Notowanie 1416 (21.03.2009)

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
adr
Posty: 5019
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Notowanie 1416 (21.03.2009)

Post autor: adr »

Wygląda na to, że "All Nightmare Long" nie podoba się też gospodyniom domowym słuchającym LP3. :P
[Uwaga! Powyższa wypowiedź nie miała na celu obrażania gospodyń domowych, była tylko ironicznym odniesieniem do pewnego komentarza na temat LPMN. ;) ]

A tak na poważnie, to jestem zaskoczony bezruchem Metallici w tym tygodniu. Mam nadzieję, że jeszcze coś z tego będzie, przecież to najlepszy kawałek Metalikusi w tym wieku, o dwie klasy lepszy od "The Daya..."!

Coldplay ma pecha. 5 tygodni z rzędu na miejscach 3-4 to naprawdę dobry wynik, ale "Kochankowie" trafili na taką czołówkę, że nie mają szans przebić się wyżej.

"Magnificent" jednak trochę za wysoko...
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4976
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Notowanie 1416 (21.03.2009)

Post autor: Artur »

fajnex pisze:Razorlight - Wire to Wire
I właśnie za to kocham listę potrafi przedstawić utwory, których brak w innych audycjach...
Pragnę donieść że u naszych zachodnich sąsiadów Razorlight na na najniższym stopniu podium, czyli znacznie lepiej niz u nas. A czasami mamy o ich gustach muzycznych takie złe zdanie.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Notowanie 1416 (21.03.2009)

Post autor: ku3a »

adr pisze:Wygląda na to, że "All Nightmare Long" nie podoba się też gospodyniom domowym słuchającym LP3. :P
[Uwaga! Powyższa wypowiedź nie miała na celu obrażania gospodyń domowych, była tylko ironicznym odniesieniem do pewnego komentarza na temat LPMN. ;) ]
:-P
chciałbym jednak zauważyć, że tamta wypowiedź nie pojawiła się na forum LPMN i celowo właśnie nie tam ;-).
adr pisze:A tak na poważnie, to jestem zaskoczony bezruchem Metallici w tym tygodniu.
:?
adr pisze:"Magnificent" jednak trochę za wysoko...
:x
jak dla mnie tragiczna piosenka. przy pierwszym przesłuchaniu czułem się tak, jakbym słuchał jej po raz tysięczny.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Notowanie 1416 (21.03.2009)

Post autor: ku3a »

semuś pisze:takie sobie to mieszadło
w sensie?
Tomekk pisze:ale ten mix trudny trochę... 8)
słoik pisze:nie było to jakoś trudne
na pierwszy raz nie miało iść coś bardzo trudnego. jeśli ktoś zna moje konkursy, to wie, że lubię robić trudne, żeby jak ktoś wygra, to było wiadomo, że zasłużył.
myślałem, że mix będzie bardzo łatwy, a tymczasem szokiem było dla mnie, że jedynie mniej więcej 25% osób odpowiadało poprawnie :!: :shock: najwięcej problemów sprawiło "By The Way" i "Discotheque". było mylone z innymi ich utworami. następny mix będzie trudniejszy, ale prawdopodobnie od następnego razu wystarczać będzie prawidłowe podanie wykonawców.
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5019
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Notowanie 1416 (21.03.2009)

Post autor: adr »

To ja się przyznam, że nie potrafiłem skojarzyć pierwszego fragmentu, chociaż doskonale to znałem. :lol: A to taki hicior i taki związany z Polską i Listą Trójki artysta! Ani chybi dopadła mnie jakaś pomroczność jasna. ;)

ku3a o Metallice pisze:chciałbym jednak zauważyć, że tamta wypowiedź nie pojawiła się na forum LPMN i celowo właśnie nie tam ;-).
Rzeczywiście, czyli ja też powinienem napisać swoje na tym innym forum, a nie tutaj. :)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22032
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Notowanie 1416 (21.03.2009)

Post autor: Yacy »

Jeśli chodzi o mix, to wyszedł bardzo fajnie/y :-)
Ale ten czwarty urywek... W życiu nie skojarzyłbym ze to U2 :oops: Ale to pewnie dlatego, że to nie jest mój ulubiony fragment ich Discografii ;-)

A poza tym Balonik zapowiedział to tak jakby wystarczyło podać tylko wykonawców... Ale ja jechałem autem więc może nie dosłyszałem ... Czekam na kolejny ;-)
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: Notowanie 1416 (21.03.2009)

Post autor: uzi »

ku3a o Magnificent pisze:przy pierwszym przesłuchaniu czułem się tak, jakbym słuchał jej po raz tysięczny.
nie rozumiem. raz czytam, że to się niczym nie różni od starego U2, innym razem, że U2 straciło swój klimat, czyli że to jest coś nowego i znacznie gorszego...
:know:

a mix - niezbyt trudny, ale za żadne skarby nie mogłam sobie przypomnieć "danych" tego pierwszego utworu :lol:
czekam na następne. 8-)
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Notowanie 1416 (21.03.2009)

Post autor: ku3a »

adr pisze:To ja się przyznam, że nie potrafiłem skojarzyć pierwszego fragmentu, chociaż doskonale to znałem. :lol:
Yacy pisze:Jeśli chodzi o mix, to wyszedł bardzo fajnie/y :-)
Ale ten czwarty urywek... W życiu nie skojarzyłbym ze to U2 :oops:
uzi pisze:za żadne skarby nie mogłam sobie przypomnieć "danych" tego pierwszego utworu :lol:
czekam na następne. 8-)
no to skoro spece z forum mieli problemy, to może jednak nie było takie banalne ;-) :mrgreen: .
Yacy pisze:A poza tym Balonik zapowiedział to tak jakby wystarczyło podać tylko wykonawców...
hmm, bo chyba nastąpiło małe nieporozumienie :wink: .
uzi pisze:nie rozumiem. raz czytam, że to się niczym nie różni od starego U2, innym razem, że U2 straciło swój klimat, czyli że to jest coś nowego i znacznie gorszego...
:know:
to nie stoi ze sobą w sprzeczności. nie różni się niczym od starego w takim sensie, że powielają to, co wcześniej grali, a straciło swój klimat nie dlatego, że grają coś nowego, tylko dlatego, że to co grają nie wywołuje żadnych emocji.
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3401
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Re: Notowanie 1416 (21.03.2009)

Post autor: stavanger »

Jest gdzieś dostępny ten mix do posłuchania?
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Notowanie 1416 (21.03.2009)

Post autor: Gary »

Mi się mix podobał i przyznam, że nie sprawił mi problemów, no może początkowa faza fragmentu U2, ale później już poszło gładko. :)
Niestety nie mogłem zadzwonić, bo Kacperek mi latał w pobliżu i za duży hałas robił.
Za tydzień postaram się dryndnąć. O ile się dodzwonię.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Notowanie 1416 (21.03.2009)

Post autor: ku3a »

stavanger pisze:Jest gdzieś dostępny ten mix do posłuchania?
prześlę Ci info na pw.
Gary pisze:Za tydzień postaram się dryndnąć. O ile się dodzwonię.
byłoby miło Cię usłyszeć :-).
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15308
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Notowanie 1416 (21.03.2009)

Post autor: Miszon »

stavanger pisze:Jest gdzieś dostępny ten mix do posłuchania?
O to i ja poproszę, bo Listy nie słuchałem ze względu na imprezkę.
choroszcz
Posty: 613
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Re: Notowanie 1416 (21.03.2009)

Post autor: choroszcz »

,,Kolejna pomyłka przy Better, które się trzyma dłużej niż myślałem. I bardzo dobrze''


Własnie na żywo byłem swiadkiem tej wpadki...przynajmniej mogłem sie przekonąc jak i wszyscy że nie ma manipulacji.
w innych radiach pewnie dla dobra sprawy poszłoby tak jak leci i juz a tutaj prosze...poprawka, szybko powrocik na 5 , a pomyłki rzecz ludzka...
poza tym Baron to fajny gość...
czy ktos ma to notowanie nagrane ...bo bycie na żywo to radosc wielka...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15308
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Notowanie 1416 (21.03.2009)

Post autor: Miszon »

No to ja zgadłem tylko te od Red Hotów do końca. Drugi kawałek jakoś średnio kojarzę, a pierwszy znam, ale też wiem już od jakiegoś czasu, że nie znam jego tytułu ani wykonawcy :) . Za każdym razem po prostu jak go słyszę, to zapominam kto to i co. Za bardzo mi się myli z pewną pieśnią kościelną chyba ;).
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3401
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Re: Notowanie 1416 (21.03.2009)

Post autor: stavanger »

Piosenki łatwe, nie wiem czy nie miałbym problemów z RHCP - pierwsze skojarzenie było z "Around the world" :wink:
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Notowanie 1416 (21.03.2009)

Post autor: ku3a »

i tak właśnie odpowiedziało kilka osób :mrgreen:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15308
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Notowanie 1416 (21.03.2009)

Post autor: Miszon »

To dziwne, dla mnie to zupełnie niepodobne kawałki. "By the way" to raczej zawsze z "Californication" mi się kojarzyło o ile pamiętam (ale nie w tej ostrej części).
Awatar użytkownika
Arkano
Posty: 3256
Rejestracja: śr wrz 05, 2007 7:38 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: n. 283 - przełomowe
Lokalizacja: Śrem

Re: Notowanie 1416 (21.03.2009)

Post autor: Arkano »

Ja poległem całkowicie na U2. Najpierw myślałem, że to "Even Better Than the Real Thing". Dopiero jak zajarzyłem, że te pierwsze to duże przeboje, numery 1 na Liście, to mnie olśniło, wpadłem na tytuł "The Fly". I do głowy by mi nie przyszło, że mogę się mylić.
ODPOWIEDZ