1398 (15.11.2008)

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15308
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 1398 (15.11.2008)

Post autor: Miszon »

bear pisze: powiem tak (bedzie ostro więc ostrzegam)- miałem wątpliwą przyjemność (choć wówczas myślałem inaczej) być na kilku koncertach cOMY. Dla mnie w tej muzyce nie ma żadnego autentyzmu, wszystko jest udawane, co Roguckiemu jako aktorowi z wykształcenia przychodzi bez trudu. (...) ich warsztat instrumentalny pozostawia wiele do życzenia
(...)Sorry jeśli kogoś tym wywodem uraziłem. Mówię co myśle po prostu
Wszystko zrozumiem, ale tego pogrubionego to w ogóle :shock: . Też byłem na kilku koncertach i głównie dzięki nim (bo na płytach na razie oszczędnie z tym było, może na ostatniej trochę poszalali) stwierdziłem coś wręcz przeciwnego. Gitarzysta solowy jest świetny, basista także, perkusistę zmienili, więc jeszcze nie wiem, ale poprzedni także wymiatał. O wokalu nie piszę, bo to słychać też na płytach. Na koncertach grają ciekawie, twórczo, inaczej niż na płytach, ładnie improwizują solówki. Chociaż faktycznie na jednym z koncertów byli lekko bez formy (wszyscy oprócz basisty), co obniża ocenę, bo warto być cały czas w gazie, a nie tylko na niego wzlatywać. Choć to bardzo trudne. Co wiem także ze swojego doświadczenia scenicznego (bo te kilkadziesiąt różnych występów się dało ;) ).
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: 1398 (15.11.2008)

Post autor: bear »

Miszon pisze: Wszystko zrozumiem, ale tego pogrubionego to w ogóle :shock: . Też byłem na kilku koncertach i głównie dzięki nim (bo na płytach na razie oszczędnie z tym było, może na ostatniej trochę poszalali) stwierdziłem coś wręcz przeciwnego. Gitarzysta solowy jest świetny, basista także, perkusistę zmienili, więc jeszcze nie wiem, ale poprzedni także wymiatał. O wokalu nie piszę, bo to słychać też na płytach. Na koncertach grają ciekawie, twórczo, inaczej niż na płytach, ładnie improwizują solówki. Chociaż faktycznie na jednym z koncertów byli lekko bez formy (wszyscy oprócz basisty), co obniża ocenę, bo warto być cały czas w gazie, a nie tylko na niego wzlatywać. Choć to bardzo trudne. Co wiem także ze swojego doświadczenia scenicznego (bo te kilkadziesiąt różnych występów się dało ;) ).
[/quote]

dla mnie te ich instrumenatalne popisy na koncertach były zawsze sztuką dla sztuki, nie niosły z sobą żadnych emocji. Jeden z koncertów na którym byłem był biletowany, do dziś sobie tych 15zł odżałować nie mogę (a z tego co wiem to dziś ich koncerty już dużo droższe są, gwiazdy przecież). muzycznie są dla mnie tak samo wyrafinowani jak pierwsza lepsza kapela grająca sobie próby co wieczór w Miejskim Domu Kultury w Zduńskiej Woli (bez urazy dla mieszkańców tego miasteczka). to co napisałem wypłynęło prosto z mojej wątroby, ten zespół zawsze będzie mi się bardzo źle kojarzył i przywoływał najgorsze wspomnienia, więc wiem że nie jestem obiektywny. Smutne tylko że choć w Łodzi (a wiem co mówię bo spędziłem w tym mieście kilka lat) jest kilka jeśli nie kilkanaście lepszych grup od nich, to właśnie im udało się wypłynąć na tzw.szersze wody. I smutne że już doczekali się swoich naśladowców, tak w warstwie muzycznej jak i tekstowej (gdy słyszę ten cały Totentanz to nóż mi się w kieszeni otwiera)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9961
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 1398 (15.11.2008)

Post autor: bobby-x »

Znowu dzisiaj lista była niesamowita. Tyle wydań wysłuchałem, tyle razy byłem w studio, zaliczyłem kilka list wyjazdowych i myślałem, że nic ciekawego, nowego nie może się już wydarzyć. A tu proszę. Fajnie, że padł rekord wizyt (53?), ale chyba jednak ze starego forum 203?? jest podczas któregoś topu nie do pobicia.

Wpadłem dzisiaj na Politechnikę Warszawską, tak dzień wcześniej ustaliłem z Kubą. Szkoda, że nie było Was Warszawskich forowiczów: Neonki, Emmy, Ps-a, mrsap-a, ksch-a, JC. Na początku listy powiedziałem coś o forum, po przedstawicielach z Radia. Następnie poszedłem popatrzeć co się dzieje w aulii głównej. A dzialo się niesamowicie wiele. Stanąłem na pół piętrze i obserwowałem. W pewnym momencie mignęła mi pani z jakąś szarfą. Pytam gościa od oświetlenia kto to był. Odpowiedział Miss Polonia. Myślę sobie - no ściemnia gościu i kity mi tu jakieś wciska. Ale jako ciekawski, poszedłem w ten korytarz. Pani Angeliki Jakubowskiej nie było :cry: Natomiast w korytarzu z tyłu aulii pojawiły się Panie w sukniach ślubnych plus sporo młodziaków elegancko ubranych (ach jak to nie wiadomo kiedy sie zakrawacić !!). Było wiele osób z aparatami, obiektywami więc ja się podłączyłem (bez lampy błyskowej :cry: ) też pstryknąłem kilka zdjęć. Ale co tam zdjęcia, normalnie w świecie upatrzyłem sobie ofiarę (skorpionem jestem), miała napis na szarfie MISS WZ. Zachodziłem w głowę co to jest to WZ (trasa WZ - nie!, nie miałem pomysłu na rozszyfrowanie), odciągnąłem dyskretnie gościa od robienia zdjęć i zapytałem o co chodzi z tym WZ. Okazało się, że Pani (prześliczna zresztą) jest studentką Wydziału Zarządzania. Ale ze mnie baran, ale na Polibudzie byłem ostatnio w 1989 roku. Były wybrane Misski z poszczególnych wydziałów (19 ponoć). Przedstawiłem się Miss WZ, że jestem z radia, że nadajemy audycję itp. Pani stwierdziła, że może później bo niedługo będą wyniki. Myślę sobie no dobra przyjdę później. Wróciłem na listę, właśnie przecież przyszedłem chyba na listę a nie na wybory Miss i Mistera Politechniki. Wróciłem do studyjka. Mówię Kubie, że ponoć jest Miss Polonia na salonach. Błysk w oku i bez słów Kuba zaakceptował pomysł aby Panią Miss Jakubowską 2008 ściągnąć do studia emisyjnego. Zerknąłem na listę Metallikusia był na drugim wiec pomyślałem mam czas do zapowiedzi utworu. W drugiej godzinie listy przypuściłem atak na Misski. Zaczęło się oficjalne ogłaszanie wyników. Wybrano Mistera i Miss Politechniki. Oj, jak ładna Parka :oops: . Zachodziłem w głowę z kim pogadać w aulii o udzieleniu wywiadu dla listy. Postanowiłem poczekać jak się rozwinie sytuacja. Miss i Mister ciągle zbierali gratulacje więc postanowiłem porozmawiać z Miss 2008. Pomyslałem a co tam najwyżej odmówi. Przedstawiłem się, że jestem z radia, że relacjonujemy wydarzenia z aulii i czy nie zechciała by Pani powiedzieć kilka zdań do mikrofonu. Pani zgodziła się, a przecież mogła powiedzieć - spadaj bobby, znaczy się spadaj frajerze. W międzyczasie dowiedziałem się, że na sali jest także Miss Polonia 2007 Barbara Tatara. Poprosiłem więc obecną Miss aby zabrać też i ją. Nie było problemu. Panie pytały czy audycja jest na żywo. Powiedziałem, że zawsze mozemy coś wciąć więc nie ma problemu. Weszliśmy do Balonika. Kuba ogromnie się zdziwił, bo zastanawiał sie gdzie się podziałem a tu raptem otwierają się drzwi i wchodzi Miss Polonia 2008 (z szarfą), za nią też śliczna brunetka Miss Polonia 2007 a na końcu ja. Balonik zrobił wytrzeszcza ale w sumie Pani Angelika poradziła sobie dobrze z pytaniami (no w końcu ma doświadczenie).
Powiedziałem jeszcze coś o Topie (trochę negatywnie, sorki), chciałem zapodać miejsce drugie ale oddałem palmę człowiekowi z radia aktywnego, który bardzo przypominał Gawlińskiego (ten wpada czasem do Otwocka na koncerty bluesowe). Gilmour w tle, wybiła 22:00 i skończyła się zaMISSkowana lista.
Ostatnio zmieniony ndz lis 16, 2008 2:47 am przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 1398 (15.11.2008)

Post autor: ku3a »

dziś piszę z opóźnieniem, ale na Politechnice nie mieliśmy dojścia do netu.
jak Wam się podobało notowanie, tak ogólnie? ale nie piosenki i kolejność, tylko prowadzenie? bo choć to była Lista wyjazdowa, to jednak nie taka zwyczajna. i nie dlatego, że była z Warszawy, tylko dlatego, że nie było tłumów ludzi i kolejek do pozdrowień. siedzieliśmy w małym pokoju - "załoga" plus ok. 10-12 "widzów". było kameralnie i bardzo miło. i ciekawie. byli goście ze studenckiego radia, była pani Kasia Pakosińska, była Miss i Mister Politechniki wybrani dosłownie pół godziny wcześniej, no i była Miss Polonia 2008 :-P. to była niezła sytuacja - stoję w pokoju i chcę coś powiedzieć Bobbiemu, ale widzę, że gdzieś zniknął. kurde, gdzie on jest, przecież Balonik mówi, że chce go wziąć na antenę, a jego nie ma. no więc postanawiam wyjść i go poszukać, ruszam do wyjścia, a tu drzwi się otwierają i wchodzi Bobby z ... Miss Polonia 2008 :shock: :shock: :mrgreen: . nie mówiąc już o tym, że jednocześnie przyprowadził też Miss Polonia 2007 :shock: :mrgreen: .

ja również pozdrawiam wszystkich przyszłych, obecnych i byłych studentów. choć ja jestem zdecydowanie umysł ścisły, to jednak nie studiowałem na Politechnice, a w "konkurencji". choć prawdę mówiąc egzamin na Polibudę też zdawałem i nawet zdałem, ale jednocześnie zdałem też na Uniwerek, no i jego wybrałem. a właśnie, umysł ścisły. mam nadzieję, że mój dowcip był zrozumiały, bo Balonik chyba naprawdę go nie zrozumiał... :roll:

w skrócie moje wrażenia z ruchów na Liście:
- fantastyczny skok "Stop, I Don't Love You Anymore", ale póki co nie cieszę się za bardzo, zobaczymy za tydzień czy to nie jednorazowy wyskok...
- Akurat dość niespodziewanie debiutuje w 30-ce i wyrównuje swój "rekord" na Liście. ciekawe czy go pobije... choć mi osobiście ta piosenka niezbyt podchodzi...
- Gunsi w miarę nieźle. liczę że za tydzień będzie przynajmniej tej samej wielkości skok.
- "Viva La Vida" wreszcie jakoś sensownie spada. i oby to był początek końca tej miernoty.
- "Stepping Stone" pięknie. pluję sobie w brodę, bo czułem, że dziś to będzie duży skok, ale w Znawcy obstawiłem dość asekuracyjnie...
- "Hiszpan" się ładnie trzyma :-D
- Comę uwielbiam. ale nie ten kawałek ;-).

Witam nowych komentatorów i jednocześnie proszę o nie wciskanie caps locka przy pisaniu postów.
Wojtasss
Posty: 483
Rejestracja: pn gru 11, 2006 3:17 pm
Lokalizacja: Brzesko

W

Post autor: Wojtasss »

Właśnie wpadłem na forum zobaczyć wyniki , i oto patrze jakiś mały człowieczek nie ujmując nikomu ma czelność oceniać jeden z najlepszych zespołow w Polsce Come i ich wokaliste który jest w naszym kraju kimś wyjątkowym nie mówie ze Coma to Metalica czy Tool lecz ich teksty wybijaja się w naszym kraju grubo ponad przeciętność kolego posłuchaj HIPERTROFI a nie bełkocz swoje wypowiedzi skoro ty masz czelnośc oceniać w ten sposób Come moge stwierdzić ze na muzyce się znasz tyle co nic....

i nie mam kilkunastu lat wychowałem się na polskiej i nie tylko muzyce rokowej Kult Republika stary Perfekt więc moge powiedzieć ze żałuje iż Coma nie grała wówczas bo bije te zespoły na głowe nawet mój ulubiony swego czasu KUlT

Jeszcze nasycam się powietrzem
oddechy przenajświętsze karmią serce przez noc...
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 1398 (15.11.2008)

Post autor: ku3a »

to nie jest dyskusja! możesz się nie zgodzić ze zdaniem kolegi, ale nie wypisywać obraźliwe zdania w jego kierunku! :x
i naucz się wreszcie stosować interpunkcję! ile razy można to pisać?!
Awatar użytkownika
Mash
Posty: 501
Rejestracja: sob paź 27, 2007 7:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: 1398 (15.11.2008)

Post autor: Mash »

ku3a, był zrozumiały, ja, jako humanista, mało nie spadłem z krzesła :D Ale może to dlatego, że w liceum jestem jeszcze na bieżąco z fizyką :wink:
Wojtasss
Posty: 483
Rejestracja: pn gru 11, 2006 3:17 pm
Lokalizacja: Brzesko

W

Post autor: Wojtasss »

Mash to, co piszesz jest nad wyraz zrozumiałe, i sensownie sformułowane zaskakujesz swoim oczytaniem iście humanistyczną wiedzą, jeśli ktoś ma tu spaść z czegokolwiek to chyba Ja mam tylko nadzieje, iż upadek ten nie będzie zbyt dotkliwy. Jeśli się już chcesz
wypowiadać to swoje uwagi układaj w zdania bardziej sensowne.
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: 1398 (15.11.2008)

Post autor: uzi »

Mash pisze:ku3a, był zrozumiały, ja, jako humanista, mało nie spadłem z krzesła :D Ale może to dlatego, że w liceum jestem jeszcze na bieżąco z fizyką :wink:
ja humanistą absolutnie nie jestem. jam jest [jak mawia siostra] tęgi matematyk [jakkolwiek to nie brzmi] :mrgreen:
kawał bardzo dobry, a u mnie zabrzmiał o tyle ciekawiej, że jakieś 15 minut przed listą czytałam ten sam kawał [na stronie konkursu matematycznego, w którym biorę udział]. :lol: [chyba, że miałam deja vu. :mrgreen: ale raczej nie miałam. :mrgreen:]
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: W

Post autor: ku3a »

Wojtasss pisze:jeśli ktoś ma tu spaść z czegokolwiek to chyba Ja
to co napisał Mash nie dotyczyło Twojego postu, tylko dowcipu z wczoraj.

uzi, powodzenia w konkursie matematycznym!
uff, no to cieszę się, że jednak dowcip zrozumiały ;-).
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: 1398 (15.11.2008)

Post autor: bear »

personalnie do słow Masha pod moim adresem odnosił się nie będę, bo jeśli będe chciał się z kimś poopluwać to wejdę na onet.
to nie ja porównałem tutaj Comę do Dody,i mimo całej mojej "sympatii" do nich nigdy bym tego nie zrobił, no ale widocznie koledze zlało się wszystko w jedną całość.
własne zdanie, zwłaszcza niepopularne i kontrowersyjne, widać nie przez wszystkich jest tutaj mile widziane. Ja jednak swojej aktywności na forum nie zamierzałem ograniczać do komentarzy w stylu: "fajnie że spada" albo "szkoda że w górę", choć tak pewnie byłoby najwygodniej dla mnie i dla wszystkich.
czy znam się na muzyce? nie mnie to oceniać, ale kompleksów w tej kwestii bynajmniej nie mam.
każdy ma taki zespoł jakim dla mnie jest Coma,przy muzyce którrego krew człowieka zalewa, to normalne chyba.
jeśłi jednak swoim zdaniem wypowiedzianym tutaj kogoś dotknąłem czy uraziłem to przepraszam, choć nie wydaje mi się abym zwolenników Comy nazwał "małymi człowieczkami".
a jeśli swoimi poglądami na muzykę nie pasuję do tego forum i psuję sielankową atmosferę panującą tutaj, no to po prostu przestanę się udzielać i tyle.
Świat mi się przez to nie zawali.
Ostatnio zmieniony ndz lis 16, 2008 4:24 pm przez bear, łącznie zmieniany 1 raz.
Wojtasss
Posty: 483
Rejestracja: pn gru 11, 2006 3:17 pm
Lokalizacja: Brzesko

w

Post autor: Wojtasss »

Hm to w związku z tym przepraszam, myślałem że Mash wyprowadza aluzje kierowane do mnie. Przepraszam,całkowicie źle zrozumiałem, chyba kac daje o sobie jeszcze znać :).
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: 1398 (15.11.2008)

Post autor: Robinson »

bear pisze:personalnie do słow Masha pod moim adresem odnosił się nie będę, (...)
To nie Mash tylko Wojtasss odniósł się tak "kulturalnie" do Twojej ostrej wypowiedzi.
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: 1398 (15.11.2008)

Post autor: bear »

To nie Mash tylko Wojtasss odniósł się tak "kulturalnie" do Twojej ostrej wypowiedzi.
faktycznie, sorry za fatalną pomylke, która nie powinna się zdarzyć
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 1398 (15.11.2008)

Post autor: ku3a »

bear pisze:jeśłi jednak swoim zdaniem wypowiedzianym tutaj kogoś dotknąłem czy uraziłem to przepraszam, choć nie wydaje mi się abym zwolenników Comy nazwał "małymi człowieczkami".
a jeśli swoimi poglądami na muzykę nie pasuję do tego forum i psuję sielankową atmosferę panującą tutaj, no to po prostu przestanę się udzielać i tyle.
Świat mi się przez to nie zawali.
niedobrze by było, gdybyś swój stosunek do forum zmienił przez jedną czyjąś wypowiedź, bo forma tej wypowiedzi nie może tu być tolerowana. Patrz raczej na to jak zostałeś przyjęty, jak (wydaje mi się) fajnie się tu zacząłeś czuć i jak się cieszyłeś z pierwszego swego notowania komentowanego online na forum.
i w 100% prawdą jest to co piszesz, że każdy z nas ma jakieś swoje zespoły których nie trawi, choć inni je uwielbiają. Wystarczy obejrzeć nasze głosy w koszmarliście - większość tych piosenek pojawia się na forumowej. Jednym się podoba to, innym tamto. Piszemy o tym, staramy się nazwajem do czegoś przekonać, poszerzać swoje horyzonty muzyczne, a także (tak myślę...) wciąż uczymy się dyskutować...
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: 1398 (15.11.2008)

Post autor: bear »

ku3a pisze: niedobrze by było, gdybyś swój stosunek do forum zmienił przez jedną czyjąś wypowiedź, bo forma tej wypowiedzi nie może tu być tolerowana. Patrz raczej na to jak zostałeś przyjęty, jak (wydaje mi się) fajnie się tu zacząłeś czuć i jak się cieszyłeś z pierwszego swego notowania komentowanego online na forum.
i w 100% prawdą jest to co piszesz, że każdy z nas ma jakieś swoje zespoły których nie trawi, choć inni je uwielbiają. Wystarczy obejrzeć nasze głosy w koszmarliście - większość tych piosenek pojawia się na forumowej. Jednym się podoba to, innym tamto. Piszemy o tym, staramy się nazwajem do czegoś przekonać, poszerzać swoje horyzonty muzyczne, a także (tak myślę...) wciąż uczymy się dyskutować...
rzeczywiście, emocje wzięły górę i rzecz jasna nie mam prawa ani powodów obrażać się na całe forum.
na przyszłość postaram się powściągnąć nieco języka i swoje sądy ubierać w spokojniejsze słowa, ażeby nikogo nie prowokować i nie urazić.
to tyle chyba
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15308
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 1398 (15.11.2008)

Post autor: Miszon »

bear pisze: dla mnie te ich instrumenatalne popisy na koncertach były zawsze sztuką dla sztuki, nie niosły z sobą żadnych emocji.(itd.)
Bardzo mi przykro, że takie odniosłeś wrażenia. Jesli chodzi o mnie, to mój drugi koncert Comy (Stodoła 2006) stawiam w samej czołówce najlepszych koncertów na jakich byłem, artystycznie przybija nawet moich dotychczasowych liderów Stinga (Gwardia 2000), a może nawet Voo Voo (Stodoła ok.2003-4), a pod względem "zabawy/wyżycia się" nawet Heya (Lublin Hala Medyka 2003) i Akurata (juwenalia Lublin jakieś pola ;) 2004). A na tym koncercie był taki ładunek emocji i energii, że naprawdę można było "do cna wybuchnąć", było to przeżycie wręcz mistyczne, po prostu katharsis :).
Poza tym koncert trwał chyba ze 3,5 godziny i faktycznie wychodziło się jak z pralki ;). Ale to co najlepiej potrafi Coma - kumulować energię i potem ją wyzwalać - udało się tam wyśmienicie.
Nie wspominam o takich "bajerach" jak cała oprawa typu odliczający 15 minut do koncertu symboliczny człowiek upadający powoli na kolana i wstający z nich, telebimy, śnieżące telewizory i kamera na scenie, ale na pewno świetnie budowały atmosferę.
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5019
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: 1398 (15.11.2008)

Post autor: adr »

ku3a pisze:każdy z nas ma jakieś swoje zespoły których nie trawi, choć inni je uwielbiają. Wystarczy obejrzeć nasze głosy w koszmarliście - większość tych piosenek pojawia się na forumowej. Jednym się podoba to, innym tamto. Piszemy o tym, staramy się nazwajem do czegoś przekonać, poszerzać swoje horyzonty muzyczne, a także (tak myślę...) wciąż uczymy się dyskutować...
Bardzo ładnie napisane, zgadzam się w 100%. Dlatego nie podobają mi się komentarze typu:
ktoś pisze:- "Viva La Vida" wreszcie jakoś sensownie spada. i oby to był początek końca tej miernoty.
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1398 (15.11.2008)

Post autor: tsch »

Niestety nie mogłem słuchać - podczas Listy miałem koncert, zresztą fale Trójki nie docierają do Leuven...
Co do samego notowania, to jestem najbardziej zaskoczony pozycją Voo Voo. Ponad 20 lat kariery na LP3 i najwyższe miejsce w historii! Czas na pierwszy nr 1? ;-)
Dobrze, że Jack White awansował o 8 oczek. Niedobrze, że spada The Last Shadow Puppets.

...trochę szkoda, że mnie tam nie było...
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 1398 (15.11.2008)

Post autor: ku3a »

nie wiem czy wszyscy się zorientowali, ale zdjęcia z Politechniki wciąż są dostępne na trójkowej stronie. trzeba tylko wejść w Archiwum pod adresem po prawej.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9961
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 1398 (15.11.2008)

Post autor: bobby-x »

ku3a pisze:nie wiem czy wszyscy się zorientowali, ale zdjęcia z Politechniki wciąż są dostępne na trójkowej stronie. trzeba tylko wejść w Archiwum pod adresem po prawej.
Pracujemy nad zdjęciami z Politechniki (około 70 sztuk), może pojawią się na przełomie listopada i grudnia.
ODPOWIEDZ