Czy ktoś z was prowadzi własną listę przebojów?

Nasze gusta niekoniecznie reprezentowane są przez zestaw cotygodniowych notowań LP3... Może mamy nasze własne?

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

bobby pisze:Kapela SYSTEM OF A DOWN jest świetna ale nie z utworem "lost in hollywood" tylko TOXICITY oraz CHOP SUEY !!!!!!!!!!! To solidny kawał muzyki.
"Chop Suey!" wymiata :!: rządzi :!: króluje :!: . To jest boski kawalek.
Ale moj prywatny numer jeden to jednak "Aerials". Poza tym "Bounce", "Prison Song", "Fuck The System", "Streamline", "B.Y.O.B.", "Radio/Video" i cala kupa innych genialnych numerow. "Lost In Hollywood" na poczatku mi sie srednio podobalo, nie wybijalo sie z tlumu na plycie. Dopiero jak weszlo na Liste i zaczalem tego sluchac w oderwaniu od plyty to uznalem, ze to tez jest rewelacyjna rzecz. Weszlo na moja liste, doszlo do pierwszego i zdobylo tyle punktow, ze bedzie w scislej czolowce w podsumowaniu roku.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9773
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Moim zdaniem "Lost In Holywood" to najlepszy kawałek. Podobnie jak ku3a mi też na początku tak sobie podobało, ale to utwór z cyklu Im więcej słuchasz, tym bardziej sie podoba, a takie przechodzą do historii
Ostatnio zmieniony czw wrz 25, 2008 1:47 pm przez tadzio3, łącznie zmieniany 1 raz.
bigmisiek

Post autor: bigmisiek »

Witam,
Właśnie zupełnie przypadkowo trafiłem na to forum i tą stronę, więc i ja się podzielę swoją listą, notowanie 701 z 3.12.2005. Pierwsza "10" wygląda tak:

10 Kazik - W Polskę idziemy
9 Świetliki & Bogusław Linda - Filandia
8 Pati Yang - All that is thirst
7 Piotr Bukartyk & Sekcja - Miś song
6 Enya - Amarantine
5 Brzmienie Ciszy - Światłem
4 Kombi - Już ci nie wybaczę
3 Logo - Drugie ja-aaa
2 Tu Es Petrus - Niech mówią, że to nie jest miłość
1 Patrycja Markowska - Gdy zgasną światła


i jeszcze całkiem na świeżo podsumowanei 700 notowań:

10 Red Hot Chili Peppers - Californication
9 IRA - Wiara
8 Elektryczne Gitary - Wytrąciłaś
7 Marcin Rozynek - Siłacz
6 Ich Troje - A wszystko to :)
5 Guns N'Roses - Don't cry (numer 1 w 1 notowaniu)
4 Budka Suflera - Takie tango
3 Bajm - Już bez Ciebie
2 Stare Dobre Małżeństwo - Makatka na pamięć
1 Perfect - Niepokonani


Jak widać moje gusta muzyczne różnie się kształtowały. Jak ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej to zapraszam na maila mpreisner(at)op.pl

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9773
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Widzę, że kolejna osoba podała swoje notowania. Ciekawe zestawienie - w 10 interesujace piosenki, czyli niezły gust muzyczny.
Jeżeli chodzi o podsumowanie 700 wydań też ciekawe. Większość była w moim zestawieniu. Ciesze się, ze np z 8 miejsca, bo bardzo lubie ten kawałek. Nie znam za to numeru drugiego ale zaraz ściągnę ten kawałek, bo Stare Dobre Małżeństwo to interesujący zespół.
Gość

Post autor: Gość »

u mnie jest not 903( pierwsze bylo 20.8.88.)
1.WILKI- niech mowi serce
2.komety- bezsenne noce
3.pati yang
4.tori amos
5.depeche mode -demaged people
Yacy

moja lista

Post autor: Yacy »

u mnie notowanie 261 (od 2000)

1. HEY - Mimo wszystko
2. KATIE MELUA - Nine million bicycles
3. ENYA - Amertime
4. PRZYJACIELE KARPIA - Karp VI
5. A.LIPNICKA & J.PORTER - Death of love
6. DZIUN & BANACH - Jej piosenka o miłości
7. MICROMUSIC - Dobrze jest
8. HARD-FI - Move on
9. ROYSKOPP - What else is there ?
10.MARIA PESZEK - Moje miasto

chyba widać że słucham Trójki?
pozdrawiam

tylko jak to podsumować..?
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22020
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

PRZEPRASZAM ŻE DRUGI TAKI SAM POST ALE WŁAŚNIE ŚIĘ ZAREJESTROWAŁEM I POSTANOWIŁEM POWTÓRZYĆ...

u mnie notowanie 261 (od 2000)

1. HEY - Mimo wszystko
2. KATIE MELUA - Nine million bicycles
3. ENYA - Amertime
4. PRZYJACIELE KARPIA - Karp VI
5. A.LIPNICKA & J.PORTER - Death of love
6. DZIUN & BANACH - Jej piosenka o miłości
7. MICROMUSIC - Dobrze jest
8. HARD-FI - Move on
9. ROYSKOPP - What else is there ?
10.MARIA PESZEK - Moje miasto

chyba widać że słucham Trójki?
pozdrawiam

tylko jak to podsumować..?
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9773
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Ja to zawsze robię ręcznie
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

U mnie rok juz zakonczony. Liste robie zawsze w niedziele i nastepne notowanie bedzie juz 01.01. Wobec tego moge zaprezentowac juz moje podsumowanie roku :-).
Najpierw jednak obecne notowanie. Dla zwiekszenie emocji od konca ;-).

10.Love's Divine - Seal
9. Kill Rock'n Roll - System Of A Down
8. Ty, ty, ty - Hey
7. Tripping - Robbie Williams
6. Bylabym - Hey
5. Mimo wszystko - Hey
4. Dzien dobry kocham cie - Strachy na lachy
3. Hung Up - Madonna
2. Hypnotize - System Of A Down
1. Vicinity Of Obscenity - System Of A Down

W tym tygodniu rekordowo malo piosenek z LP3.
A teraz juz podsumowanie roku, razem z liczba zdobytych punktow. Ciekaw jestem jak wygladaja Wasze podsumowania.

20.First Day - Timo Maas & Brian Molko (53)
20.Hung Up - Madonna (53)
18.Everybody's Gotta Learn Sometime - Beck (55)
18.Why Do You Love Me - Garbage (55)
17.Goodbye My Lover - James Blunt (58 )
16.Zaloga G - Hurt (61)
15.Chomiczowka - Sidney Polak (62)
14.Procz ciebie, nic - Krzysztof Kiljanski & Kayah (64)
13.So Beautiful - Pete Murray (70)
12.Be Yourself - Audioslave (71)
11.Galvanize - Chemical Brothers (72)
10.Jeszcze, jeszcze - Happysad (74)
9. Lift Me Up - Moby (78 )
8. Precious - Depeche Mode (82)
7. Feel Good Inc - Gorillaz (86)
6. Miss U Less, See U More - Faithless (87)
5. Lost In Hollywood - System Of A Down (96)
3. You're Beautiful - James Blunt (132)
3. Radio/Video - System Of A Down (132)
2. B.Y.O.B. - System Of A Down (141)
1. The Blower's Daughter - Damien Rice (199)

Jeszcze dodatkowo podsumowanie roku mojej listy plyt. Widac, ze jest kilka starszych rzeczy. Niektore z nich dopiero teraz poznalem, a niektore juz znalem, ale w tym roku przezywaly swoja druga mlodosc.

20.Czterdziesty pierwszy - Kazik (58 )
19.Intensive Care - Robbie Williams (63)
18.Playing The Angel - Depeche Mode (66)
17.American Idiot - Green Day (74)
16.Back To Badlam - James Blunt (75)
15.Get Behing Me Satan - The White Stripes (83)
14.Michael Buble - Michael Buble (86)
12.Korova Milky Bar - Myslovitz (88 )
12.Bleed Like Me - Garbage (88 )
10.Use Your Brain - Clawfinger (108 )
10.Los sie musi odmienic - Kazik (108 )
9. Contraband - Velvet Revolver (116)
8. Shangri-La - Mark Knopfler (124)
7. Wszystko jedno - Happysad (130)
6. O - Damien Rice (152)
5. Without You I'm Nothing - Placebo (171)
4. Kult - Kult (187)
3. Franz Ferdinand - Franz Ferdinand (192)
2. How To Dismantle An Atomic Bomb - U2 (256)
1. Mezmerize - System Of A Down (263)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9773
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

A oto moje podsumowanie roku 2005 (pierwsza 30)
1 SPEED OF SOUND - Coldplay 130 16 1 6
2 SEAWINDS - Therion 104 15 1 7
3 LOST IN HOLLYWOOD - System Of A Down 96 15 1 3
4 OCALENIE - Coma 95 14 1 1
5 SOMETIMES YOU CAN'T MAKE IT ON YOUR OWN - U2 88 14 1 2
6 GET OUT - Archive 85 11 1 5
7 FIX YOU - Coldplay 85 10 1 3
8 WARSZAWA - Kombajn do zbierania kur po wioskach 81 11 1 1
9 ROWER - Lech Janerka 78 15 1 1
10 SOMEBODY TOLD ME - The Killers 78 11 1 4
11 STO TYSIĘCY JEDNAKOWYCH MIAST - Coma 76 13 1 2
12 KIEDY UMIERAM - Hunter 74 11 1 1
13 LAZARUS - Porcupine Tree 73 13 3
14 NIE MA NIEPOTRZEBNYCH - Ira 69 11 2
15 BEDSHAPED - Keane 65 9 1 3
16 PIOSENKA PISANA NOCĄ - Coma 61 10 2
17 CONCEIVING YOU - Riverside 59 7 1 4
18 STUCK BETWEEN - Riverside 58 8 1 1
19 BE YOURSELF - Audioslave 57 9 2
20 PARADOKSY - Lech Janerka 55 8 1 2
21 THE LOVE OF RICHARD NIXON - Manic Street Preachers 54 7 1 1
22 MIMO WSZYSTKO - Hey 53 7 2
23 HOLIDAY - Green Day 51 10 2
24 POMIĘDZY NIEBEM A PIEKŁEM - Hunter 50 9 1 1
25 WAKE ME UP WHEN SEPTEMBER ENDS - Green Day 47 7 2
26 ACRONYM LOVE - Riverside 46 8 4
27 W POLSKĘ IDZIEMY - Kazik 46 6 1 2
28 THE IMPORTANCE OF BEING IDLE - Oasis 41 7 3
29 WANILIOWE NIEBO - Kombajn do zbierania kur po wioskach 40 8 4
30 PAWIETRANY SZAR - NRM 40 7 1 1

Nie chce tutaj zawalać strony całością listy, ale reszta oraz bierzące notowania na moim blogu.
Ostatnio zmieniony czw wrz 25, 2008 1:59 pm przez tadzio3, łącznie zmieniany 1 raz.
bigmisiek
Posty: 14
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Myczków/Kraków

Post autor: bigmisiek »

a u mnie to wygląda tak:
ostatnie notowanie:

10 Brzmienie Ciszy - Światłem
9 Patrycja Markowska - Gdy zgasną światła
8 Dorota Miśkiewicz - Poza czasem
7 Kombi - Już ci nie wybaczę
6 Banach & Dziun - Jej piosenka o miłości
5 Bob Sinclair - Love generation
4 Enya - Amarantine
3 Stare Dobre Małżeństwo - Confiteor
2 Fun Lovin' Criminals - Ballad of NYC
1 Tu Es Petrus - Niech mówią, że to nie jest miłość

a podsumowanie roku:


20 Anna Maria Jopek - Barka
19 Pati Yang - All thats is thirst
18 KSU - Nasze słowa
17 Stare Dobre Małżeństwo - Kosmiczny szept
16 Goya - Mój
15 Ania - Inna
14 Stare Dobre Małżeństwo - Pod wieczór
13 Virgin - Znak pokoju
12 Hurt - Załoga G
11 Polscy Artyści - Pokonamy fale
10 KSU - Dziwne drzewa
9 Piotr Bukartyk & Sekcja - U fryzjera
8 Farba - Chcę tu zostać
7 Wolna Grupa Bukowina - Majster Bieda
6 Zgórmysyny - Jak okiem sięgnąć
5 Kava 4.2 - Zapalasz mnie
4 Kava 4.2 - Mam dość
3 Kasia Kowalska - Prowadź mnie
2 Monika Brodka - Miałeś być
1 Zgórmysyny - Złotym szlakiem

Tak się patrzę i aż trudno uwierzyć, że najwyższa zagraniczna piosenka to na 32 Lift me up - Moby. Bardzo dużo poezji spiewanej, zespół Zgórmysyny odkryłem w 2004 roku na festiwalu "Bieszczadzkie Anioły", a w tym roku zdobyłem w końcu ich nagrania i stąd tak wysokie pozycje :)


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9773
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

A lubisz Antoninę Krzysztoń? Bo ja często słucham jeżeli chodzi o muzykę poetycką.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9773
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Postanowiłem wygrzebać stary temat na forum, ale pojawiło się wielu nowych uzytkowników, więc moze i oni się wypowiedzą. Być moze są jeszcze osoby piszące własną listę (oprócz tych, którzy udzielają sie na forum "mycharts")
Ostatnio zmieniony pt sty 12, 2007 12:31 pm przez tadzio3, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

No faktycznie stary ten temat :P
Ja jakoś nigdy nie miałem do tego determinacji, aby własną listę przebojów prowadzić, pomimo tego, że słucham bardzo dużo muzyki codziennie. Chociaż odkąd głosuję na tutejszą forumową listę to robię sobie takie Top 50 "trójkowego zestawu do głosowania", ale do tego żeby jeszcze robić listę tego co mnie aktualnie najbardziej "kręci" to już głowy nie mam. A poza tym byłaby to lista bardzo niedzisiejsza, bo często gościłyby na niej utwory, które powstały zanim jeszcze się urodziłem. :lol: takie jak "Livin Lovin (She just a woman) oraz takie tam "Agajny" czy też "Bitter endy" :wink:
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

No i bardzo dobrze, prywatna lista przebojow to nie musi byc lista najlepszych singli ostatnich dwoch miesiecy, tylko wszystko to co Cie najbardziej kreci w ostatnim tygodniu. Na przyklad u mnie w ostatnim notowaniu w pierwszej dziesiatce jest "Accidental Babies" Damiena Rice'a, ktore na singlu nie zostalo wydane i wg Wikipedii nie bedzie oraz "Czarny blues o czwartej nad ranem" Starego Dobrego Malzenstwa, ktore nie jest najswiezszym nagraniem :-).
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9773
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

A u mnie na liście w samym top 10 jest klika utworów starszych bądź nieskinglowych np Z NIM BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWSZA - Stare Dobre Małżeństwo, TAKE A BREATH - David Gilmour, JUST LIKE HEAVEN - Katie Melua, WHITE SHADOWS - Coldplay
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

ku3a pisze:No i bardzo dobrze, prywatna lista przebojow to nie musi byc lista najlepszych singli ostatnich dwoch miesiecy, tylko wszystko to co Cie najbardziej kreci w ostatnim tygodniu. Na przyklad u mnie w ostatnim notowaniu w pierwszej dziesiatce jest "Accidental Babies" Damiena Rice'a, ktore na singlu nie zostalo wydane i wg Wikipedii nie bedzie oraz "Czarny blues o czwartej nad ranem" Starego Dobrego Malzenstwa, ktore nie jest najswiezszym nagraniem :-).
W sumie to masz rację co do listy, no ale dla mnie to za trudne by było. Chyba, że na podstawie tej co teraz robię bym ją tworzył.
Co do Twojej listy to widzę, że Martyr Cię trzyma mocno :) . To już 3 miesiące chyba. Mnie ostatnio tak długo to chyba "Somebody told me" trzymało no to już prawie 2 lata temu. Ale pamiętam swego czasu to "Zombie" to była piosenka, która za mną "chodziła" od listopada '94 do kwietnia nast. roku chyba. Z Twojej listy nie znam tylko pozycji 3 (intrygujący tytuł), właśnie tego Damiena też nie. Z jego piosenek to znam tylko "The Blower's daughter", "9 crimes" i "Cannobal" i parę coverów w jego wykonaniu. Ale faktycznie muszę mu się przyjrzeć bliżej. Nie znam jeszcze pozycji 14, 16, 22 i 27. A reszta piosenek też mi się podoba. :)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

tadzio3 pisze:A u mnie na liście w samym top 10 jest klika utworów starszych bądź nieskinglowych np Z NIM BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWSZA - Stare Dobre Małżeństwo, TAKE A BREATH - David Gilmour, JUST LIKE HEAVEN - Katie Melua, WHITE SHADOWS - Coldplay
Z Twojej listy to trochę mniej kawałków znam, ale te które już znam to mi się też podobają, no może poza remixem Freddiego :P . Ostatnio zwłaszcza pozycja 19 "Nasza klasa" to utwór, który chyba najbardziej z Kaczmarskiego lubię :) Co do "White shadow" to mój utwór nr 3 na "X&Y" po "What if" i "Talk". O i Katie jest z piosenką którą lubię. I nawet "Soul Dracula", którą odkryłem na nowo dzięki p. Wojtkowi Mannowi. Fajna lista. Muszę się zapoznać z piosenkami, których nie znam. :)
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3399
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Post autor: stavanger »

Widzę że temat odżył, więc ja też zaprezentuję swoją ostatniąlistę którą układam od stycznia 1998r, a doczekała się już ona 471 wydań. :)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9773
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Gary pisze:
tadzio3 pisze:A u mnie na liście w samym top 10 jest klika utworów starszych bądź nieskinglowych np Z NIM BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWSZA - Stare Dobre Małżeństwo, TAKE A BREATH - David Gilmour, JUST LIKE HEAVEN - Katie Melua, WHITE SHADOWS - Coldplay
Z Twojej listy to trochę mniej kawałków znam, ale te które już znam to mi się też podobają, no może poza remixem Freddiego :P . Ostatnio zwłaszcza pozycja 19 "Nasza klasa" to utwór, który chyba najbardziej z Kaczmarskiego lubię :) Co do "White shadow" to mój utwór nr 3 na "X&Y" po "What if" i "Talk". O i Katie jest z piosenką którą lubię. I nawet "Soul Dracula", którą odkryłem na nowo dzięki p. Wojtkowi Mannowi. Fajna lista.
Dzieki za pochwały:)
Muszę się zapoznać z piosenkami, których nie znam. :)
Musisz koniecznie:wink:
Ostatnio zmieniony ndz sty 14, 2007 1:04 pm przez tadzio3, łącznie zmieniany 2 razy.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Gary pisze:W sumie to masz rację co do listy, no ale dla mnie to za trudne by było. Chyba, że na podstawie tej co teraz robię bym ją tworzył.
od czegos trzeba zaczac, a to dobry pomysl na fundament na ktorym mozna zaczac budowanie swojej listy :-).
Gary pisze:Co do Twojej listy to widzę, że Martyr Cię trzyma mocno :) . To już 3 miesiące chyba.
oj tam, zaraz "trzyma mocno". Tylko od trzynastu tygodni jest na pierwszym! :-P Pobil rekord tygodni na pierwszym na mojej liscie, a lista to juz o znacznym stazu, wiec pobicie tego rekordu to wielkie wydarzenie!
Gary pisze:Z Twojej listy nie znam tylko pozycji 3 (intrygujący tytuł),
uslyszalem w Trojce 2 razy w piatkowe wieczory po Liscie, spodobalo sie, sciagnalem, zaczalem sobie sluchac i efekty sa widoczne :-)
Gary pisze:właśnie tego Damiena też nie. Z jego piosenek to znam tylko "The Blower's daughter", "9 crimes" i "Cannobal" i parę coverów w jego wykonaniu. Ale faktycznie muszę mu się przyjrzeć bliżej.
"Accidental Babies" to jedna z tych "moich" piosenek. W roznym znaczeniu tego slowa... Zawsze gdy tego slucham to przenosze sie gdzies w jakis inny swiat...
Gary pisze:Nie znam jeszcze pozycji 14, 16, 22 i 27. A reszta piosenek też mi się podoba. :)
to fajnie :-)
wsrod rzeczy ktorych nie znasz sa nagrania ktore polecili mi tadzio3 i mrsap. Naprawde duzo fajnej muzyki poznalem dzieki prywatnym listom prezentowanym na tamtym forum ("mycharts", na wlasny uzytek nazywam je "mycha" ;-) ).
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

ku3a pisze:Naprawde duzo fajnej muzyki poznalem dzieki prywatnym listom prezentowanym na tamtym forum ("mycharts", na wlasny uzytek nazywam je "mycha" ;-) ).
No właśnie zauważyłem, że nicki niektórych użytkowników na tym forum są jakoś dziwnie znajome :wink:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9773
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Gary pisze:Z Twojej listy to trochę mniej kawałków znam, ale te które już znam to mi się też podobają, no może poza remixem Freddiego :P .
Remix Freddiego musze przyznac podoba mi sie bardziej niz orginał :shock: Rzadko coś takiego stwierdzam, ale orginał w tym wypadku mi się mało podoba, bo jest bardzo plastikowy i się zestarzał.
Gary pisze:Ostatnio zwłaszcza pozycja 19 "Nasza klasa" to utwór, który chyba najbardziej z Kaczmarskiego lubię
To mój utwór nr 3 u Kaczmarskiego po "Murach" i "Piosence pisanej mimochodem" A "Nasza klasa" to kawałek, który odkrywam ponownie. Wcześniej jeszcze nie miałem takiej sympatii do tego kawałka, ale ten tekst, z którym coraz bardziej można się utożsamiać i każdy, który wspomina swoją klasę... Prawda? Aż się wzruszyć można
Gary pisze:Co do "White shadow" to mój utwór nr 3 na "X&Y" po "What if" i "Talk".
Hmm u mnie tez może nr. 3, ale musiałbym się zastanowić. Z pewnoscią najlepszy jest "Talk
Gary pisze:O i Katie jest z piosenką którą lubię.
Chociaż Ty lubisz tę piosenkę. :)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

tadzio3 pisze:
Gary pisze:O i Katie jest z piosenką którą lubię.
Chociaż Ty lubisz tę piosenkę. :)
To dlatego, że generalnie lubię covery utworów, które lubię pod warunkiem, że nie są sknocone, a ten nie jest :)
Tomekk
Posty: 10728
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Tomekk »

Ja nie prowadzę swojej listy (choć do 24.12.2004r. takową prowadziłem)

a moze prowadzi ktoś taką listę na którą każdy może oddać głos?? np. tak jak w Trójce z formularza wybiera sie ilośc utworów itp.
ODPOWIEDZ