Audycje Marka Niedźwieckiego w Radiu Złote Przeboje

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Myślę, że RZP zmienia po prostu swój target i Ci dwaj "misie" niezadługo pozostaną słuchaczami tego radia. :)
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Robert »

Toż to klasyka gatunku :D , uśmiałem się do łez , nawet nie wiedziałem że tam mają jakieś forum. W ramach poprawy humoru trzeba tam będzie częściej zaglądać :)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Cieszę się że mogłem Ci poprawić humor ;-)
Ale przyznam sią że słucham teraz Złotych Przebojów ... z dzwoneczkami ;-) I zacząłem nie po kolei od 2+1 ... Słyszę po raz pierwszy i ... zapewne gdyby nie ON to nie poznałbym tego :-( Wystarczyło że przeczytałem wpis pod utworem i MU uwierzyłem. I dalej MU będę wierzył

Ktoś tu pisał o ołtarzyku... muszę pomyśłeć ... :-)
Awatar użytkownika
kocin
Posty: 569
Rejestracja: śr sty 17, 2007 9:36 am

Post autor: kocin »

:( jejku po kiego grzyba byla ta zmiana Panu Markowi potrzebna przeciez te dialogi z forum sa zenujące :(
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Czy te złote przeboje z dzwoneczkami można kupić na stacji benzynowej Shell czy PKN Orlen ?? Czy Karpia też widzieliście może na stacjach benzynowych w Wawie ??? Bo do tego durnego Empiku pod Palmą nie mam ochoty jechać.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Te świetne Piosenki z dzwoneczkami dostałem dzisiaj na stoisku z prasą . Co prawda czekam na przesyłkę, ale Idą święta więc prezenty się przydadzą. A płyty powinny być w każdym kiosku, a na pewno w hiper-super-marketach obok GW ;-) Polecam z płyty 2+1, Mud i Dianę Ross i pozostałą 13-stkę z Czerwonymi Gitarami na czele ;-)

Karpie pewnie są na Myśliwieckiej ;-) a w Empiku już na 2 miejscu!!! I leżą i kuszą ... ;-)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

bobby-x pisze:Bo do tego durnego Empiku pod Palmą nie mam ochoty jechać.
:twisted:

Dialogi o Topie nieprzeciętne, faktycznie można się uśmiać :D.

A patrzcie tu:
http://www.gazetawyborcza.pl/1,75478,4738022.html
O Niedxwiedziu jak widać ostatnio sporo w mediach. Czyżby ciąg dalszy kampanii promocyjnej? (ale ten text Gosia Andrzejewicz kontra "jazzowa płyta" nie wyjęty też jest ;) )
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

A wałsnie. Dziś rano pan Niedzwiecki prowadził audycję razem z niewidomym chłopcem z Lasek, który marzy o tym aby zostac prezenterem radiowym. Słuchał ktoś? A moze ktoś uwiecznił? Było by miło

Edit. Dzięki za ten link. Ech. Wspaniały gest

How Long?
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

bobby-x pisze:NA CAŁEJ POŁACI ŚNIEG ^ ANNA MARIA JOPEK I JEREMI PRZYBORA
To była sama Anna Maria o ile dobrze pamiętam (na telefonie słuchałem i w tramwaju ten fragment, więc może pokręciłem).
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Miszon pisze:
bobby-x pisze:Bo do tego durnego Empiku pod Palmą nie mam ochoty jechać.
:twisted:
:-P :lol:

a tak by the way - byl ktos dzisiaj na podpisywaniu plyty?
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Zbyszu rozumiem że już masz link do Piosenek z dzwoneczkami, ale jakby ktos nie mial to proszę tu są 4 audycje PzD:
http://chomikuj.pl/zlotymarek/Piosenki+z+dzwoneczkami

Czy komuś mówi coś nazwisko Pani A. Kurpiel? Jeśli nie to poczytajcie dzisiejszy wspominkowy wpis na blogu Pana Marka :-)
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

W "Żaku" prowadziłem moją pierwszą listę przebojów. Nazwałem ją odkrywczo "20 przebojów". I poszło... W akademikach powiesiłem skrzynki, do których można było wrzucać kartki z propozycjami. We czwartek w nocy opróżniałem skrzynki, a w piątek (PIĄTEK) prowadziłem kolejne notowania.
A tak w ogóle to kto ma te notowania spisane? :lol:
kwiaciareczka
Posty: 157
Rejestracja: wt sie 07, 2007 8:52 am
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kwiaciareczka »

Donoszę, że zmienili zdjęcia Niedźwiedzia na stronach RZP. Nie ma już złotej marynary, niestety żel na włosach został, ale jakiś postęp jest i to że w ogóle zmieniają daje nadzieje...
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

no znaaaaacznie lepiej teraz.
ciekawe czy to byla zmiana planowana od samego poczatku 8) .
drtc
Posty: 6
Rejestracja: ndz wrz 09, 2007 11:52 pm
Lokalizacja: Toruń

Post autor: drtc »

Nie wiem, czy czujecie to samo, ale jest piątek, początek weekendu, godzina 19:00 zbliża się coraz szybciej, i... Czy tylko ja mam to wrażenie ?

Nic nie mam do Metza, gratuluję nagrody, ale zdradzę dziś Trójkę na 3 godziny, i jutro przed południem tak samo. I tylko wtedy, bo poza tym pasmem RZP jest dla mnie niestrawne.

W innej formie, ale wraca to, co lubiłem, do czego przywykłem od lat. Teraz tylko jak najmniej złotej marynarki.

Screamer Radio, podany w tym wątku, nie działa mi jakoś. Nie łączy z większością stacji. Może to przez ten deszcz...

Pozdrawiam

PS. Ogromne dzięki dla wszystkich chomików.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Yacy pisze:Zbyszu rozumiem że już masz link do Piosenek z dzwoneczkami, :-)
Nieststy nie mam (jaki link) ???

Ale dzięki za chomiczka. Załad0wałem sobie i odsłucham po biathlonie ;-) Sikora był 7-my a pani Madzia? Dawaj dawaj!!!

How Long?
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

kwiaciareczka pisze:Donoszę, że zmienili zdjęcia Niedźwiedzia na stronach RZP. Nie ma już złotej marynary, niestety żel na włosach został, ale jakiś postęp jest i to że w ogóle zmieniają daje nadzieje...
Ale żel nie wszedzie. Ale czy to ważne? Ot - to jest Radio komercyjne i wykorzystują wizerunek Niedzwiedzia jak sie da. Najważniejsza jest audycja, muzyka - a ta w "Złotych słodszych..." była jak drzewniej.

Dziś wieczorem wybieram oczywiście...piatki jak dawniej ;-) Od czasu, gdy Lista przeniosła sie na sobote - wieczór piątkowy był zupelnie pusty, niepoukładany, dziwaczny, rozlazły i zwyczajnie zmarnowany ;-)

How Long?
kwiaciareczka
Posty: 157
Rejestracja: wt sie 07, 2007 8:52 am
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kwiaciareczka »

zbyszu pisze: Ale czy to ważne? Ot - to jest Radio komercyjne i wykorzystują wizerunek Niedzwiedzia jak sie da. Najważniejsza jest audycja, muzyka
Nie, no oczywiście, że najważniejsze jest to, że p.Marka można posłuchać, ale mnie to jakoś boli, jak widzę człowieka, którego szanuję i podziwiam od lat w jakimś dziwnym przebraniu, które zupełnie nie pasuje do obrazu, jaki wytworzył sobie przez te lata.

jblaminsky wielkie dzięki za link (parę stron wcześniej), bo dziś fmonline jakoś dziwnie nie chce u mnie działać. Bo ze strony RZP oczywiście nie da się posłuchać...

Ktoś może otworzy temat do komentarzy audycji, która za chwilę?...
Awatar użytkownika
jblaminsky
Posty: 812
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Post autor: jblaminsky »

prosze Cie bardzo kwiaciareczko! Tez sie wkurzalem ze to radio ze stronki ZP nie dziala online (ku3a tez mial problemu - jak sie klikalo na PLAY to tylko te tasiemki magnetofonowe sie szybciej krecily) wiec poszperalem po sieci i znalazlem programik radyjkowy. O tyle wygodny ze jak Krakow zapchany to radyjko gra z Gliwic (u mnie obecnie teraz pobiera z Gliwic)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

jblaminsky pisze: wiec poszperalem po sieci i znalazlem programik radyjkowy. O tyle wygodny ze jak Krakow zapchany to radyjko gra z Gliwic (u mnie obecnie teraz pobiera z Gliwic)
U mnie też teraz z Gliwic, ciekawe :).
Jakby coś, to własnie nagrywam (kilka sekund pierwszych nie zdążyłem). Teraz leci "America" Bowiego i Metheny'ego.

Za to strona owego radia nie działa - "The service is not available. Please try again later.". Raz owszem mi weszło, ale nie miałem Flasha 8.0 i musiałem zainstalować. Ale jak zainstalowałem, to nie weszło już...

O, cudownie teraz "High hopes", super! :D
Ostatnio zmieniony pt gru 07, 2007 8:07 pm przez Miszon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

A mi dobrze odbiera z tej tuby.

Na początek David Bowie i Pat Metheny. :)


1 stycznia top 100! To chyba będzie dawka ponad moje siły. :lol:
Ostatnio zmieniony pt gru 07, 2007 8:08 pm przez Gary, łącznie zmieniany 1 raz.
Aro
Posty: 6081
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Post autor: Aro »

No a teraz High Hopes !!!! Juz czuć klimat...... Topu
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Ahoj!

Podpisuję Listę obecnosci.

To co? Zaczynamy oddzielny watek?

Do nasłuchania
Vinyl84
Posty: 815
Rejestracja: pn maja 22, 2006 8:58 pm

Post autor: Vinyl84 »

Dla tych, którzy mieszkają w Częstochowie lub okolicach i jakoś nie mogą sie połączyć z radiem przez internet dobra informacja. Nastawcie swoje odbiorniki na 96.6 :P I spotka Was niespodzianka ;] A już myślałem, że tylko przez Internet bedzie można w Częstochowie Pana Marka Usłyszeć. W Sobote nie mogłem słuchać z Analogowego ;] Ale dzisiaj nie przepuszczę ;]. I albo mi sie wydaje, albo słyszę Pink Floyd ;)
Aro
Posty: 6081
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Post autor: Aro »

Tak na razie odtwarza dobrze z TUBA.FM
ODPOWIEDZ