Niedźwiedź w Wiadomościach

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3

Niedźwiedź w Wiadomościach

Postprzez FOXD » Pn kwi 02, 2012 5:22 pm

Jak zapewne wiecie, wczoraj w wieczornych wiadomościach, z okazji 50-lecia Trójki wystąpił momentami M. Niedźwiecki jako współprowadzący obok Kraśki. Jak dla mnie miła niespodzianka, zwłaszcza, że dawno nie miałem okazji widzieć Niedźwiedzia w garniturze "na żywo" :D Na samym początku, jak zapowiadał tematy, było widać tremę u niego :D
FOXD

Re: Niedźwiedź w Wiadomościach

Postprzez bear » Pn kwi 02, 2012 8:22 pm

:nie:
Mateusz napisał mi wczoraj że Niedźwiedź prowadzi Wiadomości, włączyłem telewizor, zobaczyłem Kraśkę, zaklnąłem w duszy że dałem się tak perfidnie wkręcić i wróciłem do swoich zajęć.
potem pisał mi jeszcze, że zaraz będzie Helen, ale powiedziałem sobie że drugi raz nie dam się nabrać.
czyli to jednak prawda była? :STOP:
bear

Postprzez Yacy » Pn kwi 02, 2012 8:50 pm

:lol: :lol: :lol:
wcale Ci się nie dziwię, że tak to odebrałeś ;-)
Yacy

Listy Przebojów Trójki słucham od: 30 lipca 1983

Postprzez Miszon » Pn kwi 02, 2012 11:36 pm

Ja oglądałem specjalnie wszelkie wiadomości, teleexpressy itd., bo wiadomo że 1 kwietnia są najciekawsze wiadomości w całym roku ;-) .

I faktycznie - największą sensacją było pokazanie (się) Helen (choć się zasłaniała jak mogła ;-) ) !
Miszon

Listy Przebojów Trójki słucham od: 640

Postprzez abd3mz » Wt kwi 03, 2012 9:37 am

To były smutne Wiadomości...
abd3mz

Postprzez FOXD » Wt kwi 03, 2012 3:48 pm

bear napisał(a)::nie:
Mateusz napisał mi wczoraj że Niedźwiedź prowadzi Wiadomości, włączyłem telewizor, zobaczyłem Kraśkę, zaklnąłem w duszy że dałem się tak perfidnie wkręcić i wróciłem do swoich zajęć.
potem pisał mi jeszcze, że zaraz będzie Helen, ale powiedziałem sobie że drugi raz nie dam się nabrać.
czyli to jednak prawda była? :STOP:

Na dodatek kilka razy się pojawiał w trakcie Wiadomości. Zresztą wczoraj także w Wiadomości powrócili do tego wydarzenia, pokazując niejako od kuchni jak wyglądały przygotowania i wrażenia Niedźwiedzia :D

Miszon napisał(a):..... największą sensacją było pokazanie (się) Helen (choć się zasłaniała jak mogła ;-) ) !

Tak, zabawnie nieco wyglądało to jej ukrywanie twarzy :D
FOXD

Postprzez gżegoż » Wt kwi 03, 2012 4:09 pm

abd3mz napisał(a):To były smutne Wiadomości...
Dlaczego? Nie oglądałem, więc nie mogę ocenić, ale jestem bardzo zdziwiony tą opinią. Zwłaszcza w kontekście tych entuzjastycznych wypowiedzi pozostałych Forowiczów :know:
gżegoż

Listy Przebojów Trójki słucham od: marca 1992 roku

Postprzez abd3mz » Wt kwi 03, 2012 7:34 pm

Uważam, że wszystko ma swoje granice, a tu zostały bardzo wyraźnie przekroczone. I może tyle, żeby nie psuć entuzjastycznej atmosfery.
Ostatnio edytowano Wt kwi 03, 2012 7:53 pm przez abd3mz, łącznie edytowano 1 raz
abd3mz

Postprzez LLucky » Wt kwi 03, 2012 7:52 pm

Też odnoszę wrażenie, że stała się pewna krzywda nie do cofnięcia...

Mnie siostra wkręciła, że w Wiadomościach był Kaczkowski, ale Pan Piotr akurat potrafi obronić się przed dziennikarzami.
LLucky

Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Postprzez TomaszBr » Wt kwi 03, 2012 10:14 pm

abd3mz napisał(a):Uważam, że wszystko ma swoje granice, a tu zostały bardzo wyraźnie przekroczone. I może tyle, żeby nie psuć entuzjastycznej atmosfery.
Całkowita zgoda. Myślałem, że jestem w tej opinii osamotniony...
TomaszBr

Postprzez ku3a » Wt kwi 10, 2012 12:10 am

abd3mz napisał(a):Uważam, że wszystko ma swoje granice, a tu zostały bardzo wyraźnie przekroczone. I może tyle, żeby nie psuć entuzjastycznej atmosfery.
no niestety trzeba napisać, że było to (żeby użyć jak najlżejszego słowa) potworne świństwo. no ale ten (żeby użyć cenzuralnego słowa) człowiek, który to wymyślił na pewno jest z siebie zadowolony, akcja zakończona sukcesem, hura. był hit numeru, można namierzać następne.
ku3a

Postprzez BeautifulDay » Pt kwi 27, 2012 5:24 pm

Sorry za odświeżanie tematu, ale... co było świństwem? Bo ja nie rozumiem. 30-lecie Trójki, uczcili w Wiadomościach, pojawili się dziennikarze, pokazali kulisy Trójki i co z tego?
BeautifulDay

Powrót do Marek Niedźwiecki