XIV zlot - 19-21.10.12

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: kajman »

Zlot nr 13 to już przeszłość i warto by się zastanowić nad kolejnym.
Myślę, że kolejny powinien odbyć się jesienią tego roku. Moim zdaniem sensowne terminy to te między 12 październikiem a 16 listopadem (podane dni to piątki rozpoczynające zlot). Wcześniej sądzę, że nie, dlatego że jednak jest to bardzo niewiele czasu na zorganizowanie wszystkiego no i także może być problemem załatwienie sobie wolnego dnia, kiedy termin zostanie ustalony. Później w zasadzie też może być tylko mam wrażenie, że raczej przynajmniej część potencjalnych zlotowiczów wolałaby się spotykać w teoretycznie przyzwoitych warunkach atmosferycznych).
W sumie to wstępnie 6 terminów, przy czym jeden z nich może być zarazem dosyć niedogodny lub dogodny. Z jednej strony 2 listopada może być wygodny, bo w szkołach i być może w niektórych innych zakładach pracy może być to dzień wolny, ale z drugiej jeżeli nie będzie wolny to może być trudno o załatwienie sobie urlopu (lub czegoś w tym rodzaju) i poza tym dla wielu może być niedogodna sytuacja gdy po powrocie z cmentarzy poza miejscem zamieszkania trzeba się wybrać w kolejną podróż.
No i te terminy będą zależeć także od tego czy nie będzie jakiś przeciwwskazań co do wizyty w Trójce na liście i od tego, czy uda nam się załatwić nocleg.
Co do noclegu to moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłaby wielokrotnie już sprawdzona Śródborowianka, która moim (i z tego co wiem nie tylko moim) zdaniem była najlepszym miejscem, w którym zlot został zorganizowany.
To tyle na razie i prosiłbym o względnie szybkie opinie i deklaracje chęci, bo takie wstępne decyzje to powinniśmy podjąć jeszcze w tym miesiącu.
Ostatnio zmieniony pn paź 01, 2012 6:05 pm przez kajman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: jollyroger72 »

Jako że debiut już mam za sobą, pozwolę sobie pierwszy zabrać głos. Jestem na tak i deklaruję wstępnie, że przyjadę. Jednak jeśli zapadnie decyzja o zlocie na 16 listopada, to nie będę mógł wziąć w nim udziału, gdyż 17 listopada mam zaplanowany wyjazd na 2 tygodnie. Co do daty 2 listopada - to myślę, że należy ten termin wykluczyć - z wiadomych względów.
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: Kertoip »

czemu nie :P
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: abd3mz »

Jedyne co mogę teraz powiedzieć to to, że 12 października i 2 listopada by nas nie było.
Awatar użytkownika
Brian
Posty: 3492
Rejestracja: czw lut 10, 2011 8:31 am
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: Brian »

Deklaruję chęć, tym razem nie nałożą mi się na to żadne Czechy czy tam inne kraje. :wink:
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: Grycek »

Może nawet się tak zdarzyć, że będę w ten czas w Polsce.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: prz_rulez »

O, jak dobrze, że po dwunastym, dopiero wtedy wracam z wojaży. Znaczy się, według wstępnych planów.
Grycek pisze:Może nawet się tak zdarzyć, że będę w ten czas w Polsce.
Oho, widzę, że z tymi Niemcami to jednak jakaś grubsza sprawa wyszła :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: bobby-x »

Jeden z kolejnych powinien się odbyć na 10-lecie powstania forum w okolicy 21 lipca 2013 roku, czy to był początek forum taką widzę datę u Jacka.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: LLucky »

Preferuję październik, ale z konkretnych terminów to wykluczam jedynie 2 listopada. Wszystkie pozostałe na razie pasują.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: TomaszBr »

kajmanie, ja Ci PW wysłałem.

BTW, masz 6.66% wszystkich postów, mwahahaha :twisted:
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: kajman »

TomaszBr pisze:BTW, masz 6.66% wszystkich postów, mwahahaha :twisted:
Miałem 6,67 ale dwa puste weekendy mnie załatwiły. :evil:
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: kajman »

Po rozmowie z p. kierowniczką Śródborowianki dowiedziałem się, że w rachubę na chwilę obecną wchodzą następujące terminy:
19-21.10.12.
26-28.10.12.
9-11.11.12.
plus jest jeszcze wolny
5-7.10.12.
ale wydaje mi się, że to za wcześnie (między innymi będzie bardzo mało czasu na załatwienie wolnego lub t.p. czy chociażby przygotowania zlotowego ABC na literę C)..
Przy czym zawsze ktoś może chcieć skorzystać z gościny tamże, więc moim zdaniem trzeba to ustalić jak najszybciej. Proponuję termin do środy, 5.09.12.
Mam nadzieję, że nie dostaniemy informacji od ku3y, że w któryś z tych terminów w Trójce nas nie będą chcieli przyjąć, ale nawet jeżeli to dowiemy się o tym w ten weekend.
Na razie wygląda na to (dostałem także PW), że najlepszy będzie 19-21, a najgorszy termin listopadowy, ale to wszystko może się zmienić po jednej, dwóch wypowiedziach. Więc czekam na takowe.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: ku3a »

kajman pisze:Mam nadzieję, że nie dostaniemy informacji od ku3y, że w któryś z tych terminów w Trójce nas nie będą chcieli przyjąć, ale nawet jeżeli to dowiemy się o tym w ten weekend.
w ten weekend na pewno niczego się nie dowiem, bo Lista jest z Augustowa i będzie z kim gadać.
ale nie wydaje mi się, żeby jesienią jakiś termin odpadał.

prawdę mówiąc, w Toruniu próbowałem sugerować kajmanowi, że moim zdaniem tyle zlotów to za dużo.
jeśli ten zlot dojdzie do skutku, to ja niechętnie wybrałbym termin 19-21.10, lepsze dla mnie byłyby pozostałe terminy.
ale pozostaję przy tym zdaniu które wygłosiłem w Toruniu.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: abd3mz »

ja na razie z dodatkową informacją: 26-28.10.12. też jest u nas niepewny.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: konwicki1980 »

ku3a pisze:prawdę mówiąc, w Toruniu próbowałem sugerować kajmanowi, że moim zdaniem tyle zlotów to za dużo.
Mam podobne odczucia. Ledwo jeden się skończył, a już ma być drugi. Prawdę mówiąc wolałbym jeśli już miałby być zlot w tym roku, to w grudniu w pięknej zimowej scenerii. Jak będzie w październiku, to najprawdopodobniej będę tylko na liście.
Mam jeszcze pytanie - czy kajman będzie organizował zlot w całości?
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: kajman »

ku3a pisze:prawdę mówiąc, w Toruniu próbowałem sugerować kajmanowi, że moim zdaniem tyle zlotów to za dużo.
Ale jeżeli już mają być dwa w roku to uważam, że lepiej żeby był wiosną i jesienią w okolicach Warszawy niż żeby jeden z nich był wyjazdowy w czasie wakacji.
Zlot wakacyjny może być dodatkiem a nie być zamiast.

Odpowiedź konwickiemu1980:
zdecydowanie nie będzie organizował zlotu w całości, ale kilka rzeczy zdeklarowałem się zrobić.
Co do grudnia to po pierwsze sceneria w grudniu równie często jest taka jak w końcu listopada co piękna zimowa (i bardzo dobrze jak dla mnie) po drugie to mam wrażenie że jednak ludzie wolą zloty, kiedy jest względnie ciepło niż kiedy muszą marznąć idąc do Trójki, czekając na dworcu lub maszerując na nocleg, ale może się mylę. No i jeżeli grudzień to mogłaby być chyba tylko pierwsza połowa, czyli góra 14-16.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: abd3mz »

ja bym zlot wakacyjny traktował dodatkowo.
wolę wiosenny i jesienny.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: neon.ka »

A ja bym chyba wolała wiosenny i letni ale dłuższy - taki urlopowy [morze, jezioro, góry]. Wtedy bez jesiennego.
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: krzysiek83 »

Ja na październik bym się pisał. Ale musiałbym znać termin do połowy września to wtedy mógłbym potwierdzać, rezerwować i wpłacać.
19-21 rewelacja
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: Miszon »

Jeśli to miałby być październik, to do 10 września muszę wiedzieć, kiedy ostatecznie będzie. Osobiście głosuję za 19-21 jako najlepszą opcją. Listopad to już chyba za zimno. Jeśli Śródborowianka, to ona słaba jest jeśli chodzi o ciepło (a przecież wtedy już może być zima).
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: kajman »

Myślę, że trzeba podjąć decyzję i poza jedną osobą wszystkim pasuje 19-21.10 (w tym kilku jako najlepsza opcja). W tej sytuacji będę rezerwował ten termin powiedzmy w czwartek. Trochę późno, ale na razie wygląda, że chętnych jest tylko ok. 10 osób i liczę że do środy wieczór ktoś jeszcze się deklaruje (przynajmniej chęć i jakąś szansę, że się uda).
Oczywiście możemy sobie darować ten zjazd i zrobić go dopiero wiosną (nie sądzę, żeby na zimę było więcej chętnych niż na jesień), ale mi i myślę że nie tylko mi taka opcja nie odpowiada.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2462
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: wwas »

Uświadomiłem sobie, że akurat 21 października moi Rodzice mają rocznicę ślubu (i to okrągłą...). Nie wiem jeszcze, jakie są plany co do obchodów, ale cóż - w najgorszym wypadku będę na zlocie trochę krócej.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: jollyroger72 »

wwas pisze:(...) ale cóż - w najgorszym wypadku będę na zlocie trochę krócej.
TO KTO PÓŹNIEJ NAPISZE EPOPEJĘ Z XIV ZLOTU?
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2462
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: wwas »

Był kiedyś taki zwyczaj, że relacje pisali zlotowi debiutanci ;)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Pora pomyśleć o XIV zlocie

Post autor: jollyroger72 »

wwas pisze:Był kiedyś taki zwyczaj, że relacje pisali zlotowi debiutanci ;)
To całe szczęście, iż mój zlotowy debiut opisujesz TY. Jestem niezmiernie wdzięczny.
ODPOWIEDZ