Czy ktoś z was prowadzi własną listę przebojów?

Nasze gusta niekoniecznie reprezentowane są przez zestaw cotygodniowych notowań LP3... Może mamy nasze własne?

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Czy ktoś z was prowadzi własną listę przebojów?

Post autor: tadzio3 »

Mam takie pytanie, bo mnie to ciekawi. Sam ją prowadzę co tydzień. NAjważniejsza jest pierwsza dziesiatka, a potem dowolna ilość piosenek podobających się w tym czasie- najczęściej ok 30. W najnowszej mojej liście na pierwszym jest "Kilka wyjść"-eM.
Czekam na odpowiedzi :lol:
:?:
Ostatnio zmieniony śr sty 10, 2007 11:01 am przez tadzio3, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Chyba nikt :cry:
tadzio

Post autor: tadzio »

Postanowiłem zamieścić moje podsumowanie roku 2004. Prowadze co tydzień listę, a liczę piosenki, które znalazły się w pierwszej 10 mojej listy i po podliczeniu wyszło takie zestawienie.
Na pewno, gdybym z perspektywy czasu chciał utwozyć 10 najleprzych utworów ubiegłego roku miejsca, a nawet obecnośc niektórych piosenek zmieniłaby się, ale zwykle tak jest.
1 I JUST DON'T KNOW... - The White Stripes 139 20 1 2
2 HYSTERIA - Muse 106 16 1 3
3 LESZEK ŻUKOWSKI - Coma 94 14 1 1
4 THIS LOVE - Maroon 5 89 11 1 3
5 SPADAM - Coma 84 15 1 1
6 DON'T HURT YOURSELF - Marillion 81 11 1 1
7 FRIEND - Archive 80 10 1 6
8 BLACKFIELD - Blackfield 78 9 1 3
9 MRU-MRU - Hey 75 12 2
10 PROCEDER - TSA 73 10 1 3
11 EVERYBODY'S FOOL - Evanescence 71 9 1 3
12 TAKE ME OUT - Franz Ferdinand 70 10 1 3
13 ENGLISH SUMMER RAIN - Placebo 69 11 1 2
14 FOUR TO THE FLOOR - Starsailor 68 10 1 3
15 ZA MGŁĄ - KSU 66 9 1 1
16 VERTIGO - U2 65 9 1 3
17 ZANIM PÓJDĘ - Happysad 64 8 1 3
18 KILKA WYJŚĆ - eM 63 10 1 2
19 LOOSE HEART - Riverside 62 12 3
20 DO KOŁYSKI - Dżem 59 9 2
- KONDUKTORKA PKP - Pudelsi 59 9 2
22 SLEEP - Archive 58 9 1 2
23 INTO THE WEST - Annie Lennox 53 9 1 1
- SINGAPUR - Kazik 53 9 1 1
25 MY IMMORTAL - Evanescence 51 12 2
26 NICZYJA - Chylińska 48 8 3
27 LIFE FOR RENT - Dido 47 8 1 2
28 TWENTY YEARS - Placebo 46 6 1 1
29 ENJOY THE SILENCE '04 - Depeche Mode 45 8 1 1
30 DADDY COOL - Placebo 44 7 2
liczby po koleji to punkty, ilośc tyg. w 10, najwyzsze miejsce i ewnent. ilość razy na 1 msc
Na pewno w jakiś sposób lista trójkowa wpływa na moje notowania, bo większośc piosenek biore włąsnie z niej. Uwazam że jest ona(trójkowa) najleprza w Polsce i chociaż wkrada się komercja tylko PRAWDZIWE piosenki stają się hitami.
Co sądzicie o moim zestawieniu?
aaaaa

re

Post autor: aaaaa »

Czesc Tadzio,

ja taka liste ukladam od 1985 roku = 1020 notowan.Pozdrawiam.

Pozatym czytaj wiecej bo wtedy takie wyrazy jak "utwozyc" i "najleprzych" beda Ci sie jawily jako zla zmora i bedziesz tez mogl poprawiac innych ;).
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Sorry

Post autor: tadzio3 »

To znaczy ja czytam sporo książek, jednak tokie pomyłki to kwstia pośpiechu, ale przyznam sie z ortografią mam na bakier. Głupio mi, bo tuz po wysłaniu tez je zauwazyłem. Ale dzięki za zwrócenie uwagi.
Ja regularne notowania prowadzę od końca 1995 roku, czyli 477 notowań.
A napisz może jakie utwory twoje znajdują sie na szczycie po po podsumowaniu wszystkich notowań. Pozdrawiam
Jaa

Własne listy - program

Post autor: Jaa »

Ja prowadzę swoją listę od 2000 roku, ale mam problem z podsumowaniami. Nie mam programu a w excellu też nie do końca potrafię stworzyć formułek. Może ktoś mi coś podpowie. Dzięki. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Ja osobiście zawsze własnoręcznie robilem podsumowaia. Dopiero od dwuch lat, gdy mam własny komputer lissty zapisuje w excelu, a teraz używam exela do prostych obliczen.
cecot
Posty: 4
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 6:46 pm

Post autor: cecot »

A ja taką listę prowadziłem w latach szczenięcych-1988-1992.Później też prowadziłem listę,ale już w radiu...W Radiu Piotrków(1992-2003).
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Fajnie. zazdroszczę ci, bo zawsze chciałem prowadzić liste w radio.
choroszcz
Posty: 613
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

prowadze liste od 20.08.88

Post autor: choroszcz »

u mnie aktualnie jest not.866 na czele J.STECZKOWSKA - TLUM
W 1 NOT. 20.08.88 WYGRAL G.HARISSON -THIS IS LOVE
choroszcz
Posty: 613
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

PROWADZE TEZ LISTE GREATEST HITS W RADIU JARD

Post autor: choroszcz »

OD 1999 W BIALOSTOCKIM RADIU JARD PROWADZELISTE GREATEST HITS CZYLI LISTE STAROCI U NAS KROLUJE SCORPIONS - STILL LOVING YOU W PIATEK PO 22 MAMY 322 NOTOWANIE ZAPRASZAM WWW.JARD.PL
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

szkoda, ze w Jardzie idzie taka sobie muzyka...
bobby

radio

Post autor: bobby »

nie wiem czego lubicie słuchać bo jeśli czegoś mocnego to jest takie radio. Niestety gra tylko w Warszawie. Nie wiem czy można go posłuchać w internecie. Nie jest to dawne Radio 94 przekształcone w Anty Radio tylko ROCK RADIO MAZOWSZE 95,8 FM. Gra tylko rockowo, heavy rockowo i metalowo. I przed wyborami nie było żadnych ogłoszeń wyborczych. Nie słyszałem też wiadomości tylko sam mjuzik. I to lubię.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Anty radio? Słyszałem i to dosłownie, bo w internecie takowe znalazłem, ale chyba jest ono wyłącznie internetowe i pisze sie razem słowo Antyradio, chyba ze jest Anty radio i antyradio- nie wiem.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

http://tadzio3.blog.onet.pl
tutaj czasem zapisuje swoją liste- jezeli ktos chce przejrzec to niech klika na link
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Czesc wszystkim!
To moj pierwszy post na tym forum (choc zupelnie nie wiem czemu nic do tej pory nie pisalem...), wiec wypada napisac co nieco o sobie. Moze nie bede pisal gdzie sie urodzilem, w ktorym miesiacu i w ktorej polowie miesiaca :wink: , ale raczej ze:
- jestem maniakiem Listy, tak jak niejedna osoba tutaj;
- jestem tak samo wielkim maniakiem wszelakich podsumowan, zestawien i jak to tam jeszcze nazwac. NieDzwiedz nieraz czytal w trakcie notowan moje podsumowania albo jakies ich czesci, ktore mu podsylalem;
- co tydzien zapisuje w zeszycie swoja wlasna liste przebojow i dlatego wlasnie odpisuje w tym watku;
- przez chyba rok pomagalem Bobsterowi prowadzic fanklub Listy - lppt.storm.com.pl, ale wtedy to wygladalo zupelnie inaczej niz teraz. Mialo forme tygodnika. Czy ktos to w ogole pamieta :?:
- no i last but absolutnie not least - 2 razy prowadzilem razem z NieDzwiedziem (o ile mozna to tak nazwac) notowanie Listy :!: :D Byly to notowania 872 i 1186.

A co do tematu watku - swoja liste prowadze od marca 1991. W niedziele bylo juz 765 notowanie. 12 tygodni po liscie piosenek zaczalem tez tworzyc liste plyt. Czy ktos robi swoja liste plyt? W obydwu przypadkach tworze dziesiatke i punkty z nich wchodza do wszelkich podsumowac, ale w piosenkach od dawna robie pomocnicza druga dziesiatke, taka jakby poczekalnie, choc na innych zasadach niz w Trojce, bo u mnie oczywiscie moga spadac i wchodzic z powrotem. Toczy sie to juz 14 lat, a ja nie widze powodu dla ktorego mialbym kiedys to przerwac. Wciaz sprawia mi to taka sama frajde.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow i mam nadzieje, ze teraz bede tu juz stalym gosciem :) .
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Witam na forum- pamiętam ciebie, kiedy prowadzileś wspólnie z panem Markiem listę, spoko że piszesz tutaj.
Co do listy to może napisz swoje podsumowanie wszystkich notowań- przynajmniej 10 najwyższych miejsc, bo ciekawi mnie jaką prywanie lubisz muzykę i czy chociaż troche pokrywa się ona z moją :)
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

tadzio3 pisze:Witam na forum- pamiętam ciebie, kiedy prowadzileś wspólnie z panem Markiem listę, spoko że piszesz tutaj.
Mam nadzieje, ze to sa mile wspomnienia :wink:
tadzio3 pisze:Co do listy to może napisz swoje podsumowanie wszystkich notowań- przynajmniej 10 najwyższych miejsc, bo ciekawi mnie jaką prywanie lubisz muzykę i czy chociaż troche pokrywa się ona z moją :)
Spoko, z tego co widze w Twoim podsumowaniu roku i w aktualnym notowaniu, nasze gusta w sporej czesci sie pokrywaja :) .
Ale... czy dobrze wiesz co robisz? Prosisz mnie, zebym Ci podal wyniki jakichs moich notowan? Bo wiesz, jak zaczne to nie bede umial przestac i zanudzisz sie na smierc :wink: .

No dobra, to na poczatek 3 rzeczy. I zeby stopniowac emocje podaje wyniki od konca do poczatku, jak na LP3 :wink:
Pierwsze to o co prosisz - podsumowanie wszystkich moich notowan, do zeszloniedzielnego wlacznie. I zebys mial szerszy obraz podaje dwudziestke.

19. Crazy - Aerosmith 175
19. St. Anger - Metallica 175
18. English Summer Rain - Placebo 185
17. No Coke - Dr. Alban 186 (no co, jeszcze czasy podstawowki :P )
15. Please - U2 190
15. Aerials - System Of A Down 190
14. Wind Of Change 193
13. Always - Bon Jovi 197
12. Numb - U2 198
11. The Blower's Daughter - Damien Rice 199
10. Staring At The Sun - U2 200
9. November Rain - Guns N'Roses 201
8. Pretty Fly (For A White Guy) - The Offspring 206
7. Self Esteem - The Offspring 240
6. Nothing Else Matters - Metallica 256
5. Brothers In Arms - Dire Straits 277
4. The Unforgiven - Metallica 284
3. Whiskey In The Jar - Metallica 303
2. Amazing - Aerosmith 344
1. Don't Cry - Guns N'Roses 491 :!: :!: :!:

Podsumowanie 2004 roku:

20. Jak zapomniec - Jeden Osiem L 58 (nie zalamywac sie! podoba mi sie :) )
19. Sutra - Sistars 59
17. Dawna dziewczyno - Pudelsi 61
17. Four To The Floor - Starsailor 61
16. She Will Be Loved - Maroon 5 63
15. Nie bylo - Sweet Noise & Edyta Gorniak 65
14. I Will Talk And Hollywood Will Listen - Robbie Williams 67
13. Some Kind Of Monster - Metallica 68
11. Mass Destruction - Faithless 71
11. Daddy Cool - Placebo 71
10. Zanim pojde - Happysad 74
9. Hey Ya! - Outkast 79
8. Trudno tak - Krzysztof Krawczyk & Edyta Bartosiewicz 85
7. Take Me Out - Franz Ferdinand 93
6. I Just Don't Know What To Do With Myself - The White Stripes 102
5. Orion - Metallica 111 (niektore rzeczy wracaja po latach)
3. Vertigo - U2 113
3. Master Of Puppets - Metallica 113
2. Me And My Monkey - Robbie Williams 119
1. English Summer Rain - Placebo 185

Wiec jesli dobrze licze jest 7 piosenek ktore sa w dwudziestce roku i u Ciebie, i u mnie. Niezly wynik.

I na koniec aktualne notowanie:
(miejsce teraz, miejsce tydzien temu, liczba tygodni)

20.18. Zaloga G - Hurt
19.14. Dare - Gorillaz
18.19. Gdy zgasna swiatla - Patrycja Markowska
17.--. Inspirations - Sistars
16. 8. Lost In Hollywood - System Of A Down
15. 9. Goodbye My Lover - James Blunt
14.--. Hung Up - Madonna
13.--. What Else Is There? - Royksopp
12.12. First Day - Timo Maas & Brian Molko
11. 6. Do You Want To - Franz Ferdinand

10.10. 2 John The Revelator - Depeche Mode
9. 7.31. The Blower's Daughter - Damien Rice
8.13. 1. Mimo wszystko - Hey
7. 3. 3. Wszystko jedno - Happysad
6.11. 1. Tripping - Robbie Williams
5. 4.16. You're Beautiful - James Blunt
4. 5. 2. A Pain That I'm Used To - Depeche Mode
3.15. 1. Filandia - Swietliki & Boguslaw Linda
2. 1. 5. Jeszcze, jeszcze - Happysad
1. 2. 7. Precious - Depeche Mode

To poki co tyle. Jak przezyjesz taka dawke i bedziesz zainteresowany jeszcze jakims zestawieniem to daj znac. :)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Dzięki! Fajnie, że zamieściłeś swoje notowania listy. Rzeczywiście niekiedy nasze gusta sie pokrywają. Moje najnowsze notowanie masz w linku, który w tym temacie wcześniej zamieściłem. u mnie tez najwazniejsza jest 10 i ją liczę, na tomiast poczekalnia ma nieograniczoną liczbę piosenkek i zależy od tego ile w danym czasie mi sie podoba- czasem jest ich dużo, ale po wypadnięciu z niej nie przewiduje powrotu (nie tyczy sie oczywiscie 10). Z biegiem czasu zasady listy u mnie się zmieniały.
A oto moja 30 najlepszych piosenek z wszystkich list (to znaczy od grudnia 1995) To jest podsumowanie 500 wydań
1 FROZEN Madonna 207
2 NOTHING ELSE MATTERS Metallica & The San Francisco Symphony 188
3 AGAIN Archive 168
4 WSPOMNIENIE Anna Maria Jopek & M.Żebrowski 142
5 SUPER GIRL Reamonn 142
6 ORŁA CIEŃ Varius Manx 140
7 I JUST DON'T KNOW WHAT TO DO WITH MYSELF The White Stripes 139
8 CANDLE AND THE WIND Elton Jochn 139
9 IN THE END Linkin Park 136
10 TURN THE PAGE Metallica 135
11 ACIDLAND Myslovitz 135
12 IM WIĘCEJ CIEBIE, TYM MNIEJ Natalia Kukulska 135
13 SZEPTY I ŁZY Anna Maria Jopek 133
14 NIEBO DLA CIEBIE Urszula 131
15 DŁUGOŚĆ DŹWIĘKU SAMOTNOŚCI Myslovitz 131
16 NA DŁONI Anna Maria Jopek 129
17 SING Travis 126
18 WHISKEY IN THE JAR Metalica 124
19 CO MOŻE PRZYNIEŚĆ NOWY DZIEŃ Kasia Kowalska 116
20 SOMMER MOVED ONE A-ha 116
21 TAM, GDZIE NIE SIĘGA WZROK Anna Maria Jopek & P.Metheny 116
22 AMENO Era 115
23 UNFORGIVEN II Metallica 115
24 MAŁE SZCĘŚCIA Robert Janson & Kuba Banach 114
25 POWER OF GOODBAY Madonna 112
26 FLY AWAY Lenny Kravitz 112
27 DESERT ROSE Sting 111
28 NO LEAF CLOVER Metallica & The San Francisco Symphony 110
29 GOD PUT A SMILE UPON YOUR FACE Coldplay 110
30 MY HEART WILL GO ONE Celine Dion 110


Nie wiem, czy to wyjdzie czytelnie. Co sądzisz o moim zestawieniu. u siebie zauwazam duży wpływ (szczególnie kiedyś) Trójkowej listy, teraz oczywiście lista wyglądał by zupełnie inaczej gdybym z odlegośći czasu zrobił zestawienie ostatnich 10 lat, lecz tak mówia statystyki.
Ostatnio zmieniony czw wrz 25, 2008 1:42 pm przez tadzio3, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Zauważyłem w twoim podsumwaniu piosenki mają strasznie wielką punktację, musiały bardzo długo być w 10, u mnie najdłużej madonna i metallica byli po 27 razy, a nikt dłużej.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

tadzio3 pisze:Moje najnowsze notowanie masz w linku, który w tym temacie wcześniej zamieściłem.
Spoko, juz wczoraj widzialem. Najbardziej mnie ucieszyly miejsca 6 i 38 :)

U mnie jest jeszcze taka zasada, ze rozne wersje jednej piosenki zaliczam jako jedna piosenke. Np. jak Metallica nagrala S&M to punkty zdobyte przez "Nothing Else Matters" dodaly sie do punktow zdobytych wczesniej przez wersje z czarnego albumu.
tadzio3 pisze: A oto moja 30 najleprzych piosenek z wszystkich list (to znaczy od grudnia 1995) To jest podsumowanie 500 wydań
Z Twojej trzydziestki tylko 7 piosenek nie bylo u mnie w dziesiatce.
tadzio3 pisze: Nie wiem, czy to wyjdzie czytelnie. Co sądzisz o moim zestawieniu.
Bardzo mi sie podoba :-). Chyba wszystkie piosenki lubie, ogromna wiekszosc bardzo lubie, a niektore uwielbiam.
tadzio3 pisze:u siebie zauwazam duży wpływ (szczególnie kiedyś) Trójkowej listy, teraz oczywiście lista wyglądał by zupełnie inaczej gdybym z odlegośći czasu zrobił zestawienie ostatnich 10 lat, lecz tak mówia statystyki.
Nie no, jasne. U mnie tez wplyw Listy jest spory. Dosc czesto zdarzaja sie notowania w ktorych wszystkie piosenki ode mnie z dziesiatki sa na Liscie. Niektorych piosenek bym nigdy nie uslyszal, gdyby nie Lista. Przez bardzo dlugi czas radia sluchalem bardzo malo, wlasciwie oprocz LP3 malo czego (jesli juz to Studia S-13, jesli ktos wie co to :wink: ). Dopiero gdzies tak od roku slucham wiecej, odkad mielismy przeprowadzke w pracy i mam lepsze warunki do tego 8) . W domu to wlasciwie w 90% slucham plyt i kaset.
tadzio3 pisze:Zauważyłem w twoim podsumwaniu piosenki mają strasznie wielką punktację, musiały bardzo długo być w 10, u mnie najdłużej madonna i metallica byli po 27 razy, a nikt dłużej.
Tak. Ci najwieksi giganci siedzieli grubo ponad pol roku. Zreszta zeby daleko nie szukac - obecnie "The Blower's Daughter" jest 31. tydzien na liscie. Obawiam sie jednak, ze to juz ostatni tydzien... Rekordzista u mnie jest oczywiscie "Don't Cry" - jedyne 74 tygodnie w dziesiatce. Az sie wierzyc nie chce, co? :D
bobby

jak wyzej

Post autor: bobby »

ach to Ty jesteś Jakub "Kuba" Jarosz (sorry jeśli przekręciłem). To Ty wygrałeś konkurs z kuponami (wysłałeś dwa w terminie a trzeci po czasie) przy okazji wydania pierwszych plyt z listą przebojów trójki i dlatego współprowadziłeś notowanie 872. Może nie będę pisał całego Twojego życiorysu bo mi się oberwie. Bardzo fajnie, że następny manniak listy ujawnił się. Oj na naprawdę jest ich przynajmiej kilkudziesięciu. Mam na myśli tych którzy skrupulatnie słuchają, notują, podsumowywują.

Pewnie zauważyliście Kubo i Tadziu , że skoro Kuba nie jest wymieniony w notowaniach 872 oraz 1186 a dlaczego nie bo co sluchacz to jakieś gorsze zło czy co ??? (ja mam Ciebie zanotowanego jako Niedźwiecki Marek + Jakub Jarosz) to zapisy "prowadzących i druchów zastępowych" w na stronach oficjalnych trójki oraz lppt. storm (książce też) są jak zwykle spieprzone.
Niestety swojej listy nieprowadzę wiec nie podyskutuję w tym temacie ale cieszy mnie, że ktoś slucha porządnego METALU z pierwszych płyt Metalliki tych sprzed czarnego albumu.

bobby
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: jak wyzej

Post autor: ku3a »

bobby pisze:ach to Ty jesteś Jakub "Kuba" Jarosz (sorry jeśli przekręciłem).
Ano tak, to ja :lol:
Nie przekreciles :)
bobby pisze:To Ty wygrałeś konkurs z kuponami (wysłałeś dwa w terminie a trzeci po czasie) przy okazji wydania pierwszych plyt z listą przebojów trójki i dlatego współprowadziłeś notowanie 872.
Ty to pamietasz :?: :!:
bobby pisze:Pewnie zauważyliście Kubo i Tadziu , że skoro Kuba nie jest wymieniony w notowaniach 872 oraz 1186
Ja zauwazylem :( . Moze to nic wielkiego, ale to jednak... nie wiem jakie slowo by tu najlepiej pasowalo, tak po prostu przykro troche.
Myslalem, ze nikt inny tego nie zauwazyl...
bobby pisze:a dlaczego nie bo co sluchacz to jakieś gorsze zło czy co ??? (ja mam Ciebie zanotowanego jako Niedźwiecki Marek + Jakub Jarosz)
Naprawde?! Ale fajnie :D
bobby pisze:to zapisy "prowadzących i druchów zastępowych" w na stronach oficjalnych trójki oraz lppt. storm (książce też) są jak zwykle spieprzone.
Niestety swojej listy nieprowadzę wiec nie podyskutuję w tym temacie ale cieszy mnie, że ktoś slucha porządnego METALU z pierwszych płyt Metalliki tych sprzed czarnego albumu.

bobby
:)
A pewnie. Wraca sie do tych plytek czasem. W tym tygodniu na przyklad chyba ze 3 razy sluchalem sobie "Brave New World" Ironów. To mlodziutka plyta w porownaniu z MOP, ale poki co nie starcila nic ze swiezosci i z sily. A co sadzisz (sadzicie) o System Of A Down? Tadziu widze ze przynajmniej "Lost In Hollywood" i "B.Y.O.B." lubi :wink: . To jest zespol ktory od kilku lat najbardziej mnie kreci. Za tydzien nowa plytka. Nie moge sie doczekac. Gdyby tak moc kiedys na ich koncert pojsc... Koncerty wszystkich moich ulubiencow mam juz zaliczone, niektorych wiecej niz raz, i tylko oni jeszcze zostali...

Kuba.
bobby

Post autor: bobby »

a dlaczego nie bo co sluchacz to jakieś gorsze zło czy co ??? (ja mam Ciebie zanotowanego jako Niedźwiecki Marek + Jakub Jarosz)

Naprawde?! Ale fajnie

Wlasciwie to źle napisałem bo powininem powiedzieć że jesli ktoś nie ma napisane w notowaniach 872 oraz 1186 (Marek Niedzwiecki + Kuba Jarosz) to ma po prostu źle. Ten zapis dwóch prowadzących te dwie listy jest jedynym prawidłowym. Takie są fakty. koniec. kropka. Czyli nie tylko ja powinienem mieć tak zapisane ale przede wszystkim obydwe strony internetowe i wszyscy inni, którzy się "bawią".

Kapela SYSTEM OF A DOWN jest świetna ale nie z utworem "lost in hollywood" tylko TOXICITY oraz CHOP SUEY !!!!!!!!!!! To solidny kawał muzyki.
bobby
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Ja ostatnio przerzuciłem sie na rodzimą scenę rockowo-alternatywną czyli Coma, Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach, Riverside, Hunter i...Akurat
Ostatnio zmieniony czw wrz 25, 2008 1:46 pm przez tadzio3, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ