Ja protestuję!!!

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
pbd2
Posty: 1295
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Ja protestuję!!!

Post autor: pbd2 »

Ja protestuję!!! Ja tego nie mogę słuchać! Od jakiegoś czasu coraz częściej p. Marek odchodzi od żelaznej zasady odtwarzania utworów awansujących w całości! Wczoraj liczyłem na Katie Meluę i Jamesa Blunta i się nie przeliczyłem jeśli chodzi o awanse, ale się przeliczyłem jeśli chodzi o emisję w całości. Katie miała zagadany początek, a James był w kawałeczku nieprzyzwoicie krótkim zdaje się, że niektóre utwory w poczekalni były grane dłużej. I nie były to jedyne takie przypadki.
Rozumiem, że mamy XXI wiek i każdy nowy utwór można przegrać w całości z internetu legalnie albo i nie, że reklamy, że sponsorzy (na ołtarzu sponsorskim położono jingiel "Hello", który przez dobre 15 lat zawsze kończył Listę - teraz nie kończy bo musi być obowiązkowo na końcu informacja , że "twoje życie = twój dżins", którą ja sobie po góralsku zawsze przerabiam na "twoja rzyć - twój dżins :D ) i tak dalej, że w środku Listy muszą iść wiadomości (co mnie pomiędzy 15 a 14 miejscem obchodzi d... i inne częci ciała pana Łyżwińskiego??? - nawet za komuny nie było serwisu w czasie Listy, a władzy przecież bardzo wtedy zależało na tym, żeby naród słuchał wiadomości przez nią cenzurowanych), ale to niczego nie usprawiedliwia. Jeżeli nie starcza czasu na granie w całości utworów idących do góry, to może należałoby po prostu jeszcze trochę poprzycinać utwory spadające (może np. zróżnicować długość fragmentów w zależności od tego, czy coś spada, czy się utrzymuje). Poza tym jeżeli już - to raczej lepiej puszczać we fragmentach piosenki z dołu, niż z góry? Ostatnio cała druga piątka niezależnie od pozycji i spadku/awansu poszła we fragmencikach! Obawiam się, ze niedługo pierwsze miejsce będzie we fragmencie, bo się nie zmieści. A pamiętam, jak p. Marek narzekał na p. Sitę, że się nie wyrabia czasowo... I pamiętam czasy, gdy w miarę możliwości starano się całą pierwszą dziesiątkę, a już na pewno piatkę, grać w całości...
Druga sprawa to lista Ciechowskiego i Republiki. Oczywiście będę słuchał z wielką przyjemnością,ale na Boga: czy to musi być w czasie Listy??? I pewnie jak zwykle Niedźwiedź nie przeczyta 1299 notowania, bo po co - żyjemy w końcu w kraju samych sukcesów godpodarczych i rozwiniętej ponad miare cywilizacji technicznej, i każdy obywatel ma u nas dostęp do internetu, oczywiście bezprzewodowy i bezpłatny :wink: .
No i Top Wszechczasów. Sylwester - kto to wymyślił??? Z przyczyn towarzysko - rodzinnych nie będę mógł słuchać! :evil:
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

Sie nie denerwuj, bo wrzodzikow dostaniesz ;). A wszyscy wkolo na komune narzekaja, a tu prosze. Byly pozytywy. Np, nie bylo serwisow w czasie listy i przewaznie wszystko sie miescilo w calosci co powinno. Wtedy bylo radio publiczne, a dzis mamy komercyjne, na sile starajace sie nam wmowic, ze jest publiczne.
JC
Posty: 1171
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JC »

No właśnie ten Top Wszech Czasów w Sylwestra! To chyba jakiś układ :wink: Powinni powołać jakąś komisję śledczą do zbadania tej afery! Nie ma szans abym wtedy słuchał Topu na żywo, ale na pewno będę nagrywał. Trzeba sobie jakoś radzić.
Matiass
Posty: 167
Rejestracja: czw maja 11, 2006 12:54 am
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Post autor: Matiass »

a ja Topu bede sluchal w sylwestr, taki jest moj priorytet na ten dzien i tyle. chocbym mial w domu przesiedziec caly wieczor, a sylwestra przespac :lol: choc wcale nie uwazam tego terminu za optymalny
bartekp
Posty: 120
Rejestracja: sob lis 25, 2006 4:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Post autor: bartekp »

a ja postaram się posłuchać, na Sylwestra nie idę bo niedługo brzuch mej małżonki stanie się z deka mniejszy :-) stąd na harce nie możemy sobie pozwolić.
prawdę powiedziawszy top wszechczasów słabo mnie rusza
co roku podobnie a i wszystko człek zna na pamięć, ech ta rutyna...
ODPOWIEDZ