja się jeszcze tylko ucieszę - moi ulubieni Stonesi powtórnie w Poczekalni :D :D :D
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: bobby-x »

Coś się zdublowało.
Ostatnio zmieniony pt sty 06, 2017 11:22 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: bobby-x »

Tomekk pisze:
temik3 pisze:
kaczi86 pisze:Festiwal nudy i żenady, miałkich/ beznadziejskich polskich pseudo-utworów. Piszę to z przerażeniem jako wieloletni fan listy...
Aż tak źle to nie, ale fakt większość jest jak piszesz.
bez przesady.
Top 30 w większości było bardzo dobre.
Poza tym, taki był wybór słuchaczy.
Dobranoc!
Witam, Tomku jesteś w błędzie. Nie do końca był to wybór słuchaczy. Wybór słuchaczy to był przed erą komputerową gdy pisano kartki i dzwoniono na łosie , oczywiscie warunek z utworów slyszanych w Trójce. Teraz jest to przymus internautów, którzy muszą się dostosowywać do wstępnej selekcji Redaktorów. A o tej selekcji można by długo pisać. Nowy Coldplay nie przeszedł, to co tu grać i na co głosować? Nie chcę tu winić tylko redaktorów bo dużo więcej jest czynników, któte wpływają na to co mamy w Trojce i na liście.

Bodajże wg spotify czy innej organizacji liczącej "ściągnięcia" przebojem roku jest Tamta dziewczyna. Bardzo mi się podoba ten utwór, szeroko rozumiany pop, nie usłyszysz w Trojce, zbyt komercyjne. Trójka za bardzo poszła w niszę, nie umiejąc wypośrodkować wielu styli muzycznych, ktore przez lata można było właśnie TU usłyszeć. W większości zgadzam się z kaczi86.
Tomekk
Posty: 10726
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: Tomekk »

bobby, sorry, ale "Tamta dziewczyna" kompletnie nie pasuje do Trójki i wątpię, żeby kiedykolwiek została wyemitowana. Nawet dawno temu tego typu piosenki nie były przez Program Trzeci emitowane (np. "Lepszy model" Kasi Klich - itp. itd.).
Trójka poszła w niszę, bo komercyjny pop stał się dyskotekowy i mocno został obniżony poziom nagrań (Lisowska, Cleo, Szoreder - w większości nagrywają bardzo słabe rzeczy).
Dzisiaj widze, że np. nowa Sia jest na 59. miejscu. To i tak dobrze, ale liczę, że zawalczy o poczekalnię.
Z tego co pamiętam Alan Walker z utworem "Faded" był w zestawie do głosowania i furory nie zrobił, więc to też po części wybór głosujących.
Awatar użytkownika
EVENo
Posty: 5538
Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: EVENo »

Nie potrafię ani na forum, ani na stronie znaleźć wyników podsumowania. Niech mi ktoś pomoże :roll:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: Yacy »

Na stronie Trójki po nr 1922p
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: bobby-x »

Tomekk pisze:bobby, sorry, ale "Tamta dziewczyna" kompletnie nie pasuje do Trójki i wątpię, żeby kiedykolwiek została wyemitowana. Nawet dawno temu tego typu piosenki nie były przez Program Trzeci emitowane (np. "Lepszy model" Kasi Klich - itp. itd.).
Trójka poszła w niszę, bo komercyjny pop stał się dyskotekowy i mocno został obniżony poziom nagrań (Lisowska, Cleo, Szoreder - w większości nagrywają bardzo słabe rzeczy).
Dzisiaj widze, że np. nowa Sia jest na 59. miejscu. To i tak dobrze, ale liczę, że zawalczy o poczekalnię.
Z tego co pamiętam Alan Walker z utworem "Faded" był w zestawie do głosowania i furory nie zrobił, więc to też po części wybór głosujących.
Możemy długo toczyć dyskusję, nie pasuje do Trójki? A czemu nie pasuje lub właściwsze pytanie od kiedy nie pasuje? 5 lat temu by jeszcze pasowała. Można było grać dużo bardziej dyskotekowe Call On Me a Sylwii Grzeszczak nie, czemu? Jakoś komercyjny pop przez lata był na liście (np. Always On My Mind), a co to nie pop i to jeszcze nie-dyskotekowy? Nie napisałem, że Trójka powinna grać wszystko co gra komercja bo powinna być wtedy stacją prywatną. Z SIA tylko Chandelier "zaskoczył", ten nowy jest kiepski (moja opinia) czemu w zestawie nie było The Greatest, niczym nie gorszy od Chandelier, no bo bijący na głowę obydwa Cheap Thrills (of course tylko moje zdanie) nie miał szansy wejść do zestawu w durnej niszowej polityce stacji, czemu ja jako słuchacz nie mogę mieć szerokiego wyboru bardzo różnych gatunków muzycznych. Czemu Trójka nie wyszukuje nowych perełek muzycznych, nie kształtuje naszych gustów muzycznych jak dawniej, czemu to właśnie nie w niej jest świeżość, młodość i dobra muza?
Czemu nie można z Ameryki pograć The Chainsmokers - Closer, co złe?, przynajmniej jakieś inne, nowe, młodzieżowe, było ze 12 tyg no 1 w hot 100, nie gra tego RFM, a znowu napiszecie, że nie pasuje do Trójki?
A z UK coś np. James Artur, wygrał w 2012 X factora z Impossible, hmm nie było w zestawie, no tak znowu nie pasuje do Trójki? To gdzie pasuje?

Czemu Faded nie zaskoczył? i jeszcze kapitalny "7 years"? Bardzo prosta odpowiedź, młodzi słuchacze ze środka popu w końcu odpłynęli do innych stacji bo Trójka tak żałośnie gra, że nie da się jej już słuchać. Ja przeważnie już tej stacji nie słucham: tylko lista, LP Trójka, Manniak, Markomania. Rano kiedy przeważnie jem śniadanie i wybieram się do pracy to polityka, która o tej porze mnie nie interesuje, żona stwierdziła w zeszłym roku, że tak smęcą że można w depresję wpaść.
A co powiesz o Taylor Swift, też nie pasuje do stacji? Następczyni Madonny, też jest beee, za komercyjna? A Tailor już ma następczynię, 12-letnią Grace WanderWaal, hmm no tak wygrała America Got Talent w 2016 roku, no tak, to do profilu Trójki nie pasuje, komercyjne konkursy medialne, no tak, to nie do niszowej Trójki.
Szkoda, bo Trojka miała potencjał na 12-14% w rynku (znaczy drugie miejsce słuchalności) ale przy takim podejściu i polityce muzycznej, dobrze napisał słuchacz wyżej, żenada.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: JaceK »

Podsumowanie w opracowaniu Piotra dostępne dla zainteresowanych.
ralfik
Posty: 938
Rejestracja: czw sie 12, 2010 11:05 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 65/66
Lokalizacja: Kraków

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: ralfik »

Wielkie dzięki :D
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1823 bez emisji

Post autor: kajman »

No sorry, ale Trójka od zawsze grała inną muzykę i od zawsze komercja stanowiła pobocze jej działalności. Gdzie były Młode Tłoki, Kelly Family, wczesna Kylie, Taylor Dayne, gdzie Bolter czy Bayer Full? W Trójce to chyba niekoniecznie. Więc nie wciskaj mi, że Trójka zrobiła się niszowa. A że nie promuje młodych i nieznanych? Jak przeglądam zestaw do głosowania to co trzeci wydaje mi się nieznany. Ja mam do Trójki żal, że promuje zbyt mało ambitną muzykę, że nie ma awangardy, nowoczesnego jazzu, rocka progresywnego (a ten co jest to taki bardziej mainstreamowy).
ODPOWIEDZ