22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: LLucky »

Moi drodzy,

Ze względu na (umiarkowany) sukces wyboru Emowa jako miejsca do zlotu postanowiłem powtórzyć próbę i proponuję, żebyśmy zlot jesienny zrobili również w tym samym domu weselnym. Jako termin proponuję październik - głównie dlatego, że ja wcześniej nie mogę (włączając w to 1-2 października, gdy jestem służbowo zajęty). Do wyboru są zatem następujące weekendy: 7-9 października, 14-16 października, 21-23 października, 28-30 października. Kuszący wydaje się pomysł wydaje się wydłużenia tego ostatniego terminu o jeden dzień ze względu na 1 listopada, ale właśnie z powodu tego święta większość zlotowiczów zwykle wolała inne terminy. Tym razem mogłoby być inaczej, bo to święto i tak byłoby już po zlocie, więc daję ten pomysł pod rozwagę, ale jednocześnie zachęcam do terminów w pierwszej połowie października, bo wtedy jest większa szansa, że skorzystamy sobie z okoliczności okołoogniskowych. (Tak, neon.ko, wiem, że w tym roku WFF obejmuje właśnie dwa pierwsze zapiątki października - sam ubolewam, ale mimo to sugeruję co wyżej.)

Proszę deklarować, komu odpowiadają które terminy. Chciałbym za miesiąc zrobić rezerwację.
Ostatnio zmieniony czw wrz 15, 2016 8:21 pm przez LLucky, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? października 2016r., Emów

Post autor: jollyroger72 »

Krótko i zwięźle: nie chciałbym opuścić zlotu a od 1 do 15 października zamierzać wyjechać na urlop, więc zdecydowanie optuję za 21 lub 28 października.
Myślę, że z równym powodzeniem ognisko da się zorganizować i w tych terminach.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? października 2016r., Emów

Post autor: kajman »

Ja raczej jestem za późniejszymi terminami, bo jest większa szansa, że będziemy siedzieć w sali a nie na zewnątrz. Najlepszy byłby ten ostatni, bo takie przedłużenie by mi pasowało, chociaż być może musiałbym wziąć urlop bezpłatny. Ale przyjadę pewnie w każdym.
A tak poza tym to zdecydowanie wolałbym zlot w Śródborowie ale wiem, że jestem w mniejszości.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? października 2016r., Emów

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze:A tak poza tym to zdecydowanie wolałbym zlot w Śródborowie ale wiem, że jestem w mniejszości.
Nie zdecydowanie, ale w razie czego masz moje poparcie :wink:
atram842
Posty: 1501
Rejestracja: pt sie 26, 2011 8:32 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? października 2016r., Emów

Post autor: atram842 »

Najbardziej odpowiadają mi terminy: 14-16 lub 28-30 października. Pozostałe też wchodzą w grę, pod warunkiem, że data zlotu zostanie ustalona w miarę szybko. Wtedy będę mogła pozamieniać się w pracy.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? października 2016r., Emów

Post autor: Yacy »

W naszym przypadku ostatni weekend października zdecydowanie odpada. z wiadomych względów.
LLucky pisze: Tym razem mogłoby być inaczej, bo to święto i tak byłoby już po zlocie
no chyba, że ma się co najmniej dwa miejsca do odwiedzenia... A poza tym dla mnie kilka dni przed i po, służą raczej refleksji niż relaksowi.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? października 2016r., Emów

Post autor: adameria »

W październiku, z tego co widzę z rozkładu zajęć, pasuje mi wyłącznie 21.-23.10.,
a i tak nie daję żadnej gwarancji, że jak taki termin zostanie zatwierdzony to przyjadę.
Choć bardzo chciałbym, dlatego można mnie brać pod uwagę.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? października 2016r., Emów

Post autor: ku3a »

28-30 - oczywiście odpada
21-23 - niechętnie...
pozostałe - chętnie
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? października 2016r., Emów

Post autor: LLucky »

Jak na razie 21-23 jest jedynym terminem, który pasuje wszystkim - mniej lub bardziej, ale pasuje. Jak tak dalej pójdzie, to może będę mógł zrobić rezerwację wcześniej niż myślałem.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? października 2016r., Emów

Post autor: neon.ka »

LLucky pisze:(Tak, neon.ko, wiem, że w tym roku WFF obejmuje właśnie dwa pierwsze zapiątki października - sam ubolewam, ale mimo to sugeruję co wyżej.)
No owszem, byłabym niepocieszona.

A listopad jest brany pod uwagę? Dotychczas okolice 11 listopada cieszyły się powodzeniem [w tym roku jeden dzień dłużej by mógł być]. Pogoda w tym miesiącu też potrafi być zaskakująca.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? października 2016r., Emów

Post autor: kajman »

Dla mnie 11-13 listopad jak najbardziej.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? października 2016r., Emów

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze:Dla mnie 11-13 listopad jak najbardziej.
+1 :P
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? października 2016r., Emów

Post autor: LLucky »

kajman pisze:Dla mnie 11-13 listopad jak najbardziej.
Jak już, to raczej 10-13, ale
neon.ka pisze:Pogoda w tym miesiącu też potrafi być zaskakująca.
i nie chciałbym, żeby nas zaskoczyła niemile. Poza tym w listopadzie dni są już bardzo krótkie, więc nie skorzystalibyśmy wiele z tej pogody, nawet gdyby była dobra.
atram842
Posty: 1501
Rejestracja: pt sie 26, 2011 8:32 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? października 2016r., Emów

Post autor: atram842 »

U mnie listopad (pierwsza połowa) odpada.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? października 2016r., Emów

Post autor: ku3a »

kajman pisze:Dla mnie 11-13 listopad jak najbardziej.
jeśli już, to 11-13 listopada...
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? października 2016r., Emów

Post autor: konwicki1980 »

22.10 i 12.11 mam zaplanowane przyjazdy do Warszawy, także :)
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? października 2016r., Emów

Post autor: adameria »

W listopadzie (okolice 11.11.) raczej mnie nie będzie.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? października 2016r., Emów

Post autor: neon.ka »

Z październikowych u mnie mimo wszystko najlepiej 21-23.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? października 2016r., Emów

Post autor: Martyr »

kajman pisze: A tak poza tym to zdecydowanie wolałbym zlot w Śródborowie ale wiem, że jestem w mniejszości.
popieram kajmana. W Emowie było bardzo zimno, nie ma pewności czy w październiku lub listopadzie jest tam ogrzewanie. Po drugie sala w Emowie była dość droga.
Nam pasuje termin 11-13 listopada. (pisze też w imieniu Jacka).

W październiku dużo osób u mnie w pracy bierze urlop. Więc raczej terminy październikowe nie wchodzą w grę.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? października 2016r., Emów

Post autor: LLucky »

Stan na dziś ("TAK:NIE" z założeniami):

7-9 października - 3,0:4,0 w punktach, 4:6 w osobach
14-16 października - 3,5:4,0 w punktach, 4:6 w osobach
21-23 października - 6,0:1,0 w punktach, 8:2 w osobach
28-30 października - 4,0:5,0 w punktach, 4:6 w osobach
10-13 listopada - 6,0:2,0 w punktach, 7:3 w osobach

Punkty liczę jako całe, jeśli termin na pewno pasuje i jako połówki, jeśli termin raczej pasuje. Analogicznie gdy na pewno i raczej nie pasuje. Osoby liczę bez przepoławiania. ;)

Realnie liczą się więc 21-23 października i 10-13 listopada. Sęk w tym, że mi w listopadzie raczej nie pasuje. Nie mam wprawdzie jeszcze skonkretyzowanych planów, ale wielce prawdopodobne, że w okolicach 11 listopada będę wyjeżdżał (jak nie w jedno, to w inne miejsce).

Poprawka: okazuje się, że 21-23 października nie będę miał samochodu do dyspozycji, co powoduje, że ten termin jest mi jeszcze mniej na rękę niż listopadowy. W takim razie postaram się jak najszybciej ustalić, kiedy mam wyjazd listopadowy - może okaże się, że jednak nie zbiegnie się z terminem zlotowym. Stay tuned, jak to mówią w amerykańskim radiu. ;)

Jeśli zaś chodzi o miejsce, to Emów został przeze mnie sprawdzony, że możemy tam się spotkać, natomiast o Śródborowiance nic nie wiem. Nie wiem nawet, czy Mały Biały Domek jest nadal dostępny (zwłaszcza w listopadzie). Jeśli zaś nie byłby dostępny, to noclegi w dużym budynku Śródborowianki oraz tamtejsza sala są w dokładnie w tej samej cenie, co noclegi i sala w Emowie. Zresztą całkiem realny zdaje się pomysł siedzenia w emowskiej sali jadalnej na górze, zwłaszcza jeśli nie będzie nas dużo. Jeśli zaś będzie nas dużo, to koszt sali na dole rozłoży się na więcej osób i mniej potrąci portfele poszczególnych zlotowiczów. I myślę, że jestem w stanie wymusić ogrzanie tej sali na dole w Emowie.
Ostatnio zmieniony pn wrz 05, 2016 4:38 pm przez LLucky, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? października 2016r., Emów

Post autor: Martyr »

LLucky pisze:Poprawka: okazuje się, że 21-23 października nie będę miał samochodu do dyspozycji, co powoduje, że ten termin jest mi jeszcze mniej na rękę niż listopadowy. W takim razie postaram się jak najszybciej ustalić, kiedy mam wyjazd listopadowy - może okaże się, że jednak nie zbiegnie się z terminem zlotowym. Stay tuned[/], jak to mówią w amerykańskim radiu. ;)
w takim razie z niecierpliwością oczekuję na informację.
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2009
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? października 2016r., Emów

Post autor: djjack »

U mnie powoli klaruje się czwarty kwartał.
I w sumie najlepiej pasuje mi ten ostatni listopadowy termin czyli 10-13.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 22. Zlot Forum LP3 - ?-? ??? 2016r., Emów

Post autor: LLucky »

Potwierdzam, że 21-23 października jednak są w moim przypadku trudno wykonalne (nie piszę "niewykonalne", bo jak się przyłożę, to potrafię wszystko ;) ).
Skoro tak, to pozostaje tylko 10-13 listopada, więc przypilnuję, żebym jednak nie miał innego wyjazdu w tym terminie i w najbliższych dniach rezerwuję ten termin w Emowie. Gdyby były z nim jakieś trudności, to będę sprawdzał w Śródborowiance, ale Emów ma u mnie pierwszeństwo. Po rezerwacji zacznę zbierać zaliczki.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: LLucky »

Z trudnościami, ale wymęczyłem termin listopadowy, bo dla pani z Emowa to i tak było po sezonie i wizja ogrzewania dla nas budynku nie zachęcała jej do przyjmowania naszej niezbyt licznej grupy. No cóż, porównania z grupami weselnymi na pewno nie wygramy - może zatem łatwiej byłoby zorganizować jakieś wesele? ;)

Uratowały nas dwie rzeczy: po pierwsze fakt, że to długi weekend i będziemy na trzy noclegi, a nie dwa, a po drugie fakt, że mała sala ma oddzielny kominek - bo stanęło na tym, że rozpali się w kominku, żebyś nie zmarzli na kość. Mam nadzieję, że to wystarczy, ale właśnie z powodu takich trudności na przyszłość będę jeszcze bardziej naciskał, abyśmy spotykali się jeszcze przed początkiem listopada. Albo w ciepłych krajach.

No dobrze, skoro ten etap mamy za sobą, to przechodzimy do etapu zbierania zaliczek. Koszty są takie same, co poprzednio: 40 zł za osobonocleg i 300 do podziału za salodobę. Proszę zatem przelać na moje konto (ktoś jeszcze nie zna numeru? To proszę o PW) kwotę 50 zł pomnożoną przez liczbę noclegów (najchętniej równą 3) i liczbę osób zgłaszanych do przyjazdu przez danego forowicza (im więcej, tym lepiej ;) ). W tytule przelewu proszę podać tę liczbę noclegów oraz nicki/imiona tych osób. Jeśli przez kilka dni po wykonaniu przelewu nie potwierdzę, że pieniądze dotarły, to proszę o PW. Koniec zbierania zaliczek ustalam na... powiedzmy że 31 października. (Oczywiście jak zwykle ten termin jest przekraczalny w wyjątkowych przypadkach po ustaleniu ze mną.)

Na marginesie: chyba musimy się pogodzić z tym, że taniej już nie będzie, bo sprawdzałem też Śródborowiankę i niestety Sarenka (znana także jako Mały Biały Domek) nie jest już w użytku, a koszty w budynku głównym są takie jak w Emowie, albo i nieco wyższe (np. pokoje dwójki). No chyba że będziemy zlatywać się gdzieś dalej od Warszawy. Albo zamienimy siedzenie w sali po nocy na jakieś inne rodzaje aktywności i raczej za dnia. Fajnie to funkcjonowało w Jedlinie-Zdroju, ale zdaję sobie sprawę z tego, że taki rodzaj zlotu nie każdemu musi odpowiadać. Tak czy owak sprawa jest do przemyślenia przed przyszłorocznymi zlotami.
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: 22. Zlot Forum LP3 - 10-13 listopada 2016r., Emów

Post autor: Nicoletta »

teraz mi szkoda, że nie dojechałam do tej Jedliny :(
bo do Emowa to raczej szans nie ma.
ODPOWIEDZ