Trójka bez Dyrektora Magdy Jedtnon

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Trójka bez Dyrektora Magdy Jedtnon

Post autor: JaceK »

Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Trójka bez Dyrektora Magdy Jedtnon

Post autor: Yacy »

a to tylko początek... począteczek rzekłbym.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Trójka bez Dyrektora Magdy Jethon

Post autor: jollyroger72 »

Niecenzuralne słowa cisną się na usta...

PS. Poprawcie nazwisko w tytule wątku.
Kuraczek
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 08, 2016 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011

Re: Trójka bez Dyrektora Magdy Jedtnon

Post autor: Kuraczek »

co to będzie z naszą Trójką?

Macie orientację gdzie się jeszcze słuchacze trójki gromadzą w internecie poza http://www.minimax.info/ ?
Awatar użytkownika
Zawiesina
Posty: 1529
Rejestracja: czw sie 31, 2006 4:23 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Trójka bez Dyrektora Magdy Jedtnon

Post autor: Zawiesina »

Trzeba poczekać na rozwój wypadków.

Pamiętam Trójkę dowodzoną przez Witolda Laskowskiego. Dyrektor przeprowadził małą rewolucję, po której stacja zaczęła niebezpiecznie dryfować w kierunku formatów, playlisty i innych wyznaczników radiostacji komercyjnych. Choć nieliczne wprowadzone wówczas audycje się sprawdziły (np. "Za, a nawet przeciw"), to z dzisiejszego punktu widzenia ówczesna Trójka była tak naprawdę produktem trójkopodobnym.

Zmieniło się to za czasów Krzysztofa Skowrońskiego, który powrócił do formuły radia dla wyrobionego słuchacza o pewnej wrażliwości. Skowroński robił naprawdę dobre radio, co zresztą odbiło się na wynikach słuchalności i opiniach słuchaczy (niewątpliwym cieniem na jego kadencji kładzie się niejasna sytuacja z odejściem Marka Niedźwieckiego). By być sprawiedliwym, trzeba jednak przypomnieć, że Skowroński też został z Trójki usunięty, bo się "komuś" nie podobał. Również byłem wtedy oburzony. Bałem się, że dobre radio zostanie zniszczone itd.

A wystarczyło po prostu poczekać. Ponieważ potem przyszła Magdalena Jethon (o krótkim dyrektorowaniu Jacka Sobali nie chcę pisać) i po prostu kontynuowała dobrą robotę swojego poprzednika. Miała swoją wizję stacji, wprowadzała zmiany, ale wciąż czułem, że mówiący do mnie z eteru ludzie traktują mnie poważnie (chociaż chwilami przytłaczała mnie ta podkreślana na każdym kroku atmosfera wyjątkowości; poprzez niektóre akcje lub po prostu słowa z anteny dało się odczuć, że Trójka traktuje swoich słuchaczy jako nadsłuchaczy, a siebie samą jako nadradio; miewa to pewien urok, ale w rozsądnych dawkach).

Zdaję sobie sprawę, że Skowrońskiego i Jethon sporo dzieli, ale jestem pewien, że to ludzie na poziomie i doceniają nawzajem swoje zasługi dla Trójki. Dziękuję pani Magdalenie Jethon za jej pracę i mam nadzieję, że zastąpi ją ktoś z otwartym umysłem.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Trójka bez Dyrektora Magdy Jedtnon

Post autor: Robinson »

Zawiesina pisze:Pamiętam Trójkę dowodzoną przez Witolda Laskowskiego. Dyrektor przeprowadził małą rewolucję, po której stacja zaczęła niebezpiecznie dryfować w kierunku formatów, playlisty i innych wyznaczników radiostacji komercyjnych. Choć nieliczne wprowadzone wówczas audycje się sprawdziły (np. "Za, a nawet przeciw"), to z dzisiejszego punktu widzenia ówczesna Trójka była tak naprawdę produktem trójkopodobnym.
Jedna rzecz, za którą jestem wdzięczny Laskowskiemu, to przywrócenie Teatrzyku Zielone Oko. Wprawdzie tylko na 1 rok, ale zawsze coś.
airborn
Posty: 321
Rejestracja: śr gru 27, 2006 1:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Trójka bez Dyrektora Magdy Jedtnon

Post autor: airborn »

Mówi się o kandydaturze Pawła Sito. Gdyby tak się stało, to kolejny raz Trójka spadłaby na cztery łapy.
Holtek
Posty: 45
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 8:54 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Trójka bez Dyrektora Magdy Jedtnon

Post autor: Holtek »

Nie jest mi smutno z powodu odejścia Magdaleny Jethon - odeszła na własną prośbę, decyzję podjęła jeszcze jesienią ubiegłego roku. Nowym dyrektorem został Adam Hlebowicz. Miło by było gdyby kontynuował wizję jaką miał Skowroński :)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Trójka bez Dyrektora Magdy Jedtnon

Post autor: jollyroger72 »

Holtek pisze:Miło by było gdyby kontynuował wizję jaką miał Skowroński :)
Wizjonerów w Trójce nie potrzeba :wink:
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: Trójka bez Dyrektora Magdy Jedtnon

Post autor: Nicoletta »

Myślę, że nie ma co dramatyzować i przesadzać. Wiele razy różni ludzie z różnych klimatów w różny sposób wpływali na format radia, tylko jedni bardziej oficjalnie, a inni mniej.
Nie świrować :D słuchać muzyki! ;)
Awatar użytkownika
Carlit
Posty: 530
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:30 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: marzec 1983
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Trójka bez Dyrektora Magdy Jedtnon

Post autor: Carlit »

Wyjątkowo nie przepadam za panią Jethon.
Dobrze że sobie z Programu III poszła.
Holtek
Posty: 45
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 8:54 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Trójka bez Dyrektora Magdy Jedtnon

Post autor: Holtek »

Popieram post wyżej :) A teraz słuchajmy muzyki i programów, które nas interesują :D
ODPOWIEDZ