akademia rozrywki

Ktoś, gdzieś, kiedyś słyszał coś, ale nie wie kto, gdzie, kiedy i z kim — czyli zubożona wersja „Jaka to melodia” :-)

Moderatorzy: danco28, danco28

Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

akademia rozrywki

Post autor: Nicoletta »

Moi drodzy, czy ktoś z Was słuchał może dziś tj. 16.03.2015 Akademii Rozrywki w godzinach 14.05-14.15 i zna zadanie konkursowe?
To bardzo ważne dla mojej miłej znajomej, dlatego pytam Was :)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: akademia rozrywki

Post autor: Nicoletta »

nikt nie słuchał? :( eh ... szkoda
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: akademia rozrywki

Post autor: Yacy »

właśnie się dowiedziałem, że na stronie Trójki udostępniają tylko audycje muzyczne. szkoda, bo myślałem, ze słowne też...
kalapo
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 17, 2015 10:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1983

Re: akademia rozrywki

Post autor: kalapo »

sorry, że tak późno ....

Otóż codziennie emitowany będzie odcinek "Fachowców". Potem fragment ze skeczu staje się pierwszym wersem czterowiersza. Pozostałe trzy wysyłasz smsem chyba na 73533 (3,69zł/szt). Wysyłasz do północy w dniu ogłoszenia wersu.
Z każdego dnia jury wybiera jakiś (jakieś?), co przechodzą do finału, a na koniec wybierane najlepsze.



.... i tu pytanie - czy ktoś zna dzisiejszy cytat?
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: akademia rozrywki

Post autor: LLucky »

Ten konkurs trwa dłużej niż jeden dzień i polega na napisaniu czterowiersza zaczynającego się od cytatu podanego danego dnia i przesłaniu SMSem w ciągu kilkunastu godzin od zadania pytania (nie pamiętam dokładnie, szczegóły można znaleźć na stronie: http://www.polskieradio.pl/9/203/Artyku ... -za-wiersz ). Cytaty są codziennie inne, więc podanie tego z poniedziałku tutaj nic nie pomoże. Dzisiejszy (środowy) cytat to: "raszplą przejechać po szwach". :)
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: akademia rozrywki

Post autor: Nicoletta »

tak wiem już wszystko :)
dziękuję jednak za odpowiedź ;) pozdrawiam
ODPOWIEDZ