Niedźwiedź w Wiadomościach

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Niedźwiedź w Wiadomościach

Post autor: FOXD »

Jak zapewne wiecie, wczoraj w wieczornych wiadomościach, z okazji 50-lecia Trójki wystąpił momentami M. Niedźwiecki jako współprowadzący obok Kraśki. Jak dla mnie miła niespodzianka, zwłaszcza, że dawno nie miałem okazji widzieć Niedźwiedzia w garniturze "na żywo" :D Na samym początku, jak zapowiadał tematy, było widać tremę u niego :D
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: Niedźwiedź w Wiadomościach

Post autor: bear »

:nie:
Mateusz napisał mi wczoraj że Niedźwiedź prowadzi Wiadomości, włączyłem telewizor, zobaczyłem Kraśkę, zaklnąłem w duszy że dałem się tak perfidnie wkręcić i wróciłem do swoich zajęć.
potem pisał mi jeszcze, że zaraz będzie Helen, ale powiedziałem sobie że drugi raz nie dam się nabrać.
czyli to jednak prawda była? :STOP:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Niedźwiedź w Wiadomościach

Post autor: Yacy »

:lol: :lol: :lol:
wcale Ci się nie dziwię, że tak to odebrałeś ;-)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Niedźwiedź w Wiadomościach

Post autor: Miszon »

Ja oglądałem specjalnie wszelkie wiadomości, teleexpressy itd., bo wiadomo że 1 kwietnia są najciekawsze wiadomości w całym roku ;-) .

I faktycznie - największą sensacją było pokazanie (się) Helen (choć się zasłaniała jak mogła ;-) ) !
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Niedźwiedź w Wiadomościach

Post autor: abd3mz »

To były smutne Wiadomości...
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Niedźwiedź w Wiadomościach

Post autor: FOXD »

bear pisze::nie:
Mateusz napisał mi wczoraj że Niedźwiedź prowadzi Wiadomości, włączyłem telewizor, zobaczyłem Kraśkę, zaklnąłem w duszy że dałem się tak perfidnie wkręcić i wróciłem do swoich zajęć.
potem pisał mi jeszcze, że zaraz będzie Helen, ale powiedziałem sobie że drugi raz nie dam się nabrać.
czyli to jednak prawda była? :STOP:
Na dodatek kilka razy się pojawiał w trakcie Wiadomości. Zresztą wczoraj także w Wiadomości powrócili do tego wydarzenia, pokazując niejako od kuchni jak wyglądały przygotowania i wrażenia Niedźwiedzia :D
Miszon pisze:..... największą sensacją było pokazanie (się) Helen (choć się zasłaniała jak mogła ;-) ) !
Tak, zabawnie nieco wyglądało to jej ukrywanie twarzy :D
gżegoż

Re: Niedźwiedź w Wiadomościach

Post autor: gżegoż »

abd3mz pisze:To były smutne Wiadomości...
Dlaczego? Nie oglądałem, więc nie mogę ocenić, ale jestem bardzo zdziwiony tą opinią. Zwłaszcza w kontekście tych entuzjastycznych wypowiedzi pozostałych Forowiczów :know:
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Niedźwiedź w Wiadomościach

Post autor: abd3mz »

Uważam, że wszystko ma swoje granice, a tu zostały bardzo wyraźnie przekroczone. I może tyle, żeby nie psuć entuzjastycznej atmosfery.
Ostatnio zmieniony wt kwie 03, 2012 7:53 pm przez abd3mz, łącznie zmieniany 1 raz.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Niedźwiedź w Wiadomościach

Post autor: LLucky »

Też odnoszę wrażenie, że stała się pewna krzywda nie do cofnięcia...

Mnie siostra wkręciła, że w Wiadomościach był Kaczkowski, ale Pan Piotr akurat potrafi obronić się przed dziennikarzami.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Niedźwiedź w Wiadomościach

Post autor: TomaszBr »

abd3mz pisze:Uważam, że wszystko ma swoje granice, a tu zostały bardzo wyraźnie przekroczone. I może tyle, żeby nie psuć entuzjastycznej atmosfery.
Całkowita zgoda. Myślałem, że jestem w tej opinii osamotniony...
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Niedźwiedź w Wiadomościach

Post autor: ku3a »

abd3mz pisze:Uważam, że wszystko ma swoje granice, a tu zostały bardzo wyraźnie przekroczone. I może tyle, żeby nie psuć entuzjastycznej atmosfery.
no niestety trzeba napisać, że było to (żeby użyć jak najlżejszego słowa) potworne świństwo. no ale ten (żeby użyć cenzuralnego słowa) człowiek, który to wymyślił na pewno jest z siebie zadowolony, akcja zakończona sukcesem, hura. był hit numeru, można namierzać następne.
BeautifulDay
Posty: 67
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 4:33 pm

Re: Niedźwiedź w Wiadomościach

Post autor: BeautifulDay »

Sorry za odświeżanie tematu, ale... co było świństwem? Bo ja nie rozumiem. 30-lecie Trójki, uczcili w Wiadomościach, pojawili się dziennikarze, pokazali kulisy Trójki i co z tego?
ODPOWIEDZ