Audycje Marka Niedźwieckiego w Radiu Złote Przeboje

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

airborn
Posty: 321
Rejestracja: śr gru 27, 2006 1:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Post autor: airborn »

Bobby-x, to co piszesz, to absurd jest. Przecież w żaden sposób nie atakuję Balonika. Twierdzę tylko, że Fanatyk ma rację mówiąc, że "Balonik nigdy nie uwolni się od Markowego piętna". Że nie pozyska sam wielu nowych słuchaczy dla Listy, natomiast starzy, choć będą go z wielką sympatią słuchać, ciągle będą wracać myślami do Marka i traktować go jako prawowitego prowadzącego Listę.

Uważam, że władze Trójki popełniły błąd, nie biorąc do prowadzenia Listy kogoś zupełnie nowego. Kogoś takiego, jak Niedźwiecki sprzed 25 lat - z własnymi pomysłami, z własnym gustem muzycznym, z silną indywidualnością, kogoś, kto mógłby zdobyć na Liście pozycje choćby porównywalną z Markiem.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

hmm no cóż nie zrozumiałeś więc dalej się nie wypowiadam.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

amstel pisze:Zaryzykowałbym stwierdzenie, że to dzięki niemu lista wciąż jest, zachowała ciągłość (co ważne najbardziej pewnie dla statystyków:-)) i możemy się nią cieszyć.
to wcale nie jest ryzykowne stwierdzenie...
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

airborn pisze:Twierdzę tylko, że Fanatyk ma rację mówiąc, że "Balonik nigdy nie uwolni się od Markowego piętna". Że nie pozyska sam wielu nowych słuchaczy dla Listy, natomiast starzy, choć będą go z wielką sympatią słuchać, ciągle będą wracać myślami do Marka i traktować go jako prawowitego prowadzącego Listę.
Akurat tu się nie zgodzę. Pan Baron potrafi pozyskać słuchaczy. Czego ja jestem przykładem, chodzi mi co prawda w tym przypadku o poranną audycję. Ale zanim on tego nie prowadził tylko wiadomo kto :x
to poranków nie mogłem słuchać. Po prostu nie trawiłem tamtego stylu prowadzenia audycji.
A Lista prowadzona przez Barona jest inna niż p.Marka (ale na pewno nie gorsza) chociażby to, że słuchacze mogli zapowiadać piosenki czy zapraszać na LP.
Ale przecież nie wszystko się da zmienić np. podstawowej rzeczy nie można zmienić czyli granych piosenek :wink: :lol:
airborn pisze:Uważam, że władze Trójki popełniły błąd, nie biorąc do prowadzenia Listy kogoś zupełnie nowego. Kogoś takiego, jak Niedźwiecki sprzed 25 lat - z własnymi pomysłami, z własnym gustem muzycznym, z silną indywidualnością, kogoś, kto mógłby zdobyć na Liście pozycje choćby porównywalną z Markiem.
Gdyby wzięli kogoś zupełnie nowego to osoba ta nie poradziłaby sobie z presją i odpowiedzialnością.
A poza tym nie wiem czy bym zaufał takiej osobie, która przyszłaby np. spoza 3. Młoda osoba niestety, ale byłaby też "skażona" już komercyjnym gniotem. Oraz o czym by taka młoda osoba mogła opowiadać słuchaczom. Np. to jest piosenka z płyty takiej i takiej wydana tu i tu przez tego i owego w tym i tym roku, jej długość to ... . Takie informacje słuchacz to sobie może przeczytać sam z płyty. A już np. spotkań z muzykami, mnóstwo koncertów to tylko o tym może opowiadać ktoś doświadczony. No i jak dla mnie to ciekawe jest również nawiązywanie do czasów PRL-u i młodości prowadzącego - lubię takich rzeczy słuchać.
A posłuchaj o czym mówią w komercyjnych rozgłośniach, rzeczy typu "Roman spieprzaj" to po jakimś wywiadzie Giertycha w tej rozgłośni. To dwóch młodych prowadzących program po wyjściu Giertycha miało do powiedzenia słuchaczom.

Chyba trochę się rozpisałem. Ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi. :wink:
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

bobby-x pisze:
airborn pisze:Dlatego nie powinien on być docelowym prowadzącym Listy.
Proponował bym, żeby takich rzeczy nie pisać i bardziej zostawić je dla siebie Forumowiczu Airbornie! bo Balonik czyta to forum i jest wrazliwym człowiekiem .
A dlaczego nie? Jeśli szczerze.... A o Niedzwiedziu to można? Ze "zdradził", że "robi brudną robotę", że "się powtarza" itp

Dlaczego nie można? Że bedzie koniec Listy? Lepszy rydz niż nic, czmy moze bylekto, aby tylko było?

Pozdrawiam. How Long?
airborn
Posty: 321
Rejestracja: śr gru 27, 2006 1:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Post autor: airborn »

>Gdyby wzięli kogoś zupełnie nowego to osoba ta nie poradziłaby sobie z presją i odpowiedzialnością.

Może by sobie nie poradziła, może by sobie poradziła. Jakby miała silną osobowość, to by sobie poradziła. Poza tym to nie musiał być ktoś "zupełnie nowy". Wspominałem o Pawle Kostrzewie - z jednej strony ma doświadczenie Listowe, z drugiej na tyle silną osobowość, że nie byłoby mowy o byciu Niedźwiedziem bis. I do tego praktycznie bezrobotny.

>A poza tym nie wiem czy bym zaufał takiej osobie, która przyszłaby np. spoza 3. Młoda osoba niestety, ale byłaby też "skażona" już komercyjnym gniotem.

Bo oczywiście nie istnieją ani rozgłośnie regionalne PR, ani np. rozgłośnie studenckie, o Bisce czy dawnej RH nie mówiąc.


>Oraz o czym by taka młoda osoba mogła opowiadać słuchaczom. Np. to jest piosenka z płyty takiej i takiej wydana tu i tu przez tego i owego w tym i tym roku, jej długość to ... . Takie informacje słuchacz to sobie może przeczytać sam z płyty. A już np. spotkań z muzykami, mnóstwo koncertów to tylko o tym może opowiadać ktoś doświadczony. No i jak dla mnie to ciekawe jest również nawiązywanie do czasów PRL-u i młodości prowadzącego - lubię takich rzeczy słuchać.

Czyli rozumiem, że nikt urodzony po roku 1970 nie ma dla Ciebie szans.

Ech, to radio musi umrzeć.
JC
Posty: 1167
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JC »

zbyszu pisze: Lepszy rydz niż nic, czmy moze bylekto, aby tylko było?
Sorry, ale chyba trochę przesadzasz..... co właściwie masz do zarzucenia Baronowi? Sposobu prowadzenia audycji przez Marka nikt nie krytykuje..... mnie tylko dziwi jego postawa. Tak jak mówię..... nie krytykuje, tylko się zastanawiam. Baronowi też słuchacze mieli za złe, że w jakimś programie telewizyjnym biegał z mikrofonem za Kamilem Durczokiem....., ale przestał błądzić, a listę prowadzi po swojemu..... salto na antenie ma zrobić, co proponujesz? A właściwie nieważne, out-uję się z tej "akademickiej dyskusji" :wink: .
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

JC pisze:
zbyszu pisze: Lepszy rydz niż nic, czmy moze bylekto, aby tylko było?
Sorry, ale chyba trochę przesadzasz..... : .
Teraz Ty mnie źle zrozumiałeś. Nie mam nic przeciwko Baronowi. Nawet bardzo go lubie w TuBaronie. Najlepsza przedpołudniówka od kilkunastu lat w Trojce. A już "Balonika" światecznego (np. o poranku w Wielkanoc) to uwielbiam!!!

To <<bobby-x>> napisał, zeby nie krytykować Balona bo...Listy nie bedzie wcale! Z tym sie nie zgadzam. Baron nie jest ani "swietą krową" ani ( za przeproszeniem) panią Anetą Wroną, wciśnietą swego czasu na antene Trójki.

Dziś Balonik robi świetgego TuBarona - prosze zresztą zerknac na strony w w w. Sprawdza się idealnie. A Na Liście? Cóż, słychac wyraźnie, ze to nie Jego kalosze...

How Long?
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

bobby-x dzięki za opis audycji. Nie mogę słuchać, a dzięki temu przynajmniej powąchałem zapach audycji...
A co do Balonika, to uważam że naprawdę dobrze sobie radzi.
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

airborn pisze:Czyli rozumiem, że nikt urodzony po roku 1970 nie ma dla Ciebie szans.
Nie to o tych czasach PRL-u tylko taki miły dodatek z :wink: mógłby być
Ale młodasza osoba jeśli jest pasjonatem, żyła z muzyką to jak najbardziej. Dla mnie takim kimś jest Ola Kaczkowska.
airborn pisze:Ech, to radio musi umrzeć.
Nie masz racji. Radio tak różnorodne jak trójka nie masz szans na to żeby umrzeć. Po pierwsze ludzie słuchają rmf i zet ale tylko dlatego, że są tam konkursy z kasą. Po drugie muzyka grana przez nich powtarza się w ciągu dnia wielokrotnie. A to w końcu zaczyna się nudzić.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

dominik_fi pisze:A Lista prowadzona przez Barona jest inna niż p.Marka (ale na pewno nie gorsza) chociażby to, że słuchacze mogli zapowiadać piosenki czy zapraszać na LP.
Ale przecież nie wszystko się da zmienić np. podstawowej rzeczy nie można zmienić czyli granych piosenek
Myślę, że porównanie Barona i Niedźwiedzia możemy dokonać na zlocie w sobotę po powrocie z Myśliwieckiej. Mam nadzieję, że do tej pory zauważyliście ile Balonik do tej pory zrobił dla listy. Porównanie 2-3 ostatnich lat Marka i kilku miesięcy Balonika absolutnie i zdecydowanie przechyla szalę na korzyść Barona. Mogę się zastanawiać czy szala w stosunku 25 ostatnich lat nie poleci w drugą stronę ale to dłuuugi temat na zlocik. Domyślam sie dlaczego Markowi lista nie leżała od kilku ostatnich lat ale to nie temat na publiczne forum.
airborn pisze:Uważam, że władze Trójki popełniły błąd, nie biorąc do prowadzenia Listy kogoś zupełnie nowego. Kogoś takiego, jak Niedźwiecki sprzed 25 lat - z własnymi pomysłami, z własnym gustem muzycznym, z silną indywidualnością, kogoś, kto mógłby zdobyć na Liście pozycje choćby porównywalną z Markiem.
Nie jesteś w zarządzie Trójki więc nie wypowiadaj się na temat co dyrekcja zrobiła lub czego nie. Ja uważam, że kogoś takiego MŁODEGO jak Niedźwiecki teraz po prostu nie ma więc nie bardzo z czego Dyrekcja miała wybierać. Ppza tym nawet jak jest to powiedział, że takiej presji nie udźwignie.
Awatar użytkownika
mceurytos
Posty: 14
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:56 pm
Kontakt:

Post autor: mceurytos »

A tak wogóle właśnie mówi się m.in. o Marku podczas posiedzenia sejmowej komisji ds. kultury.
M.in. o tym że swoim odejściem wyrządził dużą krzywdę PR, po tym jak w ostatnim roku radio w niego zainwestowało. No ale jak widać miał mimo wszystko wolną rękę ...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

dominik_fi pisze:Nie masz racji. Radio tak różnorodne jak trójka nie masz szans na to żeby umrzeć.
Jabym powiedział to inaczej: "RADIO, KTÓRE POSIADA TAK ROŻNORODNYCH I FANTASTYCZNYCH SŁUCHACZY NIE MA PRAWA UMRZEĆ" Przecież poznałem Was wielu na tych 3 zlotach poza tym też mam kilku Trójkowych klientów i muszę powiedzieć, że każdy z Was jest niesamowicie inny, inteligentny, posiada tak ważne (przynajmniej dla mnie) cechy charakteru, że po prostu "kapcie z nóg". Dopóki są Tacy słuchacze dopóty będzie istniała lista i Trójka. :lol:
Awatar użytkownika
drwycior
Posty: 668
Rejestracja: pt gru 08, 2006 9:57 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Cieszyn/Norymberga
Kontakt:

Post autor: drwycior »

Tak, mysle ze SALTO byloby idealnym rozwiazaniem :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

mceurytos pisze:A tak wogóle właśnie mówi się m.in. o Marku podczas posiedzenia sejmowej komisji ds. kultury.
M.in. o tym że swoim odejściem wyrządził dużą krzywdę PR, po tym jak w ostatnim roku radio w niego zainwestowało. No ale jak widać miał mimo wszystko wolną rękę ...
Naprawdę tak powiedzieli? Kto? Pan od złogów gierkowsko-gomółkowskich????
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

mceurytos pisze:A tak wogóle właśnie mówi się m.in. o Marku podczas posiedzenia sejmowej komisji ds. kultury.
M.in. o tym że swoim odejściem wyrządził dużą krzywdę PR, po tym jak w ostatnim roku radio w niego zainwestowało. No ale jak widać miał mimo wszystko wolną rękę ...
Radio w niego zainwestowało? W jaki sposób. Chyba, że zeszłoroczny dwudniowy top to może o to im chodziło, że tyle się czasu "zmarnowało", a można było zagrać to samo co komercyjne stacje czyli jakieś Last Christmas i inne.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Pewnie o tę kolekcję chodzi. A mi to się wydawało ich psim obowiązkiem, aby odpowiednio oprawić 25-lecie elpetrójki. Widocznie "pan kurownik" potraktował to jako inwestycję w Marka.
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

Skoro to była inwestycja w niego to powinni podać ile zarobili z okazji 25-lecia.
Awatar użytkownika
drwycior
Posty: 668
Rejestracja: pt gru 08, 2006 9:57 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Cieszyn/Norymberga
Kontakt:

Post autor: drwycior »

No dobra...powiem tak...tez mialem rozdarte serce.
Normalnie - to powinienem byc zly :twisted: :twisted: ...i miec zal :cry:
Ale nie potrafie...po prostu nie potrafie...
Nie wiem, to jest moze tak jak z wlasna zona albo dziecmi...
W przypadku Marka N. po prostu tylko On gra taka muzyka jaka ja kocham...od 20 lat...nikt inny...nikt nikt nikt...To jest troche smutne ale nikt inny nie gra takiej muzyki..no ja nie znam przynajmniej...i tylko On robi tak radio jak ja lubie...that´s it.

Uswiadomilem to sobie tak naprawde dopiero tego 1 grudnia.
Tez myslalem latem ze nie bede sluchal tych audycji ,no ewentualnie podsluchiwal z ciekawosci...ale teraz ja widze ze ja po prostu czekam na nie.

Czasami tak bywa w zyciu ze powinnismy troche zmienic schematy myslenia i nie kierowac sie tylko glowa, zdrowym rozsadkiem...
ek
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 21, 2003 2:49 pm
Lokalizacja: Zabierzów/Kraków

o Marku w serwisie onet...

Post autor: ek »

Zapraszam do poczytania głosów forowiczów onetu: http://muzyka.onet.pl/10172,1456047,0,1 ... wiady.html

Pozdrawiam
-ek
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

a ja znalazłem stronę z forum RADIA ZŁOTE PRZEBOJE

po audycji Marka Niedźwieckiego pojawiła się tylko jedna wymiana zdań. Jeśli ktoś nie chce przeglądać całości to proszę oto skrót. Zaznaczyłem - moim zdaniem - najciekawsze fragmenty tej wymiany ;-)

(...) - wycięte fragmenty
buźki - wstawione przeze mnie ;-)

Autor - Misiu

No i mieliśmy dzisiaj pierwszy odcinek programu Złote, słodsze i najsłodsze. Fajnie że oprócz normalnej szarej playlisty można przez 3 godziny posłuchać nieoklepanego ścierwa tylko pare (wolnych ) perełek . No ale na mnie jako na fanu dyskotekowej muzyki lat 80tych postać Marka Niedźwieckiego wielkiego wrażenia nie robi. Wystarczy popatrzeć na liste topu wszechczasów. Nie ma tam np. naszego ukochanego Modern Talkingu :wink: . Wysłałem panu Markowi pare propozycji z dyskotekową muzyką może coś jednak weźmie. Na tej liście jest za to pare fajnych piosenek np. Trojanowska, ABC, Bon Jovi, Halina Frąckowiak ale zdecydowany brak dyskoteki ,która jest na topie. :shock: :shock: :shock: (...) I mógłby kazać złotym przebojom powrócić disco party od poniedziałku do czwartku bo zdaje chyba sobie sprawe że zespół Modern Talking i muzyka disco jest ulubioną muzyką większości Polaków. :shock: :lol: :shock:

Autor - Maro D.

Uważaj Misiu...Pan Niedźwiecki nie zagra Modern Talking. Nigdy nie zagrał w latach 80-tych w Trójce to czemu miałby to teraz robić? On stawia głównie na Rock, stąd w Topie pojawiają się Nirvana i Metallica.

Autor – Misiu

Jak Marek Niedźwiecki stawia na Rock to niech idzie do innej stacji agory ROXY FM. Ale nie znam drugiego takiego człowieka który lubi Boney M, ABBE czy Bee Gees a nie lubi Modern Talking i Disco 80 :wink: . Zaczynam mieć przypuszczenia że w przeniesieniu audycji disco party tylko na soboty pan Niedźwiecki maczał niestety palce.(..)

Autor - Maro D.


To też nie do końca...w latach 80-tych w swojej liście puszczał piosenki: Baltimory, Numero Uno, Ryana Paris i chyba jeszcze kogoś z kręgu Italo Disco. No i Papa Dance grał. (...)

Autor - Misiu

No tak tuba.fm ZP 80s to jest profesjonalna stacja internetowa i myśle że wolałbym playliste z tego kanału słyszeć w złotych przebojach na codzienień. Myśle że Marek Niedźwiecki przy tej stacji kierował się przede wszystkim tym żeby zagrać wszystkie ważne piosenki z 80s, są pewne braki ale jak na ZP jest super . (...) A jakby sie w tym topie wszechczasów pojawił Modern Talking to napewno by wygrał. :wink: Już ja bym tego dopilniował. :shock: :shock: :shock:

Autor - Przebojowy Krzyś

Misiu, nie popadajmy w skrajność (...) Jednakże zawsze możesz napisać propozycję muzyczną i wpisać zespół Modern Talking ze swoją ulubioną piosenką. Ja zgłosiłem rzecz jasna "Atlantis Is Calling" (wersja 1986 ). Myślę że ten kawałek pan Marek powinien poznać, :wink: bo jest on wręcz znakomity, :D :D w dodatku ta gitarka na wstępie (..)

Autor - Misiu

Gdyby tylko taka piosenka Modern Talking Atlantis Is Calling (SOS for Love 1986) pojawiła się w topie wszechczasów to zrobiłbym sobie parenaście adresów e-mail i logował się na wymyślonych danych :shock: :oops: :shock: a potem głosował na zp.pl. Teraz nie muszę bo za bardzo nie ma na co. No i wy byście pomogli. Wątpie aby ludziom w przedziale wiekowym 25-50 lat chciało się logować i przejżeć 500 muzycznych propozycji. :wink: :wink: :wink: (...)

Autor - Przebojowy Krzyś


Misiu (...) Oczywiście można czasem (o ile to możliwe) podbić coś na wyższe miejsce, ale uważam że zakładanie sporej liczby kont pocztowych, aby nieuczciwie, sztucznie wygrać jedną piosenkę jest bardzo złym pomysłem. (...). Co wygra to wygra, mam nadzieję że nie będzie to oklepany Genesis albo Kobranocka
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

oh
my
God...

no coz, oby Markowi bylo tam dobrze...
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Mam nadzieję, że nie była to poważna wymiana zdań.

PS. Jak nie to "fajnych" słuchaczy ma Pan Marek.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

tadzio3 pisze:Mam nadzieję, że nie była to poważna wymiana zdań.

PS. Jak nie to "fajnych" słuchaczy ma Pan Marek.
na 100% była to poważna wymiana zdań ...

Ale myślę też że są tam chyba słuchacze, którzy słuchają innej muzyki... Chyba... Na pewno będą w czasie audycji Pana Marka ;-) A skoro ma adres to trzeba Mu dac znać, że w czasie Jego audycji następuje zmaina "targetu" ;-)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

ku3a pisze:oh
my
God...
Oh
My
God...

ale na Młode Tłoki bym zagłosował jakby były w zestawie :oops: :oops: :oops:
ODPOWIEDZ