Notowanie 1417 (28.3.2009)

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Notowanie 1417 (28.3.2009)

Post autor: Martyr »

ksch pisze:czwarty tydzień z rzędu rewelacyjny nr 1 !!
zgadzam sie w 100%! :D

Dobranoc wszystkim! :)
Jedna godzina mniej spania w nocy ... jaka szkoda :roll:

Do napisania za tydzień! :)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Notowanie 1417 (28.3.2009)

Post autor: Gary »

Martyr pisze:Jedna godzina mniej spania w nocy ... jaka szkoda :roll:
Jeśli się doliczy Kubicę, to razem 3 godziny spania mniej. :wink:
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9905
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Notowanie 1417 (28.3.2009)

Post autor: zbyszu »

Ahoj!

Uwielbiam takie Listy. I to z roznych powodów. Sama przyjemnosć słuchania. Tym razem bez Forum, gdyż Listy słuchałem w...autku. Zatem tak jak dawniej, choć wtedy nie mialem autochodzika :). Najpierw mecz piłki recznej (nieststy Olsztynianie przegrali :( ), potem już tylko Lista. I to w ciemnościach (w srodku, bo swiatła mijania jednak musiały być). Choc miałem do przejechania jakieś 100km to jednak pokonałem je w ponad 2,5 godziny (19.20-22.00). Ale za to przedłuzałem jazdę jak można było (kawa, lody, tankowanie, parking nad jeziorem, znów kawa...)

A Lista? Fantastyczna:

* Niezwykle interesujaco i zaskakująco od kiedy w czołówce mamy DM; U2; Archive czy juz niedługo Placki
* Sterta nowości. Az 5!!! I co nastepna to lepsza:
- Grabowski - nie spodziewałem sie, że mi wpadnie w...ucho
- Beirut - w swoim stylu, czyli dobrze
- M. Peszek - ponoć owacje na stojąco na XXX PPA we Wrocławiu...
... Bartosz Porczyk i tak wspanialszy - ba - wystapił nago...
... Choć w sztuce "Smycz" też parodiuje na waleta, ale w tzw. światłocieniach...
... Polecam tę sztukę. Teatr Polski z Wrocławia...
... Bartosz Porczyk. Warto zapamiętac to nazwisko...
- Placebo - zapowiada się super lato z plackami (Open ER, nowa płyta, Stelka w niebiesiach)
- Coldplay - najlepszy z ostatnich Coldplay'ów
* "Stare Grzybki" aut z Top 30 Listy - razem Lista odmłodniała o 90 tyg. Super!!!!
* Moc nowości w Poczekalni. O to chodzi!!!! Poczekalnia ma być poligonem doświadczalnym dla nowych nagrań. Albo sie podobasz po 2-3 tyg. albo aut!!!
* Basia!!!! Za tydzien Top 20?

Do nasłuchania. Lista w dawnej, dobrej formie.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Notowanie 1417 (28.3.2009)

Post autor: ku3a »

już kilka dni po notowaniu, ale chciałbym jeszcze coś od siebie dodać, bo w sobotę zupełnie nie miałem czasu.
abd3mz pisze:Coś mi Metallica przeskoczyła... :know:
brawo! jako jedyny się zorientowałeś! :-D

no ale to porażka, że taki fenomenalny numer jak "All Nightmare Long" w trzecim tygodniu w trzydziestce jest w trzeciej dziesiątce :? . jeszcze się skończy, że będzie to najniżej notowany numer Metalliki :? .

cieszę się, że większość z Was napisała, że mix był w miarę trudny. jeśli wśród takich speców tylko niektórzy poznali wszystkie 5 utworów, to znaczy, że poziom trudności nie jest za niski. zresztą spośród 5 osób z forum dzwoniących w sobotę tylko jedna podała prawidłową odpowiedź za pierwszym razem :-).
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: Notowanie 1417 (28.3.2009)

Post autor: słoik »

ku3a pisze:już kilka dni po notowaniu, ale chciałbym jeszcze coś od siebie dodać, bo w sobotę zupełnie nie miałem czasu.
abd3mz pisze:Coś mi Metallica przeskoczyła... :know:
brawo! jako jedyny się zorientowałeś! :-D
Ja pomyślałem sobie, że stworzono "Radio Trójka edit", co już się czasem dłuższym utworom na Liście zdarzało i co nie jest sympatyczne
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15308
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Notowanie 1417 (28.3.2009)

Post autor: Miszon »

ku3a pisze: cieszę się, że większość z Was napisała, że mix był w miarę trudny. jeśli wśród takich speców tylko niektórzy poznali wszystkie 5 utworów, to znaczy, że poziom trudności nie jest za niski. zresztą spośród 5 osób z forum dzwoniących w sobotę tylko jedna podała prawidłową odpowiedź za pierwszym razem :-).
Cóż, moim zdaniem mix był łatwy, ale niestety od kiedy pamiętam nie potrafię rozróżnić wykonawcy piosenki, która znalazła się w mixie. No i źle strzeliłem, tak jak zresztą zapowiedziałem dzwoniąc. A drugi raz dzwonić już nie chciałem. NIech inni się cieszą (nawet nie wiem, czy były jakieś nagrody zresztą).
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Notowanie 1417 (28.3.2009)

Post autor: ku3a »

to życzę, żeby następnym razem był trudny, ale żebyś trafił :-P
ODPOWIEDZ