Teatrzyk Zielone Oko

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Uwaga !!

Wg strony Trójki, dziś o 13:30 Fryderick Forsyth - Czysta robota
Jest to zapewne nowa adaptacja starego Teatrzyku Zielone Oko o podobnym tytule: Czysta staranna robota. :)

Autor przekładu: Stefan Wilkosz
Reżyseria: Jerzy Gruza
Realizacja: Andrzej Brzoska
Opracowanie muzyczne: Renata Baszun

Obsada:
Krzysztof Gosztyła (Mark Sanderson)
Danuta Stenka (Pani Angela Summers)
Mirosław Zbrojewicz (Calvi)
Marcin Troński (Hughes)
Tatiana Sosna-Sarno (Panna Smith)

Wpływowy i bogaty przedstawiciel londyńskiej socjety Mark Sanderson (Krzysztof Gosztyła) zakochuje się w Angeli Summers (Danuta Stenka), pięknej i zamężnej Hiszpance.
Kobieta jednak nie chce porzucić swojego męża, mimo luksusów, jakie może zaoferować jej mężczyzna. Mark wpada na pomysł, jak pozbyć się męża.
Przewrotny finał zaskoczy słuchaczy...

http://www.polskieradio.pl/trojka/scena/?d=200806221330
kostek
Posty: 27
Rejestracja: pt sty 19, 2007 11:54 am
Lokalizacja: dolnyśląsk

Post autor: kostek »

nagrał ktoś tą audycje ?
zobaczyłem dopiero po fakcie... ktoś może się tym podzielić ?
jestem ciekaw jak dzisiejszy aktorzy wpasowują się do gry

Wielkie Dzieki!!!!!!!!!!! :lol:
Ostatnio zmieniony pn cze 30, 2008 10:46 am przez kostek, łącznie zmieniany 1 raz.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

kostek pisze:nagrał ktoś tą audycje ?
zobaczyłem dopiero po fakcie... ktoś może się tym podzielić ?
jestem ciekaw jak dzisiejszy aktorzy wpasowują się do gry
http://www.chomikuj.pl/Robinson/Frederi ... robota.mp3
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Teatrzyk Zielone Oko

Post autor: Robinson »

Dziś na TVP Kultura o 15:00 leciał Teatr TV pt. "Nie mam ci nic do powiedzenia".
Był to spektakl na podstawie książki Dorothy Leigh Sayers "Podejrzenie".
"Podejrzenie" było 22 VIII 1992 nadane w Trójce jako TZO.
tomas09
Posty: 1
Rejestracja: sob lut 21, 2009 11:01 pm

Re: Teatrzyk Zielone Oko

Post autor: tomas09 »

Witam. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę zamieścić jeden z tematów "Zielonego Oka" pt. "Mister MacAreck i jego interesy". pozdrawiam
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Teatrzyk Zielone Oko

Post autor: dominik_fi »

Byłem dziś w Bibliotece Narodowej. Zajrzałem do działu z czasopismami i tam dowiedziałem się, że mają "Anteny" z lat 50-tych i 60-tych i to jak mnie poinformował pracownik w wydaniu papierowym. Ciekawe tylko czy nie zamieni się to w pył podczas przeglądania.
Jak napisze i obronie inżynierkę to się wybiorę i pospisuje TZO z tamtych lat.

Robinson spisałeś do '82 dobrze pamiętam?
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Teatrzyk Zielone Oko

Post autor: Robinson »

tomas09 pisze:Witam. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę zamieścić jeden z tematów "Zielonego Oka" pt. "Mister MacAreck i jego interesy". pozdrawiam
Ale akurat ten Teatrzyk już tu chyba jest w naszych zbiorach. :)
dominik_fi pisze:Byłem dziś w Bibliotece Narodowej. Zajrzałem do działu z czasopismami i tam dowiedziałem się, że mają "Anteny" z lat 50-tych i 60-tych i to jak mnie poinformował pracownik w wydaniu papierowym. Ciekawe tylko czy nie zamieni się to w pył podczas przeglądania.
Jak napisze i obronie inżynierkę to się wybiorę i pospisuje TZO z tamtych lat.
Powodzenia na obronie i dużo wytrwałości w spisywaniu.
dominik_fi pisze:Robinson spisałeś do '82 dobrze pamiętam?
Antenę chyba miałem w bibliotece od 1983 r. Ewentualne wcześniejsze TZO brałem z innych, lokalnych i ogólnopolskich gazet (np. chyba "Trybuna Ludu"). Niektórych "Anten" brakowało, no i były też czasem rozbieżności między "Anteną" a innymi.
Dlatego nie można traktować tego jako 100% pewności, ale jest duża szansa, że wpisy będą w większości poprawne. :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Teatrzyk Zielone Oko

Post autor: bobby-x »

Cały kompletny spis audycji "Teatrzyk Zielone Oko" znajduje się w książce Wiesława Weissa na stronach 338 - 343 cytuję "Wykaz sporządził wielki entuzjasta TZO Robert Janik". Zastanawiam się jaki jest nakład tego wydawnictwa, niestety chyba wszystkie egzemplarze są zafoliowane, chyba? nie da się tego cukiereczka pokosztować, jako stary trójkowy słuchacz bardzo polecam, w skali 1-10, daję 12 punktów. Jeśli ktoś ze słuchaczy jeszcze zastanawia się czy warto wydać 150 zł, powiem TAK naprawdę warto! Lektura nie tylko na zimowe wieczory, informacji do wchłaniania starczy na cały długi rok.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Teatrzyk Zielone Oko

Post autor: Robinson »

No proszę, czyli zostałem przywołany gdzieś w książce? :)
kipog
Posty: 1
Rejestracja: śr kwie 24, 2013 11:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Teatrzyk Zielone Oko

Post autor: kipog »

Dzien dobry serdecznie, przypadkiem znalazłem to forum szukając słuchowisk TZO, dzięki stronie słuhowiska ugu, jestem fanem TZO :) i ogólnie słuchowisk grozy. Widzę że Państwo nieźle się napracowali w drążęniu spisu odcinków :) Jeśli dobrze przejrzałem forum to cały TZO liczy teraz 330 odcinkow? Tutaj można zobaczyć cały spis: http://sluchowiska.ugu.pl/index.php?c=katalog

Widzę jeszcze link podany przez pana abd3mz, ale widzę , że jest to zabezpieczone hasłem :( Wszystkie linki jakie są na forum (np sendspace) są już nieaktywne, czy można prosić o hasło do tego chomika, o ile tam jest cały Teatrzyk Zielono Oko :) Pamiętam jak kiedyś tato pokazał mi w radio takie coś :) Dzisiaj rzadko SF i grozę pokazuje się w taki sposób, choć nie wiem czy słuchaliście np coś takiego, co mogło by się ukazać pod szyldem TZO: http://radio-sk.blogspot.com/2012/07/rs ... .html#more
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re:

Post autor: Robinson »

Przy okazji odświeżenia tematu muszę coś sprostować:
Robinson pisze:Rok 1976:
4. 1976-03-10 Anthony Berkeley - Zatrute czekoladki
Robinson pisze:Jako ciekawostka, podaję wykaz słuchowisk, które na 99% były premierami w danym dniu.
1976-03-10 - Zatrute czekoladki
Tego słuchowiska w Trójce nie było. Mój błąd.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Teatrzyk Zielone Oko

Post autor: bobby-x »

Robinson pisze:No proszę, czyli zostałem przywołany gdzieś w książce? :)
To Ty Robert masz na imię? Popatrz to zupełnie tak samo jak ja. Dla mnie Robinson się w głowę wbiło (i Mrs. Robinson) od drugiego zlotu, może niech tak zostanie :)
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re:

Post autor: Robinson »

Robinson pisze:1978-11-25 Arthur Conan Doyle - Morderstwo przy Park Lane
Podobno to słuchowisko będzie za tydzień w niedzielę w radiowej Dwójce ok. 22:30 w cyklu "Zabójcze historie".
Może ktoś nagra stream?
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Teatrzyk Zielone Oko

Post autor: kajman »

dominik_fi pisze:Zajrzałem do działu z czasopismami i tam dowiedziałem się, że mają "Anteny" z lat 50-tych i 60-tych i to jak mnie poinformował pracownik w wydaniu papierowym.
Jestem na 99,997% pewien, że w tamtych latach nie nazywało się to Antena tylko Radio i Telewizja (a początkowo nawet Radio i Świat). Antena pojawiła się znacznie poźniej.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Teatrzyk Zielone Oko

Post autor: Robinson »

W niedzielny wieczór zapraszamy słuchaczy Trójki na spotkanie z Ireneuszem Iredyńskim i Teatrzykiem Zielone Oko.

Rok jubileuszy Teatru Publicznego w Polsce (250-lecie) oraz Polskiego Radia, zarazem Teatru Polskiego Radia (90-lecie), postanowiliśmy uczcić na Scenie Teatralnej Trójki, przygotowując dwa remake’i słuchowisk z historii naszego teatru.

Na czas wakacji zaplanowaliśmy remake słuchowiska z cyklu Teatrzyk Zielone Oko. Reżyserię zaproponowaliśmy młodemu reżyserowi Marcinowi Hycnarowi (Talent Trójki w Kategorii Teatr). Adaptacji podjął się kierownik literacki Teatru Polskiego Radia Krzysztof Sielicki, który wybrał debiutancką powieść Iredyńskiego (1939–1985) pt. "Ryba płynie za mordercą" (z 1959). Pierwotnie słuchowisko zostało zrealizowane w 1993 roku. Krzysztof Sielicki zaproponował rodzaj zabawy z formą czyli swoisty komiks radiowy. W roli prywatnego detektywa Umberto Pesco reżyser obsadził Wojciecha Malajkata. Muzykę z epoki przygotował Marian Szałkowski.

W efekcie mamy przyjemność zaprezentować ponownie po kilkunastu latach Teatrzyk Zielone Oko, ale w nowym stylu. Warto przypomnieć, że cykl ten w plebiscycie na 33 najlepsze audycje Trójkowe zajął 10. miejsce. Usłyszymy też legendarny sygnał TZO (nieco poprawiony technicznie – wszak nadeszły czasy radia cyfrowego). W słuchowisku została ukryta niespodzianka. Możemy zdradzić tylko, że jest to przywołanie maleńkiego fragmentu z oryginalnego słuchowiska "Ryba płynie za mordercą". Nad estetyczną stroną dźwięku czuwał niezawodny Andrzej Brzoska.

Życzymy dreszczyku emocji i radości z obcowania z lubianą przez naszych wiernych słuchaczy formą radiową. Teatrzyk Zielone Oko wraca w upalny sierpniowy wieczór.

Barbara Marcinik, Krzysztof Sielicki i Wojciech Dorosz – wydawca.

Słuchowisko "Morderstwo w hotelu Santa Caterina" zostanie wyemitowane w niedzielę (9.08) w godzinach 21.05-22.00.

Słuchowisko powstało we współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym.

_________________________________________________________

Umberto Pesco – Ireneusz Iredyński
"Morderstwo w hotelu Santa Caterina"
Adaptacja: Krzysztof Sielicki
Reżyseria: Marcin Hycnar
Realizacja: Andrzej Brzoska
Oprac. muzyczne: Marian Szałkowski
Obsada:
Umberto Pesco – Wojciech Malajkat
Maria – Katarzyna Dąbrowska
Franco Gardena – Grzegorz Małecki
oraz: Barbara Zielińska, Kamil Mrożek, Krzysztof Wakuliński, Jacek Mikołajczak, Przemysław Stippa, Oskar Hamerski, Sławomir Głazek, Filip Kosior, Tomasz Olejnik, Robert Jarociński, a także – Marek Obertyn

Do odsłuchania: http://www.mediafire.com/listen/k9eifnf ... 282%29.mp3
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Teatrzyk Zielone Oko

Post autor: kajman »

Jako ciekawostkę dodam, że Iredyński wydał tą powieść jako Umberto Pesco i dosyć długo nie było wiadomo, że on jest autorem.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Teatrzyk Zielone Oko

Post autor: Robinson »

W ramach letniej "Sceny teatralnej Trójki" premiera słuchowiska z wątkiem kryminalnym Tomasza Mana pt. "Bestseller". W rolach głównych Agnieszka Glińska i Andrzej Chyra. Przed emisją słuchowiska rozmowa Barbary Marcinik z twórcami: Tomaszem Manem, Andrzejem Brzoską oraz Piotrem Mossem. Zapraszamy tuż po godz. 20.oo.

Najnowsze słuchowisko Tomasza Mana - "Bestseller" wpisuje się świetnie w popularny cykl sensacyjno-kryminalny "Teatrzyk Zielone Oko", emitowany na antenie radiowej Trójki od końca lat 60. Jest to historia znakomitego pisarza, profesora i autora poczytnych książek o aniołach (Andrzej Chyra), któremu dociekliwa pani prokurator (Agnieszka Glińska) w czasie przesłuchania stawia szereg niewygodnych pytań dotyczących przeszłości. Czy uda jej się zmusić pisarza do wyznania gorzkiej prawdy?

"Bestseller"
Autor i reżyser: Tomasz Man
Realizator: Andrzej Brzoska
Opracowanie muzyczne: Piotr Moss
Występują:
Agnieszka Glińska (Prokurator)
Andrzej Chyra (Profesor)
Eliza Rycembel (Dziewczyna)
***
Zapraszamy w niedzielę 24 lipca o godz. 20.05.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Teatrzyk Zielone Oko

Post autor: Robinson »

Po długiej przerwie - w zasadzie od lat 80. (po stanie wojennym) - powracamy do cyklicznej prezentacji słuchowisk spod znaku "Teatrzyku Zielone Oko".

To prezent na rok 55. urodzin Trójki: w każdą ostatnią niedzielę miesiąca. Państwo, głosujący na najsłynniejsze tytuły w historii Trójki, wybrali m.in. właśnie nasze słuchowiska sensacyjne/kryminalne, przeważnie opowiadające historie "mrożące krew w żyłach" z przymrużeniem oka. W 2015 roku, roku 90-lecia Polskiego Radia, przypomnieliśmy po długiej przerwie jeden z najsłynniejszych sygnałów trójkowych, realizując remake wybranego słuchowiska z historii naszej sceny. Zostały zrealizowane jeszcze dwa słuchowiska TZO, a w tym roku?

Zaczynamy od sztuki Izabeli Żukowskiej, wyreżyserowanej przez Janusza Kukułę, zatytułowanej "Próba". Na próbę do teatru przybywa "wielka gwiazda"… Miejsce więc akcji - teatr. Czas nie do końca określony, choć akcja toczy się w istniejącym od niedawna teatrze: Teatrze na Plaży, dodajmy w… Sopocie.

Przed emisją słuchowiska, tradycyjnie, chwilę porozmawiamy z reżyserem premiery, który m.in. zapyta z to, czy dzisiaj retro-teatrzyk tak samo będzie bawił (bo rzecz jest "rozrywkowa"), jak przed laty?

Autor: Izabela Żukowska
Reżyser: Janusz Kukuła
Oprawa muzyczna: Marian Szałkowski
Reżyseria dźwięku: Tomasz Perkowski
Występują:
Anna Cieślak - aktorka
Dorota Landowska - dziennikarka
Małgorzata Kaczmarska - barmanka
Krzysztof Stelmaszyk - reżyser
Mariusz Bonaszewski - Jan Kazimierz
Andrzej Ferenc - prokurator

Czas trwania: 44’49’’

Na "Scenę teatralną Trójki" zapraszamy w niedzielę (29.01) między godz. 21.05 a 22.00.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Teatrzyk Zielone Oko

Post autor: Robinson »

Kolejny Teatrzyk Zielone Oko na antenie radiowej Trójki zapowiada się bardzo interesująco. Tym razem posłuchamy psychologicznej opowieści z elementami thrillera, a wszystko w klimacie najlepszych filmów grozy Alfreda Hitchcocka. Słuchowisko "Tysiąc róż" to adaptacja radiowa powieści kryminalnej Magdy Rem. Na seans zapraszamy do Trójki w najbliższą niedzielę, 25 lutego, tuż po godz. 21.oo.

Magda Rem: Tysiąc róż
Adaptacja: Zbigniew Wojnarowski
Reżyseria: Jan Warenycia
Realizacja akustyczna: Andrzej Brzoska
Opracowanie muzyczne: Marian Szałkowski

Obsada:
Andrzej Mastalerz – Brylewski
Mariusz Bonaszewski – Michał Rot
Katarzyna Dąbrowska – Elżbieta Rot
Marcin Troński – Inspektor
Jan Kulczycki – Listonosz/ Mężczyzna
Zdzisław Wardejn - Sąsiad
Elżbieta Kijowska – Żona sąsiada
Grzegorz Kwiecień – Robert Liko
Zbigniew Konopka – Policjant 1
Janusz Wituch – Policjant 2
Katarzyna Tatarak – Magda, żona Bylewskiego
Krysia Turowska – Dziewczynka
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Teatrzyk Zielone Oko

Post autor: Yacy »

a można gdzieś odsłuchać tych słuchowisk? szczególnie przedostatnie mnie interesuje.
próbowałem szukać, ale bez rezultatów.
niestety tak się składa, że często ta pora jest dla mnie zdecydowanie nie-radiowa.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Teatrzyk Zielone Oko

Post autor: ku3a »

też jestem zainteresowany
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Teatrzyk Zielone Oko

Post autor: LLucky »

Można na 3.dktr.pl, tylko trzeba samemu odszukać odpowiedni dzień, godzinę i ewentualnie ściągnąć plik, jeśli odtwarzacz w przeglądarce nie zadziała.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Teatrzyk Zielone Oko

Post autor: ku3a »

dzięki, pościągałem :-)
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Teatrzyk Zielone Oko

Post autor: Robinson »

Teatrzyk Zielone Oko – po raz pierwszy na żywo w Trójce


18 kwietnia minęła 50 rocznica pierwszej premiery Teatrzyku Zielone Oko w Trójce. My, z okazji 55 urodzin Programu Trzeciego przedstawiamy co tydzień słuchowisko na Scenie Teatralnej Trójki.

W każdą ostatnią niedzielę miesiąca powracamy do cyklicznej prezentacji naszych sensacyjno – kryminalnych słuchowisk. "Reaktywacja" TZO uświetniła w 2015 roku obchody 90-lecia Polskiego Radia. W ciągu dwóch lat Teatr Polskiego Radia zrealizował jednak zaledwie trzy premiery spod znaku TZO. Szczególnym urodzinowym prezentem w tym roku ma być realizacja premier w Studiu im. Agnieszki Osieckiej (nie – w studiach TPR) oraz nadawanie ich "na żywo".

Reżyserii pierwszej premiery w wersji live podjął się dyrektor Teatru Polskiego Radia – Janusz Kukuła. Będzie to sztuka Izabeli Żukowskiej pod znaczącym tytułem "Do widzenia, jutra nie będzie". Tytuł stanowi swoistą parafrazę "Do widzenia, do jutra" – tytułu filmu Janusza Morgensterna z 1959 roku, który kręcony był w Trójmieście. Tam też toczy się akcja premierowego słuchowiska.

Lato 1959. W Sopocie trwają zdjęcia do filmu „Do widzenia, do jutra”. Pewnego dnia nie zjawia się jedna ze statystek… (napisał Artur Szklarczyk w notce dla mediów).

W obsadzie zobaczymy i usłyszymy: Annę Cieślak, Aleksandrę Radwan, Henryka Talara, Andrzeja Ferenca i Przemysława Wyszyńskiego. Muzykę także "na żywo" wykona Krzysztof Ścierański. Technicznie nad całością będą czuwali Grzegorz Rutkowski oraz Bogdan Koziupa. Całość zostanie zarejestrowana i powstanie po masteringu płyta.

30.04.17. – 21.05. – Izabela Żukowska – "Do widzenia, jutra nie będzie", reżyseria Janusz Kukuła.

Obsada:
Andrzej Ferenc – architekt Suchocki
Henryk Talar – kapitan MO Ziętek
Marcin Troński – pułkownik MO Rosochaty
Anna Cieślak – statystka Joanna Borecka
Aleksandra Radwan – właścicielka mieszkania pani Miller
Przemysław Wyszyński – świadek Marian Dolata

Muzyka – Krzysztof Ścierański
Realizator - Grzegorz Rutkowski
Mastering – Andrzej Brzoska

http://www.mediafire.com/file/qmm8hx2lo ... kowska.mp3
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Teatrzyk Zielone Oko

Post autor: Yacy »

chyba nigdy nie posłucham Tzo na żywo.
nie ta pora nie ten dzień ;-)

gdyby było tak jak kiedyś...
tzn. zamiast Brodki, byłoby super :-P

ale dzięki za przypomnienie.
LLucky pisze:Można na 3.dktr.pl, tylko trzeba samemu odszukać odpowiedni dzień, godzinę i ewentualnie ściągnąć plik, jeśli odtwarzacz w przeglądarce nie zadziała.
i OGROMNIE WIELKIE podziękowania za tę stronę! REWELACJA! LLucky miałem osobiście to zrobić na Zlocie, ale niestety skleroza. Dziękuję! :-)
ODPOWIEDZ