Marek Niedźwiecki wraca 1 grudnia!!!

„Ojciec założyciel„ Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów. Przez ostatnie trzy dekady (z drobnymi przerwami) jest cotygodniowym gościem w naszych domach...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Marek Niedźwiecki wraca 1 grudnia!!!

Post autor: zbyszu »

...nieststy nie do Programu III, ale tak jak postanowił do Radia Złote Przeboje. To informacja z portalu press.pl

Wiecej tutaj: http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=12781

Miłego czytania

Ech :-/
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3399
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Re: Marek Niedźwiecki wraca 1 grudnia!!!

Post autor: stavanger »

zbyszu pisze:...nieststy nie do Programu III,
No wiesz...a ja sobie pomyślałem... :roll:
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Robert »

Proszę nastawić głośniczki o godzinie 10.
Tak. To ten długo oczekiwany nie tylko przeze mnie moment. Wejść w ten grudniowo-gwiazdkowy czas nasłuchując "Jego" głosu płynącego z fal eteru... Po prostu bezcenne. I jeszcze ta niesamowita biała , sceneria za oknami. Magiczny nadchodzi czas...
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22021
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

tylko co nastawić na 10? :evil:
u mnie nie słyczać tych Przebojów, no chyba że przez net, ale gdzie znaleźć taką informację że Niedźwiedzia będzie słychać w całym necie? :cry:
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

Yacy pisze:ale gdzie znaleźć taką informację że Niedźwiedzia będzie słychać w całym necie? :cry:
Jak to gdzie, przecież pisza w necie, że Złote Przeboje scalają wszystkie swoje lokalne rozgłośnie i ma być jednolity program i już nie będzie nadawana informacja typu: Radio Kolor - Złote Przeboje. Tylko w całej Polsce Złote Przeboje. Ale niestety u mnie nie ma przynajmniej jak na razie możliwości odbierania przez zwykłe radio. Zostaje net.
JC
Posty: 1171
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JC »

To Pan Marek znowu chce prowadzić listę? Myślałem, że odszedł z Trójki, bo w takiej formule nie czuł się swobodnie. I co..... kolejna lista starych przebojów..... Taki lans, marketing i odcinanie kuponów..... trochę bez pomysłu. :(
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5016
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: adr »

JC pisze:To Pan Marek znowu chce prowadzić listę? Myślałem, że odszedł z Trójki, bo w takiej formule nie czuł się swobodnie. I co..... kolejna lista starych przebojów..... Taki lans, marketing i odcinanie kuponów..... trochę bez pomysłu. :(
Jako uczestnik trzeciego zlotu wiem z pewnego źródła, że lista ma być, jakby to powiedzieć, "aktualna", bez starych przebojów.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Hmmm, czyli to bedzie "Radio Nie Tylko Złote Przeboje"....? Sam ejstem ciekaw tych smian "strukturalnych" w tym Radiu.

Będe podsłuchiwał (jeśli net nie padnie) bo Olsztyn to pustynia ZłotoPrzebojowa
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22021
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Zdecydowanie mają zmienić charakter i chyba m.in. dlatego znalazł się tam Niedźwiedź. Tylko wg mnie te informacje - o zmianie charakteru, o "scaleniu" internetowym i o ewentualnych nowych częstotliwościach naziemnych - już powinny atakować z każdej strony, a nawet na ich stronie nie ma nic o przyszłości :-( No i czekam na informacje czy można się spodziewać że Złota Pustynia Olsztyńsko-elbląsko-iławska zostanie zalana i powstanie Oaza Dobrego Odbioru ;-)
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Yacy pisze:No i czekam na informacje czy można się spodziewać że Złota Pustynia Olsztyńsko-elbląsko-iławska zostanie zalana i powstanie Oaza Dobrego Odbioru ;-)
Nie ejst tak źle. Mamy przecież w Olsztynie Radio Eeeeeska oraz RaaAAaaAAAAaadiostację, wiec chyba nie ma co narzekać ;-) Na szczescie obie stacje nie docierają z Olsztyna do miejscowości 40 km od stolicy Warmii i Mazur. Ufff

Do namierzenia
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Marek Niedźwiecki wraca 1 grudnia!!!

Post autor: abd3mz »

zbyszu pisze:...nieststy nie do Programu III, ale tak jak postanowił do Radia Złote Przeboje. To informacja z portalu press.pl

Wiecej tutaj: http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=12781

Miłego czytania

Ech :-/
A już myślałem...:(

PS. Swoją drogą zbyszu powinieneś zostać dziennikarzem. Temat od razu przyciąga wzrok. :)
SanczoBalca
Posty: 8
Rejestracja: czw lis 08, 2007 7:33 pm
Lokalizacja: Wojewódki Dolne

Post autor: SanczoBalca »

dominik_fi pisze:
Yacy pisze:ale gdzie znaleźć taką informację że Niedźwiedzia będzie słychać w całym necie? :cry:
Jak to gdzie, przecież pisza w necie, że Złote Przeboje scalają wszystkie swoje lokalne rozgłośnie i ma być jednolity program i już nie będzie nadawana informacja typu: Radio Kolor - Złote Przeboje. Tylko w całej Polsce Złote Przeboje. Ale niestety u mnie nie ma przynajmniej jak na razie możliwości odbierania przez zwykłe radio. Zostaje net.
co Ty gadasz ??
to skad ty jestes jak ci radio nie odbiera??
u mnie na prowincji lata az miło :)
:twisted:
kwiaciareczka
Posty: 157
Rejestracja: wt sie 07, 2007 8:52 am
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kwiaciareczka »

Dzięki wielkie za te informacje! Wiedziałam, że wraca już od grudnia. ale kiedy dokładnie, nie dało rady wynaleźć. A przeciaż Pan Marek pisał w blogu, że nagrywał jakąś reklamówkę. Może ruszą z kampanią dopiero po tych zapowiadanych reformach i to by miało sens, bo teraz tego radia nie da się słuchać - czekałam długo żeby prowadzący audycje powiedział coś ciekawego, a nie tylko zapowiadał piosenki i konkursy smsowe i doczekałam się... facet przeczytał parę zdań z kartki o jakimś zespole...
No i super, że będzie też aktualna muzyka. Oj, obawiam się czy moje nadzieje pokładane w tych reformach nie są zbyt wielkie...
Mr. Dark
Posty: 1493
Rejestracja: pt lip 27, 2007 10:18 pm
Lokalizacja: z ciemności

Post autor: Mr. Dark »

dominik_fi pisze:
Yacy pisze:ale gdzie znaleźć taką informację że Niedźwiedzia będzie słychać w całym necie? :cry:
Jak to gdzie, przecież pisza w necie, że Złote Przeboje scalają wszystkie swoje lokalne rozgłośnie i ma być jednolity program i już nie będzie nadawana informacja typu: Radio Kolor - Złote Przeboje. Tylko w całej Polsce Złote Przeboje. Ale niestety u mnie nie ma przynajmniej jak na razie możliwości odbierania przez zwykłe radio. Zostaje net.
To znaczy, że Złote Przeboje będą teraz stacją o zasięgu ogólnopolskim? Bo do tej pory to można było je odbierać tylko w dużych miastach...

PS. Ja też uważam, że zbyszu ma zadatki na dziennikarza. Dałem się nabrać!
IZA
Posty: 595
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 12:08 pm
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: IZA »

I diecezja Kołobrzesko-Koszalińska nie ma na razie możliwości polowania na Niedźwiedzia w eterze. Przez internet też średnio, bo mimo, że z nazwy radiowy, to raczej nie bardzo przystosowany do słuchania radia na dłuższą metę.

A Eski, kreski i pinezki (na nieszczęście) docierają.
pckloss
Posty: 1
Rejestracja: ndz wrz 30, 2007 8:22 pm
Lokalizacja: ???

Marek w RZP

Post autor: pckloss »

Wszystkich zainteresowanych zapraszam (jak tylko ruszy program Niedźwiedzia w RZP do mojego chomika i do zaprzyjaźnionych. Będę tam wrzucał to co się uda nagrać dla tych z Was, którzy nie będą mieli możliwości słuchać audycji z eteru lub kabla :)

http://www.chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=pckloss

Pozdrawiam.
choroszcz
Posty: 613
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Post autor: choroszcz »

a ja mimo wszystko pozostane przy trójce, uwazam ze ,, Niedzwiedz'' NIC NIE WYCZARUJE NOWEGO NAWET W ZLOTYCH PRZEBOJACH, TO BEDZIE NIEWATPLIWIE CHWYT MARKETINGOWY DLA RZP.
po raz kolejny uslyszymy jakies wspominki i wciaz te same ,, wielkie zlote przeboje '' grane codzien w tej stacji,
lub tez grane wczesniej w trójce .
POZOSTANE DALEJ PRZY TRÓJCE -PRZY INNYM GŁOSIE ALE ZA TO PRZY TYM SAMYM KLIMACIE.
Awatar użytkownika
Gabram
Posty: 383
Rejestracja: czw gru 28, 2006 10:10 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 306
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Post autor: Gabram »

Już od kilku dni na antenie Złotych Przebojów chodzi zapowiedź, że od 1 grudnia prawdziwy "Niedźwiedź" pojawi się właśnie w tej stacji. Ciekawe, jakie będą te autorskie audycje Marka w Złotych Przebojach :?:
JC
Posty: 1171
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JC »

choroszcz pisze:a ja mimo wszystko pozostane przy trójce, uwazam ze ,, Niedzwiedz'' NIC NIE WYCZARUJE NOWEGO NAWET W ZLOTYCH PRZEBOJACH, TO BEDZIE NIEWATPLIWIE CHWYT MARKETINGOWY DLA RZP.
po raz kolejny uslyszymy jakies wspominki i wciaz te same ,, wielkie zlote przeboje '' grane codzien w tej stacji,
lub tez grane wczesniej w trójce .
POZOSTANE DALEJ PRZY TRÓJCE -PRZY INNYM GŁOSIE ALE ZA TO PRZY TYM SAMYM KLIMACIE.
Jestem dokładnie tego samego zdania. Także nie zamierzam regulować częstotliwości w radyjku.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22021
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

A ja jednak zostałem "wychowany " przez Niedźwiedzia i jeśli tylko będę miał taką możliwość to bedę zmieniał stację. Jeszcze nigdy Trójka nie miała konkurencji więc sam jestem ciekawy jak to teraz będzie.
Czy reklamują tez rozszerzenie zasięgu???
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Własnie przed chwilą wysąłuchałem tej Niedzwiedziowej reklamy. Ciekawe, czy Pan Marek bedzie w tym Radiu we włąsnej skórze ?

Beę oczywiście podsłuchiwał

KoszMar - 3maj się!!!
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Za to polowi poznaję stronę tego radia. Np.

* na bieżąco można sprawdzić, co akurat leci nie tylko teraz ale w całej godzinie

* z jakiego albumu itp

* można zagłosowac czy mamy grac Więcej/ Mniej/Wcale


Strona Trojki momo pewnych zniam zostaje daleko w tyle

Do upolowania!
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

zbyszu pisze:Własnie przed chwilą wysąłuchałem tej Niedzwiedziowej reklamy.
Może komuś uda się upolować tą reklamę i ją nagrać?
Awatar użytkownika
drwycior
Posty: 669
Rejestracja: pt gru 08, 2006 9:57 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Cieszyn/Norymberga
Kontakt:

Re: Marek w RZP

Post autor: drwycior »

pckloss pisze:Wszystkich zainteresowanych zapraszam (jak tylko ruszy program Niedźwiedzia w RZP do mojego chomika i do zaprzyjaźnionych. Będę tam wrzucał to co się uda nagrać dla tych z Was, którzy nie będą mieli możliwości słuchać audycji z eteru lub kabla :)

http://www.chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=pckloss

Pozdrawiam.
swietnie Kloss dziekujemy!!
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

zbyszu pisze:Za to polowi poznaję stronę tego radia. Np.
* na bieżąco można sprawdzić, co akurat leci nie tylko teraz ale w całej godzinie
* z jakiego albumu itp
* można zagłosowac czy mamy grac Więcej/ Mniej/Wcale
Strona Trojki momo pewnych zniam zostaje daleko w tyle
Do upolowania!
Faktycznie, stronka jest super. Ale piosenki jako propozycje do Wszech Czasów dość wątpliwe są :? .
ODPOWIEDZ