Top Wszechczasów (Złote Przeboje) - Propozycje 7.XII 2007

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Robert »

Fanatyk napisał:
nie zauważyłem różnic między wersją radiową a internetową z wyjątkiem regionalnych reklam


Pisałem jakiś czas temu o tych regionalnych blokach reklamowych i "testowych męczarniach" które przechodziłem. RZP łąpię z nadajnika nowosądeckiego , przez internet z poznańskiego. Wszyscy piszą o różnych utworach , które wczoraj słyszeli i wszyscy mają rację , po regionalnych reklamach mniej więcej w połowie każdej godziny audycji , w zależności od długości ich trwania jako tzw. zapchajdziury puszczono różne "wynalazki" , zupełnie nie mające nic wspólnego z tym co serwuje Marek. I tak po Breakoucie załapałem się na

Genesis - Land of confusion

po Bostonie na

The Connells - 74 -75

po The Cars na

Budgie - Everything in my heart i
Ray Parker Jr. - Ghostbusters

a po USA for Africa na
... ponowne Jon & Vangelis - I'll find my way home 8)

Kylie na szczęście mnie ominęła :wink:

A jako że o 22.00 nie było serwisu tylko program od razu przejęła Asia Kruk , Bugdie - Parents wybrzmieli do końca.

W skrócie - po reklamach w środku godziny i ok. 5 min. przed 20 i 21 leci w eter coś , nie mającego nic wspólnego z tym co serwuje Marek.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

To dla mnie trochę za trudne... Jest godzina z której wycinają po kilka minut :twisted: Reklamy - mogę zrozumieć, ale wycinać czas aby puścić inny kawałek :shock: To niech wycinają 2 minuty a nie 6!

A z innej beczki - dziś po 9 musiałem wyjechac "do miasta" i że w Trójce politykują to poskakałem po skali. Po 10 tak sobie ustawiłem 103 MHz czyli gdańskie Radio Trefl obecnie Złote Przeboje... a tam ... Niedźwiedź w głośnikach :lol: W domu niestety nie mogę ustawić tej częstotliwości a w samochodzie i owszem. Ale niestety tak było dlatego że byłem wyżej o 30 m niż moje mieszkanie (Elbląg tak ma ;-) ) Jak dojeżdżałem do domu to niestety...

I jeszcze inna beczka.
Teraz lecą reklamy, ale ... nie wiem skąd!!! Mówią o ulicach ale nie pada nazwa miasta!!! Leszczyńska, sklep FEST, Ogrody Naramowickie, kierunkowy (061)... nie wiem czy to w róznych miastach czy w jednym ... :twisted: w podpisie w programie Olsztyn...
A po reklamach bez zapowiedzi Marka poleciało Let's Dance w jakimś dziwnym wykonaniu :twisted: z wykorzystaniem utworu Davida Bowie. Oj trudno się będzie przyzwyczaić :-(
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3399
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Post autor: stavanger »

Yacy pisze: I jeszcze inna beczka.
Teraz lecą reklamy, ale ... nie wiem skąd!!! Mówią o ulicach ale nie pada nazwa miasta!!! Leszczyńska, sklep FEST, Ogrody Naramowickie, kierunkowy (061)... nie wiem czy to w róznych miastach czy w jednym ... :twisted: w podpisie w programie Olsztyn...
To poznańskie reklamy :wink:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Gabram pisze:I SHOULD BE SO LUCKY ^ KYLIE MINOGUE - tego to nie było na 100% przynajmiej z łódzkiego nadajnika 101,3 FM
I SHOULD BE SO LUCKY ^ KYLIE MINOGUE - to było na 100% przynajmiej z warszawskiego nadajnika 100,1 FM :lol: :lol: :lol: Czyli ogólnie biorąc burdel na kółkach (hmm na falach eteru).
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Fanatyk pisze:Wszyscy piszą o różnych utworach , które wczoraj słyszeli i wszyscy mają rację , po regionalnych reklamach mniej więcej w połowie każdej godziny audycji , w zależności od długości ich trwania jako tzw. zapchajdziury puszczono różne "wynalazki" , zupełnie nie mające nic wspólnego z tym co serwuje Marek. I tak po Breakoucie załapałem się na ...

W skrócie - po reklamach w środku godziny i ok. 5 min. przed 20 i 21 leci w eter coś , nie mającego nic wspólnego z tym co serwuje Marek.
A tak i tu bym się zgodził , że zanim wejdzie głos Marka leci jakiś utwór. Że reklamy będą różne w różnych regionach to rozumiem ale dla mnie też jest za trudny temat "zapchajdziur".

Czy tak samo będzie z listą w złotym radio a może w topie wszech czasów też polecą inne utwory ??? Jeśi nagrałem całą audycję z reklamami i serwisem to oznacza to że jest to jedna z 18 wersji tej audycji ??? Niezły czad bo jednego notowania listy przebojów nie notowałem jeszcze w 18 wersjach :lol:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

no to żeby informacje były coraz pełniejsze ;-)
bobby-x pisze:"zapchajdziura" odbiornik warszawski 100,1 FM - I SHOULD BE SO LUCKY ^ KYLIE MINOGUE :oops: :oops: :oops: czy tak to powinienem zapisać ???
net
FOOTLOOSE - Kenny Loggins
bobby-x pisze: "zapchajdziura" odbiornik warszawski 100,1 FM - GHOSTBUSTERS ^ RAY PARKER JR. piękna dziura swoją drogą
net
WHAT A FEELING - Irene Cara

prawdopodobnie to co ja zapsałem było słyszalne przez wszystkich którzy odbierają ZP przez net, bo np. jotem3 też wspominał Irkę, a jest - jeszcze ;-) - na Wyspach...
Tomekk
Posty: 10729
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Tomekk »

a u mnie (nadajnik 106,2 fm Jelenia Góra w przerwie był krótki fragment La Isla Bonita i She's A Maniac :?
Awatar użytkownika
jblaminsky
Posty: 812
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Post autor: jblaminsky »

NO to super! Ja wczoraj mialem caly czas z gliwic, tam napewno bylo WHat A feeling.:) Swoja droga nie spodziewalem sie , ze tak rozne wersje moga byc w zaleznosci od miasta :)


EDIT.. nie moge znalezc watku o audycji "Zlote, slodsze i najslodsze"... jakby ktos nie sluchal dzisiaj i mial chec posluchania to u mnie na chomiku w ZLOTE PRZEBOJE lezy pliczek Mp3... (reklamy sa, ale moze w tym przypadku latwiej bedzie znalezc co innego bylo niz u Was :)

http://www.chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Jablam

Dzisiaj najwiecej piosenek (az 3 :) ) bylo Johna Lennona. Nic dziwnego -27 rocznica smierci. Dla mnie oczywiscie jako zagorzalego Beatlesfana jak najbardziej pozytywnie. Johna juz nie ma a mimo to nadal jest. (Chociaz akurat Marek zapodal piosenki ktore niekoniecznie sa moimi numerami 1 , ale czy to wazne....)

Milego weekendu. Lekture obowiazkowa skonczylem wlasnie czytac . Teraz czas sie zabrac za kanapki z dzemem.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Wieeelkie dzięki. Dzis mam szalony dzien. Dopiero teraz wróciłem do domu Już ściagam....spodnie ;-) (też) ;-)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

Hehe, zabawne (ale nie wiem, czy jest się z czego cieszyć). U mnie jak najbardziej nie było Kylie ani Ghostbusters (przez net słuchałem, z Gliwic link). Co więcej, po "Footloose" leciał jakiś komentarz Marka wskazujący na to, że właśnie to puszczał (tak mi się przynajmniej wydaje, teraz trochęwcięty jestem ;) ). Ale "Land of confusion" było na 100%, razem z komentarzem Marka przed (i chyba po), że z wielu utworów Genesis ostatecznie wybrał właśnie ten.
Porąbane to strasznie...
Próbowałem dwukrotnie wrzucić na net moje nagranie, ale za każdym razem coś się działo z chomikiem i ostatecznie po ponad 40 minutach wysyłania pliku wskakiwał jakiś błąd i nie weszło mi na chomika :(.
Vinyl84
Posty: 815
Rejestracja: pn maja 22, 2006 8:58 pm

Post autor: Vinyl84 »

Drugą część czas zacząć ;] Na dzień dobry w Częstochowie "My sweet lord" :)
ODPOWIEDZ