II książka "Lista Przebojów Programu III"

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Matiass
Posty: 167
Rejestracja: czw maja 11, 2006 12:54 am
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Post autor: Matiass »

A ja juz mam! Dzis nabyta w gdanskim Empiku. A an 281 stronie zdjecie Helen :P
Pozdrawiam, Mateusz
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Robinson pisze:Mam już książkę w łapach. :D
Ja również mam. Kupiłam dziś w Empiku o 15, natomiast dziś rano o 9 w tym sklepie jeszcze nie mieli pojęcia o istnieniu tej książki 8) Matiass, ja też nabyłam w gdańskim :)
Podczas jutrzejszej podróży pociągiem będę delektować się lekturą :) :D
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Martyr pisze:
Robinson pisze:Mam już książkę w łapach. :D
Ja również mam. Kupiłam dziś w Empiku o 15, natomiast dziś rano o 9 w tym sklepie jeszcze nie mieli pojęcia o istnieniu tej książki
A u mnie pewnie po prostu jeszcze nie było, bo przyszedłem za wcześnie czyli o 14.30 :(
Martyr pisze:Podczas jutrzejszej podróży pociągiem będę delektować się lekturą :) :D
Takiej to dobrze.
Taataah
Posty: 16
Rejestracja: czw lis 23, 2006 11:28 pm

Post autor: Taataah »

W slaskich empikach dzisiaj (19.04.2007) nie ma ale zamowione sa "ogromne ilości " ktore trafia w przyszlym tygodniu jak twierdzi pan z katowickiego empiku. Ehh Ci z pomorza zawsze sa szybsi , nawet Euro2012 beda miec w Gdańsku chodz nawet stadionu nie maja:P
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Martyr pisze:Podczas jutrzejszej podróży pociągiem będę delektować się lekturą :) :D
Proponowałbym sie delektować troche ksiażką ale nie zapominać też o Szakalu, kochana koleżanko :lol:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

JaceK pisze:Czy znacie takie pojęcie jak ,,egzemplarze sygnalne''? To czym dysponowano we wtorek, to kilka... kilkanaście sztuk prosto z drukarni, lub redakcji wydawnictwa -- może się tak zdarzyć, że są one kilka dni wcześniej niż reszta nakładu jaka trafia do dystrybucji.
Znamy Jacku, tak to było w tym przypadku.

Ale w Warszawie można kupić w sklepiku-walendziku Prószyńskiego na ulicy Garażowej 7 - czynne od 11:00, nie wiem do której). Około 50 m od skrzyżowania Woroniczej i Wołoskiej. Kilkanaście metrów za stacją benzynową.

Czy ustawi się tam jutro kolejka ???
Ostatnio zmieniony czw kwie 19, 2007 9:13 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

bobby-x pisze:Proponowałbym sie delektować troche ksiażką ale nie zapominać też o Szakalu, kochana koleżanko :lol:
Taki miałam zamiar :D :) W końcu to całe 4 godziny jazdy z Tczewa 8)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Taataah pisze:W slaskich empikach dzisiaj (19.04.2007) nie ma ale zamowione sa "ogromne ilości " ktore trafia w przyszlym tygodniu jak twierdzi pan z katowickiego empiku. Ehh Ci z pomorza zawsze sa szybsi , nawet Euro2012 beda miec w Gdańsku chodz nawet stadionu nie maja:P
Sie nie łam - ŚLĄZAKI TO RÓWNE CHŁOPAKI.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

bobby-x pisze:Ale w Warszawie można kupić w sklepiku-walendziku Prószyńskiego na ulicy Garażowej 7 - czynne od 11:00, nie wiem do której).
do 18.00 :-)
bobby-x pisze:Około 50 m od skrzyżowania Woroniczej i Wołoskiej.
od skrzyzowania Woronicza i Woloskiej ;-)
grzes

Post autor: grzes »

Ale w Warszawie można kupić w sklepiku-walendziku Prószyńskiego na ulicy Garażowej 7 - czynne od 11:00, nie wiem do której). Około 50 m od skrzyżowania Woroniczej i Wołoskiej. Kilkanaście metrów za stacją benzynową.
Bobby mam pomysł. Jeśli masz wtyki to kup dla mnie jedną sztukę. Jak się spotkamy to oddam ci kasę. Nie będę z wywalonym jęzorem biegał po 17 po Warszawie
Z góry dziękuję
Grzes
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15297
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

Hmm... ja pa\racuje w Empiku w Warszawie, ale niestety jeszcze nie mamy :evil: . Zamówione jest 32 egzemplarze, cena będzie 29,90, ale nie zmienia to faktu, że wciąż nie ma.
A najlepsze jest to, że nikt tego w ogóle nie kojarzył z pytanych przeze mnie pracowników (jakbym był klientem, mógłbym się zawieść i być wprawadzony w błąd, bo sam w końcu sobie znalazłem to w systemie) :P .
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

grzesost pisze:Bobby mam pomysł. Jeśli masz wtyki to kup dla mnie jedną sztukę. Jak się spotkamy to oddam ci kasę. Nie będę z wywalonym jęzorem biegał po 17 po Warszawie
Z góry dziękuję
Grzes
Czy ktoś jeszcze reflektuje ??
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Robinson pisze:Bobby, czyli jednak udało Ci się zostać "korektorem"? Mam nadzieję, że dzięki temu książka będzie bez błędów.
O niestety Robinsonie, będzie dużo błędów ale to nie z mojej winy, pogadamy na zlocie.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Robinson pisze:Mam już książkę w łapach. :D
Ale poczytam dopiero na długim weekendzie. :(
Widzę, że w podziękowaniach wymienionych jest kilku Forumowiczów.
Domyślam się, że teksty są celowo lekko ukośnie, a nie jest to wada mojego egzemplarza. :wink:

PS. No i nawet są zdjęcia z poprzedniego zlotu. Znakomicie.
PS 2. Jest też zdjęcie Helen i Kuba prowadzący listę.
Ja poczytam dopiero w wakacje, przez 2 tygodnie wieczorkiem z rodziną, na ławeczce przed jakimś domkiem (moze w Rospudzie?) przy blasku księżyca, gwiazd i z jakimś piwkiem, będę spijał codziennie kolejną piankę z następnych stron.

Wymienionych jest nie kilku tylko sześciu i jakiś siódmy sie przypałętał którego nikt z nas sześciu nie zna, kudre mol, chyba Marek prosił o dopisanie ale ten gość wymieniony za mną nic nie zrobił przy notowaniach, podsumowaniach itp

Teksty ukośnie ???? u mnie wszystko jest prosto, musisz mieć jakis felerny egzemplarz !!!

chyba wiem dlaczego Kuba jest tylko na jednym zdjeciu a Mateusz Tomaszuk na dwóch (tez wspolprowadzący) ale powiem Wam na zlcie bo na forum niewypada :lol:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

A jak sie Matiasowi i Matryrce podoba szata graficzna i układ w środku ??? Czy moze być , to zasługa zespołu studia graficznego Proszynskiego.
grzes

Post autor: grzes »

Czy ktoś jeszcze reflektuje ??
Czyli jest szansa?
Awatar użytkownika
Megalomaniac 3-owy
Posty: 338
Rejestracja: pt mar 03, 2006 1:48 am
Lokalizacja: Działoszyn

Post autor: Megalomaniac 3-owy »

bobby-x pisze:
grzesost pisze:Bobby mam pomysł. Jeśli masz wtyki to kup dla mnie jedną sztukę. Jak się spotkamy to oddam ci kasę. Nie będę z wywalonym jęzorem biegał po 17 po Warszawie
Z góry dziękuję
Grzes
Czy ktoś jeszcze reflektuje ??
...no cóż jeśli można??? to też bym prosił!!?? bo z postów wynika że nie jest to na 100% dostępna pozycja na dzień jutrzejszy :( a ja myślałem, że będzie można dostać książkę w Trójce jak to onegdaj bywało, ale jak się okazało nikt nic niewie i nic niema :(
...oczywiście uiszczę należność...ma się rozumieć :lol:

Pozdrawia'm3

Ps....jest już ładnie po godz."policyjnej" i kto wie czy przeczytasz???
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

bobby-x pisze:A jak sie Matiasowi i Matryrce podoba szata graficzna i układ w środku ???
wybaczam literówkę, Bobby...
Uważam, że najważniejsza jest zawartość książki, a forma przedstawienia treści - myślę że może być..:)
bobby-x pisze:Teksty ukośnie ???? u mnie wszystko jest prosto, musisz mieć jakis felerny egzemplarz !!!
Blefujesz.... :lol:
Miszon pisze:A najlepsze jest to, że nikt tego w ogóle nie kojarzył z pytanych przeze mnie pracowników (jakbym był klientem, mógłbym się zawieść i być wprawadzony w błąd, bo sam w końcu sobie znalazłem to w systemie)

Mnie właśnie dziś rano spotkała taka sytuacja, gościu w EMPIKU był bardzo zaskoczony (aż go zamurowało na kilkanaście sekund) gdy zapytałam o nową książkę Marka Niedźwieckiego. Dopytywał się czy nie pomyliłam się i nie szukam płyty....

Czy ktoś oglądał prognozę pogody...? Bo nie mam gdzie upchnąć parasola...więc może nie będzie potrzebny??
Awatar użytkownika
Megalomaniac 3-owy
Posty: 338
Rejestracja: pt mar 03, 2006 1:48 am
Lokalizacja: Działoszyn

Post autor: Megalomaniac 3-owy »

Martyr pisze:.

Czy ktoś oglądał prognozę pogody...? Bo nie mam gdzie upchnąć parasola...więc może nie będzie potrzebny??
...paryzol może się zdać łod dysczu jak i słoneczka :roll: na dwoje babka wróżyła ...a i grubsze barhany tyż...zawżdy ciągnie od wos z północy...i wieczory chłodem podlatują :lol:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

grzesost pisze:Czyli jest szansa?
Właśnie pośpieszyłem się z tym reflektowaniem. :cry:
Nie wiem czy się wyrobię ponieważ idę rejestrować gaz w samochodzie w wydziale komunikacji w Otwocku a tam schodzi się 3-5 godzin, dostałem jeszcze maila ze szlifierni, że mam szkiełka do odbioru, muszę wpaść do pracy i je klientowi zamontować a i przesyłkę odebrać od Emila pewnie na poczcie bo zostawią awizo. Będę wiedział po południu.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

co ja mysle o ksiazce to niektorzy dowiedza sie na zlocie.
teraz nie mam czasu o tym pisac (moze to i dobrze...).
JC
Posty: 1171
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JC »

Dziś w stolicy książka już w każdym sklepie z książkami na najbardziej widocznej półce z nowościami. Zakupiłem dwa egzemplarze i już czytam (co tam jakaś praca :wink: ). Przede mną kupowały jeszcze dwie osoby - to znaczy, że chyba znowu sukces.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

do zobaczyska w niedzielę wieczorem :lol:
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

bobby-x pisze:...w niedzielę wieczorem :lol:
To na zlocie w Wiązowni nie będziesz?
Awatar użytkownika
Bodeczek
Posty: 1017
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 11:46 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Bodeczek »

a w Krakowie w MPiK-u jest?...
ODPOWIEDZ