Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Nasze gusta niekoniecznie reprezentowane są przez zestaw cotygodniowych notowań LP3... Może mamy nasze własne?

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8795
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: VILKI »

podoba mi się Twój top Gary...
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: bear »

50. Edyta Górniak "To nie ja" - pierwszy zarejestrowany przez moją pamięć trójkowy nr1, więc to od niego zaczęło się moje poważne słuchanie listy. I chociażby dlatego miejsce w takim zestawie mu się należy :wink:
49. Duran Duran "Perfect Day" - moje starsze siostry często w piątkowe wieczory piekły ciasta, więc to było "Ciasto perfekt dej" - że też takie głupoty najbardziej się pamięta... :roll: :wink:
48. Travis "Baby One More Time" - takie żartobliwe momenty najłatwiej zapamiętać
47 Kowalski "Marian" - wtedy ten utwór też traktowałem żartobliwie, ale dziś mnie bardziej smuci niż bawi- bo chyba zrozumiałem, o czym jest...
46 U2 "If God Will Send His Angels" - dobrego U2 tu będzie dostatek :P
45 Sztywny Pal Azji (feat.Tomasz Zimoch) "Przepraszam" - czy ktoś jeszcze pamięta o co chodzi? :D
44. Aerosmith "Hole In My Soul" - gdy słucham dziś to nie robi wielkiego wrażenia, ale wtedy szalałem na punkcie tego kawałka
43. Lech Janerka "Paradoksy" - akurat miałem wtedy fazę na Janerkę, i bardzo się cieszyłem że taki nieprzebojowy numer tak dobrze sobie radził
42. Grzegorz Halama "Ja wiedziałem, że tak będzie" - :wink:
41. Mark Knopfler "Sailing To Philadelphia" - bez znaczących wspomnień, po prostu - bardzo mocno kojarzący się z listą
40. U2 "Unchained Melody" - dość długo nie zdawałem sobie sprawy, że to cover
39. Blackfield "Blackfield" - pierwszy utwór Blackfield na liście był dla mnie sporym wydarzeniem
38. Red Hot Chilli Peppers "Californication" - broni się całkiem nieźle po latach. Mi się kojarzy z czasem, gdy w piątkowe wieczory trenowałem i rzadziej słuchałem listy, ale na ten utwór zazwyczaj zdążyłem wrócić do domu.
37. Świetliki i Bogusław Linda "Filandia" - niby takie proste, a jednak porywało
36. Tina Turner & Sting "On Silent wings" - uwielbiałem wtedy, lubię do dziś
35. Nick Cave & The Bad Seeds "Into My Arms" - duet z Kylie bardziej kojarzy mi się z klipem i z 30Ton. Z Listą znacznie bardziej kojarzy mi się ten utwór.
34. Raz Dwa Trzy "Ballada dla Okruszka" - utwór ważny dla mnie z przyczyn pozalistowych, ale to wydarzyło się przed tym jak się pojawił na liście, więc gdy się pojawił to bardzo mocno mu kibicowałem.
33. Coldplay "Violett Hill" - maj 2008, jeszcze nie było mnie na forum... Pan Piotr przed tym utworem czyta mojego maila na antenie, mniej więcej szło to tak: "Dobry wieczór Panie Piotrze, to moja pierwsza lista słuchana na emigracji. Ostatnio w moim życiu zmieniło się prawie wszystko, a lista jak zawsze była tak jest cały czas... Pozdrowienia z Dublina"
32. Ira "Ikar" - ależ to było zaskoczenia, że idąca szlakiem przetartym prze Wilki Ira może jeszcze nagrać taki utwór...
31. Katie Melua "Spider's Web" - dla niektórych to może być szok, bo ten utwór w moim prywatnym TWC jest 20 oczek wyżej, ale pisałem już o kryteriach. Miał pecha, bo czasy jego świetności pokryły się z Mistrzostwami Świata w Niemczech, więc Lista była wtedy w cieniu. Jeszcze większego pecha miała sesja, która także pokryła się wtedy z Mundialem, a że Mundialu na wrzesień przełożyć się nie dało to... 8)

c.d.n.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: Neo01 »

bear pisze:46 U2 "If God Will Send His Angels" - dobrego U2 tu będzie dostatek :P
U2 "Unchained Melody" - dość długo nie zdawałem sobie sprawy, że to cover
Podobnie jak u mnie i... jak ja :)
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: bear »

30. Raz Dwa Trzy "Trudno nie wierzyc w nic" - pamiętam że pobyt tego utworu na liście zbiegł się ze świetnym koncertem zespołu, więc to dodatkowo wzmogło emocje
29. Marillion "Beautiful" - nie jestem do końca pewien, czy ten utwór na pewno kojarzy mi się z Listą, ale skoro doskonale go pamiętam, to z czym ma mi się kojarzyć jak nie z Listą? :wink:
28. Ira "Jestem obcy" - Ira była wtedy moim zespołem numer jeden, i pamiętam jak przeżywałem i nie mogłem zrozumieć, że taki utwór wypadł po ledwie 2 tygodniach...
27. Edyta Bartosiewicz "Sen" - moje początki...
26. Pearl Jam "Crazy Mary" - podobnie jak "Sen", moje jeszcze zamglone początki z listą. Gdy po latach dowiedziałem, że ten utwór był popularny tylko u nas to uznałem że chociażby z tego powodu powinienem się cieszyć, że urodziłem się w Polsce.
25. Myslovitz i Marek Grechuta "Kraków" - pamiętam, jak wielkie to było wydarzenie...
24. Metallica "Until It Sleeps" - numer jeden z 12 lipca 1996 - nie mogłem tamtego dnia słuchać Listy, gdyż w piątkowy wieczór wyruszaliśmy do Ustki na przysięgę wojskową mojego brata. Wyniki tamtego notowania poznałem dopiero w następny piątek, gdy rano kupiłem "Express Wieczorny". Takie czasy były. Takie rzeczy się pamięta :P
23. Jon Anderson "Change We Must" - a to był w tamtych czasach ukochany utwór mojej starszej siostry i chcąc nie chcąć, także musiałem go polubić. Dziś to mój ścisły TWC.
22. Myslovitz "Chciałbym umrzec z miłości" - przy tym utworze po raz pierwszy dotarło do mnie, że Myslovitz to nie tylko "Peggy Brown" i "Długość dźwięku...", że oni również są w stanie nagrać coś dobrego :wink: Ale na prawdziwe odkrycie zespołu przeze mnie trzeba było jeszcze trochę poczekać
21. Katie Melua "Nine Milion Bycicles" - to było jak pierwszy pocałunek... 8)
20. The White Stripes "I Just Don't Know What You Do With Myself" - choć byłem już dużym chłopcem i może trudno w to uwierzyć, to jednak zdarzało mi się przy tym utworze brać do ręki wyimaginowaną gitarę i skakać po pokoju... :wink:
19. Jacek Kleyff i Orkiestra Na Zdrowie "Nocnoautobusowa" - od początku wiedziałem, że oto pojawił się bardzo ważny dla mnie utwor. I tak jest do dziś
18. Riverside "Conceiving You" - utwór, który na liście napisał swoją historię, a mi pomógł w pełni odkryć Riverside
17. U2 "Please" - właściwie to cieszę się, że załapałem się jeszcze na czasy wielkiego U2...
16. Queen "Heaven For Everyone" - mój pierwszy świadomie kupiony kaseciak. I również się cieszę, że chociaż w taki sposób załapałem się na Queen...
15. Alanis Morisette "Ironic" - za nim nadeszła Katie, to jej miejsce w moim życiu wypełniała Alanis. Też nie wiem, czy bardziej ją kochałem za to jak wygląda czy za to jak śpiewa. Na szczęście czasami jedno nie wyklucza drugiego :wink:
14. Eva Cassidy "Fields Of Gold" - ależ to za pierwszym razem zrobiło na mnie wrażenie... I dopiero po czasie dowiedziałem się, co Marek ma na myśli mówiąc że to głos Anioła...
13. Metallica "Whiskey In The Jarr" - maszaringa darudadada... a im więcej w późniejszym czasie nasłuchałem się tradycyjnych, irlandzkich wykonań tym chętniej wracałem do Metalliki. Ale wersję Thin Lizzy i tak cenię wyżej.
12. Mira Kubasińska i Afterblues "Zobacz jak pięknie" - kariera tego utworu to jedna z tych rzeczy, która podczas całej mojej przygody z listą najbardziej mnie ucieszyła (choć oczywiście pamiętam o okolicznościach...)
11. Metallica "Mama Said" - przed tym utworem w dniu moich 12 urodzin pozdrowiła mnie siostra (a przeczytał to Grzegorz Miecugow)...


finał jutro
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: bear »

Jednak dziś, bo i tak już skończyłem :wink:

10 The Cure "The Last Day Of Summer" - są utwory, przy których choćbym nie wiem co w swoim życiu robił, to i tak najpierw będą mi się kojarzyć z Listą. To jeden z nich.
9 The Cranberries "Zombie" - jak wyżej. Jeden z pierwszych naprawdę wielkich utworów w moich czasach.
8 Blackfield "End Of The World" - nieczęsto mój gust tak mocno pokrywał się z gustem słuchaczy. To jedna z takich chwil, i takich radości :P
7 Steve Hackett "In Memoriam" - gdybym brał pod uwagę wyłącznie "ciarowatość", byłby jeszcze wyżej...
6 Katie Melua "Toy Collection" - moja pierwsza w miarę udana zapowiedź utworu na liście, podczas pierwszej wizyty na Myśliwieckiej. W miarę udana, bo mówiłem tylko co i na którym więc nie było za bardzo możliwości, bym mógł się znowu zamotać i spalić. I już zawsze będę zadawał sobie pytanie, czy to że właśnie ja zapowiadałem ten utwór mogło mieć jakiś wpływ na to, iż tydzień później Katie poleciała z 4 na 23... :wink: I nigdy nie zapomnę, jak te flety zabrzmiały już po wyjściu ze studia, w pokoiku Helen... :D
5 Porcupine Tree "Lazarus" - dla mnie ten utwór nie kojarzy się tylko ze śmiercią Papieża, choć wtedy się wszystko zaczęło... Ze mną był przez cały rok ów 2005, najpiękniejszy i zarazem najsmutniejszy w moim życiu...
4 Archive "Again" - historia. Fajnie czasem ją przeżyć, a nie tylko znać z książek i z opowieści starszych. Dzięki temu utworowi i ja mogę powiedzieć, że w niej uczestniczyłem :P
3 U2 "Staring At The Sun" - to było cudowne lato... Słońce prażyło niemiłosiernie, a ten utwór za cholerę nie mógł dojść do pierwszego miejsca. To będzie dla mnie już zawsze jedna z największych zagadek listy...
2 The Cranberries "Ode To My Family" - kiedyś znajdę tego żółtego kaseciaka, a na nim pozdrowienia od Pana Marka dla całej mojej rodziny przed tym utworem :P Przełom marca i kwietnia to taki czas, gdy każdy w mojej rodzinie (oprócz mnie) ma jakieś urodziny albo imieniny. No i to było właśnie wtedy...
1 Dżem "Do kołyski" - zwycięzca nie mógł być inny.
Bardzo możliwe, że dzięki temu utworowi zostałem przy Liście... To był czas dużych zmian w moim życiu - wyjazd na studia, nowe miejsce, a w akademiku nie zawsze były warunki by słuchać Listy. A poza tym gdzieś w głowie zaczęły kłębić się myśli, że może już czas "spoważnieć, wydorośleć" i przestać się tym wszystkim emocjonować i przeżywać... Ale wtedy pojawił się nowy Dżem i zaczął radzić sobie nadspodziewania dobrze - chyba tylko to mnie jeszcze trzymało wtedy przy Liście, by co tydzień sprawdzać jak się temu mojemu ukochanemu Dżemowi wiedzie :) Niedowierzanie i wzruszenie, że wreszcie doczekali się swoich dni chwały na liście... A później dramat, dzień w którym znów pękło niebo... 27 stycznia oblałem swój pierwszy egzamin na studiach. Wróciłem do akademika, walnąłem się na łóżko ze świadomością że dziś nic gorszego już się wydarzyć nie może, włączyłem jeszcze cichutko Trójkę, "Sen o Victorii" - tak, Trójka zawsze wiedziała jak mnie pocieszyć- pomyślałem. Dopiero po chwili dowiedziałem się, że Paweł nie żyje, a pozostali członkowie zespołu są ranni... Rozsypałem się do reszty...
A później powrót "Do kołyski" na pierwsze (choć już wcześniej wracał)...


W sumie tyle.
Dzięki za przeczytanie :) Wiele z tych historii opowiedziałem już wcześniej, ale wiem że nie każdy zagląda w inne miejsca, więc dlatego je tutaj powtórzyłem.
Planuję jeszcze popełnić jakąś okolicznościową notkę na blogu, ale to już jutro.
Marsvolta, jeśli Ci to jakoś ułatwi robotę to mogę Ci przesłać na pw listę w odwrotnej kolejności i bez komentarzy.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: Yacy »

bear, świetne historie :-)
ja chciałem podobnie zrobić, ale stanąłem w okolicach 35 i nie wiem czy się wyrobię... chociaż może nie będę się spianał i dam sobie czas do Zlotu ;-)

upsss... tylko 3 wspólne... ale to dlatego, że u mnie większość to jednak lata 80-te...
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4969
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: Artur »

Ja przejrzałem dzisiaj lata 1982-1985 i już mam 20 kandydatów. Dodatkowo stwierdziłem że rok 1984 jest moim ulubionym.
kajman
Posty: 64162
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: kajman »

Artur pisze:Ja przejrzałem dzisiaj lata 1982-1985 i już mam 20 kandydatów. Dodatkowo stwierdziłem że rok 1984 jest moim ulubionym.
Nie dziwię się. Lata 82-85 to 30% utworów w mojej setce.
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: krzysiek83 »

A ja lecę literkami. Po literce B miałem już 50 kandydatów :wink:
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5922
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: mateusz15 »

Układam tylko z lat, w których słuchałem listy, czyli od 2003 roku. Zrobiłem już selekcje na podstawie podsumowań roku z alp3 i mam 107 utworów.
kajman
Posty: 64162
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: kajman »

No to finiszuję z moim zestawem. Przesłuchania zajęły mi cały weekend. W sumie przesłuchałem 119 utworow, z ktorych zaprezentuję 105. Ta dziwna liczba bierze się stąd, że znajdzie się tam dodatkowo 5 utworow poznanych dzięki Markowi Niedźwieckiemu na LP1 w r. 81. Obecnie przesłuchuje finałową grupę czyli 21 utworów + dodatkowy. Mam nadzieję, że dzisiaj zdążę. Ale i tak dzisiaj nie przedstawię wyników, bo będę chciał przedstawić je z komentarzami, może mniej osobistymi niż u innych. Ale przy moim tempie pisania będzie to czynność mocno czasochłonna, więc zajmie mi sporo czasu.
Na razie wrzucę parę statystyk, ktore pewnie nikogo nie zainteresują, ale ja uwielbiam statystyki.
Tytułem wstępu dodam, że tworząc zestaw oparłem się w pierwszej kolejności na topie wszechczasów, w ktorym było 61+4 utworow z listy (z czego 4 nie udało się załapać do setki), dodałem 5 utworów, co do ktorych uważałem, że powinny się tam znaleźć, ale pojawiły się za późno. A potem (dzięki dla Jacka i Piotra) przejrzałem lp3.pl i głównie dzięki niemu dodałem jeszcze prawie 40 utworów.
Teraz o wykonawcach: wybija się zdecydowanie dwoch, z ktorych jeden umieścił 7 utworow (w tym jeden w kooperacji), a drugi 6. Pozostałym udało się to góra z trzema utworami. Natomiast aż 9 wykonawcom udało się załapać z kompletem swoich utworów na liście. Wprawdzie w 5 przypadkach ten komplet to 1 utwór, ale trzy razy udało się umieścić wykonawcy obydwa utwory, a jednemu nawet wszystkie trzy. Jednemu wykonawcy niewiele brakowało do kompletu, bo umieścił tam 3 z 4.
Jak wygląda proporcja Polski i zagranicy? To trudne, bo pewni wykonawcy budzą wątpliwości, ale przyjąłem pewne założenia i wyszło mi 58:47 dla zagranicy.
Mocno się zdziwilem, kiedy się okazało, że z tej setki aż 27 utworow doszło do miejsca 1 (z piątki z '81 aż trzy, ale tam było rozgraniczenie na Polskę i resztę). Dochodziły (najwyżej) zresztą do prawie wszystkich miejsc w top30, nie udało się to tylko z miejscami 6, 13, 23 i 29. Tylko 10 utworom nie udało się dojść do top30, w tym dwóm do top40. Dwa utwory były na liście tylko raz i były to miejsca 35 i 50.
I jeszcze jedna statystyka, ale najbardziej obfita. Sprawdzałem ile utworow debiutowało w poszczegolnych latach.
10 - 84
7 - 82, 85, 86
6 - 83
5 - 81, 98
4 - 88, 92, 95, 97, 01, 02, 06
3 - 87, 89, 90, 94, 99, 04, 05, 07, 09
2 - 03
1 - 91
0 - 93, 96, 00, 08, 10
Zdecydowana dominacja lat 80-tych ze szczególnym uwzględnieniem początku. Ale mimo aż 7 utworow z '82 to tylko jeden był w pierwszym notowaniu. Z drugiej strony widać, że w ostatnich latach niewiele wzbudza moj zachwyt.
Ostatnio zmieniony wt lis 02, 2010 7:30 pm przez kajman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4969
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: Artur »

kajman pisze:Na razie wrzucę parę statystyk, ktore pewnie nikogo nie zainteresują, ale ja uwielbiam statystyki.
Zdecydowana dominacja lat 80-tych ze szczególnym uwzględnieniem początku. Z drugiej strony widać, że w ostatnich latach niewiele wzbudza moj zachwyt.
Mi chciało się to wszystko przeczytać i mam podobne odczucia, lata 80-te zdecydowanie bardziej trafiają do mojego gustu niż obecne. Może akurat wtedy następowało kształtowanie mojej wrażliwości muzycznej i stąd dużo ważnych dla mnie utworów pochodzi z tego okresu. Mała uwaga co z rokiem 2000 ile utworów debiutowało w tym roku? Też miałem zamiar zrobić taki podział na poszczególne lata. W tej chwili mam wybranych 97 utoworów z lat 1982-2005. Pozostaje ostatnie 5 lat ale tu chyba już niewiele przybędzie.
kajman
Posty: 64162
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: kajman »

Cieszę się, że kogoś to zainteresowało.
Artur pisze:Mała uwaga co z rokiem 2000 ile utworów debiutowało w tym roku?
Skoro rok 00 to utworow zero :wink: (jakoś tak wyszło).
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4969
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: Artur »

Zrobiłem przegląd 1500 wydań LP3 i wybrałem 105 utworów, w tym 23 polskie.
Sprawdzałem ile utworów debiutowało w poszczególnych latach
13 - 84
9 - 88, 90
8 - 86, 89
5 - 83, 92
4 - 87, 93, 00
3 - 85, 91, 94, 95, 96, 99, 05, 06
2 - 82, 97, 01, 03
1 - 98, 02, 07, 08
0 - 04, 09, 10
Sprawdziłem też ile mam wspólnych utworów z osobami które już przedstawiły swoje 50:
Geephard - 2
neon.ka - 11
adrianec - 5
Zawiesina - 2
Gary - 7
bear - 8
Pora wszystko sobie poukładać.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8795
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: VILKI »

to i tak nieźle. u mnie pewnie ....
Geephard - 2
neon.ka - 8
adrianec - 1
Zawiesina - 1
Gary - 3
bear - 3

a to jest i tak sporo naciągane!
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: Yacy »

a moje podsumowanie TOP50 wygląda tak: (jak na razie 1984 rządzi :-) )

11 - 1984
10 - 1985
5 - 1983
3 - 1999
2 - 1982, 1986, 1987, 1989, 1994, 2006
1 - 1988, 1990, 1991, 1992, 1995, 1996, 2003, 2008, 2009
0 - 1993, 1997-2002 :shock: , 2004, 2005, 2007, 2010.
28 utworów z pierwszych 4 lat Listy!!! Top3 z mojego pierwszego roku z listą ;-)

a z innymi osobami mam wspólnych:
Geephard - 0
neon.ka - 5
adrianec - 1
Zawiesina - 1
Gary - 7
bear - 3
:-)
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8795
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: VILKI »

Yacy pisze: 1997-2002 :shock:
Yacy!! to zmarnowałeś 6 LAT ŻYCIA!! Hi hi ...ale za to potem...
znaczy "6 lat później" jak to kiedyś ktoś tam śpiewał nastąpiła poprawa
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4969
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: Artur »

1. ARCHIVE — Again
2. MIKE OLDFIELD — Moonlight Shadow
3. DIRE STRAITS — Brothers in Arms
4. AYA RL — Skóra
5. REPUBLIKA — Obcy astronom
6. PROPAGANDA — Heaven Give Me Words
7. BAD ENGLISH — Possession
8. SZTYWNY PAL AZJI — Wieża radości, wieża samotności
9. DEF LEPPARD — Love Bites
10. DEPECHE MODE — Shake the Disease
11. DE MONO — Kochać inaczej
12. QUEENSRŸCHE — Silent Lucidity
13. A-HA — Hunting High and Low
14. LIMAHL — Never Ending Story
15. DAVE STEWART AND THE SPIRITUAL COWBOYS — Mr. Reed
16. MCAULEY SCHENKER GROUP — Anytime
17. PIOTR BUKARTYK & SEKCJA — Małgocha
18. MAANAM — Simple Story
19. THE HOUSE OF LOVE — Shine On
20. FICTION FACTORY — (Feels Like) Heaven
21. OBYWATEL G.C. — Nie pytaj o Polskę
22. KULT — Niejeden
23. BON JOVI — Born to Be My Baby
24. GUNS N' ROSES — November Rain
25. THE CURE — Lovesong
26. THE GOO GOO DOLLS — Iris
27. DAMN YANKEES — Where You Goin' Now
28. MARILLION — Kayleigh
29. THE CARS — Drive
30. PET SHOP BOYS — Suburbia
31. YAZOO — Happy People
32. KOBRANOCKA — I nikomu nie wolno się z tego śmiać
33. CROWDED HOUSE — Don't Dream It's Over
34. PHIL COLLINS — Another Day in Paradise
35. THE MISSION — Butterfly on a Wheel
36. METALLICA — Whiskey in the Jar
37. PIDŻAMA PORNO — Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości
38. KULT — Arahja
39. COLDPLAY — Don't Panic
40. ROBSON & JEROME — What Becomes of the Broken-Hearted
41. METALLICA — Nothing Else Matters
42. FORMACJA NIEŻYWYCH SCHABUFF — Klub wesołego szampana
43. DEEP PURPLE — Sometimes I Feel Like Screaming
44. MYSLOVITZ — Chciałbym umrzeć z miłości
45. RIVERSIDE — Conceiving You
46. RPWL FEAT. RAY WILSON — Roses
47. INXS — God's Top Ten
48. BIC RUNGA — Say After Me
49. GARBAGE — You Look So Fine
50. TOMEK MAKOWIECKI — Ostatnie wspólne zdjęcie
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: krzysiek83 »

Jeśli głosowanie do zlotu, to nie zdążyłem :shock:
Za mało czasu na głosowanie było :(
Chyba, że da radę jeszcze przedłużyć...
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: Yacy »

to dzisiaj ZLot??? :shock: a ja w pracy??? :roll:

no nic może załapię się na kolejny ... w przyszłym tygodniu :-P

krzysiek83 - nie strasz ! ;-) masz jeszcze tydzień. :-)
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: krzysiek83 »

Łomatko! :roll:
Pomyliłem się :lol: :oops:
Sorry za zamieszanie, tak to jest jak się na raz podlicza zaległe moje30, głosuje na listę, robi top Niemena, toppowanie, szykuje do ACK Electric Nights, głosuje na moją 100, top50 i szykuje do pracy :mrgreen:
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: ku3a »

powiedziałbym raczej, że tak to jest jak się nie przyjeżdża na zlot :-P
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: krzysiek83 »

Fakt :wink:
Ale jest postęp. Tym razem jestem już na oficjalnej liście nieobecnych :mrgreen:
Może następnym razem mimo swej antyspołecznej postawy życiowej się zdecyduję :)
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8795
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: VILKI »

ja poczekam aż zlot będzie ciut bliżej....
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Top50 głosowanie na nasze utwory 1500 notowań LP3

Post autor: krzysiek83 »

Np.w Kościerzynie? :wink:
ODPOWIEDZ