Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

danco28
Posty: 1337
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 2:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 859 notowania (1998)
Lokalizacja: Elbląg

Marek Niedźwiecki wraca do Trójki

Post autor: danco28 »

Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9773
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: tadzio3 »

Pewnie plotka
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Gary »

A szkoda, ale może to i lepiej. Tak sobie myślę przeczytawszy te komentarze pod.
Awatar użytkownika
lampart
Posty: 534
Rejestracja: pn cze 29, 2009 7:41 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Rotterdam

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: lampart »

Obstawiam, że tym razem to nie plotka :)
Tomekk
Posty: 10728
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Tomekk »

a skąd wiesz :?: :wink:
Awatar użytkownika
lampart
Posty: 534
Rejestracja: pn cze 29, 2009 7:41 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Rotterdam

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: lampart »

Tomekk pisze:a skąd wiesz :?: :wink:
obstawianie ma to do siebie, że się nie wie, ale się na bardzo liczy na konkretny wynik...;)
Awatar użytkownika
anowika
Posty: 1500
Rejestracja: sob sie 29, 2009 7:44 pm

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: anowika »

lampart pisze:
Tomekk pisze:a skąd wiesz :?: :wink:
obstawianie ma to do siebie, że się nie wie, ale się na bardzo liczy na konkretny wynik...;)
a w innym wątku było jeszcze tak:
lampart pisze: » Pt paź 23, 2009 10:21 am
Pan Marek jest nieodgadniony... Przede wszystkim potwierdził, że rozmowy z M. Jethon się toczą.. Moje odczucia są jednak takie, że z jednej strony on woli już więcej spokoju, jaki daje praca w mniejszej, mniej popularnej rozgłośni, a z drugiej strony jego stosunek do RZP jest taki... żeby nie przesadzić z określeniem.... dość luźny... ;) Sam nie wiem. Osobiście obstawiam, że PanMarek nie wróci do Trójki.
to jak w końcu jest :?: do Zbysza na pw i ... puchar wina do kąpieli
:know:
Awatar użytkownika
lampart
Posty: 534
Rejestracja: pn cze 29, 2009 7:41 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Rotterdam

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: lampart »

Podtrzymuję. Pan Marek jest nieodgadniony. Może tylko teraz inaczej obstawiam. Tylko o co chodzi z tym pucharem wina?
Awatar użytkownika
anowika
Posty: 1500
Rejestracja: sob sie 29, 2009 7:44 pm

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: anowika »

notowanie z 09-01-2010
zbyszu pisze:To ja tradycyjnie (ostatnio) trzecia godzinę Listy spędzę w wanne. Czeka kąpiel z kwiatem lotosu. No i nalewam czerwone wino do pucharu. Jest okazja...
Awatar użytkownika
lampart
Posty: 534
Rejestracja: pn cze 29, 2009 7:41 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Rotterdam

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: lampart »

A fakt! Zbyszu coś wspominał o jakichś sukcesach w życiu "zawodowym". Stąd pewnie ta okazja... ;)
Awatar użytkownika
anowika
Posty: 1500
Rejestracja: sob sie 29, 2009 7:44 pm

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: anowika »

yum hm :wink:
Duran
Posty: 38
Rejestracja: wt gru 25, 2007 7:03 pm
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Duran »

To na 100 % plotka, M. Niedźwiecki nigdy już chyba nie opuści Radia ZP. W końcu ktoś musi ich pilnować żeby niedajboże nie puścili Modern Talking :wink: :twisted:
pbd2
Posty: 1294
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: pbd2 »

Na pewno nie wróci w ciągu najbliższych dwóch tygodni. LPMN za dwa tygodnie ma 100 notowanie. Wczoraj wieczorem podsłuchiwałem RZP i Pan prowadzący, chyba ten o pseudonimie (imieniu???) Elvis, przypomniał o tym fakcie i stwierdził, że pan Marek pewnie jakieś bąbelki przygotował z tej okazji. Czyli pewnie te bąbelki sie uniosą podczas audycji albo zaraz po. Ale kto wie, co będzie dalej: u nas p. Marek wypił bąbelki z okazji 25-lecia i... pofrunął do innej stacji! Więc może teraz czas na to samo w druga stronę? Biedne RZP, lista musiałaby zmienić nazwę np. na "Listę Przebojów Elvisa Telesińskiego"... I wszyscy by myśleli, że to jakaś lista piosenek z czasów prawdziwego Elvisa!
Pawelucky
Posty: 1451
Rejestracja: sob lip 18, 2009 9:47 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Pawelucky »

Szkoda w każdej plotce jest troszeczke prawdy :(
Duran
Posty: 38
Rejestracja: wt gru 25, 2007 7:03 pm
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Duran »

pbd2 pisze:Na pewno nie wróci w ciągu najbliższych dwóch tygodni. LPMN za dwa tygodnie ma 100 notowanie. Wczoraj wieczorem podsłuchiwałem RZP i Pan prowadzący, chyba ten o pseudonimie (imieniu???) Elvis, przypomniał o tym fakcie i stwierdził, że pan Marek pewnie jakieś bąbelki przygotował z tej okazji. Czyli pewnie te bąbelki sie uniosą podczas audycji albo zaraz po. Ale kto wie, co będzie dalej: u nas p. Marek wypił bąbelki z okazji 25-lecia i... pofrunął do innej stacji! Więc może teraz czas na to samo w druga stronę? Biedne RZP, lista musiałaby zmienić nazwę np. na "Listę Przebojów Elvisa Telesińskiego"... I wszyscy by myśleli, że to jakaś lista piosenek z czasów prawdziwego Elvisa!
Na stronie Radia Złote Przeboje pojawiła się właśnie informacja o jutrzejszym 100 notowaniu listy i normalnie w szoku jestem :shock: Posłuchajcie filmiku z Markiem i zobaczcie jak on sepleni :twisted: Chyba że to efekt wadliwego nagrania, ale już gdzieś czytałem o tym że Niedźwiecki sepleni. Widać coś w tym musi być... :?
Awatar użytkownika
lampart
Posty: 534
Rejestracja: pn cze 29, 2009 7:41 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Rotterdam

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: lampart »

Duran pisze:... już gdzieś czytałem o tym że Niedźwiecki sepleni. Widać coś w tym musi być... :?
A nie daj Boże radia kiedyś słuchałeś? Normalnie ręce i nogi opadają... Duran... Ja w zasadzie troszkę zmieniłbym dwie literki w tym nicku...
Duran
Posty: 38
Rejestracja: wt gru 25, 2007 7:03 pm
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Duran »

Ktoś wyżej próbuje nazwać mnie Durniem, bo nie jaram się oklepaną komercyjną muzyką i Panem Niedźwieckim, tylko wolę Duran Duran, Roxy Music i inne muzyczne perełki.... heh, normalnie szkoda słów! :know:

I pomyśleć że Radio Złote Przeboje tak właśnie grało jak Niedźwieckiego nie było... ale jak przyszedł to muzycznie wszystko padło :?
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Miszon »

Buhaha. To jakiś żart :twisted: .
Duran
Posty: 38
Rejestracja: wt gru 25, 2007 7:03 pm
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Duran »

Do 2007 roku słuchałem Radia Złote Przeboje i grali cudownie, ale kiedy przyszedł tam Marek, zaczęto usuwać klasyczne piosenki i grać coraz więcej nowości. Od 2 lat jestem słuchaczem Trójki i Pana Barona. Mi się podoba lista przebojów w Trójce, choć wolę klasyczne utwory. W normalnej playliście na szczęście tych brzmień nie brakuje w przeciwieństwie do RZP. Jeśli Marek wróciłby to Trójki, to zmuszony bym był znów słuchać Złotych. Dlatego wszystko jedno jak się stanie, jednak ZP wolałem bo było zawsze mniej gadania i więcej muzyki. Dlatego też jestem ZA powrotem M.N. do Trójki :!:
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: abd3mz »

grzes

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: grzes »

Duran pisze:Do 2007 roku słuchałem Radia Złote Przeboje i grali cudownie, ale kiedy przyszedł tam Marek, zaczęto usuwać klasyczne piosenki i grać coraz więcej nowości. Od 2 lat jestem słuchaczem Trójki i Pana Barona. Mi się podoba lista przebojów w Trójce, choć wolę klasyczne utwory. W normalnej playliście na szczęście tych brzmień nie brakuje w przeciwieństwie do RZP. Jeśli Marek wróciłby to Trójki, to zmuszony bym był znów słuchać Złotych. Dlatego wszystko jedno jak się stanie, jednak ZP wolałem bo było zawsze mniej gadania i więcej muzyki. Dlatego też jestem ZA powrotem M.N. do Trójki :!:
- nie słuchałem wcześniej "złotych", bo o nich wtedy nie słyszałem. Podejrzewam, że tak jak większość forumowiczów
- "trójki" słucham od lat, ale lista prowadzona przez "Balonika" mi nie pasuje, a listy słucham bo "Niedźwidź" ją stworzył i ugruntował niejeden gust muzyczny
- w playliście, więcej starszych utworów grają redaktorzy inni jak Piotr Baron
- wróć do "złotych", bo tam co chwila reklamy i mniej gadania (jak byliśmy u Marka, wtedy przegraliśmy w rękę, a dzisiaj wygramy), a najbardziej dobijające były reklamy i przerywniki utworów
- dlaczego większość słuchaczy, którzy słuchali Marka W "TRÓJCE" teraz go nie słucha?
Awatar użytkownika
Jopkolog
Posty: 741
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 2:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1992
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Jopkolog »

A jednak nie plotka
Ostatnio zmieniony pn sty 25, 2010 7:51 pm przez Jopkolog, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22020
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Yacy »

Dzięki Szymon :-)

Ale sama wiadomość nie zrobiła właściwie na mnie wrażenia... Przede wszystkim dlatego, że w tej chwili w Polskim Radiu dzieje się nie najlepiej. Mają być oszczędności i zwolnienia, a powrót Niedźwiedzia nie pasuje ani do jednego, ani do drugiego...
Poza tym pytania: co z Balonikiem? a co z lpmn - jest sens głosować jeszcze na listę w Złotych czy już nie?

nie mówię, że to źle ale na razie cieszyć się nie potrafię.
Awatar użytkownika
Jopkolog
Posty: 741
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 2:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1992
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: Jopkolog »

Yacy pisze:Dzięki Szymon :-)

Ale sama wiadomość nie zrobiła właściwie na mnie wrażenia... Przede wszystkim dlatego, że w tej chwili w Polskim Radiu dzieje się nie najlepiej. Mają być oszczędności i zwolnienia, a powrót Niedźwiedzia nie pasuje ani do jednego, ani do drugiego...
Poza tym pytania: co z Balonikiem? a co z lpmn - jest sens głosować jeszcze na listę w Złotych czy już nie?

nie mówię, że to źle ale na razie cieszyć się nie potrafię.
No właśnie - znaków zapytania i wątpliwości jest mnóstwo. Czas pokaże jak będzie.
Audycji Niedźwiedzia tak czy inaczej słuchałbym w każdym radio, niemniej jednak cieszę się, że znów usłyszę Go w tym ulubionym...
danco28
Posty: 1337
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 2:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 859 notowania (1998)
Lokalizacja: Elbląg

Re: Marek Niedźwiecki wraca do Trójki? Plotka?

Post autor: danco28 »

Tak czułem, że to nie plotka. :D Jak to będzie naprawdę, czas pokaże...
ODPOWIEDZ